OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2018. február 25., vasárnap 14:48

Kívülállóként, most melyik madridista oldalról van szó?
Visszamentem az oldalra, mert ott is fórumoztam anno, de ott szerintem jó ideje pár kopogószellemen kívül más nem járt.

szóval érdekelne, melyik a legjobb, legnagyobb, leglátogatottabb madridista oldal, mert eddig nem találtam, hiába jó barátom a google. :hmmm: :mrgreen:
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mickey » 2018. február 25., vasárnap 14:30

H.E.H.E. írta:én havi 500 euroért megengedem R24-éknek, hogy visszaadják a régi nickemet a kis betűkkel és pontok nélkül.
még az avataromat is visszateszem :shifty: :sziv:

és igen. minden hsz-ért pénzt kapok.
remek ötlet.

megkérdezem az újdonsült igazság bajnokát, hogy distán mit fizetnek, ha visszamegyek pörgetni a body topikot.
:hmmm:

a mikiegeres avát is kirakom....vagy ahol kígyó volt a bőröm alatt, ahogy rmcf mondaná... B-)
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. február 25., vasárnap 14:25

Én még madridista fórumot 2007 környékén chatnek használtam aztán umek kidobott 2 hétre, meg még mások is utána. :'(

Itt még tiszta vagyok, ha jol emlékszem, de szerintem már érik a warn. :mrgreen:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. február 25., vasárnap 14:24

pheco írta:Mennyi rosszfiu van itt, en meg meg csak warnt sem kaptam, nemhogy maganzarkat :(
Ki akarna warn adni a te áldott jó lelkednek? Kb fél éves késéssel még a Madridban készült fotókat is elküldted nekem. Egyedüliként. Khm-khm... :D
Merci Zizou!

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. február 25., vasárnap 14:21

pheco írta:Mennyi rosszfiu van itt, en meg meg csak warnt sem kaptam, nemhogy maganzarkat :(
Na engem meg a szemét, diktátor, kapitalista-lusta (Hofi után szabadon :mrgreen: ) R24 kivágott egy hónapra Benzema miatt. :( Azóta sem tudtam egy jót aludni... :lol:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. február 25., vasárnap 14:20

Szerintem már ment az ajánlat hehének tt-től, hogy menjen már picit vissza a distára nem létező fórumot pörgetni :mrgreen: Mi vagyunk a net Portója, kineveljük a trollokat, aztán jópénzért leigazolják őket a legjobb szurkolói oldalak :mrgreen:
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 25., vasárnap 14:15

Szívesen :mrgreen: :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: OFF

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. február 25., vasárnap 14:14

Realista24 írta:
H.E.H.E. írta:én havi 500 euroért megengedem R24-éknek, hogy visszaadják a régi nickemet a kis betűkkel és pontok nélkül.
még az avataromat is visszateszem :shifty: :sziv:

és igen. minden hsz-ért pénzt kapok.
Átgondolom mindenképpen :mrgreen:

Jah, valaki reklámokért fizet, mi meg olyanokat bérlünk, mint hehe, akik pörgetik a fórumot.
azért ilyen áttett értelemben (vagy mi) elmondani ,hogy nincs életem, ezért bazmeg jár a taps :lol:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. február 25., vasárnap 14:13

Én kevesebbért is vállalom, hogy csak olvassam a fórumot mint a ‘distán. De valaki tényleg fizessen már valamiért, kicsit szarul érint hogy itt csak én nem kapok pénzt. :(
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. február 25., vasárnap 14:13

Mennyi rosszfiu van itt, en meg meg csak warnt sem kaptam, nemhogy maganzarkat :(

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 25., vasárnap 14:12

H.E.H.E. írta:én havi 500 euroért megengedem R24-éknek, hogy visszaadják a régi nickemet a kis betűkkel és pontok nélkül.
még az avataromat is visszateszem :shifty: :sziv:

és igen. minden hsz-ért pénzt kapok.
Átgondolom mindenképpen :mrgreen:

Jah, valaki reklámokért fizet, mi meg olyanokat bérlünk, mint hehe, akik pörgetik a fórumot.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: OFF

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. február 25., vasárnap 14:10

én havi 500 euroért megengedem R24-éknek, hogy visszaadják a régi nickemet a kis betűkkel és pontok nélkül.
még az avataromat is visszateszem :shifty: :sziv:

és igen. minden hsz-ért pénzt kapok.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. február 25., vasárnap 14:05

Na látom donor visszavásárolja a régi nickjét.. nem is titkoljátok, hogy korruptak vagytok. Van bőr a képeteken :kivagyhe: :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 25., vasárnap 14:04

Visszanéztem novemberre.
129 view(s)
101 view(s)
438 view(s)
Korábban is jó ha a 150-et eléri az átlag, és ez a népszerű hírek kategóriában van :lol:

De hogy a mottóddal éljek, mindenki pótolható. Sok sikert. Egy dobogó három helyezést bír el, a penával szívesen foglaljuk nektek a helyet alul, amíg eléritek a minőséget és frissességet.
donor írta:
thetruth írta:Tartson bármennyi ideig is, az minőségi, egyedi és friss tartalomra éhes felhasználók vissza fognak találni az otthonukba, ebben mindannyian biztosak lehettek.
Ez így van barátom. A 'distáról jöttem én is annó, (persze más néven, mert azóta R24 már egyszer kivágott :lol: btw, nem kaphatnám vissza a régi nickemet, ha már így szóba jött? :mrgreen: ), de teljesen igazad van. Azóta is itt vagyok és soha nem is gondoltam, hogy nem itt lenne az "otthonom". Köszönöm a Madridom.hu "munkatársainak" a sok munkát, hogy ezt biztosítják nekünk. :salute:
Írj privátot pls.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. február 25., vasárnap 13:59

Két fordulóban lelépett 15-20 szerkesztő, és ők a hibásak. Persze :lol: Biztos őket is a Soros pénzelte, hogy a világ legjobb madrdista oldalát otthagyják. Te is párhuzamos valóságban élsz, úgy látom.
Arccal, névvel vállalta az állítólagos támadó a tettét, mit akarsz még kideríteni? Ködösítesz durván, ami ismét sokat elmond.
Amúgy lehet vádaskodni, de semi bizonyítékod nincs arra, hogy bárkinek köze lett volna az itteni emberek közül a hackhez. A biztosítási csalásnál is a tulaj megpróbálja másra kenni a gyanút, miközben saját maga öntözte tele a rosszul menő kocsmáját benzinnel.
Merci Zizou!

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2018. február 25., vasárnap 13:57

legalább megtudtuk h a 40 ezer az egyenlő a néhány lájkolóval :mrgreen:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. február 25., vasárnap 13:55

thetruth írta:Tartson bármennyi ideig is, az minőségi, egyedi és friss tartalomra éhes felhasználók vissza fognak találni az otthonukba, ebben mindannyian biztosak lehettek.
Ez így van barátom. A 'distáról jöttem én is annó, (persze más néven, mert azóta R24 már egyszer kivágott :lol: btw, nem kaphatnám vissza a régi nickemet, ha már így szóba jött? :mrgreen: ), de teljesen igazad van. Azóta is itt vagyok és soha nem is gondoltam, hogy nem itt lenne az "otthonom". Köszönöm a Madridom.hu "munkatársainak" a sok munkát, hogy ezt biztosítják nekünk. :salute:

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: OFF

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. február 25., vasárnap 13:47

Több kommentet már nem tervezek ide írni, de utoljára még megjegyzem: bármit is pakoltok össze ebben a barlangban (ez vonatkozik a p…madridistára is), az ország legnagyobb oldala még mindig a Madridista.hu, immáron 14 éve. Tartson bármennyi ideig is, az minőségi, egyedi és friss tartalomra éhes felhasználók vissza fognak találni az otthonukba, ebben mindannyian biztosak lehettek
legyen ez a végszó mára, sok sikert mindenkinek
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

thetruth
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2018. február 24., szombat 22:40

