OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Marky
Hozzászólások: 1906
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. november 28., vasárnap 14:19

zoli0415 írta: Mi van azokkal akik oltáspártiból átmennek oltásellenesbe mint például én is? Kettő Modernát belövettem de több nem lesz. Egyre jobban állok Hehe oldalára és a tágabb ismeretségi körömben is fokozatosan nő azok száma akik megálltak egynél vagy kettőnél és nem hajlandóak tovább oltakozni.
Miert? Mi a gond a felevente torteno ujraoltassal? Milyen hatranyod szarmazik belole?

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. november 28., vasárnap 13:12

hehetheoriginal írta: Nem tudom, nem járok oltopontokra szabadidomben.
Ha vállalja a biontech meg a tobbi, akkor lehet kötelezővé tenni, es viselni az osszes kovetkezmenyt
Én úgy tudom hogy legalább annyira, mint az összes többi gyógyszerre vállalnak. Már ugyanazok a szabályok érvényesek rájuk, nem kísérleti fázis egyik se, ami elfogadott.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4416
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2021. november 28., vasárnap 13:00

A politikusellenességgel legkevésbé sincs bajom, de gyógyszergyártóktól felelősségvállalást várni az szerintem érdekes érvelés. Mire vállalnak? Kb semmire, olvasd el a hozzáadott tájékoztatókat :D

Tjacks
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2021. november 28., vasárnap 12:53

hehetheoriginal írta: Respekt, de nem kell az en oldalamra allni, en nem oltasellenes vagy oltas melletti vagyok, hanem politikusellenes, mert balfaszok kezeben van a popszakma.
Az emberi jogi kerdesek, a politikai elonyszerzes kerdese, az emberekkel valo jatszadozas, a tok felfoghatatlan egymasnak ellentmondo dontesek es szabalyok, a felelosseg teljes elharitasa, a fel tarsadalmak buncselekmennyel vadolasa, es meg sorolhatnam.

Higgye el mindenki, ha nem lett volna ennyire elbaszva a politika es a hozza tartozo media altal a virushelyzet kezelese az elmult ket evben, es lehetne az igaz tenyekre alapozva hinni az oltasban, amire felelosseget vallalnak a gyartok, es mivel kotelezove tettek, a kormany is (termeszetesen az illetekesek vagyonelkobzasa es szabadsagvesztese reven), akkor par bolondon kivul mindenki mar be lenne oltva, es elfelejtettuk volna mar fel eve ezt a szart.
Minden alapja es minden balfaszsag alapja ez a sok gyoker nyomorult politikus, ez a lenyeg.
Mert amig ez a tuzoltassal valo virushelyzetkezeles igy megy tovabb, addig ne varjunk valtozast, akar hosszu evekig.
Valahogy így gondolom én is.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11454
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2021. november 28., vasárnap 12:48

Nem tudom, nem járok oltopontokra szabadidomben.
Ha vállalja a biontech meg a tobbi, akkor lehet kötelezővé tenni, es viselni az osszes kovetkezmenyt
thereisonly1ronaldo

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. november 28., vasárnap 12:46

hehetheoriginal írta: Respekt, de nem kell az en oldalamra allni, en nem oltasellenes vagy oltas melletti vagyok, hanem politikusellenes, mert balfaszok kezeben van a popszakma.
Az emberi jogi kerdesek, a politikai elonyszerzes kerdese, az emberekkel valo jatszadozas, a tok felfoghatatlan egymasnak ellentmondo dontesek es szabalyok, a felelosseg teljes elharitasa, a fel tarsadalmak buncselekmennyel vadolasa, es meg sorolhatnam.

Higgye el mindenki, ha nem lett volna ennyire elbaszva a politika es a hozza tartozo media altal a virushelyzet kezelese az elmult ket evben, es lehetne az igaz tenyekre alapozva hinni az oltasban, amire felelosseget vallalnak a gyartok, es mivel kotelezove tettek, a kormany is (termeszetesen az illetekesek vagyonelkobzasa es szabadsagvesztese reven), akkor par bolondon kivul mindenki mar be lenne oltva, es elfelejtettuk volna mar fel eve ezt a szart.
Minden alapja es minden balfaszsag alapja ez a sok gyoker nyomorult politikus, ez a lenyeg.
Mert amig ez a tuzoltassal valo virushelyzetkezeles igy megy tovabb, addig ne varjunk valtozast, akar hosszu evekig.
Ez mi ez a nem vállalnak érte felelősséget a gyártók? Ugyanannyira vállalnak már mint az antibiotikumodra, el lett fogadva az EMA által. Az elején ez igaz volt, de én úgy tudom hogy már rég nem.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11454
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2021. november 28., vasárnap 12:38

Respekt, de nem kell az en oldalamra allni, en nem oltasellenes vagy oltas melletti vagyok, hanem politikusellenes, mert balfaszok kezeben van a popszakma.
Az emberi jogi kerdesek, a politikai elonyszerzes kerdese, az emberekkel valo jatszadozas, a tok felfoghatatlan egymasnak ellentmondo dontesek es szabalyok, a felelosseg teljes elharitasa, a fel tarsadalmak buncselekmennyel vadolasa, es meg sorolhatnam.

