OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: OFF

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2016. augusztus 25., csütörtök 15:54

Zebracsíkos tunéziai teve eladó. :mrgreen: :lol:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ferni » 2016. augusztus 25., csütörtök 15:51

Remy írta:Khedira. Megijedtem. :lol:
Hatalmas bakker.... :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2016. augusztus 25., csütörtök 15:28

http://mandiner.hu/cikk/20160825_mar_a_ ... baloldalon

ez a magyar politika nevű förmedvény mindig megtalálja és kiemeli a legfontosabb kérdéseket, egészen egyszerűen hihetetlen. :lol: :lol: :lol:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. augusztus 25., csütörtök 15:25

Remy írta:Khedira. Megijedtem. :lol:
Mondja ezt a csöcsbimbó batmanes ember. :lol:
Nem illik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27353
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. augusztus 25., csütörtök 14:39

Khedira. Megijedtem. :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: András93 » 2016. augusztus 21., vasárnap 19:31

Facebookon profilképhez lehet tenni La Undecimás feliratot, meg sima Real Madridosat, vagy Hala Madridot. :D

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2016. augusztus 19., péntek 16:16

Galacticos írta:Sziasztok. Olyan kerdesem lenne hogy kocsival meg sosem mentem ki a tuzijatekre (v annak kotvetlen(!!) kozelebe) most viszont muszaj lenne kocsival.
Hol lehet arrafele parkolni? Mennyire zarjak le ilyenkor a kornyeket?
Es jol emlekszem h szombaton 3 v 4ig kell csak fizetni a parkolasert ugye?
Én ugyan nem járok kocsival, viszont itt egy lista, hogy merre nem lehet majd járni meg parkolni: http://www.police.hu/hirek-es-informaci ... s-budapest Egy windows 98-as paint illusztrációt is mellékeltek hozzá :mrgreen: Amúgy ha a Moszkva tér környékén leteszed a kocsit, onnan a Csalogány utcán át csak pár perc gyalog a Batthyány tér. :)

(Nem tudom a Moszkva felé milyen parkolási lehetőségek vannak, majd valaki hozzáértő megmondja, ha offos arra)

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2016. augusztus 19., péntek 15:11

Sziasztok. Olyan kerdesem lenne hogy kocsival meg sosem mentem ki a tuzijatekre (v annak kotvetlen(!!) kozelebe) most viszont muszaj lenne kocsival.
Hol lehet arrafele parkolni? Mennyire zarjak le ilyenkor a kornyeket?
Es jol emlekszem h szombaton 3 v 4ig kell csak fizetni a parkolasert ugye?

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. augusztus 18., csütörtök 17:01

füst írta:Más irányba ment a topic témája ezert nem szeretnék belemenni ismét, illetve ha már azt sem érted miért képtelenség hogy kisebb cégnek adjanak egy építkezési projektet, akkor nem is nagyon szeretném folytatni, Ennyire alap dolgokról nincs értelme vitatkozni, szemmel láthatóan em vagy birtokában a szükséges alapinformációknak a témában. Egy epitkezesen pedig a projekt elejétől az átadás napjáig szükséges a lenti emberek munkája, még többé is, akiket mar lusta voltam leirni, de ezek is alap dolgok, ha jártas lennél ezen a területen, tudnád. :)
Azt sem hinném hogy csak a szűken az olimpia kapcsán felmerülő építkezésekről lett volna szó, elég visszaolvasni, elég általánosító mondatok íródtak le, tőled is. :)
Világosíts fel kérlek, ha ennyire "szakmában" vagy. Szemmel láthatóan birtokában vagy a szükséges alapinformációknak. :salute: A nagyképű, lenéző stílust meg szerintem hanyagold. :-*

"Egy epitkezesen pedig a projekt elejétől az átadás napjáig szükséges a lenti emberek munkája, még többé is" A fene se gondolta volna. :lol: Neked projektvezetőnek kellene lenned. :hmmm:

"képtelenség hogy kisebb cégnek adjanak egy építkezési projektet" Ezt ki állította? Nem képtelenség. Arról volt szó, hogy a nagyobb cégek lesznek a fővállalkozók, ők meg amit nem tudnak megcsinálni, kiadják alvállalkozóknak.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3864
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2016. augusztus 18., csütörtök 16:43

rashidm írta:
füst írta:Ne viccelj már. :)
A nagy beruházásokat azok kapják akiknek van rá erőforrása. Innentől kezdve nagyon beszűkül a kör, alig van valaki aki tud pályázni, azok közül meg nekunk atlagembereknek tok mindegy hogy ki kapja, illetve én személy szerint meg Örülök is ha magyar ember kapja, mert annál kevesebb pénzt visz ki. Felőlem akár Orbán személyes felszopólegénye is lehet.
Tök véletlenül úgy írják meg a szerződésekben a feltételeket, hogy azokra csak a nagyobb cégek tudjanak ajánlatot adni.
füst írta:A tobb tizezres lélekszam pedig nem hogy nem barokkos de meg csak nem is túlzás, ebből is latszik hogy nem vagy képben. Többszáz építkezés fut párhuzamosan az orszag teruleten, ha elkezdened számolgatni a tervezőmernokoket, epitesvezetoket, felulvizsgalokat, beszerzoket, beszallitokat, villanyszereloket, burkolokat, festoket, kőműveseket, segedmunkasokat, takaritokat, biztonsági őröket, stb. Akkor meglepodnel milyen számot kapsz a vegen, es nem egy sima meglepődés lenne az, hanem barokkos. :)
Te most amúgy miről beszélsz? Itt csak az olimpia során felmerülő építkezésekről volt szó. Nem kell itt belevenni DB2-t, meg M85-t, meg Békéscsaba állomás felújítását...

