OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11146
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. április 9., vasárnap 15:02

realmadrid95 írta: Nem tudom mostanaban mi van az uzletekben, de a huto sok helyen nagyon alacsony fokozaton megy, vagy semennyire.
Voltunk husvet elott picit bevasarolni, osszekotottuk az unnepet a hazavato bulival. Gondoltam, hogy mivel nagyon sokan jonnek, ezert 3-4 uzletbol vasarolok be, mert ugy koltseghatekonyabb. Pennybol vettem zoldseget, hust ott nagyon friss altalaban es nagyon jo aron is van, mig a sparbol par sajat termeket, amiket szeretunk. Lidlt szeretjuk a legjobban, tobbi meg johet a kozeli boltbol, ha valamit elfelejtunk.

Lidl: 3 db Mascarponet vettunk, egy honap meg a lejarati szavatossaga, mindharmat kibontottuk a suti miatt, mindharom be van peneszesedve teljesen. Vaj tetejere kiult egy kis “olaj” mikor kibontottuk, gondoltam atkeverem, hatha felszivja ujra a vaj, akkor lattam, hogy az alja meg van peneszedve szinten.

Penny: Szep volt a tarja es a karaj is, gondoltam milyen jo lesz majd egyet kemenceben egy sultestalhoz. Haaaat, kibontas utan majdnem felfordult a gyomrom. Persze a gaznak es a vernek eleve van egy undorito szaga, de ezt szorozzatok be szazszor. Nem volt atcimkezve, szoval csak erre tudok gondolni, hogy a huto nem megfelelo hofokon van.
Gondolom letekertek, hogy kevesebbet fogyasszon.
Kibaszott kutya vilag ez
thereisonly1ronaldo

realmadrid95
Hozzászólások: 1767
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. április 9., vasárnap 14:49

Nem tudom mostanaban mi van az uzletekben, de a huto sok helyen nagyon alacsony fokozaton megy, vagy semennyire.
Voltunk husvet elott picit bevasarolni, osszekotottuk az unnepet a hazavato bulival. Gondoltam, hogy mivel nagyon sokan jonnek, ezert 3-4 uzletbol vasarolok be, mert ugy koltseghatekonyabb. Pennybol vettem zoldseget, hust ott nagyon friss altalaban es nagyon jo aron is van, mig a sparbol par sajat termeket, amiket szeretunk. Lidlt szeretjuk a legjobban, tobbi meg johet a kozeli boltbol, ha valamit elfelejtunk.

Lidl: 3 db Mascarponet vettunk, egy honap meg a lejarati szavatossaga, mindharmat kibontottuk a suti miatt, mindharom be van peneszesedve teljesen. Vaj tetejere kiult egy kis “olaj” mikor kibontottuk, gondoltam atkeverem, hatha felszivja ujra a vaj, akkor lattam, hogy az alja meg van peneszedve szinten.

Penny: Szep volt a tarja es a karaj is, gondoltam milyen jo lesz majd egyet kemenceben egy sultestalhoz. Haaaat, kibontas utan majdnem felfordult a gyomrom. Persze a gaznak es a vernek eleve van egy undorito szaga, de ezt szorozzatok be szazszor. Nem volt atcimkezve, szoval csak erre tudok gondolni, hogy a huto nem megfelelo hofokon van.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11146
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. április 7., péntek 14:40

Mi? :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2023. április 7., péntek 13:34

A mijét? Nem lélek az, hanem valami kis elsorvadt idegdúc. :D

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2023. április 7., péntek 13:20

Realista24 írta: Igazi hülye vagy :lol:
Húsvét, keresztelő. Valószínűleg megzavarodott ettől a sok szép dologtól egyszerre és megérintette az érzékeny, jó lelkét. Csak ez lehet a magyarázat. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. április 7., péntek 13:07

Igazi hülye vagy :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11146
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. április 7., péntek 13:05

A legfontosabb, hogy valami maradandó kedves dolgot adj,
pl egy horogkereszt billog homlokra, azt garantaltan nem felejti el soha :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2023. április 7., péntek 12:43

_Bushido_ írta:
raul 4 ever írta: Jó, hogy elkezdtétek ti a megtrollkodást, így nem másnak kell :mrgreen: :mrgreen:

@réj: a keresztszülő feladata nem a fux vásárlása. Ha vallásos családba/közegbe született a pici, akkor a legutolsó szempont lesz, hogy mit veszel. Remélem nem csak checkbox esemény lesz a keresztelő, ha igen, akkor jó drágát, vastagat, csillogót!
Én is igy gondolom.
Nem a fux számít. Vettünk nekik már pár szép mesekonyvet, 1 hasznos tárgyat.
Az a lényeg, hogy bármikor számíthassanak a keresztszülőre, ha kell...
De mint múltkor irtam, sajnos az egyik mama bébikompot vett. Azért utólag azt azért megmondom nekik, hogy ne Nagyon használják, inkabb adják el :mrgreen: vagy pl barátjuk is most lett szülő, oda is adható... De pl egy strandsátor, ami nyárra hasznos, olyanba is gondolkoztunk.

Steve, van elég lóvé ottan, sztem nem kell már több donate. Főleg a jó madridom népétől xd
A legfontosabb, hogy valami maradandó kedves dolgot adj,amit ha X év múlva elővesz a gyerek akkor emlékeztesse arra, hogy meg van keresztelve.

