OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Melyik korosztályba tartozol?

A szavazás 2019. november 28., csütörtök 19:36-kor befejeződött.

10-15
0
0 szavazat
16-20
0
0 szavazat
21-25
36
29%
26-30
63
51%
31-35
17
14%
36-40
6
5%
41-50
2
2%
50+
0
0 szavazat

Szavazatok száma: 124

Tibi09
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Tibi09 » 2014. február 18., kedd 11:47

BLaZE írta:
"akinek engedélyezem" = anyu ne lássa meg az olyan képeim, amire szobafogságot kapnék.
mivel már jó pár éve felnőtt vagyok anyámnak sok köze nincs is hozzá, h mit mikor és kivel csinálok. de köszi az általánosítást.
sajnálom, hogy magadra vetted. én inkább ennek a funkciónak a komolyságára gondoltam.

igazából sok közöm nincsen hozzá, ki mit és mikor csinál, nekem ez a véleményem a dolgokról, másnak más, ha nem így lenne, unalmas lenne az élet. :)

BLaZE
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2014. február 18., kedd 11:44

"akinek engedélyezem" = anyu ne lássa meg az olyan képeim, amire szobafogságot kapnék.
mivel már jó pár éve felnőtt vagyok anyámnak sok köze nincs is hozzá, h mit mikor és kivel csinálok.
amúgy meg egy elég neves és komoly cégnél dolgozom és milyen érdekes ilyen dolgokat nem néztek meg mert nem arra mentek, hanem a tudásra. csak hogy ne általánosítsunk állandóan.
halálomig madridista leszek

Tibi09

HozzászólásSzerző: Tibi09 » 2014. február 18., kedd 11:25

BLaZE írta:azért van úgy beállítva a profilom, hogy csak az lássa akinek engedélyezem :roll: hoppá
igen, ez tökéletesen megvéd attól, hogy aki egy kicsit jobban akarja az belenézzen a dolgaidba. Ezért is mennek az olyan cikkek állandóan, hogy nem tudsz igazából semmit törölni a facebookodról, állandóan lopják az adatokat, mint a google, twitter és társai.

egy olyan elcseszett világban élünk, ahol leadsz egy kopogtató cédulát, akkor bekerül a neved egy adatbázisba és 15 év múlva oda tolják eléd és elküldenek a francba. Sajnos ez van, én mindenesetre kétszer meggondolom, hogy milyen képek, dolgok legyenek a profilomon, meg egyébként is....

BLaZE

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2014. február 18., kedd 11:20

azért van úgy beállítva a profilom, hogy csak az lássa akinek engedélyezem :roll: hoppá

Tibi09

HozzászólásSzerző: Tibi09 » 2014. február 18., kedd 11:12

Valóban vicces dolog ez a sör ivás. Amikor jelentkeztek egy komolyabb állásra, akkor az első dolog lesz, hogy csekkolják a facebook profilotokat, hogy milyen hugyos, szaros, részeges, cigizős stb dolgok vannak rajta. Nem véletlen, hogy egy jó pár állásnál a megpályázáshoz feltétel, hogy lájkoljd az adott céged. Pont ekkor jönnek elő majd az ilyen dolgok...

ui: +a poltikai dolgok is ez a kategória.

BLaZE

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2014. február 18., kedd 11:06

engem is kihívtak, de szartam rá
nah kész ennyi. erről beszéltem. nem volt kötelező
önkényesen rám kényszerítenek valamit, anélkül, hogy én beleegyeztem volna egy kézrázás és tanúk kíséretében.
:lol: :lol: :lol:

Boky
Kedvenc játékosaid: Varane, Modric, Carvajal, Navas, Isco
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. február 18., kedd 11:03

h.csabi írta:Szerintem sem gáz, bár én sem szerettem volna ezt reklámozni, de kihívtak.. szóval nem volt más lehetőség. :D Egyébként nálunk rendesen van amikor összeülünk az egyetemen és edzést tartunk a sörváltóra. Van olyan arc itt a koliban mellettem, aki 1,3 s alatt issza a korsó sört. :roll: :mrgreen:

Egyébként ha hülyék azok az emberek, akik húzóra isznak sört, akkor a fél BME hülye... :kivagyhe:
mi az hogy nem volt más lehetőség? engem is kihívtak, de szartam rá, meg is irtam az illetékes videó alá rögtön. a fogadásra meg ugyanúgy tojok, nálam az nem fogadás, hogy egyoldalúan, önkényesen rám kényszerítenek valamit, anélkül, hogy én beleegyeztem volna egy kézrázás és tanúk kíséretében.

nem kell ám mindig menni a csorda után.
"nem a kán kán is csomót keresni"
"Dezsawü"
"unblock"
"muszály"

Itt valószínűleg megtalálod a választ, bármi legyen is a kérdésed.

h.csabi

HozzászólásSzerző: h.csabi » 2014. február 18., kedd 11:00

Szerintem sem gáz, bár én sem szerettem volna ezt reklámozni, de kihívtak.. szóval nem volt más lehetőség. :D Egyébként nálunk rendesen van amikor összeülünk az egyetemen és edzést tartunk a sörváltóra. Van olyan arc itt a koliban mellettem, aki 1,3 s alatt issza a korsó sört. :roll: :mrgreen:

Egyébként ha hülyék azok az emberek, akik húzóra isznak sört, akkor a fél BME hülye... :kivagyhe:

BLaZE

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2014. február 18., kedd 10:57

Ha valaki ennyire hülye, hogy folyóba ugrik az megérdemli. mi a fasznak iszik, ha nem bírja. A másik meg, hogy itt sörről volt szó még mindig és nem kevertekről meg egyéb felesekről, amik tényleg beütnek. Azokkal én se innám meg. Jah és ugye nem kötelező egyáltalán, meg lehet beszélni az illetővel, hogy bocs én kihagyom.

Boky
Kedvenc játékosaid: Varane, Modric, Carvajal, Navas, Isco
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. február 18., kedd 10:26

BLaZE írta:Nem tudom mire ez a nagy össznépi felháborodás fél liter sörtől. Ebbe semmi olyan nincs ami veszélyes lenne. Én is megcsináltam, mert sztem poén, meg tudom, hogy bajom nem lehet belőle. Nyílván más a helyzet, ha felesekről lett volna szó, azt én se csináltam volna meg mert az már túlzás. Na de kérem egy sörről beszélünk mi ebben a nagy ügy? :hmmm:
ízlelgesd
Nem csak a hulyek csinaljak. Az unokatesomat is kivalasztottak,es ha mar kivalasztottak akk megcsinalta. Baja nem lett. Ugyanez igaz egyik ismerosomre is.(ot tobben is valasztottak 1 nap alatt)
Ha mar kivalasztjak az embert akk megcsinalja. Ha nem tudja/akarja,akk megbeszeli. Ennyi.
Mondjuk szerencsere azt nem latom hogy ki mikor lajkolja az ilyet. Csak a taggeleseket
de, csak a hülyék csinálják. :D
"nem a kán kán is csomót keresni"
"Dezsawü"
"unblock"
"muszály"

Itt valószínűleg megtalálod a választ, bármi legyen is a kérdésed.

Marci77
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. február 18., kedd 8:51

Realista24 írta:
Nem csak a hulyek csinaljak. Az unokatesomat is kivalasztottak,es ha mar kivalasztottak akk megcsinalta. Baja nem lett. Ugyanez igaz egyik ismerosomre is.(ot tobben is valasztottak 1 nap alatt)
Ha mar kivalasztjak az embert akk megcsinalja. Ha nem tudja/akarja,akk megbeszeli. Ennyi.
Mondjuk szerencsere azt nem latom hogy ki mikor lajkolja az ilyet. Csak a taggeleseket
No offense, de akkor az unokatesód is hülye. Ha legközelebb az lesz a feladat, hogy ugorj le egy háztetőről, akkor leugrik?
Lehet, hogy most csak fél liter sört ivott meg húzóra, de mi van, ha legközelebb 1 liter töményet kell meginnia?
Dehogyis. Nem hulye. Ez meg belefer,en se ertem a nagyon nagy felhaborodast. Fel liter sor meg megihato kovetkezmenyek nelkul. Tomenyet termeszetesen nem inna meg. Es hazrol se ugrana le. Azert fel liter sor az mas kategoria mint 1 liter tomeny.. Na aki azt megcsinalja az a hulye.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

BLaZE

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2014. február 18., kedd 8:44