Jah persze, számoljuk bele a Mari nénit is meg mindenkit. :lol: Ha csak az építkezést nézed akkor nem lesz az annyi. De ha az olimpia során fellépő emberállományt is beleveszed akkor meglehet. De korábban nem erről volt szó...
Ja, akkor adjanak nekem az állam pár száz milliárdot, aztán én biztosítom az állást jó pár embernek...

Nem csak azzal van a baj, hogy haveroknak van leosztva a dolog, hanem hogy nem piaci áron nyomják ki a munkákat.
Sajnos az építőiparban elég érdekes dolgok vannak, rokonság kapcsán van ismerősöm, hát, elég vicces hogy milyen pénzeke szakít...
füst írta:Most erre mit mondjak? Adjon. Biztosan minimálbérért jót tennél mindenkivel.
Az hogy erre csak ezt tudod mondani, miközben a lényeg a "nem piaci áron nyomják ki a munkákat"... ahogy te mondtad: Na ne viccelj már. :lol:
Más irányba ment a topic témája ezert nem szeretnék belemenni ismét, illetve ha már azt sem érted miért képtelenség hogy kisebb cégnek adjanak egy építkezési projektet, akkor nem is nagyon szeretném folytatni, Ennyire alap dolgokról nincs értelme vitatkozni, szemmel láthatóan em vagy birtokában a szükséges alapinformációknak a témában. Egy epitkezesen pedig a projekt elejétől az átadás napjáig szükséges a lenti emberek munkája, még többé is, akiket mar lusta voltam leirni, de ezek is alap dolgok, ha jártas lennél ezen a területen, tudnád. :)
Azt sem hinném hogy csak a szűken az olimpia kapcsán felmerülő építkezésekről lett volna szó, elég visszaolvasni, elég általánosító mondatok íródtak le, tőled is. :)

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2016. augusztus 18., csütörtök 16:32

nmate írta: Az merre van? Tuti Europa? :mrgreen:
Jogos a kérdés, eléggé peremvidék de még pont beleesik azt hiszem .. :mrgreen:

Egyébként Remy, Mallorcáról én is tudok mesélni, ha R esetleg valamelyik kérdésedet nem válaszolja meg, de addig én is annyit tudnék csak mondani amit ő, azt meg nem írom le megint. :D :)
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. augusztus 18., csütörtök 16:29

sebydani írta:
nmate írta:Europa nagy reszet mar bejartam (kivetel a ruszkik, horvatok, del olaszo. es gorogok)
Én nem tudom mit vagánykodsz, Nyírbátorban se voltál még sosem.. :coffee: :mrgreen:
Az merre van? Tuti Europa? :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27353
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. augusztus 18., csütörtök 16:29

Mondjuk a nagy alom egy Amcsi korut. New York, Las Vegas, LA, Texas, Seattle, Washington, stb. De NY es LA minden keppen favorit.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2016. augusztus 18., csütörtök 16:27

nmate írta:Europa nagy reszet mar bejartam (kivetel a ruszkik, horvatok, del olaszo. es gorogok)
Én nem tudom mit vagánykodsz, Nyírbátorban se voltál még sosem.. :coffee: :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. augusztus 18., csütörtök 16:23

Ja igen, skandinavok is kimaradtak. De az valamiert nem vonz.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27353
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. augusztus 18., csütörtök 16:14

Eubol Anglia, Irorszag, Skocia, Dania vonz nagyon. Elso 3 majd idovel, de ha minden jol megy, Dania osszejon jovore Svedorszagon keresztul.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. augusztus 18., csütörtök 16:08

Annyira en sem csipem a puccos helyeket, ilyen szempontbol hetkoznapibb igenyeim vannak. Europa nagy reszet mar bejartam (kivetel a ruszkik, horvatok, del olaszo. es gorogok), de nekem Lengyelorszag tetszett a legjobban. Kurva jol foznek, mindenhol finom sorok, es gyogyoruek a nok. Mondjuk nem Varso, hanem pl. Krakko es Boroszlo.
Illetve angoloknal mar voltam, de az ir cimborakhoz kulon meg elmennek, jol bekurni valami sorpinceben es fikazni a helyiekkel az angol valogatottat. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. augusztus 18., csütörtök 15:42

ziro4vr írta:Mi most olaszban' voltunk, engem ezek a nagyon exklúzív helyek sosem vonzottak, persze a nők mások... :lol:

A nagy terv meg tavasszal egy bl/komolyabb real meccs, lehetőleg úgy, hogy Madridban legyen idő azért még nézelődni kicsit.

Írok privátban te kuki.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9173
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2016. augusztus 18., csütörtök 15:39

ziro4vr írta:A nagy terv meg tavasszal egy bl/komolyabb real meccs, lehetőleg úgy, hogy Madridban legyen idő azért még nézelődni kicsit.
Talaltam neked egy utitarsat is :mrgreen:
Remy írta:jövő tavasz Madrid

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. augusztus 18., csütörtök 15:36

Mi most olaszban' voltunk, engem ezek a nagyon exklúzív helyek sosem vonzottak, persze a nők mások... :lol:

A nagy terv meg tavasszal egy bl/komolyabb real meccs, lehetőleg úgy, hogy Madridban legyen idő azért még nézelődni kicsit.
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 64 regisztrált és 0 vendég