OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 4., szombat 7:28

Steve írta:
hehetheoriginal írta:
En a standban voltam kb 3 éve, valami 8 vagy 10 fogasos cucc volt, nyilvan nem foetel adagok, de az valami elképesztően kibaszott finom volt.
Egy sima pogacsa etvagygerjeszto/eloetel eloetele olyan gecifinom volt, még meleg volt, nyult a teszta, mint a nagymamas reklamban, de az osszes tobbi is kurvajo volt, kozben 2-3 fogasonkent ujabb es odaillo borokat hoztak, es ez mindenkinek, nem csak a mi ket szep.szemunkert, asszem ez volt a menü, vagy ezt eszed vagy taka a mekibe a deakra.
Pont ugy volt megszerkesztve, hogy faszan jollaktal, kicsit ittas allapotba kerultel, mikor csak vigyorogsz, mint a tejbetok es elvezed az eletet boldog vagy, arad a szeretet :kalapos: elfelejted hogy melyik utcaban es melyik orszagban vagy egy pillanatra :lol:
Nyilvan tobbe kerul, mint egy atlag jo etterem, de tényleg élmény, es ha nem csaptad szet a pofad a cigivel, akkor elkepeszto kulonleges es ami nem hatrany, finom izeket pakolnak eled.
Szoval hajra, menjetek, en az ilyen ettermektol, séfektol nem sajnalom a penzt, nem kis melo es tudas van benne.


Btw most jut eszembe, nalam Bp-n, de talan az egesz kibaszott orszagban ar/ertek aranyban erzsi mama budán, ha akarsz hazias/magyaros kurvajot enni (szeles valasztek es amit en kostoltam mind csudalatos volt), es meg mai szemmel nezve is olcso, elkepesztokurvajo az is.

Szerk.: Csak vigyazzatok az alakotokra, nehogy ilyen fausttal keresztezett Steve-ek meg félzsirdiszno zirok szuszogjanak kifele az ettermekbol
Amúgy tizenX év után csak sikerült az első értelmes hozzászólásodat összehozni.

Meghívhatsz az Erzsi Mamában egy bambira és megünnepeljük, majd írj privátot. Szia. :-*

:mrgreen:
Aztan latod fütykő erre is nyomott valami angolnafejű egy minuszt :lol:
Érdekes látni, pl.: hogy lehet rávenni embereket, hogy egy vacsoráért kiadjanak fejenként 60- 80 ezer forintot.
ehetsz szart is foshabbal reggelire, mindenkinek szabad az ut :smile:
De te gondolom nem koltottel meg nyaralasra (élményre) eletedben soha, te jo munkasember modra 168 oraban csak dolgozol :coffee:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. február 4., szombat 0:11

Fancy hogy séf nevekkel dobálozol, nem éttermekkel :D Borkonyhát én ajánlottam is pár oldallal korábban, életem legjobb kajás élménye volt, nevéhez méltóan borpárral. Házassági évfordulóra vittem asszonyt, vissza kéne menni. Textúrába utána céggel mentünk - volna, de megláttuk a sort és inkább lemondtuk a foglalást, nem tetszettek az opciók semelyikünknek.

Costesből az maradt meg, hogy szintén céges vacsizni mentünk hárman, és még az 50 kgs kolleganő is úgy érezte a fogások felénél hogy éhes fog maradni. Szóltunk hogy az egyik főételből kérnénk majd még plusz egy adagot (természetesen fizetve). Abból nem tudtak hozni már mert elfogyott a hús, helyette elkezdték kilóra hozni a kenyeret meg a vajat vaze. Elég nevetséges volt, azért nem azzal akarna az ember jóllakni....

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2023. február 4., szombat 0:00

ziro4vr írta: Bolond hehe most jol szól, stand vagy stand25 az iszonyat minőségi, Szél Tamás tényleg vágja a témát.

Shutter helyében így mennék:
Bestia
Stand25
Wang mester (Mozium)
A Wang Mesterben még nem voltam. Jegyzeteltem, köszöntem. :agree:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. február 3., péntek 23:58

Bolond hehe most jol szól, stand vagy stand25 az iszonyat minőségi, Szél Tamás tényleg vágja a témát.