Re: OFF

HozzászólásSzerző: thetruth » 2018. február 25., vasárnap 13:44

d.gergo írta:Üdv Londonból Gábor! Rövidre fogom, mert van jobb dolgom is. Ugye te sem gondolod komolyan, hogy az öt évvel ezelőtti különválás bennünk valaha is olyan tüskéket hagyott volna, ami miatt ilyen aljas húzásokra vetemednénk?!
Üdv neked is, első számú lázadóm. De, én minden további nélkül elhiszem rólatok, hogy megcsináltátok ezt, hiszen a távozásotokkor is hasonlóan gerinctelen módon intéztétek a dolgokat. Ezzel kapcsolatosan már leírtam a VALÓSÁGOT jó párszor, nem teszem meg újra.
kodo írta:Amennyi időt itt töltesz, nyugodtan fektethetnéd inkább az "oldalad" fejlesztgetésébe. Hadd ne kelljen ecsetelnem, hogy mennyivel a béka segge alatt van a madridista jelenleg, kvázi megszégyenítetted és folyamatosan leépítetted mióta színre léptél. Ha nem veszed észre nyugodtan menj fel a penamadridistára is, százszor igényesebb az is és a madridom is, mint amit te összehordtál. 14 évesen igényesebb szurkolói oldalam volt, pedig az csak egy ingyenes portálon futott. De ezzel nem is lenne baj, ha nem ugatnál bele mások dolgába, és foglalkoznál inkább a sajátoddal.
A színre lépésem alatt mit értesz? Csak mert hogy tudd, első ízben 2005-ben kerültem kapcsolatba a madridistával, jóval azelőtt, hogy az enyém lett. Én – a madridommal ellenben – kizárólag a saját munkámmal foglalkoztam az évek során. Nem én voltam az, aki aljas módon feltörte egy rivális szerkesztő profilját, és szabotálta az oldalt. Arról már szót sem ejtek, hogy milyen undorító oldalakat állított be az oldal által kedvelt oldalak közé. Tipikusan az az infantilis viselkedés, amivel a távozásotokkor is szembesültem.
kodo írta:El nem tudom képzelni, ki az aki a madridistát olvassa jelenleg, mikor az összes magyar oldal és blog magasabb szintet képvisel. Elárulom a titkot, hogy a reklámot is lehet ízlésesen tálalni, és a látogatók igényeire szabni, talán nem aranyérkenőcsöt meg Messi mezt kellene az arcukba tolni a látogatóknak egy Real Madrid témájú oldalon, de te vagy a szakmabeli biztos jobban tudod.
Elég sokan olvasnak minket, azok, akik felismerik az igazi minőséget. A reklámokkal kapcsolatban már korábban is elmondtam a véleményemet. A Google kereső algoritmusain alapuló reklámok voltak az oldalon, így nem volt lehetséges konkrétan szabályozni, hogy mit jelenítsen meg. Akik Ronaldóra kíváncsiak, jó eséllyel kíváncsiak Messire is, így mindkettő bekerült a reklámok közé. Ilyen egyszerű.
kodo írta:Elengedhetnéd az egész dolgot, nem kell ide jönni aztán próbálni mosni a kezeidet. De zseniális ötlet volt ide beírni mindezt, nem is tudom mire számítottál? Hirtelen mindenki elpártol és madridistára megy ezután? Ilyen mértékű megmozdulás csak egyszer fordult eddig elő, akkor épp a madridistáról lépett le mindenki végleg, bár elismerem oroszlánrészt vállaltál a dologból.
Arra nem számítottam, hogy mindenki elpártol majd, de ilyen mértékű ellenállásra sem. Nagyon szép és jó, amit itt kórusban mantráznak az egykori madridistások, csak éppen egy szó sem igaz belőle.
