OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. október 3., hétfő 16:28

Pipita írta: Ha a Fidesz buta propagandáját akarod fújni, akkor legalább pontosan próbáld kopírozni a kedves vezetőt. Többen mentek el az EU-ra szavazni, mert akkor 3,67 millió ember szavazott, ezeknek több mint 99%-a érvényesen. Ebből 3 millió igennel. Idén 3,3 millióan szavaztak nemmel egy olyan kérdésre, ahol az igennek egyszerűen nincs létjogosultsága. Az iszonyatosan nagy részvételi aránnyal meg ne engedd már etetni magad, ha nincs az MKKP meg a civilek kampánya akkor 40% alatt marad az iszonyatosan nagy részvételi arány. :lol: A nemek többsége elsöprő, de ezt már a kérdés kiírásakor tudni lehetett. Még egyszer mondom, a két lehetőségből az egyik nettó baromság, csak a legtökéletlenebb találta helyesnek az igent.
Ez nem a Fidesz buta propagandája, ezek számok. Mégha nem pontosan írtam az adatokat, akkor is közel ugyanannyian voltak. Egyébként ne értsd félre, én aztán rohadtul nem vagyok Fidesz párti és szánalmasnak találom ezt az egész értelmetlen gyűlöletkampányt, de az ugyanolyan nettó baromság hogy ez egy érvénytelen népszavazás és hasonlók. (ez nem neked szól, csak rengeteg ilyen véleményt hallani)
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: OFF

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. október 3., hétfő 16:27

IkerCasillas írta:
Pipita írta:dehát tessenek jobbat mutatni a demokráciánál.
https://hu.m.wikipedia.org/wiki/Szingap%C3%BAr
Demokrácia materiális formában :mrgreen:
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2016. október 3., hétfő 16:23

rashidm írta:
Én nem úgy fogalmaznék, hogy uszítás az EU felé, hanem inkább félrevezetés az egész migránsozás. Most pár hónapig vagy kitudja meddig, nem lesz szó az egészségügyről, meg az eu-s pénzek/más pénzek ellopásáról.
másféléve nincs szó ezekről a problémákról lassan, a kormány tévéjénél (köztévének csúfolt adók) mást nem lehetett látni, csak "migráns" "bevándorló" "kvóta" tárgyszavú szalagcímeket.
Elvétve 1-1 sporthír, magyar siker.
Gondolom ez továbbra sem fog változni.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
IkerCasillas
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 11:17
Kedvenc játékosaid: IC
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: OFF

HozzászólásSzerző: IkerCasillas » 2016. október 3., hétfő 16:20

Pipita írta:dehát tessenek jobbat mutatni a demokráciánál.
https://hu.m.wikipedia.org/wiki/Szingap%C3%BAr

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2016. október 3., hétfő 16:12

és de a távolmaradással is lehet szavazni, mégpedig ha az a cél hogy a szavazás ne érje el az 50%+1-et, márpedig itt az volt a cél.
Az nem szavazás hanem bojkott. Aki nem megy szavazni nem lehet tudni hogy miert. Lehet azert mert nem érdekli, nem tudja eldönteni, nem ér rá, elutazott, dolgozik, műtik stb. Aki nem szavaz az nem játszik, nem lehet őket egy kalap alá venni, nem lehet szembeállítani az egyik válasszal és egy halmazba helyezni a másikkal.
Ennyi erővel megalapitanám a nemszavazók pártját, elég stabilan kormánypárt lenne minden ciklusban. :)

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. október 3., hétfő 16:11

Elterelni sima migránsozással is lehetne. Vagy bármi mással. De ez az üzenjük Brüsszelnek és társai szerintem már több, mint terelés.
Merci Zizou!

