OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. január 13., péntek 12:56

KAG írta: Utolsó körös interjú után, kinek mennyi idő múlva jött a feedback, ha pozitív döntés született?
Nekem eddig 2, max 3 napon belül jött telefon vagy email.

Most lesz lassan egy hete, hogy megvolt az interjú.
Azt ígérték, hogy 1 - 1.5 héten belül jelentkezni fognak.
Nyilván a többi helyen is ezt az infót kaptam, de ahogy írtam, kerestek 2 napon belül.

Nektek mi a tapasztalat ezzel kapcsolatban?
Továbbá, ti keresnétek őket igy, hogy most tartunk 4-5 napnal az interjutol szamitva?
Melyik cég?

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Babinho » 2023. január 13., péntek 12:55

hehetheoriginal írta: Oke, ha vért akar a nagy része , es a szemet szemért elvet, akkor valoban ne varjon itt senki semmilyen felvilagosult kulturabolcsoje 21. szazadi nyugateuropat, akkor irany vissza a kozepkorba.
Keresztkerdes: ha mondjuk egy rokonod, vagy kozeli jobaratod kerul olyan elethelyzetbe, hogy pl ep esszel nem tudja feldolgozni a vele korabban tortenteket, legyen az barmi, es ki kell ra hivni a rendort, akikre utana a sokktol es a pillanatnyi elmeallapotabol adodoan ratamad, akkor ott is elvarjatok ugyebar, hogy az örsön szilankosra szetcsapjak. :smile:
mérleg egyik serpenyőjében egy legalja utolsó söpredék ül
honnan tudod/jatok? Ismered szemelyesen? Tudsz rola es az eleterol mindent?
Nem úgy történt hogy rendőrt hívtak rá, sokkot kapott, majd rátámadt (???) a rendőrre, hanem bontotta a szomszéd ajtaját, kijöttek a rendőrök, és 3 rendőrt megkéselt, mi a faszt mosdatod? és akkor szidod a píszí világot, most meg magyarázzuk a késes gyilkos miértjét?
Igen ha a rokonommal történne se lepődnék meg, hogy miközben viszik be, meggyepálják. Még mindig nem egy kést kap a lépébe.
És felmerül itt, hogy miért nem akkora baj, hiszen sok rendőr alkalmatlan...persze a rendőr tehet erről, nem a rendszer szar...

Borzasztó kiábrándító ez a beszéd itt...

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11403
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 13., péntek 12:55

füst írta:
Realista24 írta:

Általánosságban írtam. Rendőr vs civil.
Szerintem mi viszont konkrétan a tegnapi esethez írjuk, amit. Nem arról van szó hogy behúzott egyet a zsarunak, vagy meghúzta kulccsal a kocsiját. Ilyen esetre egyszerűen nincs elég kemény retorzió, akármilyen hosszú évek várnak rá a böriben.

Egyébként hírhedt volt az ember a környéken, évek óta balhézott kelenföld-újbuda közötti vonalon, de eddig legalább csak szóban akart mindenkit kiírtani.
Tehat akkor m richard, a szlovak milliomosnő, meg mindenki hasonlo csontszilankos retorziokat kellett volna kapjon?
Vagy csak az a baj most, hogy a "rend" őrei, fleto/viktor katonái kaptak egy balegyenest a szemuk közé, es meglepodtek rajta?
ha rokon/barat olyan elethelyzetbe kerul, ott leszek mellette es nem fog semmilyen foshoz hozzanyulni, en fogom kirangatni a szarbol..
leszallt kozenk a jezuskrisztus, tudtam en hogy eljo e pillanat, orvendezzetek, imadkozzatok :lol:
De nyilvan akitől esetleg az elet elvett mindent, es nincs szamara mas kiút, annak torjek a testet szilankosra, hadd szenvedjen a kurvaannyjat
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hehetheoriginal 2023. január 13., péntek 12:57-kor.
thereisonly1ronaldo

