OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2018. június 17., vasárnap 13:59

érdekes a vírusírtóra fogni amikor a dista.hu-t gépeltem be :) vagy lehet olyan béna a vírusírtóm h vírusos oldalakra visz direkt?! :/ :-( :-( :-( :-(

na nem baj, inkább gépet cserélek a biztonság kedvéért!
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

thetruth
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2018. február 24., szombat 22:40

Re: OFF

HozzászólásSzerző: thetruth » 2018. június 17., vasárnap 13:53

A fejlesztőnk szerint nincs semmilyen vírus, szóval legközelebb ne egy bóvli vírusirtót használj.
Úgy látom itt divat az állinformáció gyártás.
Dupla D írta: Ha az oldalad olyan jól működtetik a szerkesztőid, akkor mi szükséged van olyan emberekre, akik "lassabban és rosszabbul fejlődnek", mint a te szerkesztőid?
Félre ne érts! Semmi baj, ha valaki lassabban dolgozik ha a minőséget tekinti előtérben ahogy ez nálunk is történik. Az írásom inkább realistának szólt és a kis haverjainak, akiknél a mostani gárdánk gyorsabb és jobban odafigyelnek
Ráadásul kisebb, nagyobb meetingjeink is szoktak lenni az utóbbi években ahol tanácsokat adunk egymásnak, hogyan is tudnánk fejlődni.

Így a lehetőség adott mindenkinek a továbblépés szempontjából. Rajtatok áll. Ha egy szinten megrekedt oldal szerkesztői szeretnétek lenni akkor maradjatok itt ha pedig fejlődni szeretnétek egy olyan oldal szárnyai alatt ami támadás esetén is rövid idő alatt feláll akkor mivel a követőink hűségesek és egy családként viszonyulnak, akkor keressetek meg.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2018. június 17., vasárnap 13:47

thetruth írta:A hack után is kértem, ahogy most is..Ha valaki átszeretne jönni hozzánk ezekután, nyugodtan keressetek fel és megbeszéljük a részleteket a szerkesztői munkákkal kapcsolatban. Nálunk folyamatos megbecsülés van és egy fb csoport ahol családias légkörben beszélhetünk egymással.
Ha az oldalad olyan jól működtetik a szerkesztőid, akkor mi szükséged van olyan emberekre, akik "lassabban és rosszabbul fejlődnek", mint a te szerkesztőid?
thetruth írta:A szerkesztőgárdánk még friss. Folyamatosan fejlődnek. Gyorsabban és jobban mint ti bármikor is képesek lettetek volna.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2018. június 17., vasárnap 13:23

thetruth írta:átmeneti. Most van teszt fázisban és a mai nap folyamán installálva lesz az új design.
az a legnagyobb baj h egy kibaszott vírus jön be a remek oldalad helyett
ha leállítjátok már normálisan is megtehetnétek
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. június 17., vasárnap 13:14

Nagyon szánalmas már a vergődésed, embereld már meg magad.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

thetruth
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2018. február 24., szombat 22:40

Re: OFF

HozzászólásSzerző: thetruth » 2018. június 17., vasárnap 12:57

átmeneti. Most van teszt fázisban és a mai nap folyamán installálva lesz az új design.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. június 17., vasárnap 12:53

Meg akartam nézni mi ez az amatőr oldal, de nem is működik.
R24, te voltál? :'(

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62873
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 17., vasárnap 12:51

Óriási ahogy kajálod a dolgokat. :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

thetruth
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2018. február 24., szombat 22:40

Re: OFF

HozzászólásSzerző: thetruth » 2018. június 17., vasárnap 12:41

Realista24 írta:
"Madridista.hu
június 15., 23:08 ·
Ronaldo be varrta."


"Madridista.hu élő adásban volt.
június 14., 14:56 ·
To create something like this - check GoUpLive.com"

"Madridista.hu
június 14., 13:34 ·
Az alábbi szavazatokat nem meccsenként írtam le, hanem így engedte a facebook kettesével.(mielőtt félre értené valaki.)"

"Madridista.hu szavazást hozott létre.
június 14., 13:12 ·
5."
A szerkesztőgárdánk még friss. Folyamatosan fejlődnek. Gyorsabban és jobban mint ti bármikor is képesek lettetek volna. Mi nem csak angol és spanyol forrásból informálódunk hanem a legminőségibb francia hírportálokból is, akik első kézből kapják meg az információt.
A cikkek rss feed alapján egyből elérjük és fordításra kerül. Mivel van egy kis úgymond "nyári" frissítő időszakunk így az oldal inaktívnak tűnhet de napok kérdése és megint érezhető lesz az elmúlt időszak minőségi munkája, amit nálatok nem láthatunk, mivel csak klikk vadász cikkeitek vannak és képek.

