OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

realmadrid95
Hozzászólások: 1766
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. november 15., szerda 14:09

Caraway írta:
hehetheoriginal írta:
Hallgass kozben zenet. :kalapos:
Nem kell tultolni nyilvan, meg versenyre :lol: de ahogy olvasom lassan szetesel, mint egy ropi, ugyhogy a nyugger type uszas is segit rajtad mar :kalapos: pont a bringat hagynam a faszba, gondolom orszaguti, ott is nyakadnak jot tesz
Uszas jo lenne, de egy ido utan tenyleg rohadt unalmas. En egesz telen es tavasszal usztam, mert el akartam menni a balaton atuszasra. Meg is csinaltam. B-) de azt akartam ebbol kihozni, hogy ezek a viz alatti fulesek rohadt draga cumok nem?

Meg mate, hogy tudsz napi 10 ezer lepest megcsinalni? Tudom, hogy tenylegesen annyit kene naponta, de szerintem az nagyon sok.
Napi 10 ezer lepes sok?😁

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. november 15., szerda 14:08

Caraway írta: de azt akartam ebbol kihozni, hogy ezek a viz alatti fulesek rohadt draga cumok nem?
Fingja nem volt hehének, hogy van ilyen, de ezek után fix előadta volna, hogy tudta.... :lol:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. november 15., szerda 14:03

Azért a kondiban sem csak erősíten ilehet, bár ahogy hehét elképzelem, a cardio gépeket nem sokat látogatta. :mrgreen:

Úszás az egyik legfaszább, csak erősen macera, főleg télen.
Nem illik.

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Caraway » 2023. november 15., szerda 14:00

hehetheoriginal írta:
nmate írta: 25 percenként kellene kb.

Úszás hasznos, régen sokat jártam, készültem versenyre is, aztán nagyon meguntam :lol:
Hallgass kozben zenet. :kalapos:
Nem kell tultolni nyilvan, meg versenyre :lol: de ahogy olvasom lassan szetesel, mint egy ropi, ugyhogy a nyugger type uszas is segit rajtad mar :kalapos: pont a bringat hagynam a faszba, gondolom orszaguti, ott is nyakadnak jot tesz
Uszas jo lenne, de egy ido utan tenyleg rohadt unalmas. En egesz telen es tavasszal usztam, mert el akartam menni a balaton atuszasra. Meg is csinaltam. B-) de azt akartam ebbol kihozni, hogy ezek a viz alatti fulesek rohadt draga cumok nem?

Meg mate, hogy tudsz napi 10 ezer lepest megcsinalni? Tudom, hogy tenylegesen annyit kene naponta, de szerintem az nagyon sok.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. november 15., szerda 13:52

nmate írta: 25 percenként kellene kb.

Úszás hasznos, régen sokat jártam, készültem versenyre is, aztán nagyon meguntam :lol:
Hallgass kozben zenet. :kalapos:
Nem kell tultolni nyilvan, meg versenyre :lol: de ahogy olvasom lassan szetesel, mint egy ropi, ugyhogy a nyugger type uszas is segit rajtad mar :kalapos: pont a bringat hagynam a faszba, gondolom orszaguti, ott is nyakadnak jot tesz
thereisonly1ronaldo

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2023. november 15., szerda 13:31

25 percenként kellene kb.

Úszás hasznos, régen sokat jártam, készültem versenyre is, aztán nagyon meguntam :lol:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. november 15., szerda 12:37

azt vagod, hogy munkavedelmileg meg torvenyileg kotelezo orankent 10 perc szunetet tartani es mast csinalni (ugy ertem fizikailag mast, nem munka helyett tiktok vagy a te esetedben onlyfans ugyanugy ulvefetrengve) :kalapos:

erosites meg konditerem amugyis faszsag, az max kiegeszitosportnak jo, rendes testmozgas kell. amugy a helyedben uszni jarnek (mar ha az onlyfans utan a kutyan kivul megy mas is esetleg :mrgreen: ), az osszerantja szepen a dolgokat. masfel orabol - oda-visszauttal meg bo fel ora uszassal meg is vagy. kondizni - de en ott is csak kardiora mennek vagy max sajat testsullyal "bohockodni" - meg ebedidoben kell, nem lehet fontosabb hatarido vagy meeting annal :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2023. november 15., szerda 12:08

hehetheoriginal írta: tobbet kene sportolni, aztan nem lennel ilyen nyeszlett kisgyerek :mrgreen:
Az megy, de napi 10 óra munkát nem lehet ellensúlyozni napi 1 óra sporttal.

Erősítéssel próbálkoztam tavaly télen, felhagytam vele gyorsan, full faszság, akkor kezdődött minden fájdalmam. Csak a bringa megy + napi 10k lépés séta, azóta múlik is a nyakammal a gond. Nem tudok magamra figyelni úgy ezeknél. Amit még gyakorlok: gyakran fel kell állni, sétálgatni, tenni-venni (mosás, főzés, bármi), ennyi elég.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. november 15., szerda 11:32

tobbet kene sportolni, aztan nem lennel ilyen nyeszlett kisgyerek :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2023. november 15., szerda 11:27

nmate írta:
nmate írta: Spinalis széket nyúz valaki közületek?
Halfkey írta: Majd aki ilyet használ beszámolhatna róla hogy ezek hogy lesznek kényelmesek, vagy mennyi idő kell megszokni.
kiserik írta: Kíváncsi vagyok a tapasztalataidra.
2 (1,75) munkanap alapján.

Felhívtam a számot, megrendeltem 1 hetes próbára. 2 napra rá hozta egy srác személyesen, ránézett hogyan ülök benne, kb. elmondta mit próbálgassak, majd egy "telón beszélünk" kommenttel elviharzott :lol:

Első nap túl magas volt a kartámla, beállt az egész vállam és nyakam, mint a gerely. Lejjebb raktam, másnap már sima, ennek nyoma sincs. Amit még éreztem, hogy a gerinc melletti izmaimat húzza rendesen, második nap már ezt sem igazán.

