OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1357
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2023. december 17., vasárnap 12:44

Nika91127 írta:
nzooli93 írta:

Tudom ,hogy nem lázcsillapító csak azt kaptam a háziorvostól. Duo 875/125 .Kezdetleges mandulagyulladásra. De mikor megvizsgált még nem voltak lázas időszakaim, csak úgy éreztem ,mintha az lennék.
De mi alapján írt fel Augmentint, ha kezdetleges? A tonsillitis lehet virális is... Aztán az ilyen háziorvosi túlkapások miatt van a sok antibiotikum-rezisztencia.
Nemtudom én nem kérdeztem, annyit érdemes még tudni, hogy a kollégámnak is az lett,akivel előtte nap 2-3 órát összevoltam zárva autóban. Gondolom ez a kontakt miatt.

Nika91127
Hozzászólások: 2687
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2023. december 17., vasárnap 12:43

nzooli93 írta:
Nika91127 írta:

Az Augmentin nem lázcsillapító.
Ki írta fel neked, és mi alapján? Mekkorát és mennyit szedsz?
Szedj Benu-ront/Panadolt/Flamborint, ha nem érzed jól magad. Öltözz melegen, gyakran zuhizz le, sok folyadék (2,5-3 liter).
Tudom ,hogy nem lázcsillapító csak azt kaptam a háziorvostól. Duo 875/125 .Kezdetleges mandulagyulladásra. De mikor megvizsgált még nem voltak lázas időszakaim, csak úgy éreztem ,mintha az lennék.
De mi alapján írt fel Augmentint, ha kezdetleges? A tonsillitis lehet virális is... Aztán az ilyen háziorvosi túlkapások miatt van a sok antibiotikum-rezisztencia.

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1357
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2023. december 17., vasárnap 12:40

Nika91127 írta:
nzooli93 írta: Ti a lázat mikor szoktátok csillapítani? :mrgreen:

Tegnap délután óta fix 38 fokon vagyok(férfiként meg mivel sose szoktam lázas lenni már haldoklom :lol: ). Éjszaka 1kor talán lement,mert eltudtam aludni, reggel ébredés után fél órával már megint 38, és azóta tartja magát,akármit veszek be. Augmentint írtak fel, azt szedek második napja, de már elegem van ebből az egészből. Gyerekként ha volt komolyabb lázam,akkor azért gyógyszer után elmúlt, és tudtam tevékenykedni, de most ez kicsit nekem fura ,hogy nem mozdul semmmerre. Vagy ez teljesen normális,hogy 2-3 napig nem múlik el? Kinél mik a tapasztalatok?
Az Augmentin nem lázcsillapító.
Ki írta fel neked, és mi alapján? Mekkorát és mennyit szedsz?
Szedj Benu-ront/Panadolt/Flamborint, ha nem érzed jól magad. Öltözz melegen, gyakran zuhizz le, sok folyadék (2,5-3 liter).
Tudom ,hogy nem lázcsillapító csak azt kaptam a háziorvostól. Duo 875/125 .Kezdetleges mandulagyulladásra. De mikor megvizsgált még nem voltak lázas időszakaim, csak úgy éreztem ,mintha az lennék.

Nika91127
Hozzászólások: 2687
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2023. december 17., vasárnap 12:38

nzooli93 írta: Ti a lázat mikor szoktátok csillapítani? :mrgreen:

Tegnap délután óta fix 38 fokon vagyok(férfiként meg mivel sose szoktam lázas lenni már haldoklom :lol: ). Éjszaka 1kor talán lement,mert eltudtam aludni, reggel ébredés után fél órával már megint 38, és azóta tartja magát,akármit veszek be. Augmentint írtak fel, azt szedek második napja, de már elegem van ebből az egészből. Gyerekként ha volt komolyabb lázam,akkor azért gyógyszer után elmúlt, és tudtam tevékenykedni, de most ez kicsit nekem fura ,hogy nem mozdul semmmerre. Vagy ez teljesen normális,hogy 2-3 napig nem múlik el? Kinél mik a tapasztalatok?
Az Augmentin nem lázcsillapító.
Ki írta fel neked, és mi alapján? Mekkorát és mennyit szedsz?
Szedj Benu-ront/Panadolt/Flamborint, ha nem érzed jól magad. Öltözz melegen, gyakran zuhizz le, sok folyadék (2,5-3 liter).