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. október 3., hétfő 16:08

ericco írta:
Én csak annyit mondanék hogy jelenleg az EU-féle kvótának nincs társadalmi támogatottsága Mo.-n.
Nem igaz, hogy nem veszitek észre, nem látjátok, hogy az egész kampány nem a migránsokról vagy a kvótákról szólt, hanem az EU elleni uszításról?
Most az EU azt látja, hogy érvénytelen lett a szavazás, úgy is fognak a dolgokhoz állni. Ennek ellenére orbánék pedig csakazértis folytatják, és ennél is erősebb lesz az Európa pusztulásba akarja taszítani Magyaroszágot bullshit a részükről. Ez csak az első lépés volt, a hangulat megteremtése. És ahogy a tegnapi eredmény mutatja, 3 282 928 vevő lesz erre, ha az EU továbbra sem enged. Márpedig nem fog, mert a populistákkal le akar majd számolni. Előbb Brüsszelben, utóbb pedig a tagállamokban.
ezaz egész sz*r arra volt jó, hogy papíron elköltöttek 20 milliárdot, amiből a valóságban gyanítom 2/3-t egy kajmánszigeteki bankszámlán őriznek és majd furcsa módon a nemzeti legalizáló manufaktúrába, szépen visszaszivárogtatják maguknak.
Igen, ezért is, meg szerintem az általam leírt okok végett is.
és de a távolmaradással is lehet szavazni, mégpedig ha az a cél hogy a szavazás ne érje el az 50%+1-et, márpedig itt az volt a cél.
Na végre valamiben egyezik a véleményünk :D
Én nem úgy fogalmaznék, hogy uszítás az EU felé, hanem inkább félrevezetés az egész migránsozás. Most pár hónapig vagy kitudja meddig, nem lesz szó az egészségügyről, meg az eu-s pénzek/más pénzek ellopásáról.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. október 3., hétfő 15:59

Én csak annyit mondanék hogy jelenleg az EU-féle kvótának nincs társadalmi támogatottsága Mo.-n.
Nem igaz, hogy nem veszitek észre, nem látjátok, hogy az egész kampány nem a migránsokról vagy a kvótákról szólt, hanem az EU elleni uszításról?
Most az EU azt látja, hogy érvénytelen lett a szavazás, úgy is fognak a dolgokhoz állni. Ennek ellenére orbánék pedig csakazértis folytatják, és ennél is erősebb lesz az Európa pusztulásba akarja taszítani Magyaroszágot bullshit a részükről. Ez csak az első lépés volt, a hangulat megteremtése. És ahogy a tegnapi eredmény mutatja, 3 282 928 vevő lesz erre, ha az EU továbbra sem enged. Márpedig nem fog, mert a populistákkal le akar majd számolni. Előbb Brüsszelben, utóbb pedig a tagállamokban.
ezaz egész sz*r arra volt jó, hogy papíron elköltöttek 20 milliárdot, amiből a valóságban gyanítom 2/3-t egy kajmánszigeteki bankszámlán őriznek és majd furcsa módon a nemzeti legalizáló manufaktúrába, szépen visszaszivárogtatják maguknak.
Igen, ezért is, meg szerintem az általam leírt okok végett is.
és de a távolmaradással is lehet szavazni, mégpedig ha az a cél hogy a szavazás ne érje el az 50%+1-et, márpedig itt az volt a cél.
Na végre valamiben egyezik a véleményünk :D
Merci Zizou!

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. október 3., hétfő 15:52

Az EU-ba való csatlakozáskor nem mentek el ennyien.
de elmentek. többen is.

ott volt értelme az eldöntendő kérdésnek. valamint ott még a két válasz lehetőség is értelmes volt. itt nem volt értelme, sőt nem erről szólt az egész.

és de a távolmaradással is lehet szavazni, mégpedig ha az a cél hogy a szavazás ne érje el az 50%+1-et, márpedig itt az volt a cél.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: OFF

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. október 3., hétfő 15:49

füst írta: Brüsszelben ugyanugy igennel vagy nemmel kell majd válaszolnia Orbánnak, ő nem mondhat talánt és nem rajzolhat faszt a papírra...
Marad az a 3,3 millió ember, akinek a döntését magával kell vinnie, Ennyi.
Csak, hogy már hetek óta tudva van, hogy nincs kötelező kvóta betelepítésre, de csakazért is ment a migránsozás, meg a parasztvakítás és mutyi, ezaz egész sz*r arra volt jó, hogy papíron elköltöttek 20 milliárdot, amiből a valóságban gyanítom 2/3-t egy kajmánszigeteki bankszámlán őriznek és majd furcsa módon a nemzeti legalizáló manufaktúrába, szépen visszaszivárogtatják maguknak.

