Kommentátorok aranyköpései

Archívum
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentátorok aranyköpései

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 2., kedd 22:35

MU-Stoke
"ha nem hiszem, nem látom"
:lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Kommentátorok aranyköpései

HozzászólásSzerző: Pipita » 2014. november 29., szombat 20:50

2014.11.29.
Malaga - Real, Duda kapufája

"Hatalmas védés Casillastól!!! Még mondják, hogy leáldozóban van a csillaga...Hatalmasat vetődött Casillas!
...Nem ért hozzá... befért volna tőle a felső sarokba..."
:lol: :lol: :lol:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentátorok aranyköpései

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. október 5., vasárnap 18:29

Van akkora ereje ennek az oldalnak,hogy helyre rakjon 1-2 embert a sport tv-n, csak megfelelően kell szúrkálni... Hegyi reménytelen, azon már egy verés se segítene az lenne a válasza ,hogy Pepe-t ki kellett volna állítani.

Engem is nagyon zavarnak a sport tv-sek igazából már a logójuktól meg az egész bandától elhányom magam, de farkas norbi remegő szája május 24ikén ahogy könnyeit visszatartva mondta ki ,hogy természetesen gratulálok a Real Madridnak nekem kellő elégtétel volt most 1 évig :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentátorok aranyköpései

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. október 5., vasárnap 16:34

Enrique írta:Kíváncsi lennék azért, van-e olyan szurkolócsoport, aki nem panaszkodott még a bírókra, illetve a kommentátorra? :)
biztos van. a kérdés hogy ennyit mint a real ellen ténykedtek van e másnál. nem nagyon hiszem. főleg a kommentátorok. ..
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentátorok aranyköpései

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. szeptember 28., vasárnap 21:38

Harsányi ellen tehetnétek valamit :D
Messze ő a legirritálóbb az egész SportTVn. Még Hegyin is túltesz a tenyérbemászó, jópofizó stílusával

A mezdobálós videóban számomra sokkal idegesítőbb, mint Ganxsta

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentátorok aranyköpései

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 28., vasárnap 20:34

Azt próbáljuk, ha akarod Hegyinek is üzenünk egy-kettőt :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentátorok aranyköpései

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. szeptember 28., vasárnap 20:32

Realista24 írta:Hogyne tudnánk tenni Kerlon? Meg is tettük a magunk szintjén. Egyelore elégnek bizonyult.
Beletörődni? Nem az en világom.
Jó, akkor mondjuk úgy, hogy érdemleges változást nem fogunk elérni. Hegyi miatt is bombáztuk/ták eleget a Sport 1-t még is rendre beteszik "szak"kommentálni, de igazat adok, nem szabad beletörődni, viszont kulturáltan kell ellenük lapátolni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentátorok aranyköpései

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 28., vasárnap 20:15

Hogyne tudnánk tenni Kerlon? Meg is tettük a magunk szintjén. Egyelore elégnek bizonyult.
Beletörődni? Nem az en világom.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentátorok aranyköpései

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. szeptember 28., vasárnap 20:01

Nem nézek fel rá, elismerem, tőletek se kértem. Engem sokkal jobban zavar például Hegyi.
Realista24 írta:
Kerlon írta:Ahogy érzitek, de szerintem ezzel a mentalitással nem lesztek semmivel se jobbak. Én elismerem, le tett már nem keveset az asztalra, emberi mi voltjából nem Real szurkoló ez van. Gascoigne kritikáit elfogadom, de senki(!) sem tökéletes, de attól még valamit csinálhat jól.
Attól hogy letett valamit az asztalra, meg nem jogosítja fel arra, hogy tobb tízezer ember csapatát élőben alázza.
Az egesz sport tv pedig asszisztál ehhez, Harsanyi, Bagi, Ganxta sopredekkel egyutt, hogy az igazi szakértőket ne is említsem.
Egy plusz pont Norbi mellett, hogy legalabb olvasta a postunkat es visszavett az Elche második félideje óta. Ha ezen mulik, írunk neki mindig.
Mert nem egy jött-ment barom, mint Ganxta?

