OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11462
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. augusztus 17., csütörtök 16:20

Beleszarnek, hagyd csak ott szepen :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62889
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. augusztus 17., csütörtök 14:55

Remy írta:
gutihaz14 írta:

resti elotti padra leteszed tuti megmarad epsegben
Gondolkodtam rajta, de nem bizok heheben. Tuti racsuszna.
Csak írd rá hogy Remy, senki nem mer majd hozzányúlni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. augusztus 17., csütörtök 14:39

gutihaz14 írta:
Remy írta: Kelenfoldon az allomasnal van csomagmegorzo?

Etele plazaban latom, hogy van egy, de az 19:00kor bezar… az nem jo, mert 8 elott nem tudok erte menni.
resti elotti padra leteszed tuti megmarad epsegben
Gondolkodtam rajta, de nem bizok heheben. Tuti racsuszna.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5360
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: OFF

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. augusztus 17., csütörtök 14:30

Remy írta: Kelenfoldon az allomasnal van csomagmegorzo?

Etele plazaban latom, hogy van egy, de az 19:00kor bezar… az nem jo, mert 8 elott nem tudok erte menni.
resti elotti padra leteszed tuti megmarad epsegben
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. augusztus 17., csütörtök 14:29

Kelenfoldon az allomasnal van csomagmegorzo?

Etele plazaban latom, hogy van egy, de az 19:00kor bezar… az nem jo, mert 8 elott nem tudok erte menni.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. augusztus 8., kedd 7:49

hehetheoriginal írta: Gondolom a sok kurva nemibetegszurese miatt kell a havi tagdij, valahogy hatart kellett szabni... :lol:
Ok mar biztos lefoglaltak a 2024-es idopontokat :lol:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11462
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. augusztus 8., kedd 7:22

Gondolom a sok kurva nemibetegszurese miatt kell a havi tagdij, valahogy hatart kellett szabni... :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. augusztus 8., kedd 7:16

'shutterisland írta: mondjuk en kivancsisagbol ellapoztam 2030ig es azon az oktoberi es novemberi par napon kivul addig abszolut ki van szurkitve az egesz.

szerintem ez inkabb valami bug vagy gondolom felevente nyit naptarat.
nincs az az isten hogy valaki 2023-ban kopaszodik es 2029-re foglal egy idopontot konzultaciora. :mrgreen:

Julius kozepen en is borgyogyaszt kerestem. Nem volt surgos, elso korben allami, gondoltam valamikor augusztusra kapok idopontot, aha.. oktober kozepe :lol: Vegul maradt a magan, 3-4 napon belul fogadtak is. (ez Debrecen volt) De ahogy nezegettem par orvosnal, oktoberig vannak kirakva a szabadsagok, gondolom ezert lehet itt is november elso heteig foglalni.

De ahogy nezem ezt az oldalt: Prémium tagság a tamasibeladr.hu oldalon. Belépéskor 6000 Ft, majd 3000 Ft havonta. csak tagok részére foglalható rendelői időpontok az erre fenntartott extra idősávban. Szoval vannak ott szeptemberi idopontok is. :kalapos:

sámat
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2015. május 6., szerda 0:46

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sámat » 2023. augusztus 7., hétfő 23:41

'shutterisland írta: mondjuk en kivancsisagbol ellapoztam 2030ig es azon az oktoberi es novemberi par napon kivul addig abszolut ki van szurkitve az egesz.

szerintem ez inkabb valami bug vagy gondolom felevente nyit naptarat.
nincs az az isten hogy valaki 2023-ban kopaszodik es 2029-re foglal egy idopontot konzultaciora. :mrgreen:

Én is így emlékeztem rá, hogy fullon van a tag, egy volt csajom évfolyamtársa, ő mondta, hogy hozzá menjek…állítólag a szakmájában ő Messi :D

Off: szívesen.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8522
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. augusztus 7., hétfő 22:46

mondjuk en kivancsisagbol ellapoztam 2030ig es azon az oktoberi es novemberi par napon kivul addig abszolut ki van szurkitve az egesz.

szerintem ez inkabb valami bug vagy gondolom felevente nyit naptarat.
nincs az az isten hogy valaki 2023-ban kopaszodik es 2029-re foglal egy idopontot konzultaciora. :mrgreen:


gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2023. augusztus 7., hétfő 22:12

sámat írta:
gólvonal írta: Tudtok nekem ajánlani jó budapesti bőrgyógyászt, aki jártas a kopaszodás kezelési lehetőségei terén?
https://tamasibeladr.hu/

Dr. Tamási Béla, az ország legjobbja, cserébe nézz rá az időpont-foglalásra, 2028 kb. Valahogy be kell hozzá jutni, de nincs ötletem.