Lehet, hogy a kommentet nem nekem szánták de hiszem, hogy valójában nekem szólt csak egy gyerekes csíny miatt lett végül lordgabinak szánva..de még mindig ez a szintetek ahogy látom.

A hack után is kértem, ahogy most is..Ha valaki átszeretne jönni hozzánk ezekután, nyugodtan keressetek fel és megbeszéljük a részleteket a szerkesztői munkákkal kapcsolatban. Nálunk folyamatos megbecsülés van és egy fb csoport ahol családias légkörben beszélhetünk egymással.

thetruth
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2018. február 24., szombat 22:40

Re: OFF

HozzászólásSzerző: thetruth » 2018. június 17., vasárnap 12:31

Dupla D írta:Az oldalad is az ország legnagyobb madridista oldala.
Nem a legnagyobb (jelenleg), de a legjobb.
ericco írta: Engem azert erdekelne par bizonyitek is. Az Fb feltoresrol es a cikklopasrol is. Egy-ket screenshot eleg lesz.
A feltörésről már raktam be képet, keresd vissza. Én megértem, hogy egy egyszerű chatüzenetre kételkedően tekintesz, de az üzenet írója olyanokat is tudott, amivel csak az lehetett tisztában, aki ott volt a lázadáskor. Az pedig biztos, hogy a feltörést ő követte el, másként nem is tudhatott volna róla. A cikklopásról nincs képem, van jobb dolgom mint hogy ezt fotózgassam, de több alkalommal is volt már rá példa az elmúlt időszakban.
BlancoMark írta:Egyebkent borzaszto nagy uzleti es vallalkozoi erzeked lehet, hogy az orszag legnagyobb madridista kozossegebol sikerult egy gportal szintu, senkit nem erdeklo formedvenyt csinalnod. :roll:
Valóban nagy vállalkozói érzékem van, és garantálom, hogy több dolgot értem el (ezen a területen is) az életben nálad. Senkit sem érdekel? Akkor miért kaptunk néhány hónap alatt 10 ezer plusz lájkot Facebookon? Miért kapunk rendszeresen megkereséseket reklámozással kapcsolatban?
Steve írta:
Köszönöm a tippet, bár jól megvoltam nélküle is. A szerkesztőim most is nagyszerű közösséget alkotnak attól, hogy te személy szerint nem vagy tisztában az oldalunk működésének hátterével, és emellett egytől egyig lelkes Real Madrid-szurkolók. Mivel már nem üzemeltetünk fórumot, így ilyen jellegű közösségünk nincs, de a posztjaink alatt is jó hangulatú, értelmes párbeszédek szoktak kialakulni, és ez hatványozottan igaz volt a feltörés előtt.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. június 17., vasárnap 11:06

Nekem is van egy ajánlatom a vállalkozó úrnak :agree:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62873
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 17., vasárnap 9:08

thetruth írta:mivel mi vagyunk azok akik a minőséget gyártják nem pedig a mennyiséget. !
"Madridista.hu
június 15., 23:08 ·
Ronaldo be varrta."


"Madridista.hu élő adásban volt.
június 14., 14:56 ·
To create something like this - check GoUpLive.com"

"Madridista.hu
június 14., 13:34 ·
Az alábbi szavazatokat nem meccsenként írtam le, hanem így engedte a facebook kettesével.(mielőtt félre értené valaki.)"

"Madridista.hu szavazást hozott létre.
június 14., 13:12 ·
5."

"
Madridista.hu szavazást hozott létre.
június 14., 13:11 ·
3."

"Madridista.hu szavazást hozott létre.
június 14., 13:10 ·
3." (a négy kimaradt, matekból is gyenge a szuperadmin :lol: )

"Madridista.hu szavazást hozott létre.
június 14., 13:10 ·
2."

"Madridista.hu szavazást hozott létre.
június 14., 13:08 ·
Szerinted ki a “nagyobb” esélyes válogatottak közül a VB megnyerésére"


A mennyiségi kérdésben valóban igazad van, itt az idő a minőségre is koncentrálni :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4948
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2018. június 17., vasárnap 8:54

thetruth írta:
pheco írta:Madridista oldal egy kihalt szar, forum sincs, ellenben a Madridommal. Ugyanugy vannak reklamok, ahogy itt is.
Madridista Fb oldalon fele annyi koveto sincs, mint a Madridomon. A posztokra valo reakciok szinte kivetel nelkul 100 alatt vannak.
Mirol beszel a srac?
Sajnos lemaradtál olyan dolgokról mikor is a madridom feltörte az fb oldalunkat és törölték folyamatosan a likeolónkat. Nagyságrendekkel több követőnk volt.