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1357
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2023. december 17., vasárnap 12:33

Ti a lázat mikor szoktátok csillapítani? :mrgreen:

Tegnap délután óta fix 38 fokon vagyok(férfiként meg mivel sose szoktam lázas lenni már haldoklom :lol: ). Éjszaka 1kor talán lement,mert eltudtam aludni, reggel ébredés után fél órával már megint 38, és azóta tartja magát,akármit veszek be. Augmentint írtak fel, azt szedek második napja, de már elegem van ebből az egészből. Gyerekként ha volt komolyabb lázam,akkor azért gyógyszer után elmúlt, és tudtam tevékenykedni, de most ez kicsit nekem fura ,hogy nem mozdul semmmerre. Vagy ez teljesen normális,hogy 2-3 napig nem múlik el? Kinél mik a tapasztalatok?

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. december 14., csütörtök 13:16

oroszisti írta: Autóbérléssel kinek milyen tapasztalata van? Esetleg valaki tud ajánlani céget Pesten? Hazajöttem csaladlatogatasra, nyilván beszart az auto.
Debrecen-Pest-Eger. Lakas kipakolas, kutyat is viszunk. Jo kis ajándék.
Volt cégem egy ideig a Koala Autorent-től rendeltek kocsikat időnként, főleg külföldi utakra (Románia). Mammut1-ben van az irodájuk.

https://koala-autorent.hu/

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: OFF

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2023. december 14., csütörtök 13:09

Autóbérléssel kinek milyen tapasztalata van? Esetleg valaki tud ajánlani céget Pesten? Hazajöttem csaladlatogatasra, nyilván beszart az auto.
Debrecen-Pest-Eger. Lakas kipakolas, kutyat is viszunk. Jo kis ajándék.
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2023. december 13., szerda 18:20

Furdoszobaban ki kell cserelni egy csovet meg a radiator csapjat
Ennyi idő alatt youtuberól megtanultad volna szerintem. :D

Én a kocsimmal jártam úgy hogy felkurt a villamossági szaki hogy rendeljek alkatrészt és aztán soha nem ért rá kicserélni az elektromos ablak emelő modult.

Megcsináltam én netes tutorial videok alapján, nem lett tökéletes, csak félig lehet lehuzni, mert egy csavart rossz helyre tettem az elején, de legalább ennyire működik és nem esik be. :mrgreen:

Jövőre már az olajcserét tervezem megtanulni mert a lofasz 1-2 órás munkakert is pofátlan összegeket kezdtek elkérni már itt Erdély kevésbé pénzesebb részén is.
Love football, hate antifa.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11380
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. december 13., szerda 17:53

realmadrid95 írta:
h3x0r írta:
Termeszetesen a madridom kedvezmeny kupont hasznalnam. :D Nem BP, hanem 250 km-el arrebb, Nagyvarad.


Nyilvan kerestem, csak amikor telefonban meghalljak mi a munka, valahogy egyiknek sincs kedve elvallalni.

Ugyanez volt, mikor tavaly fel akartam ujittatni a teraszt (polikarbonat csere meg vas szerkezet festes) es a keritest (ott le kellett verni az oszlopokrol a vakolatot, bepuculni, stb.) Akkor is vagy el sem vallaltak vagy mondtak egy idopontot, majd megse jottek. Vegul most tavasszal anyum egyik volt osztalytarsa megcsinalta, el is mondta, hogy tavaly sok uj hazat epitettek, (nem csak ok, hanem a tobbi kornyekbeli ceg is) ahol aranyaiban sokkal tobb penzt el tudtak kerni, mint egy ilyen egy hetes munkaert; iden viszont mar az ilyeneket is elvallaljak, mert joval kevesebb a megkereses. Persze miutan kesz lett, 1-2 heten belul ketten is hivtak, akik korabban nem vallaltak, hogy jovo heten jonnenek, ha meg aktualis. :kalapos:

Nekem ezt nagyon fura hallani, persze elhiszem, hogy igy tortennek, de az arcomrol lesulne a bor, ha mondjuk mar csak egy “bejarast” is elfelejtenek, vagy nem jelennek meg. Sot, ha hiszed, ha nem 10 ev alatt egyszer sem kestem, ha tudtam, hogy hosszabb az ut, inkabb hamarabb indultam fel oraval es megebedeltem a kocsiban a helyszin elott. :D Belegondol az ember, ha ennyire link mar az elejen, milyen munkat vegezhet?! Ez a tipikus jovanazugy esete tobbsegeben gondolom.
Megsugom 90% ilyen....
Aki megbizhato es minosegi munkat vegez, az kb kis tulzassal multimilliardos szintig viszi az epitoiparban pusztan ezzel a ket kvalitassal manapsag...
thereisonly1ronaldo

realmadrid95
Hozzászólások: 1863
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. december 13., szerda 17:42

h3x0r írta:
lordgabi írta:
Legközelebb írj ide, ilyen alap dolgokat simán meg tudok oldani, de már le lettek adva a pofák és a" presszgép" is az idei évre, ha ilyesmiről lett volna szó. Ha csak simán egy indítót kell bekenderezve betekerni vagy bármilyen csapot lecserélni, stb, az esetleg még érdekes lehet, jó pénzért, BP-n belül és környékén... :mrgreen:
Termeszetesen a madridom kedvezmeny kupont hasznalnam. :D Nem BP, hanem 250 km-el arrebb, Nagyvarad.
realmadrid95 írta: Igazabol mar a masodik nap utan mast kellett volna keresned, abszolut nem megbizhato az ilyen ember.
Nyilvan kerestem, csak amikor telefonban meghalljak mi a munka, valahogy egyiknek sincs kedve elvallalni.

Ugyanez volt, mikor tavaly fel akartam ujittatni a teraszt (polikarbonat csere meg vas szerkezet festes) es a keritest (ott le kellett verni az oszlopokrol a vakolatot, bepuculni, stb.) Akkor is vagy el sem vallaltak vagy mondtak egy idopontot, majd megse jottek. Vegul most tavasszal anyum egyik volt osztalytarsa megcsinalta, el is mondta, hogy tavaly sok uj hazat epitettek, (nem csak ok, hanem a tobbi kornyekbeli ceg is) ahol aranyaiban sokkal tobb penzt el tudtak kerni, mint egy ilyen egy hetes munkaert; iden viszont mar az ilyeneket is elvallaljak, mert joval kevesebb a megkereses. Persze miutan kesz lett, 1-2 heten belul ketten is hivtak, akik korabban nem vallaltak, hogy jovo heten jonnenek, ha meg aktualis. :kalapos:

Nekem ezt nagyon fura hallani, persze elhiszem, hogy igy tortennek, de az arcomrol lesulne a bor, ha mondjuk mar csak egy “bejarast” is elfelejtenek, vagy nem jelennek meg. Sot, ha hiszed, ha nem 10 ev alatt egyszer sem kestem, ha tudtam, hogy hosszabb az ut, inkabb hamarabb indultam fel oraval es megebedeltem a kocsiban a helyszin elott. :D Belegondol az ember, ha ennyire link mar az elejen, milyen munkat vegezhet?! Ez a tipikus jovanazugy esete tobbsegeben gondolom.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9172
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. december 13., szerda 16:38

lordgabi írta:
h3x0r írta:...
Legközelebb írj ide, ilyen alap dolgokat simán meg tudok oldani, de már le lettek adva a pofák és a" presszgép" is az idei évre, ha ilyesmiről lett volna szó. Ha csak simán egy indítót kell bekenderezve betekerni vagy bármilyen csapot lecserélni, stb, az esetleg még érdekes lehet, jó pénzért, BP-n belül és környékén... :mrgreen:
Termeszetesen a madridom kedvezmeny kupont hasznalnam. :D Nem BP, hanem 250 km-el arrebb, Nagyvarad.
realmadrid95 írta: Igazabol mar a masodik nap utan mast kellett volna keresned, abszolut nem megbizhato az ilyen ember.
Nyilvan kerestem, csak amikor telefonban meghalljak mi a munka, valahogy egyiknek sincs kedve elvallalni.