De politika off.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2016. október 3., hétfő 15:43

Jól írja füst. 10-ből 6 ember nem nem támogatja őt, hanem egyszerűen nem ment el szavazni. És hozzáteszem a részvételi arány így is iszonyatosan nagy. Az EU-ba való csatlakozáskor nem mentek el ennyien.
Ha a Fidesz buta propagandáját akarod fújni, akkor legalább pontosan próbáld kopírozni a kedves vezetőt. Többen mentek el az EU-ra szavazni, mert akkor 3,67 millió ember szavazott, ezeknek több mint 99%-a érvényesen. Ebből 3 millió igennel. Idén 3,3 millióan szavaztak nemmel egy olyan kérdésre, ahol az igennek egyszerűen nincs létjogosultsága. Az iszonyatosan nagy részvételi aránnyal meg ne engedd már etetni magad, ha nincs az MKKP meg a civilek kampánya akkor 40% alatt marad az iszonyatosan nagy részvételi arány. :lol: A nemek többsége elsöprő, de ezt már a kérdés kiírásakor tudni lehetett. Még egyszer mondom, a két lehetőségből az egyik nettó baromság, csak a legtökéletlenebb találta helyesnek az igent.
Én csak annyit mondanék hogy jelenleg az EU-féle kvótának nincs társadalmi támogatottsága Mo.-n. :)
Az EU-féle kvótáról meg hónapok óta szó sem esett az EU-ban és többen is kijelentették hogy elvetették már a halva született ötletet. Nem?
Éljen a demokrácia. :D
Hát igen, szomorú, de inkább az ilyeneknek is legyen hangja minthogy az értelmesnek se.

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: András93 » 2016. október 3., hétfő 15:34

Pipita írta:dehát tessenek jobbat mutatni a demokráciánál.
Éljen a demokrácia. :D

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. október 3., hétfő 15:21

BBeno írta:nem szavaztam. 10bol 6 ember nem adott neki meghatalmazast hogy az EU ellen forditsa az orszagot. nem csak a magyar nepet nezi hulyenek hanem a sajat szavazoit is. 10bol 9... az.
Jól írja füst. 10-ből 6 ember nem nem támogatja őt, hanem egyszerűen nem ment el szavazni. És hozzáteszem a részvételi arány így is iszonyatosan nagy. Az EU-ba való csatlakozáskor nem mentek el ennyien.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. október 3., hétfő 15:15

Ne már azért legyen jó a Fidesz, mert a többi szar. Szar mind, komolytalan mutyi, inkább itt kéne osszetartani nem a REGISZTRÁLT 1300 migrans miatt. A többit meg kint tartja a kerítés, ami a Fidesz egyetlen normális döntése volt.


De ez már nagyon politika, ki is szállok ezzel.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2016. október 3., hétfő 15:08

BBeno írta:nem szavaztam. 10bol 6 ember nem adott neki meghatalmazast hogy az EU ellen forditsa az orszagot. nem csak a magyar nepet nezi hulyenek hanem a sajat szavazoit is. 10bol 9... az.
Én csak annyit mondanék hogy jelenleg az EU-féle kvótának nincs társadalmi támogatottsága Mo.-n. :) aki úgy gondolta hogy van az tegnap hangot adhatott a véleményének. Az a pár tucat ember megtette, aki pedig nem az ne csodálkozzon a kormány politikai döntésén az adott kérdésben. A passzív szavazokkal nem lehet mit kezdeni, képviselni sem lehet őket. Brüsszelben ugyanugy igennel vagy nemmel kell majd válaszolnia Orbánnak, ő nem mondhat talánt és nem rajzolhat faszt a papírra...
Marad az a 3,3 millió ember, akinek a döntését magával kell vinnie, Ennyi.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. október 3., hétfő 14:42

nem szavaztam. 10bol 6 ember nem adott neki meghatalmazast hogy az EU ellen forditsa az orszagot. nem csak a magyar nepet nezi hulyenek hanem a sajat szavazoit is. 10bol 9... az.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. október 3., hétfő 14:16

