OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. november 10., kedd 12:29

Gabikám, asszony hetel? :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2020. november 10., kedd 12:25

alexoxladjackoxi írta:
___Samy___ írta: Ha könnyű vérű, akkor a pötsömnek aggodsz ilyeneken?
Mert nem tudom, hogy tényleg csak szimplán könnyű vérű, vagy csak annak tűnik, és közben vmi kamuprofil, vagy nemtudom. Nem vagyok jártas az online partner keresésben.
Mutasd meg nekünk is miről vagyis kiről van szó, mi itt eltudjuk dönteni hidd el. :)
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Santi » 2020. november 10., kedd 12:21

alexoxladjackoxi írta: Na akkor bedobnék újra egy kis csajozós témát. :lol: Tindert használja/használta valaki? Akinek hitelesítve van a profilja, az tuti nem kamu? Csak mert lenne most egy csajszi, nagyon jó, intelligens és kedves, csak elég könnyűvérűnek tűnik, ha értitek. Gyanúsan könnyű vérűnek... :D Pénteken elvileg találkoznánk is, egyből a lakásán, ha értitek. :D Hitelesített profil egyébként és 6 képe van kinn. Jó lenne ha nem valami világi átbaxásba szaladnék bele.
Ha belementél a játszmába, akkor mostmár csináld végig, vagy kellemeset csalódsz vagy felültet, de ez benne van. Ha Tinderezel ezzel számolni kell. Ha nem mered vállalni a "kockázatot" akkor ne Tinderezz sztem.

Ez nekem kicsit olyan, mint élőben is, hogy oda merek menni vagy nem merek menni és ezen dilemmázik emberünk, közben elúszik a lehetőség. Ott is úgy működik odamész: vagy elutasít vagy nem, a világ nem dől össze.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. november 10., kedd 12:17

davi10 írta: . Trump nem barátja a kínaiaknak, és sok helyen olvastam/hallottam, hogy ha nem lett volna járvány, akkor simán újraválasztják. Megjött Kínából a járvány, Biden nyer, 1 héten belül bejelentik a német-amerikai "90%-os hatékonyágú" vakcinát.

Ez tetszik. :D így lenne esély arra, hogy hamarosan vége enne a szarnak. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2020. november 10., kedd 12:15

davi10 írta: A kelleténél több szabadidőmben ilyenek jutottak eszembe:

1. Trump előre belengette a csalást, betolta az emberét a legfelsőbb bíróságba. Első körben elveszíti a választást, majd a bíróság kimondja a csalást, halott emberek szavaztak, érvénytelen szavazatok stb. Trump nyer, és a bizonyított csalás nagy pofon a demokratáknak 200 IQ Play :mrgreen:
Ez a konteo nekem is eszembejutott, de ennek kapcsán azt sem tartanám elképzelhetetlennek, hogy Mindkét oldal csalt a levélszavazáson. Azaz Trump is, csak Biden javára, hogy ezzel aláaknázza az egész levélben szavazósdit.
De egyelőre erről nem tudok teljes komolysággal beszélni, sőt semmilyen komolysággal. :mrgreen: Csak gondolat szintjén merült fel bennem, és addig nincs is értelme amíg Trump nem nyer peres úton valamelyik államban.

Avatar
davi10
Hozzászólások: 500
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: OFF

HozzászólásSzerző: davi10 » 2020. november 10., kedd 12:07

A kelleténél több szabadidőmben ilyenek jutottak eszembe:

1. Trump előre belengette a csalást, betolta az emberét a legfelsőbb bíróságba. Első körben elveszíti a választást, majd a bíróság kimondja a csalást, halott emberek szavaztak, érvénytelen szavazatok stb. Trump nyer, és a bizonyított csalás nagy pofon a demokratáknak 200 IQ Play :mrgreen:

2. Trump nem barátja a kínaiaknak, és sok helyen olvastam/hallottam, hogy ha nem lett volna járvány, akkor simán újraválasztják. Megjött Kínából a járvány, Biden nyer, 1 héten belül bejelentik a német-amerikai "90%-os hatékonyágú" vakcinát.

Ha valaki tud újságírót, aki fizetne, tudok még ilyeneket :D

___Samy___ írta: Meglepő, de engem tegnap este hívtak, pedig tegnap reggel beszéltem a dokimmal. Ma jönnek is ki tesztelni.
Akkor befolyásos háziorvosod lehet :D

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2020. november 10., kedd 12:01

alexoxladjackoxi írta:
A rutin meg az évek? :mrgreen:
voltam egyetemista, és szingli...rég volt :mrgreen:
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: OFF

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. november 10., kedd 11:58

csababarca írta: vállald be, nem veszíthetsz semmit, max bukod a vonatjegy árát.

tinder az erről szól 99%ban, mármint a könnyűvérű csajokról:D
A rutin meg az évek? :mrgreen:

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2020. november 10., kedd 11:57

vállald be, nem veszíthetsz semmit, max bukod a vonatjegy árát.