Higgye el mindenki, ha nem lett volna ennyire elbaszva a politika es a hozza tartozo media altal a virushelyzet kezelese az elmult ket evben, es lehetne az igaz tenyekre alapozva hinni az oltasban, amire felelosseget vallalnak a gyartok, es mivel kotelezove tettek, a kormany is (termeszetesen az illetekesek vagyonelkobzasa es szabadsagvesztese reven), akkor par bolondon kivul mindenki mar be lenne oltva, es elfelejtettuk volna mar fel eve ezt a szart.
Minden alapja es minden balfaszsag alapja ez a sok gyoker nyomorult politikus, ez a lenyeg.
Mert amig ez a tuzoltassal valo virushelyzetkezeles igy megy tovabb, addig ne varjunk valtozast, akar hosszu evekig.
thereisonly1ronaldo

zoli0415
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2017. szeptember 11., hétfő 13:19

Re: OFF

HozzászólásSzerző: zoli0415 » 2021. november 28., vasárnap 12:10

'shutterisland írta: na uk-ben is megvan az elso ket omicron varianssal fertozott ember, igy ujra szigoritanak itt is.
maszkviseles, self-isolation dolgok, stb.

a legrosszabb az lehet ebben az uj variansban, hogy ezzel megerositik magukat a hitukben majd az oltas ellenesek es meg ugy sem fognak oltakozni.

en mar kezdem elengedni a 2022-ot is.
Mi van azokkal akik oltáspártiból átmennek oltásellenesbe mint például én is? Kettő Modernát belövettem de több nem lesz. Egyre jobban állok Hehe oldalára és a tágabb ismeretségi körömben is fokozatosan nő azok száma akik megálltak egynél vagy kettőnél és nem hajlandóak tovább oltakozni.

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4416
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2021. november 28., vasárnap 12:08

hehetheoriginal írta: Mindenki befosott az uj del afrikai varianstol, aztan amiket olvasok, hogy milyen semmi mellekhatasai vannak, ahhoz kepest mar megint bezarnak mindenkit.
Mikor unja meg az egesz tarsadalom a politikusokat?
Szerintem akkor amikor politikus leszel :)

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11454
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2021. november 28., vasárnap 12:05

Remy írta:
hehetheoriginal írta: Mindenki befosott az uj del afrikai varianstol, aztan amiket olvasok, hogy milyen semmi mellekhatasai vannak, ahhoz kepest mar megint bezarnak mindenkit.
Mikor unja meg az egesz tarsadalom a politikusokat?
Én nem tudom, de már országot kellett váltanom, hogy lehessen edzeni. :mrgreen:
Eleg a vpn is. Oh wait
:mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. november 28., vasárnap 11:55

hehetheoriginal írta: Mindenki befosott az uj del afrikai varianstol, aztan amiket olvasok, hogy milyen semmi mellekhatasai vannak, ahhoz kepest mar megint bezarnak mindenkit.
Mikor unja meg az egesz tarsadalom a politikusokat?
Én nem tudom, de már országot kellett váltanom, hogy lehessen edzeni. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11454
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2021. november 28., vasárnap 11:47

Mindenki befosott az uj del afrikai varianstol, aztan amiket olvasok, hogy milyen semmi mellekhatasai vannak, ahhoz kepest mar megint bezarnak mindenkit.
Mikor unja meg az egesz tarsadalom a politikusokat?
thereisonly1ronaldo

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. november 28., vasárnap 11:24

Sztem fekete fehér igen nemet akar játszani.
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Marky
Hozzászólások: 1906
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. november 28., vasárnap 11:22

Mit akarsz ezzel bizonyitani?

atesz
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2021. november 23., kedd 21:11

Re: OFF

HozzászólásSzerző: atesz » 2021. november 28., vasárnap 11:07

Vagy lesz mivel magyarázni, hogy miért kell 70-80-90 százalékosan oltott országokban újra bezárkozni.
Kettős dolog ez ám.
Egyáltalán mi az hogy oltásellenes?

Egyébként Portugália, az itt emlegetett példaország, ami megfogta a vírust, már a hét elején bejelentette, még az új variáns előtt, hogy akkor szigorítás , kötelező maszk, januárban távmunka és később indulnak az iskolák, bizonyos helyekre az oltottaknak is negatív teszt kell, például rendezvények.
Mert emelkedésnek indultak az új esetek náluk és Nyugat-Európa többi részén. Például a 75 százalékos Hollandiában, ahol az új esetek számai magasra tudta emelkedni, már ugyanannyian vannak kórházban, mint tavaly ilyenkor.

Nem lehetne félretenni már ezt a fekete-fehér részre bontott stílust és veleményezést?

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8520
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. november 28., vasárnap 10:26

na uk-ben is megvan az elso ket omicron varianssal fertozott ember, igy ujra szigoritanak itt is.
maszkviseles, self-isolation dolgok, stb.

a legrosszabb az lehet ebben az uj variansban, hogy ezzel megerositik magukat a hitukben majd az oltas ellenesek es meg ugy sem fognak oltakozni.

en mar kezdem elengedni a 2022-ot is.

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2021. november 27., szombat 14:51

https://youtu.be/oaEwHS2OyEU

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2021. november 27., szombat 14:36

Ma nyitott ujra, es 53% kedvezmeny volt elvileg mindenre.

Az oltas mukodik, a Xiaomi mukodik. :mrgreen:
Szanalom.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11454
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2021. november 27., szombat 11:28

Lehet csak allo fasszal osszealltak, mint sok kicsi lego, azert volt ez a nagy sor.
thereisonly1ronaldo

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. november 27., szombat 11:25

Volt hajuk? :mrgreen:
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 151 regisztrált és 0 vendég