Nem tudom mire ez a nagy össznépi felháborodás fél liter sörtől. Ebbe semmi olyan nincs ami veszélyes lenne. Én is megcsináltam, mert sztem poén, meg tudom, hogy bajom nem lehet belőle. Nyílván más a helyzet, ha felesekről lett volna szó, azt én se csináltam volna meg mert az már túlzás. Na de kérem egy sörről beszélünk mi ebben a nagy ügy? :hmmm:

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 18., kedd 8:06

No offense, de akkor az unokatesód is hülye. Ha legközelebb az lesz a feladat, hogy ugorj le egy háztetőről, akkor leugrik?
Lehet, hogy most csak fél liter sört ivott meg húzóra, de mi van, ha legközelebb 1 liter töményet kell meginnia?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Marci77
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. február 18., kedd 7:48

sentry írta:
VanillaSky írta:Neknominating a trendi elnevezés. Röviden olcsó játék hülyéknek, remélem rohamosan terjed és szelektál is egyben, Darwin-díjas dolgokat lehet vele elérni.
Az a poén, hogy egy ismerősömnek (igaz fiatal 18) mondtam mennyire gáz már ez (mert ő likeolta az ismerőseinek a keménykedéseit és a fosbúk szerint ez engem érdekel....) a dolog.

Erre a reakció a tipikus, nem merem felvállalni, hogy tetszik, inkább azt mondom, hogy "mindenki saját felelősségére csinálja.. :) " féle idióta válasz.

Egyetértek Veled. Szerintem is tökéletesen szelektálja a hülyéket. Csinálják csak. :roll:

Amugy,en is hulyesegnek tartom.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

pheco
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. február 18., kedd 0:03

Én egyszer foci után lehúztam 1,5 liter narancsos cappyt kb 20p alatt. Senkinek nem ajánlom, hogy így cselekedjen, olyan cifra fosás jött rám mire hazaértem, mint még soha :mrgreen:

Fél liter sört meg, ha fizetnének se tudnám meginni húzóra, fröccsöt annál inkább :mrgreen:

h3x0r

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. február 17., hétfő 23:44

Velem is elofordult mar, hogy kajalas vagy foci utan nagyon szomjas voltam es egy huzasra megittam egy korso sort, mert jol esett, szoval nem ertem mi ebben a nagy szam. Aki meg idiota es a tomenyt issza ugy, az valamilyen szinten meg is erdemli..

sentry

HozzászólásSzerző: sentry » 2014. február 17., hétfő 22:35

VanillaSky írta:Neknominating a trendi elnevezés. Röviden olcsó játék hülyéknek, remélem rohamosan terjed és szelektál is egyben, Darwin-díjas dolgokat lehet vele elérni.
Az a poén, hogy egy ismerősömnek (igaz fiatal 18) mondtam mennyire gáz már ez (mert ő likeolta az ismerőseinek a keménykedéseit és a fosbúk szerint ez engem érdekel....) a dolog.

Erre a reakció a tipikus, nem merem felvállalni, hogy tetszik, inkább azt mondom, hogy "mindenki saját felelősségére csinálja.. :) " féle idióta válasz.

Egyetértek Veled. Szerintem is tökéletesen szelektálja a hülyéket. Csinálják csak. :roll:

lordgabi
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. február 17., hétfő 22:18

Én Kerlonnál találkoztam elõször a dologgal, majd láttam a megjelölt embereknél is a cuccot, nem gondoltam volna, hogy ilyen széleskörû... :D
Ex-szerkesztő.
Kép
HUNGARY ESPANA REAL MADRID UKRAINA BRAZIL

2015. november 25. UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Géci
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. február 17., hétfő 21:36

Én szeretni foglak, ha a chilleket otthon hagyod :mrgreen:

GT37
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. február 17., hétfő 21:33

Géci írta:Tééényleg!!! Nyáron nem csinálunk találkozót? Nálam hely van dögivel. Annyi, hogy csinálok akkora betonozást és letudjuk abba helypénzt :mrgreen: . Kibéreljük a csarnokot egy órára, aztán adunk a gondnoknak 2-3 sört aztán maradunk hármat :D... Így szoktuk. Lehet menni strandra, és tudnám sorolni... Labda fel van dobva! Még GT is jöhet :mrgreen:
Csak akkor, ha vihetem a zenéimet is :mrgreen: Aztán meglincselnétek pár perc után. :lol: :mrgreen:

Vissza: “Minden más”