Viszont ahogy írtam 10e követőből rövid idő alatt 20e lett és a posztokat lájkolók száma megint túlfogja szárnyalni a madridomot, mivel mi vagyunk azok akik a minőséget gyártják nem pedig a mennyiséget. Ezért is lehet az, hogy mi vagyunk Magyarország legnagyobb madridista oldala!
Jolvan teletabi, ird mar le meg parszor es akkor majd talan igaz lesz. :lol:
Egyebkent borzaszto nagy uzleti es vallalkozoi erzeked lehet, hogy az orszag legnagyobb madridista kozossegebol sikerult egy gportal szintu, senkit nem erdeklo formedvenyt csinalnod. :roll:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62873
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 17., vasárnap 8:15

thetruth írta:
pheco írta:Madridista oldal egy kihalt szar, forum sincs, ellenben a Madridommal. Ugyanugy vannak reklamok, ahogy itt is.
Madridista Fb oldalon fele annyi koveto sincs, mint a Madridomon. A posztokra valo reakciok szinte kivetel nelkul 100 alatt vannak.
Mirol beszel a srac?
Sajnos lemaradtál olyan dolgokról mikor is a madridom feltörte az fb oldalunkat és törölték folyamatosan a likeolónkat. Nagyságrendekkel több követőnk volt.

Viszont ahogy írtam 10e követőből rövid idő alatt 20e lett és a posztokat lájkolók száma megint túlfogja szárnyalni a madridomot, mivel mi vagyunk azok akik a minőséget gyártják nem pedig a mennyiséget. Ezért is lehet az, hogy mi vagyunk Magyarország legnagyobb madridista oldala!
Lassan több időt töltesz itt, mint a családoddal. Nehogy probléma legyen belőle otthon.

Bár most egy olyan vízióm van, hogy teljesen becsavarodtál, egy szobában tartanak, ahol a fal tele van 7-8 éves statisztikákkal az oldaladról, és úgy 2010 óta nem jöttél ki onnan és nem tudod, hogy milyen év van. Tudod, mint a Kincs ami nincsben a faszikám, aki még mindig azt hiszi, hogy háború van.

Remélem a tegnapi gigafail-t azért sikerült feldolgozni Gabikám. :lol: :lol: :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. június 17., vasárnap 1:07

Engem azert erdekelne par bizonyitek is. Az Fb feltoresrol es a cikklopasrol is. Egy-ket screenshot eleg lesz.
Merci Zizou!

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: OFF

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. június 17., vasárnap 0:36

thetruth írta: ...
https://youtu.be/mxuwXczWQC0?t=13
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. június 17., vasárnap 0:33

thetruth írta: Viszont ahogy írtam 10e követőből rövid idő alatt 20e lett és a posztokat lájkolók száma megint túlfogja szárnyalni a madridomot, mivel mi vagyunk azok akik a minőséget gyártják nem pedig a mennyiséget. Ezért is lehet az, hogy mi vagyunk Magyarország legnagyobb madridista oldala!
De hat akkor nem vagytok a legnagyobbak, max voltatok es esetleg lesztek, nem? Illetve, ha a minoseget ti gyartjatok, akkor miert a Madridom fb oldalrol vesztek at hireket szorol-szora? :lol: Tobb kerdesem nincs.

thetruth
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2018. február 24., szombat 22:40

Re: OFF

HozzászólásSzerző: thetruth » 2018. június 17., vasárnap 0:23

pheco írta:Madridista oldal egy kihalt szar, forum sincs, ellenben a Madridommal. Ugyanugy vannak reklamok, ahogy itt is.
Madridista Fb oldalon fele annyi koveto sincs, mint a Madridomon. A posztokra valo reakciok szinte kivetel nelkul 100 alatt vannak.
Mirol beszel a srac?
Sajnos lemaradtál olyan dolgokról mikor is a madridom feltörte az fb oldalunkat és törölték folyamatosan a likeolónkat. Nagyságrendekkel több követőnk volt.

Viszont ahogy írtam 10e követőből rövid idő alatt 20e lett és a posztokat lájkolók száma megint túlfogja szárnyalni a madridomot, mivel mi vagyunk azok akik a minőséget gyártják nem pedig a mennyiséget. Ezért is lehet az, hogy mi vagyunk Magyarország legnagyobb madridista oldala!

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. június 17., vasárnap 0:18

pheco írta:Madridista oldal egy kihalt szar, forum sincs, ellenben a Madridommal. Ugyanugy vannak reklamok, ahogy itt is.
Madridista Fb oldalon fele annyi koveto sincs, mint a Madridomon. A posztokra valo reakciok szinte kivetel nelkul 100 alatt vannak.
Mirol beszel a srac?
Kábítózik régóta :D

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. június 17., vasárnap 0:05

Madridista oldal egy kihalt szar, forum sincs, ellenben a Madridommal. Ugyanugy vannak reklamok, ahogy itt is.
Madridista Fb oldalon fele annyi koveto sincs, mint a Madridomon. A posztokra valo reakciok szinte kivetel nelkul 100 alatt vannak.
Mirol beszel a srac?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 76 regisztrált és 0 vendég