Emlékeztek a múlt heti ki a rosszabb, a Real drukker vagy a Barca drukker? Ezért sem köpködnék habzó szájjal, tenni ellene nem tudok, hozzá szoktam? Hozzá szoktam. Fel sem szabadna vennünk, a fiúk meg válaszolnak majd az ilyen rosszmájú kommentátoroknak a pályán. A média mocskát úgy se ez a generáció fogja eltávolítani a Realról.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentátorok aranyköpései

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. szeptember 28., vasárnap 19:52

Nézzetek meg egy digis közvetítést, meg egy sporttv félét... Éppen elég, hogy az ember érezze a különbséget. Amùgy mit tette Farkas, hogy felnézzek rá? Repked spanyolba, csinálja a riportokat, de egyébb dologról nem tudok. Ha van valami más akkor bocs, de ezt nem tudtam, hogy ilyen nagy dolog... :hmmm:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentátorok aranyköpései

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 28., vasárnap 19:50

Kerlon írta:Ahogy érzitek, de szerintem ezzel a mentalitással nem lesztek semmivel se jobbak. Én elismerem, le tett már nem keveset az asztalra, emberi mi voltjából nem Real szurkoló ez van. Gascoigne kritikáit elfogadom, de senki(!) sem tökéletes, de attól még valamit csinálhat jól.
Attól hogy letett valamit az asztalra, meg nem jogosítja fel arra, hogy tobb tízezer ember csapatát élőben alázza.
Az egesz sport tv pedig asszisztál ehhez, Harsanyi, Bagi, Ganxta sopredekkel egyutt, hogy az igazi szakértőket ne is említsem.
Egy plusz pont Norbi mellett, hogy legalabb olvasta a postunkat es visszavett az Elche második félideje óta. Ha ezen mulik, írunk neki mindig.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Kommentátorok aranyköpései

HozzászólásSzerző: Enrique » 2014. szeptember 28., vasárnap 19:41

Kíváncsi lennék azért, van-e olyan szurkolócsoport, aki nem panaszkodott még a bírókra, illetve a kommentátorra? :)
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Kommentátorok aranyköpései

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2014. szeptember 28., vasárnap 19:26

FarkasNorbi, te vagy az? :lol: :lol: :lol:
Gascoigne írta:
Erről van itt szó, kéremszépen. Elismerem, lehet, hogy rosszul emlékszem és rosszul értelmeztem amit a szpíker mondott, de már annyi rossz pontja van nálam a komplett sporttv-nek, meg az összes kommentátornak külön-külön, hogy ugrok bármilyen kétértelmű/máshogy is értelmezhető szövegre...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentátorok aranyköpései

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. szeptember 28., vasárnap 19:16

Ahogy érzitek, de szerintem ezzel a mentalitással nem lesztek semmivel se jobbak. Én elismerem, le tett már nem keveset az asztalra, emberi mi voltjából nem Real szurkoló ez van. Gascoigne kritikáit elfogadom, de senki(!) sem tökéletes, de attól még valamit csinálhat jól.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentátorok aranyköpései

HozzászólásSzerző: KAG » 2014. szeptember 28., vasárnap 19:03

Gascoigne írta:
Kerlon írta:Amúgy Farkas Úr-t bármennyire is nem szeretjük, talán meg kellene neki adni egy minimális tiszteletet. Attól, mert nem Real Madrid drukker még nagyszerű a munkássága és el kéne ismerni.
Uramisten, beléd meg mi ütött? Minimális tisztelet? Nagyszerű munkásság? Mikor mutatott ez a kis felfújt, modoros senki bármiféle tiszteletet a Real Madrid vagy a nézők iránt? A világ legnagyobb csapatait és legjobb játékosait közvetítheti hétről hétre, de teljesen tönkrevágja a nézői élményt az unott hanghordozásával, a flegma stílusával, és a folyamatos kettős mércével.

A kocsmában mindenki annak szurkol, akinek akar, de az teljesen nevetséges, és csak is itthon, egy ilyen igénytelen, szar közegben fordulhat elő, hogy egy szakosodott sportcsatorna állandó riportere vagy 10 éve folyamatosan, leplezetlenül és agresszívan pocskondiáz egy csapatot, a csatorna vezetősége pedig ezalatt egyszer nem koppint a fejére, hogy ezt mégse így kéne, Norbikám, te vagy a nézőkért, nem fordítva.

És kurvára nem szurkolói elfogultság beszél belőlem. Bármikor végignézek egy Madrid-meccset angol kommentárral, a közvetítő pártatlan, értelmes, lelkesedik a szép megmozdulásoknál, klasszisként kezeli a klasszisainkat és soha a büdös életbe meg nem mondanám, melyik csapatnak szurkol. Bekapcsolom a sporttévét, és öt perc után forog a gyomrom.

