OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: OFF

HozzászólásSzerző: KAG » 2023. október 13., péntek 18:55

h3x0r írta: Jart mar valaki ugy youtube premiummal, hogy csaladi csomagba csatlakozaskor azt irta ki, hogy "nem ugyanabban az országban vagy, mint aki meghívott" ?
Igen, amikor másik országban voltam

























:mrgreen:
ZIDANE

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. október 13., péntek 18:47

Jart mar valaki ugy youtube premiummal, hogy csaladi csomagba csatlakozaskor azt irta ki, hogy "nem ugyanabban az országban vagy, mint aki meghívott" ?

realmadrid95
Hozzászólások: 1866
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. október 12., csütörtök 15:05

lestat írta: Aki rendelt már a Real Madrid official shoppból esetleg tudna segiteni? Az érdekelne hogy kb mennyi a szállitási idő Magyarországra?

Unokahugomnak (keresztlányom) akarok venni egy hazai mezt :D
Kis szaros most lesz 3 éves.
Majdnem egy honap volt nekem.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lestat » 2023. október 12., csütörtök 12:53

Aki rendelt már a Real Madrid official shoppból esetleg tudna segiteni? Az érdekelne hogy kb mennyi a szállitási idő Magyarországra?

Unokahugomnak (keresztlányom) akarok venni egy hazai mezt :D
Kis szaros most lesz 3 éves.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Nika91127
Hozzászólások: 2688
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2023. október 11., szerda 12:37

KAG írta: Budapesten tud valaki jó gyógytornászt?
Nem tudom, hogy segítene e, de meg szeretném próbálni.

Idén lesz a harmadik éve, hogy leszakadt egy nagy darab porc a térdemben. (Meniszkusz)
Maga a műtét szerintem rendben ment. Vissza varrni a leszakadt darabot nem tudtak, mert óriási mértékben szakadt le. De ezen felül elvileg jól sikerült az orvos elmondása alapján.

Viszont, a rehabilitáció teljesen el lett kurva…
Emiatt, a mai napig érzem, hogy nagyon rossz az a lábam. Felek is használni, guggolni, futni, stb…
Ahogy azt mondtam, ennyi év után lehet halottnak a csók, de egy próbát szeretnek neki adni.
Szia!

Ha rendben ment, hogyhogy panaszos maradtál?
Mit jelent az, hogy a rehabilitáció "el lett kúrva"? Mi alapján ítéled meg ezt?
Menj el az operáló dokihoz kontrollra, hogy panaszos vagy. Aztán majd kér egy MRI-t és kiderül, hogy milyen eredetű a panasz.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: OFF

HozzászólásSzerző: KAG » 2023. október 11., szerda 12:32

Budapesten tud valaki jó gyógytornászt?
Nem tudom, hogy segítene e, de meg szeretném próbálni.

Idén lesz a harmadik éve, hogy leszakadt egy nagy darab porc a térdemben. (Meniszkusz)
Maga a műtét szerintem rendben ment. Vissza varrni a leszakadt darabot nem tudtak, mert óriási mértékben szakadt le. De ezen felül elvileg jól sikerült az orvos elmondása alapján.

Viszont, a rehabilitáció teljesen el lett kurva…
Emiatt, a mai napig érzem, hogy nagyon rossz az a lábam. Felek is használni, guggolni, futni, stb…
Ahogy azt mondtam, ennyi év után lehet halottnak a csók, de egy próbát szeretnek neki adni.
ZIDANE

Tjacks
Hozzászólások: 2682
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2023. október 8., vasárnap 19:51

Köszönöm!!!

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. október 8., vasárnap 19:10

A legtöbb állampapír (köztük a baba is), egy bizonyos dátumon írja jóvá a kamatot. Babakötvénynél ez február 1. Vagyis technikailag úgy működik a papír, hogy 2023 február elsején beteszel 10000 forintot, az éves kamat idén 17.5%, akkor 2024 február elsején hozzáad a névértékhez 1750 forintot (plusz május körül kapod az 1000 forint támogatást, évi max 12000-ig, de az most mindegy).

De ha nem február elsején veszel, hanem mondjuk decemberben, akkor nem lenne túl korrekt ha szintén beteszed a 10 ezer forintot, és megkapnád 2 hónap alatt is az 1750 forintot - ebben az esetben mindenki január végén fizetne ugye be :)

Szóval bármikor is fizetsz be, napi szinten jegyzi hogy az 1750 forintból mennyi van még ‘hátra’. 6 hónap múlva, tehát augusztusban ugye fele-fele, tehát akkor a 10000 forint névértéknek volt még hátra 875 kamata, de a másik 875-öt neked kellett befizetned. Ez a 875 nem veszik el, ott lesz a számládon mint ‘megszerzett kamat’.

Más szóval van két zsebed, az egyik, a nagy zseb a tőke (névérték), a másik meg az aktuális évben szerzett kamat. Amikor befizetsz, megosztja a pénzed a két zseb között. De igazából mindegy, mert február elsején úgyis beteszi a babakötvény automatikusan a kamat zseb teljes tartalmát a tőke zsebbe.