Ugyanez volt, mikor tavaly fel akartam ujittatni a teraszt (polikarbonat csere meg vas szerkezet festes) es a keritest (ott le kellett verni az oszlopokrol a vakolatot, bepuculni, stb.) Akkor is vagy el sem vallaltak vagy mondtak egy idopontot, majd megse jottek. Vegul most tavasszal anyum egyik volt osztalytarsa megcsinalta, el is mondta, hogy tavaly sok uj hazat epitettek, (nem csak ok, hanem a tobbi kornyekbeli ceg is) ahol aranyaiban sokkal tobb penzt el tudtak kerni, mint egy ilyen egy hetes munkaert; iden viszont mar az ilyeneket is elvallaljak, mert joval kevesebb a megkereses. Persze miutan kesz lett, 1-2 heten belul ketten is hivtak, akik korabban nem vallaltak, hogy jovo heten jonnenek, ha meg aktualis. :kalapos:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62778
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. december 13., szerda 16:25

Realista24 írta:
hehetheoriginal írta: milyen kibaszott kellemetlen alak lehetsz, már ha igy eladói oldalról nézem :lol:
Tegnap egyeztetve az időpont, ma 18kor jönnek. Mondtam négytől barmikor jó, addig semmiképpen sem.

Hív a futár, háromra ott van :lol:
Amire hazaertem, futar elvegezte a dolgat, kipakolt, az esobe az idiotaja :lol: dobozok szetaztak. Elatkozott egy rendeles ez.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

realmadrid95
Hozzászólások: 1863
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. december 13., szerda 16:15

h3x0r írta:
Realista24 írta:

Tegnap egyeztetve az időpont, ma 18kor jönnek. Mondtam négytől barmikor jó, addig semmiképpen sem.

Hív a futár, háromra ott van :lol:
Furdoszobaban ki kell cserelni egy csovet meg a radiator csapjat. Ott van alatta a lavor, csepeg bele a viz, mar kicsit elegem van, hogy minden nap ki kell boritani meg este engedni a kazanba vizet, hogy legyen biztosan futes.

Kb masfel eve folyamatosan jon a vizvezetekszerelo, csak epp sose er ide. Mikor nehany havonta osszefutottam vele (az aposa az utcankban lakik), mindig elmondta, hogy nem felejtette el, fog jonni.

(Nyaron felhivtam 2 masikat is, kozuluk legalabb az egyik kijott megnezni mi a gond, persze azota se hallani rola)

Ugyhogy egyetlen megoldas maradt, en is atmegyek R24-be, minden reggel 9kor megy a telefonhivas, egeszen addig, amig ki nem jon. :lol:
(Termeszetesen ha ne adj Isten letiltana, addig csorgetem kulonbozo szamokrol, kulonbozo platformokon, amig egyiket fel nem veszi :mrgreen: )

- hetfo: elsore felvette; megigerte, hogy iden mindenkepp megcsinalja, mondtam oke, akkor meg beszelunk

- kedd: mar ketszer kellett hivjam. vizes volt a keze, nem tudta felvenni. mondtam semmi gond, akkor melyik napra gondolt, hogy en is ugy keszuljek. Igy fejbol nem tudta a programjat, de mondta, hogy este megnezi es ram ir. Nem irt.

- szerda: ket hivas utan nem vette fel. Nem baj, akkor hivom whatsapp-on. Jott a kifogas, hogy hulye telefon, szar halozat, de wifije van az irodaban, a whatsapp legalabb mukodik. Megegyeztunk, hogy penteken, a pontos idopontot meg nem tudta.

Holnap azert biztos ami biztos, emlekeztetni fogom. (mar volt olyan, hogy megegyeztunk, de elfelejtette, kozbe jott valami, stb.) Mar elterveztem, hogy kicsit teszem majd a hulyet, hogy mar nem is tudom, csutortokot vagy penteken beszeltunk meg.

Ha mindketten bele is doglunk, ez a projekt a heten meg lesz oldva. :mrgreen:

Igazabol mar a masodik nap utan mast kellett volna keresned, abszolut nem megbizhato az ilyen ember.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2023. december 13., szerda 16:10

h3x0r írta:...
Legközelebb írj ide, ilyen alap dolgokat simán meg tudok oldani, de már le lettek adva a pofák és a" presszgép" is az idei évre, ha ilyesmiről lett volna szó. Ha csak simán egy indítót kell bekenderezve betekerni vagy bármilyen csapot lecserélni, stb, az esetleg még érdekes lehet, jó pénzért, BP-n belül és környékén... :mrgreen:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9172
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. december 13., szerda 16:01

Realista24 írta:
hehetheoriginal írta: milyen kibaszott kellemetlen alak lehetsz, már ha igy eladói oldalról nézem :lol:
Tegnap egyeztetve az időpont, ma 18kor jönnek. Mondtam négytől barmikor jó, addig semmiképpen sem.