Csabi írta:Ma nosztalgiából megnéztem már az oldaladat, legalább vennéd le a cikkekben lévő kattszámlálót. 100 alatti számokkal operáltok, miről beszélsz? Azokat is törölték a facebookkal együtt, akik az oldalt nézték? Ne viccelj már, a sok bottal egy-két statisztikát megszépíthetsz, de ne nézzél hülyének. Amikor a többen voltatok facebookon, akkor is sokszorosát kaptuk a lajkokból a ti posztjaitokhoz viszonyítva.
Meglepő lesz, de az oldalra érkező kattintások 99%-a Facebookról jön. Már hetek óta bejárkáltak az adott szerkesztőm profiljába, és tiltogatták az embereket. A letiltott felhasználók még nem tűnnek el a lájkolók számából, de több ezer ember érintett volt, ezért esett vissza már hetekkel ezelőtt a cikkjeink olvasottsága. Az ominózus esetre, amikor egyetlen éjszaka alatt 40 ezer követőnket törölte ki valaki, csak tegnap került sor. Javaslom, tekerj vissza 2 hónapot az oldalunkon, és láthatsz sok ezres olvasottságot is.
ericco írta:Arra válaszolnál már végre, hogy akkor a penások miért léptek le bő egy évvel korábban, ha annyira jó fej voltál? Jó, mi vittük a fórumot is, meg hát tényleg az utolsó kapcsolja le a villanyt szitu volt, így jobban fájt, megértem, de az oldal vállalhatatlen lett, amint megérkeztél. És nem a cikkek minősége miatt. A penás srácokat pedig nem pótoltad, a fórumozók közül kerültek ki az új szerkesztők, szóval a közösség tartotta életben akkor is az oldalt. A dista pedig Magyarország legjobb és egyetlen madridista szurkolói odlala volt, amíg szét nem b.sztad. Örökké "hálásak" leszünk ezért.
A mai nem értem, hogy miért léptek le a p…madridistások, ahogy a madridomosokat sem. Amiket megkaptam kétszer is indokoknak, azok jóindulattal is csak negyedigazságokat tartalmaztak. Semmibe vették a színfalak mögött végzett karbantartási és IT-s munkámat, folyamatosan követeltek, utólag pedig valótlan sérelmeket vágtak a fejemhez. És lázították a fórumozókat. Az oldal működésében legalább akkora szerepem volt, mint a szerkesztőknek összesen, de ezt az olyan nárcisztikus személyek, mint Realista24, nem voltak képesek már akkor sem belátni. Persze nem ő volt az egyetlen.
H.E.H.E. írta: ha tényleg hackelés és ilyesmi történt lehet menni a rendőrségre, de ez itt komolytalan.
A komolytalan nem én vagyok, hanem az, aki élettapasztalat nélkül beszél. Korábban egy hasonló ügy miatt már végigjártam a rendőrségi vonalat, néhány elveszített lájkoló miatt nem fognak nyomozást vagy eljárást indítani, a Facebook pedig esélytelen, hogy bírósági végzés nélkül kiszolgáltasson nekem adatokat a profilt feltörő személyről.
Több kommentet már nem tervezek ide írni, de utoljára még megjegyzem: bármit is pakoltok össze ebben a barlangban (ez vonatkozik a p…madridistára is), az ország legnagyobb oldala még mindig a Madridista.hu, immáron 14 éve. Tartson bármennyi ideig is, az minőségi, egyedi és friss tartalomra éhes felhasználók vissza fognak találni az otthonukba, ebben mindannyian biztosak lehettek.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 25., vasárnap 13:37

M1Ö írta:
Realista24 írta:Ha teletippé, akkor biztos
Legalábbis azt hiszi :lol: Na de akkor ezt nemnek veszem, meg vagyok nyugodva.
Én nem értek hozzá, szóval ne vedd nemnek :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 120 regisztrált és 0 vendég