Tjacks
Hozzászólások: 2682
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2023. október 8., vasárnap 16:59

Halfkey testvér pls come and explain smg to me :D :

Babakötvény befizetésnél egyre nagyobb a difi a névérték és a piaci érték között , úgy érzem megint az átbaszás kategória irányába haladunk. Mi alapján kerül ez megállapításra ?

Köszönöm előre is a seggítséget, és az se baj ha értem amit olvasok :mrgreen: ( asszem múltkor Süti okfejtett itt arabul )

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2023. október 8., vasárnap 15:57

Igazabol en a 220 voltosra gondoltam :mrgreen: Van kint konnektor, azzal nincs gond.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. október 8., vasárnap 15:55

A kocsisat nemtudom, de ezek a kerti/házbeli ultrahang riasztók szart se érnek, próbáltam már mindenfélét, de a vakond/pocok röhögve fúr mellette.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2023. október 8., vasárnap 14:36

Nektek a par ezer forintos kategoria van, vagy a dragabb?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1281
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. október 8., vasárnap 13:05

___Samy___ írta: Valakinek ultrahangos ragcsalo riasztoval kapcsolatban van tapasztalata? Melyiket erdemes venni, vagy penzkidobas lenne?

Kint all harom auto az udvaron, de csak kocsibeallonk van meg, nincs rendes garazs, es nem szeretnem, hogy bekoltozzenek a motorterbe es szetragjanak valami kabelt.

A megelozes lenne a celom.
Nekem van benne. Semmi ilyen problemam nem volt az elmult 4-5 honapban.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

zsuninnyo
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: OFF

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2023. október 8., vasárnap 12:33

___Samy___ írta: Valakinek ultrahangos ragcsalo riasztoval kapcsolatban van tapasztalata? Melyiket erdemes venni, vagy penzkidobas lenne?

Kint all harom auto az udvaron, de csak kocsibeallonk van meg, nincs rendes garazs, es nem szeretnem, hogy bekoltozzenek a motorterbe es szetragjanak valami kabelt.

A megelozes lenne a celom.
MI a Baumaxbol vettunk, macskat es galambot eluldozte 1-2 het alatt, szoval alapvetoen mukodokepesnek tunik. Ajanlom kiprobalni, eleg vicces erezni magadon a hatasat :D (vicc, ne probald ki)

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2023. október 8., vasárnap 12:13

Valakinek ultrahangos ragcsalo riasztoval kapcsolatban van tapasztalata? Melyiket erdemes venni, vagy penzkidobas lenne?

Kint all harom auto az udvaron, de csak kocsibeallonk van meg, nincs rendes garazs, es nem szeretnem, hogy bekoltozzenek a motorterbe es szetragjanak valami kabelt.

A megelozes lenne a celom.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2023. október 7., szombat 22:21

Az nagyszerű lett volna, csak sajna jövünk is haza estére, mert reggel meló ugye, de majd legközelebb. :'( :agree:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2023. október 7., szombat 22:19

lordgabi írta: Köszönöm szépen! :sziv:
Sajnos pont nem leszek otthon, pedig mondtam volna hogy igyunk meg valamit. :mrgreen:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2023. október 7., szombat 19:58

Köszönöm szépen! :sziv:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

ELSiete
Hozzászólások: 2950
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. október 7., szombat 18:29

lordgabi írta: Holnap délelőtt 11 óra körül elnézünk kicsit Egerbe barátnőmmel. Én már voltam korábban egy fesztiválon, Dobó tér, Bazilika, Minaret, vár körüli séta, Termálfürdő, Agria Park pláza akkor megvolt, de kb. csak ennyi. Ezeken kívül van valami látnivaló, amit érdemes bepótolni? Ha kicsit messzebb van sem probléma. A délutánt fürdőzéssel zárnánk, amíg nyitva van a hely, konkrétan ennyit tudok előre. :D
Parkolás vasárnap is fizetős?
Van valami kis különleges gyorsétterem, vagy beülnivaló?

Köszi előre is! :agree:
Szép helyen fogtok járni.
Én a Palacsintavarat imadom ott vagy az Excalibur Középkori lovagi éttermet a Népkertben. Nagyon jókat ettünk ezeken a helyeken. Cukraszda ha érdekel akkor Marján cukraszda egy kave + béka desszert kombóra. Vasárnap nem fizetős a parkolás.
Programnak: Dobó tér, népkert, vár körül andalogni és szepasszony völgy esetleg, bár az jobb időben hangulatosabb.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2023. október 7., szombat 17:42

Étteremnek 1552t meg Macok bisztrót ajánlanék, nem olcsó, de nagyon fain mind2. Esetleg palacsintavár vagy HBH még. Völgy csak akkor érdekes, ha szeretitek a bort sztem, amúgy sok minden ilyenkor már nincs.

Programnak még: város a város alatt, beatles múzeum, esetleg csillagvizsgáló, kopcsik marcipánia, ezek mind elég jók szerintem.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 78 regisztrált és 0 vendég