Szerk: októberre van, ne tökölj.
Köszönöm

sámat
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2015. május 6., szerda 0:46

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sámat » 2023. augusztus 7., hétfő 21:45

gólvonal írta: Tudtok nekem ajánlani jó budapesti bőrgyógyászt, aki jártas a kopaszodás kezelési lehetőségei terén?
https://tamasibeladr.hu/

Dr. Tamási Béla, az ország legjobbja, cserébe nézz rá az időpont-foglalásra, 2028 kb. Valahogy be kell hozzá jutni, de nincs ötletem.

Szerk: októberre van, ne tökölj.

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2023. augusztus 7., hétfő 19:22

Tudtok nekem ajánlani jó budapesti bőrgyógyászt, aki jártas a kopaszodás kezelési lehetőségei terén?

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8522
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. augusztus 7., hétfő 15:20

en tobbszor is utaztam egyedul, inkabb par napos nyaralas vagy varosnezezes masik orszagban, mint turazas, de nekem mindig egy jo mind-reset volt nehez idokben, en mindenkepp ajanlom.

az, hogy hova mesz es mit csinalsz az mas kerdes, de a termeszet mindenkepp jobb valasztas, ha keves interakciot akarsz emberekkel.

AdamTaylor
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 10:34
Kedvenc játékosaid: Zidane, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: AdamTaylor » 2023. augusztus 7., hétfő 15:05

Caraway írta: Voltatok mar egyedul tobb napot kirandulni, turazni?

2-3 napra ki akarok szakadni a mindennapokbol es elmenni valahova csak magamba, nezelodni, boklaszni, tervezgetni a jovot, konyvet olvasni, onreflexio stb.
tavaly tavasszal volt egy kiegesem, akkor a kekturan jottem a 10-es szakasztol bp fele vissza 3 napig, de ezt akarhol el lehet jatszani. sztem ugy is jo ha amugy nem vagy kekturazo, van egy egyszeru dolog amire figyelsz menet kozben, de a gondolataidbol nem zokkent ki. hetkoznap kb senkivel se talalkoztam, meg igy nyaron talan konnyebb szallast talalni, de amugy satorral is eleg baba lehet.

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1673
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Caraway » 2023. augusztus 7., hétfő 14:31

Voltatok mar egyedul tobb napot kirandulni, turazni?

2-3 napra ki akarok szakadni a mindennapokbol es elmenni valahova csak magamba, nezelodni, boklaszni, tervezgetni a jovot, konyvet olvasni, onreflexio stb.

Foleg kelet magyarorszagi megkozelites lenne nekem a legoptimalisabb, illetve nyilvan hogy ne hemzsegjen az adott hely az emberektol, de azert talaljak viszonylag normalis alvohelyet, meg valami elelmet. :D szoval aki jartas effele turakban es tudna 1-2 otletet adni szivesen elfogadom, koszi.

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1297
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. augusztus 5., szombat 19:12

Dupla D írta:

Teidere nagyon sima felmenni. Mascahoz hasonló utak viszont tényleg nagyon stresszesek. Felfestés nulla, egyik oldal szakadék, két autó meg nem fér el egymás mellett, helyiek meg nyomják neki ész nélkül, mert ismerik az összes kanyart.

Amúgy a legjobb az egész szigetben, hogy iszonyat sokszínű. Elvileg innen lehetne látni Európában legjobban a csillagokat. Mi felmentünk a Teide lábához, de semmit nem láttunk a csillagokból, mert majdnem telihold volt.

Az Aquapark mellett volt a szállásunk Airbnb. Kb minden társasházhoz van medence, mi mindennap használtuk.

Playa del Americas környékén vannak nagyon fasza élőzenés helyek. Mi minden este mentünk, mert nagyon fasza volt a hangulat (főleg a britek miatt, akik végig énekeltek).

Aquapark tényleg jó. Megéri nyitás előtt menni, mert az első x ember tud venni skip the line karszalagot a csúszdákhoz. Talán 15 euro volt pluszban fejenként, de nagyon megérte, mert enélkül nem lett volna időnk mindenen csúszni.

Autóbérlés és a szállás is olcsó volt viszonylag tavalyelőtt egy földközi-tengeri szigethez képest.

