OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. augusztus 28., péntek 11:42

Realista24 írta:
nmate írta:Ja, még azt hozzátenném, hogy amelyik itt balhézik az ország határain belül, azt meg kell vagdosni, nincs mese.
Mindjárt jön a válasz, hogy ki akadályoz meg benne... :roll:
Válaszolok én arra is. :D

1. nincs hatalmam hozzá
2. "ők öten vannak én meg eggyen"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. augusztus 28., péntek 11:41

Veszprém amúgy hogy jött? Én veszprémi vagyok és érdekel.

Veszprémet hagyjuk ki ebből. :lol:
Nem illik.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3129
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2015. augusztus 28., péntek 11:41

Ez meg jobban nem lehetett volna megfogalmazva. Meg lehet nézni, hogy a nagy liberalista gondolatokkal ellátott emberek milyen helyekről gondolják azt amit :)
Akkor én most budai ficsúr lettem? :lol: :lol:

Itt élek a Keletitől 50 méterre, aztán folyamatosan olvasom, hogy milyen büdös a környék, hogy nem lehet lépni mert mindenhol ott vannak, hogy hangoskodnak, vadállatok, bunkók, kötekednek a tisztafajú fehéremberrelm megerőszakolják a nőinket, stb stb :lol: :lol: Hogy teleszarják a 2. János Pál Pápa teret, hogy ott is mocsokban élnek mert igénytelenek...aztán kimegyek sétálni egyet, körbenézek, senki sem köt belém, nem érzem azt az undorító szagot, nem lépek szarba és nem is látok szétszart tereket és nincs nagyobb szemét mint egy átlagos pesti utcában. De még csak félelmet sem érzek mert pont leszarják hogy ott vagyok. Nem, nem szó szerint.

De a félelemkeltés az menő itthon, mint a nyócker kőkemény hírneve...aztán végigsétál az ember a környéken és rájön hogy lehet hogy nem kell megenni minden szart amit az arcodba tolnak.

Persze azt elhiszem hogy lelopják a vetést a vidékeken, nyilván én sem támogatom. Sőt, ez ellen nyilván fel kell lépni (na nyilván nem csordába verődve verekedni). Ilyenkor kijön hogy mekkora hatalma is van a rendőrségnek itthon, és mekkora tisztelet övezi őket, dehát maguknak vívják ki ezt a becses érdemet. :)
Ezek békés diplomások, orvosok meg sanyarú sorsú családok.
Előbbiről nem tudok nyilatkozni (bár biztos vagyok benne, hogy ennyi ember között az is van), utóbbit pedig kár lenne elvitatni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pipita 2015. augusztus 28., péntek 11:43-kor.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62626
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 28., péntek 11:40

nmate írta:Ja, még azt hozzátenném, hogy amelyik itt balhézik az ország határain belül, azt meg kell vagdosni, nincs mese.
Mindjárt jön a válasz, hogy ki akadályoz meg benne... :roll:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. augusztus 28., péntek 11:39

Ja, még azt hozzátenném, hogy amelyik itt balhézik az ország határain belül, azt meg kell vagdosni, nincs mese.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62626
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 28., péntek 11:38

És csak mondom, itt lopnak és kárt csinálnak.
dehogy csinálnak, biztos összekevered őket valakikkel. Ezek békés diplomások, orvosok meg sanyarú sorsú családok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. augusztus 28., péntek 11:35

füst írta:
Persze én megértem hogy Veszprémben vagy Óbudán az embert rohadtul nem érdekli hogy Csongrádban mennyi kárt okoznak ezek a jómadarak.
Ez meg jobban nem lehetett volna megfogalmazva. Meg lehet nézni, hogy a nagy liberalista gondolatokkal ellátott emberek milyen helyekről gondolják azt amit :) Bár ez más témában is teljesen egyértelmű. Nem tudom, hogy kerülnek ide Bátorba pl. mert eléggé kívül esik nekik, és a táborunk is teljesen dugig van már mindenféle emberrel évek óta, de volt itt más "kultúrával" is probléma eddig is, nem is kevés, ez meg csak fokozódik most. És csak mondom, itt lopnak és kárt csinálnak.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. augusztus 28., péntek 11:33

Ez a befogadás azért nem jó példa, mert ezek csoportosan veszélyesek, akkor meggajdulnak aztán randalíroznak csak.

A baj ott van, hogy etetik őket odaát, mennyi hely van itt és milyen jó élet. Eljönnek, persze nem az van amit vártak, "hisztit" csapnak.

Aztán szót ejthetünk arról is, hogy teljesen másra van beállva az ő immunrendszerük, lehet elviselnek olyan betegségeket amiket mi nem. Ha kimegyek Afrikába nyaralni beoltanak 30x, hogy ne pusztuljak meg. Ők meg ömlesztve jönnek ide.
Amelyik idejön Afrikából, nem fog visszafordulni egy drótkerítés miatt.
A gyökerénél kéne megoldani ezt a problémát (el se induljanak), persze ehhez az egész EU-nak kéne tenni valamit, erre meg nem sok esély van amíg Nyugatra nem ér oda a hullám.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. augusztus 28., péntek 11:32

cart írta: Nem értek egyet vele. A németek is pl. éppen azon vannak, hogy inkább valamilyen intézményes keretet biztosítsanak a bevándorlásnak...
Mondjuk a németek számára ez a jelenség azért nem annyira újkeletű, mint drága kormányunknak. Ezzel nem azt mondom, hogy a miénket is hasonlóan kompetensnek tartom egyébként, mert nem.
Nem illik.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2015. augusztus 28., péntek 11:30

Igen hát a hűtőből nem eszik ki a kaját, de ha Csongrádban laknék és módszeresen zabálnák le a termésemet csak azért, mert nincs aki megállítsa őket, ráadásul teledobálnák szeméttel a földemet, akkor én sokkal cifrábban fortyognék mint az öreg.