Hív a futár, háromra ott van :lol:
Furdoszobaban ki kell cserelni egy csovet meg a radiator csapjat. Ott van alatta a lavor, csepeg bele a viz, mar kicsit elegem van, hogy minden nap ki kell boritani meg este engedni a kazanba vizet, hogy legyen biztosan futes.

Kb masfel eve folyamatosan jon a vizvezetekszerelo, csak epp sose er ide. Mikor nehany havonta osszefutottam vele (az aposa az utcankban lakik), mindig elmondta, hogy nem felejtette el, fog jonni.

(Nyaron felhivtam 2 masikat is, kozuluk legalabb az egyik kijott megnezni mi a gond, persze azota se hallani rola)

Ugyhogy egyetlen megoldas maradt, en is atmegyek R24-be, minden reggel 9kor megy a telefonhivas, egeszen addig, amig ki nem jon. :lol:
(Termeszetesen ha ne adj Isten letiltana, addig csorgetem kulonbozo szamokrol, kulonbozo platformokon, amig egyiket fel nem veszi :mrgreen: )

- hetfo: elsore felvette; megigerte, hogy iden mindenkepp megcsinalja, mondtam oke, akkor meg beszelunk

- kedd: mar ketszer kellett hivjam. vizes volt a keze, nem tudta felvenni. mondtam semmi gond, akkor melyik napra gondolt, hogy en is ugy keszuljek. Igy fejbol nem tudta a programjat, de mondta, hogy este megnezi es ram ir. Nem irt.

- szerda: ket hivas utan nem vette fel. Nem baj, akkor hivom whatsapp-on. Jott a kifogas, hogy hulye telefon, szar halozat, de wifije van az irodaban, a whatsapp legalabb mukodik. Megegyeztunk, hogy penteken, a pontos idopontot meg nem tudta.

Holnap azert biztos ami biztos, emlekeztetni fogom. (mar volt olyan, hogy megegyeztunk, de elfelejtette, kozbe jott valami, stb.) Mar elterveztem, hogy kicsit teszem majd a hulyet, hogy mar nem is tudom, csutortokot vagy penteken beszeltunk meg.

Ha mindketten bele is doglunk, ez a projekt a heten meg lesz oldva. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62778
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. december 13., szerda 15:54

hehetheoriginal írta: milyen kibaszott kellemetlen alak lehetsz, már ha igy eladói oldalról nézem :lol:
Tegnap egyeztetve az időpont, ma 18kor jönnek. Mondtam négytől barmikor jó, addig semmiképpen sem.

Hív a futár, háromra ott van :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2023. december 12., kedd 11:49

Én hagyományokhoz hűen megnézem a Karim Benzema-Feliz Navidad videot :D

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. december 12., kedd 11:48

Jók ezek a nosztalgia flessek, ránéztem most a taglistára, belőttem hsz-ek szerinti csökkenőbe. Van pár ősarc aki teljesen eltűnt, pl Benő meg RMCF már 4 éve be se léptek, durva hogy telik az idő. Aztán látok vmi Géci nevű arcot aránylag sok kommenttel (6161), oszt 2017 óta nem lépett be. Hehe azért a 3 accal összeszorgoskodott 21 ezer kommentet. :D (de minek :kalapos: )

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11380
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. december 12., kedd 11:34

olyan zenevel keszulok karira befostok geci :mrgreen:

majd linkelem 2 het mulva :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2023. december 12., kedd 11:24

Remy írta:
hehetheoriginal írta:
De szánalmas kis spicli vagy te bazmeg :lol:
A mindenkori barcajatekos jut eszembe rolad, aki teatralisan szalad a birohoz bekopni az ellenfelet, hogy allitsak ki azonnal, mert csunyasagot kovetett el :lol:
Hamarosan itt a szeretet unnepe, csak keszulok ra! :kalapos: :kalapos: :kalapos:
Úgy tűnik Hehe is :lol: :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 32 regisztrált és 0 vendég