Shutter helyében így mennék:
Bestia
Stand25
Wang mester (Mozium)
Nem illik.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2023. február 3., péntek 23:50

hehetheoriginal írta:
'shutterisland írta: a michelin csillagos ettermeket en is akartam amugy kerdezni, kinek mi a szemelyes tapasztalata kajakrol, hangulatrol, milliőről, stb.

pesti haverom odakat zeng a hupikék krumplipüréről es tarsairol :lol:
En a standban voltam kb 3 éve, valami 8 vagy 10 fogasos cucc volt, nyilvan nem foetel adagok, de az valami elképesztően kibaszott finom volt.
Egy sima pogacsa etvagygerjeszto/eloetel eloetele olyan gecifinom volt, még meleg volt, nyult a teszta, mint a nagymamas reklamban, de az osszes tobbi is kurvajo volt, kozben 2-3 fogasonkent ujabb es odaillo borokat hoztak, es ez mindenkinek, nem csak a mi ket szep.szemunkert, asszem ez volt a menü, vagy ezt eszed vagy taka a mekibe a deakra.
Pont ugy volt megszerkesztve, hogy faszan jollaktal, kicsit ittas allapotba kerultel, mikor csak vigyorogsz, mint a tejbetok es elvezed az eletet boldog vagy, arad a szeretet :kalapos: elfelejted hogy melyik utcaban es melyik orszagban vagy egy pillanatra :lol:
Nyilvan tobbe kerul, mint egy atlag jo etterem, de tényleg élmény, es ha nem csaptad szet a pofad a cigivel, akkor elkepeszto kulonleges es ami nem hatrany, finom izeket pakolnak eled.
Szoval hajra, menjetek, en az ilyen ettermektol, séfektol nem sajnalom a penzt, nem kis melo es tudas van benne.


Btw most jut eszembe, nalam Bp-n, de talan az egesz kibaszott orszagban ar/ertek aranyban erzsi mama budán, ha akarsz hazias/magyaros kurvajot enni (szeles valasztek es amit en kostoltam mind csudalatos volt), es meg mai szemmel nezve is olcso, elkepesztokurvajo az is.

Szerk.: Csak vigyazzatok az alakotokra, nehogy ilyen fausttal keresztezett Steve-ek meg félzsirdiszno zirok szuszogjanak kifele az ettermekbol
Amúgy tizenX év után csak sikerült az első értelmes hozzászólásodat összehozni.

Meghívhatsz az Erzsi Mamában egy bambira és megünnepeljük, majd írj privátot. Szia. :-*

:mrgreen:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 3., péntek 23:12

'shutterisland írta: a michelin csillagos ettermeket en is akartam amugy kerdezni, kinek mi a szemelyes tapasztalata kajakrol, hangulatrol, milliőről, stb.

pesti haverom odakat zeng a hupikék krumplipüréről es tarsairol :lol:
En a standban voltam kb 3 éve, valami 8 vagy 10 fogasos cucc volt, nyilvan nem foetel adagok, de az valami elképesztően kibaszott finom volt.
Egy sima pogacsa etvagygerjeszto/eloetel eloetele olyan gecifinom volt, még meleg volt, nyult a teszta, mint a nagymamas reklamban, de az osszes tobbi is kurvajo volt, kozben 2-3 fogasonkent ujabb es odaillo borokat hoztak, es ez mindenkinek, nem csak a mi ket szep.szemunkert, asszem ez volt a menü, vagy ezt eszed vagy taka a mekibe a deakra.
Pont ugy volt megszerkesztve, hogy faszan jollaktal, kicsit ittas allapotba kerultel, mikor csak vigyorogsz, mint a tejbetok es elvezed az eletet boldog vagy, arad a szeretet :kalapos: elfelejted hogy melyik utcaban es melyik orszagban vagy egy pillanatra :lol:
Nyilvan tobbe kerul, mint egy atlag jo etterem, de tényleg élmény, es ha nem csaptad szet a pofad a cigivel, akkor elkepeszto kulonleges es ami nem hatrany, finom izeket pakolnak eled.
Szoval hajra, menjetek, en az ilyen ettermektol, séfektol nem sajnalom a penzt, nem kis melo es tudas van benne.


Btw most jut eszembe, nalam Bp-n, de talan az egesz kibaszott orszagban ar/ertek aranyban erzsi mama budán, ha akarsz hazias/magyaros kurvajot enni (szeles valasztek es amit en kostoltam mind csudalatos volt), es meg mai szemmel nezve is olcso, elkepesztokurvajo az is.