Minél többen lesznek annál több mindent engednek majd meg maguknak. Ez már az eddig eltelt hónapokból is látszik.

Persze én megértem hogy Veszprémben vagy Óbudán az embert rohadtul nem érdekli hogy Csongrádban mennyi kárt okoznak ezek a jómadarak.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62626
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 28., péntek 11:28

R, miért kéne befogadnom otthonra bárkit?
Bemegy bárki házába?
Megeszi bárkinek az ételét a hűtőből?
Elveszi a ruháját?
Növeli a gázszámlát azzal hogy a Keleti előtt alszik a földön?
Bemennek tanyákra, lopnak, rabolnak, odaszarnak. Szóval itt van pár kérdésedre a válasz. A gázszámlát nem növeli, más költségeket viszont igen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. augusztus 28., péntek 11:28

Megkérdezhetem, hogy hány hajléktalan ment be a házadba az elmúlt tíz évben, telente?
ja, h te ezeket most a hajléktalanokkal azonosítod?
oké.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. augusztus 28., péntek 11:28

Pipita írta:
még.
aztán majd a jön tél.
Aha.

Megkérdezhetem, hogy hány hajléktalan ment be a házadba az elmúlt tíz évben, telente?

Plot twist: az enyémbe egy sem.
Őőő, ezek egyáltalán nem átlagos hajléktalanok.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: OFF

HozzászólásSzerző: cart » 2015. augusztus 28., péntek 11:27

csabi87 írta: Amúgy akkor mi lehet mégis a megoldás?Írjátok már le akkor ha ti okosabbak vagytok nálam.
Továbbra sem a nép feladata erre megoldást találni hanem az általuk választott vezetőké...
CS0ki írta:Szerintem mindenki tisztában van vele, hogy van gond, csak a megoldás nem tiszta.
Nem értek egyet vele. A németek is pl. éppen azon vannak, hogy inkább valamilyen intézményes keretet biztosítsanak a bevándorlásnak...

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3129
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2015. augusztus 28., péntek 11:25

még.
aztán majd a jön tél.
Aha.

Megkérdezhetem, hogy hány hajléktalan ment be a házadba az elmúlt tíz évben, telente?

Plot twist: az enyémbe egy sem.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. augusztus 28., péntek 11:23

Pipita írta:R, miért kéne befogadnom otthonra bárkit?
Bemegy bárki házába?
Megeszi bárkinek az ételét a hűtőből?
Elveszi a ruháját?
Növeli a gázszámlát azzal hogy a Keleti előtt alszik a földön?
még.
aztán majd a jön tél.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. augusztus 28., péntek 11:22

CS0ki írta: Szerintem mindenki tisztában van vele, hogy van gond, csak a megoldás nem tiszta. Ahogy nagyon sok más problémával kapcsolatban is így van. Ha lenne egyegyszerű, mindenkinek jó megoldás, már régen megvalósították volna. Ha lenne mindenkinek közepesen jó megoldás, már azt is...De csak szrabbnál szarabb megoldások vannak, aztán azok közül kéne választani gazdasági, társadalmim, erkölcsi, stb szempontokat is figyelembe véve, és az istennek se jön ki a matek...
Ennyi nagyjából. Aranyközépút itt nincsen, legalábbis eddig nem sikerült megtalálni, maradnak a szélsőséges nézetek vagy a másik oldalról a liberális felfogás, ezek meg nem fognak találkozni soha.
Nem illik.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. augusztus 28., péntek 11:19

Mért kéne bárkinek befogadni őket? Mi értelme lenne?
Ez a teljes EU-t érintő súlyos probléma, az ő feladatuk megoldást találni rá. Ezért kapják a politikusok a fizetést...
Persze inkább a földbe dugják a fejüket, mintha nem lenne semmi gond.
Szerintem mindenki tisztában van vele, hogy van gond, csak a megoldás nem tiszta. Ahogy nagyon sok más problémával kapcsolatban is így van. Ha lenne egyegyszerű, mindenkinek jó megoldás, már régen megvalósították volna. Ha lenne mindenkinek közepesen jó megoldás, már azt is...De csak szrabbnál szarabb megoldások vannak, aztán azok közül kéne választani gazdasági, társadalmim, erkölcsi, stb szempontokat is figyelembe véve, és az istennek se jön ki a matek...

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. augusztus 28., péntek 11:18

Én a rendőrökre értettem nem magamra. :roll:

Amúgy akkor mi lehet mégis a megoldás?Írjátok már le akkor ha ti okosabbak vagytok nálam.
Én biztos hogy nem is engedném be őket az országba sem.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2015. augusztus 28., péntek 11:16

Azért van szarba az egész EU, mert túl liberális, pedig ez most már olyan helyzet, amit nem lehet liberalista eszmék alatt megoldani. A Jobbikos javaslattal most nagyon egyet tudok érteni, miszerint ki kell küldeni a határra a katonaságot, és minden olyan fegyverrel fel kell ruházni őket, amivel nem tudnak embert ölni.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 62 regisztrált és 0 vendég