De a legfontosabb, hogy Te ott legyél a gyereknek Xév múlva, ha szüksége van Rád.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2023. április 7., péntek 12:33

raul 4 ever írta: Jó, hogy elkezdtétek ti a megtrollkodást, így nem másnak kell :mrgreen: :mrgreen:

@réj: a keresztszülő feladata nem a fux vásárlása. Ha vallásos családba/közegbe született a pici, akkor a legutolsó szempont lesz, hogy mit veszel. Remélem nem csak checkbox esemény lesz a keresztelő, ha igen, akkor jó drágát, vastagat, csillogót!
Én is igy gondolom.
Nem a fux számít. Vettünk nekik már pár szép mesekonyvet, 1 hasznos tárgyat.
Az a lényeg, hogy bármikor számíthassanak a keresztszülőre, ha kell...
De mint múltkor irtam, sajnos az egyik mama bébikompot vett. Azért utólag azt azért megmondom nekik, hogy ne Nagyon használják, inkabb adják el :mrgreen: vagy pl barátjuk is most lett szülő, oda is adható... De pl egy strandsátor, ami nyárra hasznos, olyanba is gondolkoztunk.

Steve, van elég lóvé ottan, sztem nem kell már több donate. Főleg a jó madridom népétől xd

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. április 7., péntek 12:27

hehetheoriginal írta: vmi befektetés a nevére, minimál kezdőösszeggel, amit 18 evesen kap meg :D
Én Barca fan tokent vennék.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11146
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. április 7., péntek 11:45

ANDS írta:
KAG írta:

De az fasza, ha az osztrák is szar. :lol:
Engem is meglepett, amikor az osztrák szomszédaink mondták, hogy ők is maszek orvoshoz járnak, mert nem akarnak megdögleni.
nyilvan attol függ mi a bibi.
de alapvető dolgokra, mint fogorvos éves check, tömés, kajamaradékeltávolitás, stb, ilyen-olyangyógyász, vérvétel, vérkép, stb arra pont fasza.
ha specifikus problem van, akkor lehet magánba menni - fogorvos pl magyarorszagon joval olcsobb es a minoseg is jobb - de pl nekem az acl műtétem patika lett simán tb-re, egyedül a szoritofáslit, a hasbaszuri véralvadasgatlot, meg a bennfekvessel a kaját kellett zsebből fizetnem anno.
de a varakozasi ido, a hozzaallas, az egesz rendszer az informatikai hatterrel, egyszeruen ott van es mukodik, ha el akarsz intezni valamit, akkor siman el tudod, mindenfele idegeskedes es felesleges idoelbaszas nelkul.
thereisonly1ronaldo

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11146
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. április 7., péntek 11:10

vmi befektetés a nevére, minimál kezdőösszeggel, amit 18 evesen kap meg :D
thereisonly1ronaldo

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. április 7., péntek 11:07

Jó, hogy elkezdtétek ti a megtrollkodást, így nem másnak kell :mrgreen: :mrgreen:

@réj: a keresztszülő feladata nem a fux vásárlása. Ha vallásos családba/közegbe született a pici, akkor a legutolsó szempont lesz, hogy mit veszel. Remélem nem csak checkbox esemény lesz a keresztelő, ha igen, akkor jó drágát, vastagat, csillogót!
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2023. április 7., péntek 10:51

_Bushido_ írta: Keresztelő esetében a keresztszülőnek "mindenképpen" kell venni valami aranycuccot a kicsinek? Fülbevaló v nyaklánc. Sose voltam még ilyen eseményen, haveroknál is csak mostanság jönnek a babák egymás utánban.
A legbiztosabb, ha a Madridomon lévő barátaidnak veszel valamit.A gyerek felnőhet és hálátlan lehet. Menj biztosra!

Számlaszámomat megírom privátban! :agree:

Blowfish
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2022. május 20., péntek 14:41

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Blowfish » 2023. április 7., péntek 10:48

_Bushido_ írta: Keresztelő esetében a keresztszülőnek "mindenképpen" kell venni valami aranycuccot a kicsinek? Fülbevaló v nyaklánc. Sose voltam még ilyen eseményen, haveroknál is csak mostanság jönnek a babák egymás utánban.
A legegyszerűbb, ha megbeszéled a szülőkkel.

zsuninnyo
Hozzászólások: 1217
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: OFF

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2023. április 7., péntek 10:42

_Bushido_ írta: Keresztelő esetében a keresztszülőnek "mindenképpen" kell venni valami aranycuccot a kicsinek? Fülbevaló v nyaklánc. Sose voltam még ilyen eseményen, haveroknál is csak mostanság jönnek a babák egymás utánban.
Nem, viszont az jo, ha ott van a keresztelon.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2023. április 7., péntek 10:23

Keresztelő esetében a keresztszülőnek "mindenképpen" kell venni valami aranycuccot a kicsinek? Fülbevaló v nyaklánc. Sose voltam még ilyen eseményen, haveroknál is csak mostanság jönnek a babák egymás utánban.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: OFF

HozzászólásSzerző: KAG » 2023. április 6., csütörtök 19:10

Írtam PÜ-t.
TB alatt, itt inkább a magyar TB-re gondolok. :D

De az fasza, ha az osztrák is szar. :lol:
ZIDANE

Nika91127
Hozzászólások: 2641
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2023. április 6., csütörtök 18:41

KAG írta: Salzburg és környékéről van valaki?
Vagy úgy Osztrákból általánosságban.

Továbbá, magyar TB-ben valami nagymenő van a forumrol? :mrgreen:
Salzburg a világ legszebb helye. Én imádom azt a régiót.

A TB meg egy fos. Miért?

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: OFF

HozzászólásSzerző: KAG » 2023. április 6., csütörtök 18:25

Salzburg és környékéről van valaki?
Vagy úgy Osztrákból általánosságban.

Továbbá, magyar TB-ben valami nagymenő van a forumrol? :mrgreen:
ZIDANE


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 69 regisztrált és 0 vendég