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pátkán » 2023. január 13., péntek 12:53

hehetheoriginal írta: Oke, ha vért akar a nagy része , es a szemet szemért elvet, akkor valoban ne varjon itt senki semmilyen felvilagosult kulturabolcsoje 21. szazadi nyugateuropat, akkor irany vissza a kozepkorba.
Keresztkerdes: ha mondjuk egy rokonod, vagy kozeli jobaratod kerul olyan elethelyzetbe, hogy pl ep esszel nem tudja feldolgozni a vele korabban tortenteket, legyen az barmi, es ki kell ra hivni a rendort, akikre utana a sokktol es a pillanatnyi elmeallapotabol adodoan ratamad, akkor ott is elvarjatok ugyebar, hogy az örsön szilankosra szetcsapjak. :smile:
mérleg egyik serpenyőjében egy legalja utolsó söpredék ül
honnan tudod/jatok? Ismered szemelyesen? Tudsz rola es az eleterol mindent?
ha rokon/barat olyan elethelyzetbe kerul, ott leszek mellette es nem fog semmilyen foshoz hozzanyulni, en fogom kirangatni a szarbol..

az ilyen szarfaszunak meg nyugodtan torjek szilankosra :)
joabulicsak

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2023. január 13., péntek 12:47

Realista24 írta:

Általánosságban írtam. Rendőr vs civil.
Szerintem mi viszont konkrétan a tegnapi esethez írjuk, amit. Nem arról van szó hogy behúzott egyet a zsarunak, vagy meghúzta kulccsal a kocsiját. Ilyen esetre egyszerűen nincs elég kemény retorzió, akármilyen hosszú évek várnak rá a böriben.

Egyébként hírhedt volt az ember a környéken, évek óta balhézott kelenföld-újbuda közötti vonalon, de eddig legalább csak szóban akart mindenkit kiírtani.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11403
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 13., péntek 12:47

Oke, ha vért akar a nagy része , es a szemet szemért elvet, akkor valoban ne varjon itt senki semmilyen felvilagosult kulturabolcsoje 21. szazadi nyugateuropat, akkor irany vissza a kozepkorba.
Keresztkerdes: ha mondjuk egy rokonod, vagy kozeli jobaratod kerul olyan elethelyzetbe, hogy pl ep esszel nem tudja feldolgozni a vele korabban tortenteket, legyen az barmi, es ki kell ra hivni a rendort, akikre utana a sokktol es a pillanatnyi elmeallapotabol adodoan ratamad, akkor ott is elvarjatok ugyebar, hogy az örsön szilankosra szetcsapjak. :smile:
mérleg egyik serpenyőjében egy legalja utolsó söpredék ül
honnan tudod/jatok? Ismered szemelyesen? Tudsz rola es az eleterol mindent?
thereisonly1ronaldo

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3575
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. január 13., péntek 12:42

Valami drogos szaréletű megsebesített 2 és megölt 1 másik embert, akik azért mentek ki, hogy segítsenek/megvédjék a honpolgárt. Függetlenül attól, hogy hibáztak-e/nem, szar/alkalmatlan-e az egész rendőrség úgy ahogy van, nem lehet nem sajnálni a srácot.

A mérleg egyik serpenyőjében egy legalja utolsó söpredék ül, a másikban meg egy fiatal, dolgoz srác, aki ezt nem nagyon érdemelte meg.. Nem csípem a rendőröket (szolgálatban lévő normálissal még sose találkoztam), de ez szomorú, kár érte..

A családon belüli erőszakban, egyéb más dolgokban életüket vesztőkért is kár. Meg ezért a nagyjából velünk egykorú fiatal srácért.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 13., péntek 12:42

füst írta:
Realista24 írta:

Vagy amikor a rendőr a köcsög….akkor bízzuk a törvényre.
De fordítva az a minimum hogy agyon kell verni.

Jóságos ég.
Milyen ún. rendőri köcsögséghez képest nézed fordítva a tegnapi ámokfutást?