Északi részen eszméletlen szép helyek vannak, de igazából mindenhol.

Autó kötelező. Spanyolok szabályszeretőbbek, mint az olaszok, de azért nyomják neki. Autoreisennél béreltünk kocsit. Nem volt deposit, meg se nézték, amikor leadtuk a kulcsot, szóval ajánlom őket.

Delfinles se rossz, Calderon-delfineket szinte mindig lehet látni, de én tengeribeteg vagyok ezektől a hajóktól.

Amit viszont ajánlok az a kajakozás idegenvezetővel. Van magyar is kinn. Nagyon jó volt, kis snorkelezéssel, ahol láttunk teknőst is.

Ha van kérdésed írj nyugodtan. Volt szerencsém pár helyre eljutni már, de Tenerife nekem nagy kedvencem lett a sokszínűsége miatt. Bármikor szívesen visszamennék akár csak barátokkal is.
Szuper koszonom! Ki is masoltam a hszed! :)
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2023. augusztus 5., szombat 18:52

Halfkey írta: A Teidére pont nem emlékszem hogy bármilyen szempontból stresszes lett volna felmenni, ahonnan mi mentünk ott két sávos út volt végig.

Ez nincs így mindenhol :D
Teidere nagyon sima felmenni. Mascahoz hasonló utak viszont tényleg nagyon stresszesek. Felfestés nulla, egyik oldal szakadék, két autó meg nem fér el egymás mellett, helyiek meg nyomják neki ész nélkül, mert ismerik az összes kanyart.

Amúgy a legjobb az egész szigetben, hogy iszonyat sokszínű. Elvileg innen lehetne látni Európában legjobban a csillagokat. Mi felmentünk a Teide lábához, de semmit nem láttunk a csillagokból, mert majdnem telihold volt.

Az Aquapark mellett volt a szállásunk Airbnb. Kb minden társasházhoz van medence, mi mindennap használtuk.

Playa del Americas környékén vannak nagyon fasza élőzenés helyek. Mi minden este mentünk, mert nagyon fasza volt a hangulat (főleg a britek miatt, akik végig énekeltek).

Aquapark tényleg jó. Megéri nyitás előtt menni, mert az első x ember tud venni skip the line karszalagot a csúszdákhoz. Talán 15 euro volt pluszban fejenként, de nagyon megérte, mert enélkül nem lett volna időnk mindenen csúszni.

Autóbérlés és a szállás is olcsó volt viszonylag tavalyelőtt egy földközi-tengeri szigethez képest.

Északi részen eszméletlen szép helyek vannak, de igazából mindenhol.

Autó kötelező. Spanyolok szabályszeretőbbek, mint az olaszok, de azért nyomják neki. Autoreisennél béreltünk kocsit. Nem volt deposit, meg se nézték, amikor leadtuk a kulcsot, szóval ajánlom őket.

Delfinles se rossz, Calderon-delfineket szinte mindig lehet látni, de én tengeribeteg vagyok ezektől a hajóktól.

Amit viszont ajánlok az a kajakozás idegenvezetővel. Van magyar is kinn. Nagyon jó volt, kis snorkelezéssel, ahol láttunk teknőst is.

Ha van kérdésed írj nyugodtan. Volt szerencsém pár helyre eljutni már, de Tenerife nekem nagy kedvencem lett a sokszínűsége miatt. Bármikor szívesen visszamennék akár csak barátokkal is.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4416
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. augusztus 5., szombat 12:29

A Teidére pont nem emlékszem hogy bármilyen szempontból stresszes lett volna felmenni, ahonnan mi mentünk ott két sávos út volt végig.

Ez nincs így mindenhol :D

Marky
Hozzászólások: 1906
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Marky » 2023. augusztus 5., szombat 11:59

Halfkey írta: Az emberekkel nincs baj, az izgalmasabb helyeken a szerpentinek lófasz szűkek.
Mi a Teidere helyi jaratos busszal mentunk es utolag orulok neki, mert a buszsofor ismer minden kanyart. Napi 2x megteszi azt az embertelen utat, en meg valoszinuleg vegigstresszeltem volna az egeszet es rontotta volna az elmenyt.
Amugy is brutalis volt a tengerszintrol felmenni a fenyvesekhez, aztan a marsi koparsagba kerulni :)
Arra kell figyelni, hogy a deli oldalrol napi 1 busz van fel es 1 le. Ha lekesed taxi, vagy ott ragadsz :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 146 regisztrált és 0 vendég