:|
Mindenre ott a valasz a hozzaszolasaimban, tessek kibogaraszni.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2016. október 3., hétfő 14:06

tibi18 írta:
Nyugodtan meséljetek, hogy kikkel találkoztok, de én csak olyat láttam, hogy nem-szavazók hazaárulózták a nem nem szavazókat. :mrgreen: Röhögtem is rajtuk jókat. :lol: :lol:
Én is ezzel találkoztam, vagyis erre próbáltam utalni.. Érdekes..
Félreértettem a "nemszavazók" kifejezést, bocsi. :)
Tisztaban vagyok rola, mi volt ez a szavazas, de az osszetartas szo jelenteserol is. Faszokat rajzolni a kevesbe erett mentalitas.
Egy olyan eldöntendő kérdés, ahol az egyik válasz nettó baromság, az nem is eldöntendő kérdés, hanem utasítás. Egy ilyen kérdésre a válasz megtagadása az nem éretlen mentalitás, hanem az egyetlen értelmes megoldás. Egy ilyen játékban nem részt venni az nem éretlen mentalitás, hanem egy üzenet arra, hogy én nem vagyok kíváncsi ara, hogy ki hogy tud gyűlölködni. Igazi megoldásokat várok. Az én szavazatom ezt jelentette és nem tartom magamat éretlennek.

Ezzel együtt én is ismerek olyan embert aki azért ment el faszt rajzolni mert az milyen kurva vicces, az ilyen engem is elszomorít, dehát tessenek jobbat mutatni a demokráciánál.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. október 3., hétfő 14:03

kelemen.istvan írta:Az ellenzékről annyit, hogy valahol megvan a bája annak, hogy a demokrata párt arra biztatja a szavazóbázisát, hogy nem menjenek el egy népszavazásra. :lol: :lol: :|
Persze, nagyon vicces amugy szerintem is, a plakatolgatas, csak ugye nem vezet sehova. Ertelmes ervekkel egyik sem tud eloallni, csak a hatalmon levo part baszogatasa megy. Homokba dugott fej, masikra mutogatas, csak a sajat, egyeni velemeny megformalasa, a tenyleges tettek azok hianyoznak. MKKP-t nagyon birtam, jo kis gorbe tukor volt a politikanak. De miota bejegyzett part, mar ugy erzem messze mentek, nagyon sok ember van mellettuk, mikozben erdemi dolgot nem tudnak felmutatni. Nem fogok es szerintem nem is szabadna egy olyan partra szavazni, akik komolytalanok, nincs kesz ervekkel alatamasztott politikai programjuk.
Nem a fidesz a jo ut, hangsulyozom. Illetve azt is, hogy nem csak a mostani nepszavazasrol beszelek. De mindenki mas teljesen vicc kategoria. Aki szerint a sajat hazaja sorsanak kimenetele vicces, azt rendkivul sajnalom.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. október 3., hétfő 14:00

z ellenzékről annyit, hogy valahol megvan a bája annak, hogy a demokrata párt arra biztatja a szavazóbázisát, hogy nem menjenek el egy népszavazásra.
Az tényleg vicces story. Szegényeknek a Fideszes állásponttal szembemenő véleményt kéne nyilvánítaniuk, magyarul egyértelműen az igen-re bíztatni, csak annyira fosnak, hogy még azt a maradék szavazójukat is elveszítik, hogy inkább erre bíztattak.
Ami szerintem a legjobb választás volt. Anno nálunk is volt ilyen referendum, hogy a legjobb opció az volt, hogy nem megyünk el, mert ha érvényes lett volna a szavazás, akkor a magyarok szarul jártak volna. Kedvező eredményre pedig esély sem volt.
Még annyit ezekhez, kíváncsi vagyok mi lesz abból a nagy összefogásból, amit Gyurcsányék baloldali szinten emlegetnek.
Egy színes kormány nem rossz dolog, sőt. Csak bírjon ki 4 évig :lol:
Ja meg a másik, Feri nyilatkozta, hogy az elmúlt 10 év legnagyobb balos győzelme ez.
Ez meg szomorú.

Amúgy Magyarországon szeirntem nincs hagoymánoysan vett bal- és jobboldal. Az egyes pártok épp olyan értékeket képviselnek, amik akkor pont jól jönnek.
Merci Zizou!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 83 regisztrált és 0 vendég