Szerk.: Csak vigyazzatok az alakotokra, nehogy ilyen fausttal keresztezett Steve-ek meg félzsirdiszno zirok szuszogjanak kifele az ettermekbol
thereisonly1ronaldo

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2023. február 3., péntek 23:07

Hamburger - Big Daddy XI. ker.
Pizza - Moto XI. ker.
Sültek - Buffalo Steak House XX. ker.
Tengeri étel - Shrimpy Seafood Bar - XIX. ker.

Ha igazán jót akarok enni Budapesten adott kategóriákban, netán ajánlani kell valakinek egy helyet, akkor mindig ez a négyes jön szóba. Van még rengeteg jó vendéglátó, de ezek soha nem okoztak csalódást, szóval bátran ajánlom nektek is. Remy, neked nem. :D

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. február 3., péntek 22:48

a michelin csillagos ettermeket en is akartam amugy kerdezni, kinek mi a szemelyes tapasztalata kajakrol, hangulatrol, milliőről, stb.

pesti haverom odakat zeng a hupikék krumplipüréről es tarsairol :lol:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2023. február 3., péntek 22:25

ziro4vr írta: Hú van itt baj. :mrgreen:

Floga? Mócsingos hús, rossz krumpli, puhány tzatziki és a zöldségek mellé fél kilósra vannak vágva..dehát ilyen Faust féléknek biztos jó egy-egy tarr béla film melletti rejszolásra. :mrgreen:
Itt mócsingos legfeljebb te vagy :(
Egyébként a zöldség részével egyetértek de az vállalható, a többivel nem. Nem értesz ehhez sem :coffee: :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 3., péntek 21:46

Nem is azt írtam hogy ajánlottad.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. február 3., péntek 21:44

Realista24 írta: Ha utazás van, beírod a legextremebb helyeket.
Ha kávé van, beírod a cibet szar kávét.
Ha kajalda van, beirod a Michelin csillagosokkal.
Egyrészt érdekelnek, másrészt nem ajánlottam, hanem kérdeztem.
ziro4vr írta: Rumourban voltam, látvány top, körítés top, piák top, kaja felejthető. Borkonyha sokkal jobb állítólag.
Köszi! :agree:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3399
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. február 3., péntek 21:42

Remy írta: ? Miért?

Ha már ennyi minden feljött, talán akad valaki. Egyszer lehet jó lenne kipróbálni.
Téged mi a faszt erdekel mikor ingázol hamburg-ciprus-marokko közt :mrgreen:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. február 3., péntek 21:41

Realista24 írta: Ha utazás van, beírod a legextremebb helyeket.
Ha kávé van, beírod a cibet szar kávét.
Ha kajalda van, beirod a Michelin csillagosokkal.
Mindekozben a kedvenc filmje a halalos iramban 147.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. február 3., péntek 21:40

Rumourban voltam, látvány top, körítés top, piák top, kaja felejthető. Borkonyha sokkal jobb állítólag.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 3., péntek 21:40

Ha utazás van, beírod a legextremebb helyeket.
Ha kávé van, beírod a cibet szar kávét.
Ha kajalda van, beirod a Michelin csillagosokkal.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. február 3., péntek 21:39

? Miért?

Ha már ennyi minden feljött, talán akad valaki. Egyszer lehet jó lenne kipróbálni.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 3., péntek 21:36

Remy írta: Ha már BP kajáldák, volt már valaki a Sárközi Ákosnál vagy a Rácz Jenőnél kajálni? :hmmm:
Annyira tudtam :lol:
Már vártam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. február 3., péntek 21:35

Ha már BP kajáldák, volt már valaki a Sárközi Ákosnál vagy a Rácz Jenőnél kajálni? :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. február 3., péntek 21:34

Hú van itt baj. :mrgreen:

Pléh csárda gondolom csak vicc, ízléstelenül nagy adagért cupákos, zsíros rossz minőségű étel.

Floga? Mócsingos hús, rossz krumpli, puhány tzatziki és a zöldségek mellé fél kilósra vannak vágva..dehát ilyen Faust féléknek biztos jó egy-egy tarr béla film melletti rejszolásra. :mrgreen:

Shutter legyél ember vidd el a csaj egy jó fosatós vietnámiba.
Nem illik.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2023. február 3., péntek 20:31

hehetheoriginal írta:
Faust írta:

Floga grill a 11-ben, nagyon szeressuk.
sebydani írta:

Itt van a szomszédban, hibátlan. :salute:
Fogtátok mar ti akkor egymas grillkolbaszat a sorban :D
Ne legyél féltékeny, foghatod te is, szorítunk helyet neked :-*
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 152 regisztrált és 0 vendég