tinder az erről szól 99%ban, mármint a könnyűvérű csajokról:D
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: OFF

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. november 10., kedd 11:54

___Samy___ írta: Ha könnyű vérű, akkor a pötsömnek aggodsz ilyeneken?
Mert nem tudom, hogy tényleg csak szimplán könnyű vérű, vagy csak annak tűnik, és közben vmi kamuprofil, vagy nemtudom. Nem vagyok jártas az online partner keresésben.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. november 10., kedd 11:52

Ha könnyű vérű, akkor a pötsömnek aggodsz ilyeneken?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: OFF

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. november 10., kedd 11:48

csababarca írta:
alexoxladjackoxi írta: Na akkor bedobnék újra egy kis csajozós témát. :lol: Tindert használja/használta valaki? Akinek hitelesítve van a profilja, az tuti nem kamu? Csak mert lenne most egy csajszi, nagyon jó, intelligens és kedves, csak elég könnyűvérűnek tűnik, ha értitek. Gyanúsan könnyű vérűnek... :D Pénteken elvileg találkoznánk is, egyből a lakásán, ha értitek. :D Hitelesített profil egyébként és 6 képe van kinn. Jó lenne ha nem valami világi átbaxásba szaladnék bele.
jól hangzik, legyen nálad kp, ha fizetős lenne a dolog :mrgreen:
Hát nem tudom, hogy ez mennyire szokványos. Végülis 20 éves, szóval nem hiszem, hogy ő az első a világon, aki hasonlóra használja az appot, csak nekem fura egy kicsit, nem mondanám, hogy korábban marha nagy sikereim lettek volna ilyen kaliberű csajoknál. Igazából nem is lenne gáz, csak másfél órát kéne utaznom péntek kora este, még a kumma 8 órás tilalom előtt, azt mondja kijön elém, és onnan mehetnénk kéglire, mert mondtam, hogy nem vagyok járatos Pesten. De szóval értitek, ha potyára megyek el, pisloghatok ott, mint hal a szatyorban, mert 8 után ugye csak megalapozott indokkal lehet kolbászolni. Plusz oda-vissza 3 óra ugyebár. Feleslegesen nem akarok elmenni. Szerintetek hívjam át facebookra? Nem akarom, hogy megsértődjön ez miatt.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2020. november 10., kedd 11:40

alexoxladjackoxi írta: Na akkor bedobnék újra egy kis csajozós témát. :lol: Tindert használja/használta valaki? Akinek hitelesítve van a profilja, az tuti nem kamu? Csak mert lenne most egy csajszi, nagyon jó, intelligens és kedves, csak elég könnyűvérűnek tűnik, ha értitek. Gyanúsan könnyű vérűnek... :D Pénteken elvileg találkoznánk is, egyből a lakásán, ha értitek. :D Hitelesített profil egyébként és 6 képe van kinn. Jó lenne ha nem valami világi átbaxásba szaladnék bele.
jól hangzik, legyen nálad kp, ha fizetős lenne a dolog :mrgreen:
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: OFF

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. november 10., kedd 11:28

Na akkor bedobnék újra egy kis csajozós témát. :lol: Tindert használja/használta valaki? Akinek hitelesítve van a profilja, az tuti nem kamu? Csak mert lenne most egy csajszi, nagyon jó, intelligens és kedves, csak elég könnyűvérűnek tűnik, ha értitek. Gyanúsan könnyű vérűnek... :D Pénteken elvileg találkoznánk is, egyből a lakásán, ha értitek. :D Hitelesített profil egyébként és 6 képe van kinn. Jó lenne ha nem valami világi átbaxásba szaladnék bele.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2020. november 10., kedd 11:21

Halfkey írta: Minden semleges számára az a tény, hogy lefutott. Felvázoltál 3-4 államot amiből egyet is csoda lenne ha megfordítana...
Csak a szavazás van lefutva, aszerint Biden nyert. De addig amíg a peres eljárások véget nem érnek, addig nem ő az elnök. Ha megtörtént és kimondják Biden győzelmét, akkor ő lesz az elnök.
Mint mondtam, volt példa a múltból, amikor nyertek a demek, de Floridában a levélszavazatok egy része érvénytelen volt, ezért Bush lett az elnök.
Én hasonlóra számítok most is.
A különbségek olyan kicsik, hogy nem kell a levélszavazatot mint szavazási formát érvényteleníteni… elég egy részüket, amik ilyen-olyan módon kifogásolhatóak.
Még mielőtt… én nem a vágyálmaimról beszélek, hanem arról ami szerintem történni fog. Erre számítok abból következtetve hogy milyen lassan haladnak a dolgok.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2020. november 10., kedd 11:16

Ha érvénytelenítik utólag a levélszavazatokat bárhol, nah az a csalás.
Erről született döntés, mindkét fél számára egyértelmű volt a helyzet, és azonos felvételek voltak.
Senki nem mondta a republikánusoknak hogy ne szavazzanak levélbe. Jah de, Trump.

nem nagyon van miről beszélni, erre apellál az elejétől kezdve, mióta eldőlt hogy lesznek nagy mennyiségű levélszavazatok, hogy azokat megtorpedózza. ezt a valóságot építi az egész kampánya alatt.

remélem marad így minden, vagy újraszámolás után még nagyobb lesz Biden fölénye, had forrjanak a fideszes fejek.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2020. november 10., kedd 11:04

Minden semleges számára az a tény, hogy lefutott. Felvázoltál 3-4 államot amiből egyet is csoda lenne ha megfordítana...

