Konyhafőnök

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Konyhafőnök

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. október 31., szombat 19:07

Tubatibinek...
Rose kacsamell áfonyás mártással

A sok hozzávaló ellenére cseppet sem bonyolult és nagyon jól előkészíthető ünnepi fogás.

A páchoz:

- bors fűszerkeverék

- só

- friss rozmaring

- 1-2 gerezd zúzott fokhagyma

- 1 mokkáskanál barna cukor

- 1 dl olívaolaj

- 1 dl chimay sör (nálam inkább Leffe, de lényeg, hogy világos, erős sör legyen)

- 2 kacsamell

- 20 dkg kacsamáj

- rozmaring

- finom liszt

Ragu

- 1/2 dl chimay sör (Leffe)

- 5 dkg áfonyalekvár

- 5 dkg fenyőmag

- 10 dkg áfonya (aszalt)

- 20 dkg gyöngyhagyma

- 1/2 dl csirkealaplé

- 1 tk. étkezési keményítő

A páclevet előző este elkészítettem, és a bőrös felén beirdalt kacsamelleket belehelyeztem, néhányszor átforgattam. Minimum 4 órát kell ebben állnia- nálam fél napot töltött benne a kacsa.

Másnap forró serpenyőben először arany barnára sütöttem a kacsamell bőrös felét, majd a másikat is. Ezután a kockákra vágott, lisztbe forgatott májjal együtt hőálló tepsibe tettem a melleket bőrös felükkel felfele. Meglocsoltam 2 kanálnyival a kacsa kisült zsírjából, s lefedtem a tepsit alufóliával. Végül 15 percig sütöttem 180 fokon (légkeveréses sütőben).

Közben elkészítettem a ragut: a kacsa zsírjából ismét 2 kanálnyit egy serpenyőbe öntöttem és ezen pirítottam meg a gyöngyhagymát. Majd hozzáadtam az áfonyát, az áfonyalekvárt és a külön, szárazon megpirított fenyőmagot. Az étkezési keményítőt a szárnyasalaplével simára kevertem, és a raguhoz adtam. Mikor felforrt, beleöntöttem a sört, de tovább már nem forraltam!

A májat a sütőből kivéve megsóztam, a rozmaringágakra fűztem, a kacsamell filét felszeleteltem.

Fűszeres steakburgonyával tálaltam, de a röszti is tökéletes hozzá.

A hús a rozmaringtól és a sörtől egészen különleges zamatot kapott, amit csak tovább erősített a pikáns hagymás-gyümölcsös-sörös mártás.

A ziro által felvázolt tevèkenysèghez is lenne pár otletem de azt inkább most elengedem :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konyhafőnök

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. október 31., szombat 16:01

Sima hagymás pürét mellédobsz, meglocsolod a zsírral, nem kell flikk-flakkozni. Egy jófajta bor még, aztán mehet is a 3 oldalas fogalmazás benyújtása, hogy mit szeretnél az ágyban. :lol:
Nem illik.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Konyhafőnök

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2015. október 31., szombat 15:58

Ötleteket, tippeket szeretnék!

Megszeretném lepni az asszonyt egy Rosé-kacsamellel, ki milyen praktikára, elkészítési módra esküszik?

Mellé milyen köretet/köreteket ajánlotok?
Valami mangó, gránátalmás dologra gondoltam, mellé egy kis édesburgonya püré, de bármilyen ötletet szívesen fogadok! :D
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Konyhafőnök

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. október 11., vasárnap 10:13

Na egy ajánlat vasárnapra :)
Ugye mindenki ismeri a klasszik stefánia szeletet,vagy másnèven toltott fasirtot.Na èn ezt megcsináltam gomba toltelèkkel ès nem tojással.Mèg engem is meglepett az eredmèny :D
Tehát...kèszitsunk egy fasirtnak valo hus alapot,mondjuk 1kg darálthus,2 szelet kenyèr vagy zsomle,so,bors,ètelizesito 2 teás kanál,kevès orolt paprika(szigoruan magyar,szegedi vagy kalocsai),3-4 gerezd fokhagyma,kinek hogy,1 tojás.
A kenyeret ugye kiaztatjuk trjbe vagy vizbe,jol kinyomkodjuk,hozzáadagoljuk a hushoz,hogy jusson mindenhová,belerakjuk a fuszereket,sot,izesitot,fokhagymat.Ès a kezunket nem sajnálva egysèges masszává alakitjuk,majd pihentetjuk kicsit.
Addig viszont,kèszitunk egy gombaragut,uram bocsá porkoltet,a szokásos modon.30dkg gombát,ami persze erdeibol a legjobb,de ha nincs jo a champion is.Uvegesbol nem ajánlom de ha más nincs megteszi az is,csak vigyazzun hogy natur tartositott legyen,ès szurjuk le rendesen.
Na szal egy fej hagymát felkockázunk,egy paradicsomot szintèn,megszabaditva a boretol,valamint egy fèl zoldpaprikát,csiposet.olajon vagy zsiron megdinszteljuk,rárakjuk a gombát,mikir ereszt egy kis levet teszunk rá 2 teaskanal orolt paprikát,ètelizesitot izlès szerint,kevès borsot,majd osszerottyantjuk,ès kb 15-20 percig sutjuk,kozepes lángon.Mielott kèsz van,adunk hozzá pár csepp pirosaranyat,hogy pikánsabb legyen.Ezt hagyjuk kihulni.
A fasirt alapot egyenletesen szètteritjuk egy sutopapiron,elolszlatjuk a kihult gombas ragut rajta,majd okosan feltekerjuk...ès egy szèp rudat formálunk belole mint a stefánia vagdalt.
Egy kizsirozott vagy kiolajozott sutobe rakjuk,kevès vizet ontunk alá,(de tènyleg csak keveset mert kulonben szètfo),ès 180-200 fokon szèp pirosra sutjuk.Menet kozben a kialakult pecsenyelèvel ontozzuk hogy ne száradjon ki.
Koretnek bármi jo,krumplipure,tepsis krumpli,kulonfèle rizottok,vagy egy sima zold saláta ha valaki egèszsègesebben èl :D
Az iz èlmèny magáèrt beszèl gyerekek.
Ja igen...nem voltam kozèrtheto.Tehát,nem a sutopapitlrral egyutt tesszuk bele a sutibe,azzal csak feltekerjuk.Vagy akár foliaval is lehet.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Konyhafőnök