Én is azok táborát erősítem, akik abban bíznak hogy hülyére verik a késelőt.
Felőlem bárki úgy szidja kollektíven a rendőröket ahogy akarja, de ha tegnap nincs ott a rendőr, akkor az ott lakót öli meg a díszpéldány, akinek lebontotta az ajtaját...
Általánosságban írtam. Rendőr vs civil.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pátkán » 2023. január 13., péntek 12:30

hehetheoriginal írta:
Az a minimum, hogy agyba-tőbe fogják verni
es en vagyok a beteg ugye :lol:

Érdekes mikor szinte hetente van hir, hogy csaladon belul megoltek vkit vagy autobalesetben elhunyt, stb, ott nem jon a nyugodjon bekeben szoveg.
igen megint a tobbseg a beteg...
remelem is hogy jo par csontja szilankosra lett torve mig beertek vele az objektumba :)
joabulicsak

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2023. január 13., péntek 12:28

Realista24 írta:
hehetheoriginal írta: es en vagyok a beteg ugye :lol:

Érdekes mikor szinte hetente van hir, hogy csaladon belul megoltek vkit vagy autobalesetben elhunyt, stb, ott nem jon a nyugodjon bekeben szoveg.
Vagy amikor a rendőr a köcsög….akkor bízzuk a törvényre.
De fordítva az a minimum hogy agyon kell verni.

Jóságos ég.
Milyen ún. rendőri köcsögséghez képest nézed fordítva a tegnapi ámokfutást?

Én is azok táborát erősítem, akik abban bíznak hogy hülyére verik a késelőt.
Felőlem bárki úgy szidja kollektíven a rendőröket ahogy akarja, de ha tegnap nincs ott a rendőr, akkor az ott lakót öli meg a díszpéldány, akinek lebontotta az ajtaját...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 13., péntek 12:12

hehetheoriginal írta:
Az a minimum, hogy agyba-tőbe fogják verni
es en vagyok a beteg ugye :lol:

Érdekes mikor szinte hetente van hir, hogy csaladon belul megoltek vkit vagy autobalesetben elhunyt, stb, ott nem jon a nyugodjon bekeben szoveg.
Vagy amikor a rendőr a köcsög….akkor bízzuk a törvényre.
De fordítva az a minimum hogy agyon kell verni.

Jóságos ég.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11403
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 13., péntek 12:12

Olvasom a kommenteket - en vagyok a hulye, minek olvasom :lol: - ilyenek vannak, hogy nem szabad megvárni a tragediat, ilyen esetekben rogton loni kell :coffee: :taps: :taps: :taps:
thereisonly1ronaldo

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11403
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 13., péntek 12:03

Az a minimum, hogy agyba-tőbe fogják verni
es en vagyok a beteg ugye :lol:

Érdekes mikor szinte hetente van hir, hogy csaladon belul megoltek vkit vagy autobalesetben elhunyt, stb, ott nem jon a nyugodjon bekeben szoveg.
thereisonly1ronaldo

Avatar
géza
Hozzászólások: 1139
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: OFF

HozzászólásSzerző: géza » 2023. január 13., péntek 11:39

KAG írta: Utolsó körös interjú után, kinek mennyi idő múlva jött a feedback, ha pozitív döntés született?
Nekem eddig 2, max 3 napon belül jött telefon vagy email.

Most lesz lassan egy hete, hogy megvolt az interjú.
Azt ígérték, hogy 1 - 1.5 héten belül jelentkezni fognak.
Nyilván a többi helyen is ezt az infót kaptam, de ahogy írtam, kerestek 2 napon belül.

Nektek mi a tapasztalat ezzel kapcsolatban?
Továbbá, ti keresnétek őket igy, hogy most tartunk 4-5 napnal az interjutol szamitva?
Altalaban 1-2 nap volt nekem, ha hosszabb ideig tartott akkor vagy valami gebasz tortent, vagy elutasitottak. De az is lehet, hogy meg varnak a tobbi jelentkezore, egy hivast szerintem erdemes megengedni hogy miert tart ennyi ideig, azutan pedig varni hogy jelentkezzenek ujra ha ugy adodik.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. január 13., péntek 11:39

2-3 nap szerintem ha az adott illetőt választják.