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. november 10., kedd 11:02

davi10 írta:
_Bushido_ írta: Szembeszomszédunk két nagyfia Pesten van, hétvégére hazajönnek. Pénteken mesélte, hogy haza akartak jönni, de szarul voltak, azátn kiderült, hogy mindketten elkapták, egyiknek a felesége is. Elmentek tesztelni, MÁSNAP megvolt az eredménye. Nem tudom akkor nálatok miért kellett várni ilyen sokat.
Nálunk, fater muter magánba ment, másnap reggelre volt eredmény.
Én "államin", nekem is kb. 1 hét volt, mire egyáltalán felhívtak. Elsőre engem is valami központba akartak behívni, mondtam hogy az felejtős, karanténban vagyok. Másnap kijöttek, megcsinálták, és szerintem vagy 5 nap volt, mire lett eredmény.
Tesómnak is kérte a háziorvos, őt is 1 hét múlva hívták fel, őt is valami központba akarták behívni.
Meglepő, de engem tegnap este hívtak, pedig tegnap reggel beszéltem a dokimmal. Ma jönnek is ki tesztelni.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2020. november 10., kedd 10:45

Ha siman nyerte volna Trump, akkor nem tortent csalas, gyozott a demokracia es az igazsag, ugye?
Ez így van, de akkor is így van ha Biden nyerne simán. Akkor nincs miről beszélni, döntött a nép,és megvan az eredmény. De nem ez a helyzet, az állás nagyon szoros és a levélszavazatok egyoldalúan a demeknek kedveznek, ezért születhet olyan döntés ami csak őket károsítja.
Volt már rá példa, 2000-ben is bíróságon lett elnök Bush, pont a levélszavazatok miatt, igaz akkor csak 1 állam volt kérdéses, Florida.

Meglátjuk, az tény hogy nem lefutott, én azt érzem hogy vinni fogja Trump a végén. Abban egyetértünk hogy bohóc, ezt nem vitatom. De szerintem elnök marad. :mrgreen:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2020. november 10., kedd 10:37

füst írta: Na jó, szerintem elnök marad Trump. :mrgreen:

Lassan egy hét alatt sem sikerült megszámolni Arizonában a szavazatokat, ahol folyamatosan nőnek Trump esélyei a fordításra. 15 ezer alá süllyedt Biden fölénye, és még 70 ezer voks várhat megszámolásra. A maradék szavazatok esetében ha megvan Trumpnak kicsivel több mint 60%, akkor megvan a fordítás.

Georgiában változatlan a helyzet, az a kevés szavazat amit megszámolnak, rendre Biden-fölényt hoz, de mire végeznek a számolással, kezdhetik is újra, olyan kicsi lesz a különbség.

Ezek mellett a 3 északi állam lesz Per alatt, melyekből egy is elég Trumpnak, ha Arizona ás Georgia az övé.
Olyan kicsi különbségek vannak, hogy ha csak a levélszavazatok egy részét is érvénytelenítik, átfordul az egész és Trump visz a végén mindent.

Szerintem nem véletlen hogy Arizonában képtelenek befejezni a számolást, az lélektani fordulat lenne.
Ez nem tortenhet meg. Igy vagy ugy de Biden marad a gyoztes, egyreszt elegendo elonye van, masreszt keptelenseg hogy annyi ervenytelen szavazat lenne, amivel megfordulna az allas. Ha megis, az hatalmas blama lenne, ez a legrosszabb forgatokonyv az USA szamara, hogy belefutnak egy ilyen hibaba. Masreszt ha ujraszamolnak, kizart, hogy a Trumpra leadott szavazatok kozott nem talalnak ervenytelent. Ezt a valasztast Trump elveszitette, hiaba kialt csalast. Arrol nem beszelve, mekkora szegyen, hogy meg be sem futottak az elso szavazatok, de mar perrel fenyegetett es csalast kialtott. Ha siman nyerte volna Trump, akkor nem tortent csalas, gyozott a demokracia es az igazsag, ugye? :lol: Ez az ember egy bohoc, voltak jo dolgai, mint minden miniszterelnoknek es fontos poziciot betolto vezetonek, de tobbet artott a nepnek es a vilagnak, mint segitett. Na mindegy, nekunk mindegy, nekunk meg van a sajat keresztunk, epp eleg azt cipelni :mrgreen:
:goat:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 64 regisztrált és 0 vendég