Labdánál azért többet ad, a háttámla miatt leginkább, illetve azért azon tényleg fárasztó ülni, ezt úgy érzem még 1-2 nap és teljesen megszokom.
1,5 hónapot volt nálam végül. :lol:

Nem igazán jött be végérvényben, nyakam sokszor beállt tőle: hosszasan a háttámlára hátradőlni nem igazán lehet, fejemet néha nem lenne rossz pihentetni, a nyakam meg ment előre, mintha nem lenne holnap, emiatt lettek is fájdalmaim. A kartámla kifejezett zavaró volt számomra, hiába próbálkoztam, nem tudtam rendesen beállítani - bár 1-2 napra néha úgy tűnt sikerül.

Szóval újra székkeresésben: kartámla nélküli, fejtámlás, állítható, minőségi deréktámaszos a cél.

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. november 15., szerda 9:20

Realista24 írta: kiserik beujitott:
https://x.com/digitalcerebro/status/172 ... 58997?s=20


Remelem ezen nem duzzogsz be :lol:
Má' mé' duzzognék be? Csak a loú' hiányzik elűle' :lol:

Amúgy régi story. Csináltak már terepes verziót is meg benzinmotorost :lol:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. november 15., szerda 9:03

Realista24 írta: kiserik beujitott:
https://x.com/digitalcerebro/status/172 ... 58997?s=20


Remelem ezen nem duzzogsz be :lol:
akkurvanyamat :lol:
vegiggurulnek az andrasin :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62621
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 15., szerda 7:10

kiserik beujitott:
https://x.com/digitalcerebro/status/172 ... 58997?s=20


Remelem ezen nem duzzogsz be :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8394
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. november 14., kedd 12:00

nem tudom, otthon hogy megy, mert ott nem is vezettem meg videki falvakon kivul, de angliaban sajnos vagy nem sajnos, a kresz helyett sokszor inkabb a common sense ervenyesul az utakon.
azok a szabalyok, amiket az ember megtanult a kresz konyvbol, sokszor csak akkor ervenyesulnek, ha egy balesetnel a felelost keresik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62621
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 14., kedd 11:54

ferni írta: Nem tudom hogy tanítják ma ezt.

Én rendes előadásokat ültem végig ahol elmagyaráztak mindent alaposan, plusz a kresz kérdésekkel tanulsz is ám sokat. Tudásod is nő mikor látod mi a helyes/helytelen.

Vannak nagyon hülye kérdések, pont annyi hogy megbukj, ezért is érdemes pörgetni a kresz tesztet.

A legtöbbet jó esetben tudnád alapból is, mert vannak kérdések amiket tudsz röhögve.

Magának a kresz tesztnek sok értelme olyan szempontból nincs, hogy ha mi itt leülnénk csinálni egyet az emberek 80%a garantálom megbukna, mert botrány milyen faszságokat tudnak kérdezni.

Ha átmész rajta akkor van annyi minimum tudásod hogy oktatóval autóba ülj és kész.

Vezetési rutin lesz a lényeg a fontos, alapokkal tisztában legyél meg vezess, többi dolog feljön az emberre magától aminek kell a kilométerekkel.
A nagyon hulye kerdesekre kell idot szakitani es megerteni, hogy miert az a helyes valasz.
Persze egyszerubb bemagolni.

A tobbiben egyetertunk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. november 14., kedd 11:44

Nem tudom hogy tanítják ma ezt.

Én rendes előadásokat ültem végig ahol elmagyaráztak mindent alaposan, plusz a kresz kérdésekkel tanulsz is ám sokat. Tudásod is nő mikor látod mi a helyes/helytelen.

Vannak nagyon hülye kérdések, pont annyi hogy megbukj, ezért is érdemes pörgetni a kresz tesztet.

A legtöbbet jó esetben tudnád alapból is, mert vannak kérdések amiket tudsz röhögve.

Magának a kresz tesztnek sok értelme olyan szempontból nincs, hogy ha mi itt leülnénk csinálni egyet az emberek 80%a garantálom megbukna, mert botrány milyen faszságokat tudnak kérdezni.

Ha átmész rajta akkor van annyi minimum tudásod hogy oktatóval autóba ülj és kész.

Vezetési rutin lesz a lényeg a fontos, alapokkal tisztában legyél meg vezess, többi dolog feljön az emberre magától aminek kell a kilométerekkel.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62621
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 14., kedd 11:31

ferni írta: Nyomatni kell a kresz tesztet folyamat amíg a kérdések 80%át már tudod fejből mire mi a válasz.

Sokszor kell végigcsinálni, időt kell bele rakni, ennyi a titka.
Igen, es akkor rej (barki hasonlo) tudni fogja elmeletben, aztan kocsiba ül - bar mivel mar van jogsija, igy teljesen mindegy - es egy eles helyzetben cselekves helyett majd gondolkodik, es meg is van a baj.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. november 14., kedd 11:27

Nyomatni kell a kresz tesztet folyamat amíg a kérdések 80%át már tudod fejből mire mi a válasz.

Sokszor kell végigcsinálni, időt kell bele rakni, ennyi a titka.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. november 14., kedd 6:10

Mar elnezest de ki a tosz olvasgat szabadidejében kresz teszteket :lol:
Egyaltalan ki olvas barmit is mikor van tiktok vagy ytshorts :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62621
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 14., kedd 6:05

Alapvető értelmezési probléma van a megállni szóval kapcsolatban nála ahogy nézem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 63 regisztrált és 0 vendég