Én a helyedben keresném őket, jobb a biztosat tudni mint bizonytalanban maradni, de ez alkati kérdés is.

Más kérdés hogy a hr-esek 90%-a seggarc és csak addig mézesmázas amíg kellő portéka vagy, utána le van szarva az ember, akár alkalmazott akár aspiráns.
Nem illik.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2023. január 13., péntek 11:38

hehetheoriginal írta:
'shutterisland írta: nem tudok linkelni fb-rol, de a zsaruellátò nevu oldalon kinn a 3 perces vidi, egy oraja lett megosztva.
"Szep helyen lakunk basszameg" :lol:

Az a fejetlen káosz, meg a 60 rendőrautó, kurvanagy kabaré...
Gondolom a gyereket agyba fobe fogják verni a yardok, amint lehet
Az a minimum, hogy agyba-tőbe fogják verni. Nem értem a hozzáállásodat ehhez a témához sem. :roll:

Nyugodjon békében a rendőr. 🕯️
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3575
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. január 13., péntek 11:37

KAG írta: Utolsó körös interjú után, kinek mennyi idő múlva jött a feedback, ha pozitív döntés született?
Nekem eddig 2, max 3 napon belül jött telefon vagy email.

Most lesz lassan egy hete, hogy megvolt az interjú.
Azt ígérték, hogy 1 - 1.5 héten belül jelentkezni fognak.
Nyilván a többi helyen is ezt az infót kaptam, de ahogy írtam, kerestek 2 napon belül.

Nektek mi a tapasztalat ezzel kapcsolatban?
Továbbá, ti keresnétek őket igy, hogy most tartunk 4-5 napnal az interjutol szamitva?
Sajna ha nem szólnak hamar, ált. más kapta (nekem ez a tapasztalat), de szerintem ne keresd őket, pláne ne ma (még elrontod a hétvégédet). De halfkey majd elmondja..

Engem mindig hamar kerestek az interjú után, amikor eddig váltottam.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: OFF

HozzászólásSzerző: KAG » 2023. január 13., péntek 11:32

Utolsó körös interjú után, kinek mennyi idő múlva jött a feedback, ha pozitív döntés született?
Nekem eddig 2, max 3 napon belül jött telefon vagy email.

Most lesz lassan egy hete, hogy megvolt az interjú.
Azt ígérték, hogy 1 - 1.5 héten belül jelentkezni fognak.
Nyilván a többi helyen is ezt az infót kaptam, de ahogy írtam, kerestek 2 napon belül.

Nektek mi a tapasztalat ezzel kapcsolatban?
Továbbá, ti keresnétek őket igy, hogy most tartunk 4-5 napnal az interjutol szamitva?
ZIDANE

Avatar
tomi_b
Hozzászólások: 1322
Csatlakozott: 2019. március 5., kedd 22:36
Kedvenc játékosaid: Thibaut, Jude, Toni, Luka, Eduardo
Kedvenc csapatod: 14!

Re: OFF

HozzászólásSzerző: tomi_b » 2023. január 13., péntek 11:30

hehetheoriginal írta: ...
Drogos vs rendőr, valahogy nem all sirasra a szám széle, akarmi is a végkimenetele a bulinak.
...
Ez mindent elmond rólad, mennyire beteg is vagy...

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11403
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 13., péntek 11:22

'shutterisland írta: nem tudok linkelni fb-rol, de a zsaruellátò nevu oldalon kinn a 3 perces vidi, egy oraja lett megosztva.
"Szep helyen lakunk basszameg" :lol:

Az a fejetlen káosz, meg a 60 rendőrautó, kurvanagy kabaré...
Gondolom a gyereket agyba fobe fogják verni a yardok, amint lehet
thereisonly1ronaldo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 87 regisztrált és 0 vendég