OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27397
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. október 5., szerda 20:31

Cipruson nyaralt már valaki úgy, hogy nem autót bérelt, hanem tömegközlekedést használt az országon belül?

Mennyire használható?
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2022. október 5., szerda 20:18

Amúgy, intersparokban kb. minden drágább, mint egy Auchanban, Tescoban. Ettől függetlenül elkeserítő.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9204
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. október 5., szerda 19:51

Realista24 írta: Barilla teszta, otthon Interspar alap ara 1049 Ft, akcios ara 734 Ft.
Barilla teszta Ausztria alap ara 1,99 euro, akcios ara 0,99 euro.
Múlt héten vettem, román kaufland, akció nélkül 6,65 lej volt. (570 Ft)

Pár hete tűnt fel, hogy Nagyváradon legalább háromszor annyi magyar rendszámú autóval találkozok, mint korábban. Múltkor a szalámis pultnál segítettem valakinek, mert nem nagyon boldogult. Előtte a grillcsirkénél.

realmadrid95
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2022. október 5., szerda 18:57

Remy írta:
realmadrid95 írta:


Dubajban tobb latvanyossagot megneztuk parommal, igazabol 1 nap alatt le lehet tudni egy jo szervezes utan. A tobbi napon unatkoznal. A tenger budos, piszkos es nagyon meleg nyilvan. Ott furdenek a koszos pakisztani munkasok. Az arak magasak, de nem veszesen. Masfelszerese, mint itthon, ugy kell szamolni. Ettermek pocsekok, gyors ettermek viszont sokkal jobbak, mint itthon. Meki bigmac isteni, tenyleg. Nem akartam proli lenni, hogy nem kostolom meg Dubaj sajatossagait, de egyszeruen olyan rossz fuszereket hasznalnak, hogy ehetetlen magyar gyomorral szerintem. Abu Dhabi sokkal gazdagabb orszag, ok “epitettek” Dubajt a rengeteg kolcsonnel. Ez megmutatkozik az epuleteken is azert, a turizmusa is sokkal jobban kezd kiepulni, szerintem 5 ev alatt meg is elozi Dubajt. Dubaj inkabb ertelmetlen hulyesegekkel probal kitunni, vilag legnagyobb plazaja, vilag legnagyobb akvariuma, vilag legnagyobb kijelzoje, vilag legmagasabb epulete. Persze eloben ezek is jo dolgok, kinek mi.
Fürdeni én nem is akarnék ott a tengerben. Nem igazán vonz. Abu Dhabi jobban rához, főleg a Fast 7 miatt is. :mrgreen: Meg hát F1 és társaik. Igazából engem az építészet, kultúra (itt mondjuk most a luxus) és a feeling érdekel mindig ahová megyek. Sokszor elég, ha csak sétálok és kész.

Amúgy néztem, hogy Omán elérhető onnan. Beutazáshoz sem kell semmi és Abu Dhabiból van olcsó wizzair repjegy is. Bahrein se lenne rossz onnan, de ott még covidozgatnak csúnyán...

Abu Dhabiban csinalnak scannelest a retinadrol es az arcodrol a repteren. Az arab angolnal nincs rosszabb, erthetetlenul beszelnek es fegyverrel hadonasznak kozben kiabalva. Annyit nem tudtak elmondani nekem, hogy a retinam azert nem eszleli, mert kontaktlencses vagyok, pedig ketszer is kerdeztem. Ez egy ora volt pluszba, igazabol csak ennyi negativum van, a pozitivum legalabb tizszer ennyi, csak gondoltam megemlitem, hogy ha egyszer kiutaznal, ne erjenek meglepetesek, mint engem ertek.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27397
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. október 5., szerda 18:51

realmadrid95 írta:
Remy írta:

Pont most tervezgetek egy jó Abu Dhabi - Dubai túrát. :mrgreen: áram, gáz után olaj sem lesz már. :mrgreen:

Dubajban tobb latvanyossagot megneztuk parommal, igazabol 1 nap alatt le lehet tudni egy jo szervezes utan. A tobbi napon unatkoznal. A tenger budos, piszkos es nagyon meleg nyilvan. Ott furdenek a koszos pakisztani munkasok. Az arak magasak, de nem veszesen. Masfelszerese, mint itthon, ugy kell szamolni. Ettermek pocsekok, gyors ettermek viszont sokkal jobbak, mint itthon. Meki bigmac isteni, tenyleg. Nem akartam proli lenni, hogy nem kostolom meg Dubaj sajatossagait, de egyszeruen olyan rossz fuszereket hasznalnak, hogy ehetetlen magyar gyomorral szerintem. Abu Dhabi sokkal gazdagabb orszag, ok “epitettek” Dubajt a rengeteg kolcsonnel. Ez megmutatkozik az epuleteken is azert, a turizmusa is sokkal jobban kezd kiepulni, szerintem 5 ev alatt meg is elozi Dubajt. Dubaj inkabb ertelmetlen hulyesegekkel probal kitunni, vilag legnagyobb plazaja, vilag legnagyobb akvariuma, vilag legnagyobb kijelzoje, vilag legmagasabb epulete. Persze eloben ezek is jo dolgok, kinek mi.
Fürdeni én nem is akarnék ott a tengerben. Nem igazán vonz. Abu Dhabi jobban rához, főleg a Fast 7 miatt is. :mrgreen: Meg hát F1 és társaik. Igazából engem az építészet, kultúra (itt mondjuk most a luxus) és a feeling érdekel mindig ahová megyek. Sokszor elég, ha csak sétálok és kész.

Amúgy néztem, hogy Omán elérhető onnan. Beutazáshoz sem kell semmi és Abu Dhabiból van olcsó wizzair repjegy is. Bahrein se lenne rossz onnan, de ott még covidozgatnak csúnyán...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

realmadrid95
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2022. október 5., szerda 18:25

Remy írta:
realmadrid95 írta:


Fu, akkor sem mennek vissza, ha ok fizetnenek 750 ezret ejszakankent. 39 fokos ejszakak, 17 fokos boltok, gyogyszertarak… kielvezni sem lehet. Egyebkent Abu Dhabi sokkal szebb, ha valaki atruccanna Dubajbol.
Pont most tervezgetek egy jó Abu Dhabi - Dubai túrát. :mrgreen: áram, gáz után olaj sem lesz már. :mrgreen:

Dubajban tobb latvanyossagot megneztuk parommal, igazabol 1 nap alatt le lehet tudni egy jo szervezes utan. A tobbi napon unatkoznal. A tenger budos, piszkos es nagyon meleg nyilvan. Ott furdenek a koszos pakisztani munkasok. Az arak magasak, de nem veszesen. Masfelszerese, mint itthon, ugy kell szamolni. Ettermek pocsekok, gyors ettermek viszont sokkal jobbak, mint itthon. Meki bigmac isteni, tenyleg. Nem akartam proli lenni, hogy nem kostolom meg Dubaj sajatossagait, de egyszeruen olyan rossz fuszereket hasznalnak, hogy ehetetlen magyar gyomorral szerintem. Abu Dhabi sokkal gazdagabb orszag, ok “epitettek” Dubajt a rengeteg kolcsonnel. Ez megmutatkozik az epuleteken is azert, a turizmusa is sokkal jobban kezd kiepulni, szerintem 5 ev alatt meg is elozi Dubajt. Dubaj inkabb ertelmetlen hulyesegekkel probal kitunni, vilag legnagyobb plazaja, vilag legnagyobb akvariuma, vilag legnagyobb kijelzoje, vilag legmagasabb epulete. Persze eloben ezek is jo dolgok, kinek mi.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: OFF

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2022. október 5., szerda 17:21

Én megkérdeztem, de nem jött még válasz mail.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5354
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: OFF

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. október 5., szerda 16:35

en most kaptam meg a mailt nemreg. valaki erdeklodott naluk hogy mi az a kedvezmenyes ar? ha nem akkor visszairok nekik en nem problema
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27397
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. október 5., szerda 16:33

realmadrid95 írta:
Realista24 írta:

Egyszer foglaltam Dubaiban egy kiralyi lakosztalyt 750ezer per ejszaka helyett 25k-ert, es felajanlottak 10% kedvezmenyt az eredeti arbol :mrgreen:

Fu, akkor sem mennek vissza, ha ok fizetnenek 750 ezret ejszakankent. 39 fokos ejszakak, 17 fokos boltok, gyogyszertarak… kielvezni sem lehet. Egyebkent Abu Dhabi sokkal szebb, ha valaki atruccanna Dubajbol.
Pont most tervezgetek egy jó Abu Dhabi - Dubai túrát. :mrgreen: áram, gáz után olaj sem lesz már. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62878
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 5., szerda 15:49

realmadrid95 írta:
Realista24 írta:

Egyszer foglaltam Dubaiban egy kiralyi lakosztalyt 750ezer per ejszaka helyett 25k-ert, es felajanlottak 10% kedvezmenyt az eredeti arbol :mrgreen:

Fu, akkor sem mennek vissza, ha ok fizetnenek 750 ezret ejszakankent. 39 fokos ejszakak, 17 fokos boltok, gyogyszertarak… kielvezni sem lehet. Egyebkent Abu Dhabi sokkal szebb, ha valaki atruccanna Dubajbol.
Nem vagyom oda egyaltalan, csak gondoltam kihasznalom, hatha....ott azert el tudtam volna lenni egy hetet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

realmadrid95
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2022. október 5., szerda 15:44

Realista24 írta:
___Samy___ írta: Mondjuk legalabb korrektek, hogy kedvezo ajanlatot ajanlanak fel. Mashol meg ez sincs.
Egyszer foglaltam Dubaiban egy kiralyi lakosztalyt 750ezer per ejszaka helyett 25k-ert, es felajanlottak 10% kedvezmenyt az eredeti arbol :mrgreen:

Fu, akkor sem mennek vissza, ha ok fizetnenek 750 ezret ejszakankent. 39 fokos ejszakak, 17 fokos boltok, gyogyszertarak… kielvezni sem lehet. Egyebkent Abu Dhabi sokkal szebb, ha valaki atruccanna Dubajbol.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62878
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 5., szerda 15:25

___Samy___ írta: Mondjuk legalabb korrektek, hogy kedvezo ajanlatot ajanlanak fel. Mashol meg ez sincs.
Egyszer foglaltam Dubaiban egy kiralyi lakosztalyt 750ezer per ejszaka helyett 25k-ert, es felajanlottak 10% kedvezmenyt az eredeti arbol :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2022. október 5., szerda 15:20

Mondjuk legalabb korrektek, hogy kedvezo ajanlatot ajanlanak fel. Mashol meg ez sincs.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62878
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 5., szerda 15:18

gutihaz14 írta: nem tudom milyen sorrendet valasztottak a valaszmaileknel mert nekem meg semmi sem jott es ha jol sejtem en rendeltem itt meg a leghamarabb :lol:
Nekem Spambe rakta, bar gondolom nezted ott.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5354
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: OFF

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. október 5., szerda 14:52

nem tudom milyen sorrendet valasztottak a valaszmaileknel mert nekem meg semmi sem jott es ha jol sejtem en rendeltem itt meg a leghamarabb :lol:
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

zsuninnyo
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: OFF

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2022. október 5., szerda 14:32

El Sie7e írta: másnak is jött válasz a fehérvárszerszámtól? :mrgreen:
Amennyiben szüksége van a termékre, kérem, hogy válasz email-be ezt jelezze felénk, és igyekezni fogunk egy kedvező ajánlatot biztosítani.
detto.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. október 5., szerda 13:56

Realista24 írta: Barilla teszta, otthon Interspar alap ara 1049 Ft, akcios ara 734 Ft.
Barilla teszta Ausztria alap ara 1,99 euro, akcios ara 0,99 euro.
Dehát Brüssszel meg az orosz-ukrán háború miatt ilyen drága itthon minden!

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4415
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. október 5., szerda 13:45

Átvette mind a kettőt, nemsokára jön a videó ahol nyomja a Van Damme terpeszt két hasító robotporszívón.

Háttérben egy kebab futár üldözi.

filatáska
Hozzászólások: 548
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: OFF

HozzászólásSzerző: filatáska » 2022. október 5., szerda 13:41

Realista24 írta: Nekem nem, en atvettem.
Tényleg átvetted? Vagy viccelsz? :lol:

Avatar
69erssam
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 0:03

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 69erssam » 2022. október 5., szerda 13:33

El Sie7e írta: másnak is jött válasz a fehérvárszerszámtól? :mrgreen:
Amennyiben szüksége van a termékre, kérem, hogy válasz email-be ezt jelezze felénk, és igyekezni fogunk egy kedvező ajánlatot biztosítani.
Ha lúd legyen kövér. Lássuk mit értenek a kedvező alatt :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 98 regisztrált és 0 vendég