HATALMAS +1
ZIDANE

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentátorok aranyköpései

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. szeptember 28., vasárnap 18:30

Gazza jól leírta mi a szitu azzal a potssel. Aki meg nem veszi észre ahogy "okosba" fúrja a Realt az nem tudom mit néz.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentátorok aranyköpései

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2014. szeptember 28., vasárnap 16:34

Kerlon írta:Amúgy Farkas Úr-t bármennyire is nem szeretjük, talán meg kellene neki adni egy minimális tiszteletet. Attól, mert nem Real Madrid drukker még nagyszerű a munkássága és el kéne ismerni.
Uramisten, beléd meg mi ütött? Minimális tisztelet? Nagyszerű munkásság? Mikor mutatott ez a kis felfújt, modoros senki bármiféle tiszteletet a Real Madrid vagy a nézők iránt? A világ legnagyobb csapatait és legjobb játékosait közvetítheti hétről hétre, de teljesen tönkrevágja a nézői élményt az unott hanghordozásával, a flegma stílusával, és a folyamatos kettős mércével.

A kocsmában mindenki annak szurkol, akinek akar, de az teljesen nevetséges, és csak is itthon, egy ilyen igénytelen, szar közegben fordulhat elő, hogy egy szakosodott sportcsatorna állandó riportere vagy 10 éve folyamatosan, leplezetlenül és agresszívan pocskondiáz egy csapatot, a csatorna vezetősége pedig ezalatt egyszer nem koppint a fejére, hogy ezt mégse így kéne, Norbikám, te vagy a nézőkért, nem fordítva.

És kurvára nem szurkolói elfogultság beszél belőlem. Bármikor végignézek egy Madrid-meccset angol kommentárral, a közvetítő pártatlan, értelmes, lelkesedik a szép megmozdulásoknál, klasszisként kezeli a klasszisainkat és soha a büdös életbe meg nem mondanám, melyik csapatnak szurkol. Bekapcsolom a sporttévét, és öt perc után forog a gyomrom.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3848
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Kommentátorok aranyköpései

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2014. szeptember 28., vasárnap 16:01

Kerlon írta: "Norbikánk" jól fogalmazott és szerintem semmi kivetni való nem volt a mondandójában. Amúgy Farkas Úr-t bármennyire is nem szeretjük, talán meg kellene neki adni egy minimális tiszteletet. Attól, mert nem Real Madrid drukker még nagyszerű a munkássága és el kéne ismerni. Szerintem neked sem esne jól, ha úgy kezdtem volna a dolgot, hogy figyelj Petike, Farkas meg nem fogalmazott meg semmit se rosszul, te idézted rosszul. Továbbra is azon volt a hangsúly, hogy nem ért meg 200ezer eurót Cheryshev játszatása.

Most elmegyek hányni.

Norbika ott szúrkálja a Madridot, ahol tudja. Tegnap is, de főleg az Elche ellen CR-re olyanokat mondott, hogy ha nem passzolta volna le Marcelo neki akkor nagy cirkuszt vágott volna és ez csak egy a sok közül...
Remélem valamelyik este kocsmázás közbe összetalálkozik egy madridista brigáddal, akik megnevelik kicsit.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentátorok aranyköpései

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. szeptember 28., vasárnap 15:50

Kerlon írta: "Norbikánk" jól fogalmazott és szerintem semmi kivetni való nem volt a mondandójában. Amúgy Farkas Úr-t bármennyire is nem szeretjük, talán meg kellene neki adni egy minimális tiszteletet. Attól, mert nem Real Madrid drukker még nagyszerű a munkássága és el kéne ismerni. Szerintem neked sem esne jól, ha úgy kezdtem volna a dolgot, hogy figyelj Petike, Farkas meg nem fogalmazott meg semmit se rosszul, te idézted rosszul. Továbbra is azon volt a hangsúly, hogy nem ért meg 200ezer eurót Cheryshev játszatása.
nem a tudásával, felkészültségével van a gond, hanem a hozzáállásával és az elfogultságával. onnantól meg had ne érdekeljen hány interjút csinált és kivel meg hány kutatómunkát, hogy nem képes objektíven közvetíteni egy mérkőzést
Nem illik.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentátorok aranyköpései

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. szeptember 28., vasárnap 15:43

A Sport Tv nyíltan vállalja a Real Madrid ellenességét, számtalanszor lejáratták már a klubot a szánalmas műsoraikban. Kezdve azzal, hogy kizárólag Barca fanokból áll a csapat (múltkor valami olyasmit hallottam, hogy az egyik Real szurkoló volt, csak kiábrándult), a pártatlan szakértőkkel akik Barcás babával az asztalon "szakértenek", meg a Heti beszélgetős műsorban is valahogy mindig kihozzák a szokásos sztorit (ugye ismerjük?).

Ez a kedvencem, bár vannak még jók: Heti Helyzet 2014.01.31


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 21 regisztrált és 0 vendég