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2015. október 2., péntek 18:47

Na igen, a piemonti fehér szarvasgomba már elég luxy téma. Egyébként a piacokon bele lehet futni szarvasgombába, ami általában teljesen elég egy mezei halandó ízlelőbimbóinak. Úgyis csak kevés kell belőle, mert brutál intenzív íze van.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Konyhafőnök

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. szeptember 30., szerda 17:38

120 ezer volt a hús kilója.
Az a hentes utazott a sznobokra,a kobe marha kiloja 400-500$.Ez az a joszág,amit japánban kobe tartományban tenyèsztenek.Ez a wagyu fajta egyik változata,kobe minositest csak az a fajta kap,amelyik ebben a tartmányban nott fel.
Ezeket az állatokat sorrel itatják,masszirozzák,valamint az istáloban olykor komoly zene szol :D
Èn hozzájutottam nem olyan règen,igaz nem kobe "csak" mezei vagyu hushoz,45euro volt egy fel kilo.

De ha már drága kajának valok...
Egy kilo beluga kaviár kb 1millio forint,minosegtol fuggoen,a hal èletkora alapján lehet voros,fekete es szurke ikra.

A sertès husok királya a Joselito sonka,ilyenhez csak nagyon zárt kor jut hozzá,a Gomez család èvekkel elore eladja az általuk tenyèsztett felvad sertèst,uj megrendelokrol szo sem lehet,es a regiek is evente tesznek le mintegy 5,5 millio forintnak megfelelo oszzeget kaukcio gyanant,ezèrt a makkon nevelt gasztronomiai kulonlegessegert.Ez kb egy sonka ára.

Aztán ugye itt vannak a gombák,nyilván a szarvasgombát ismerjuk,ezt talán mèg nèha mi is megengedhetjuk magunknak,de egy makaoi kaszinotulaj 54m ft-ot adott egy pèldányèrt.
De a matsu-take nevu japán gombakulonlegessèg igazi gasztrogyèmánt,ára 43-430ezer forintig terjed.

Visszatèrve a steakre,argentinában rengeteget ettem,olcso a hus,nyilván mert a világ legnagyobb tenyèsztojèrol van szo,de a minosrg az kb kozepes.Nepszeru az utcai sutodek,itt hatalmas darabokat sutnek rácson,es vagnak le annyit ami neked eppen kell.Igèny szerint.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Konyhafőnök

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 29., kedd 20:20

meg se enném 120ezerétr baszki, az 100+ gyomorrontás a blahán :Đ
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konyhafőnök

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. szeptember 29., kedd 19:01

rashidm írta:Itt mindenkinek a zsebében 250k csücsül, hogy 5k/kg-ért vesz húst? :mrgreen: :mrgreen: Vagy csak az én igényeim alacsonyak, hogy elég a karaj/tarja/csirkemell? :lol: :mrgreen:
Igen! :lol:

Nem, viccet félretéve én is úgy fogok tenni mint Csoki, inkább ritkábban, de akkor áldozok rá többet.
Nem illik.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konyhafőnök

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. szeptember 29., kedd 15:51

CS0ki írta:HA konnrády-nál régen a MOM-ban, na ott láttam jó kis árakat, 120 ezer volt a hús kilója. Azt nagy élmény lehet elégetni. :)
:ozil: :ozil: :ozil: Abból már tudnék venni egy jó tv-t vagy egy ps4-t. :D

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Konyhafőnök

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. szeptember 29., kedd 15:43

Hát nem minden nap, az tény, pár havonta. De mondjuk egy 5 ezresből a 30 dekás hús 1500 forint...Itt a belvárosban egy ebédelés gyakran felkúszik ebbe az ársávba. Szóval nem mondanám óriási luxusnak...A konnrády-nál régen a MOM-ban, na ott láttam jó kis árakat, 120 ezer volt a hús kilója. Azt nagy élmény lehet elégetni. :)

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konyhafőnök

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. szeptember 29., kedd 15:40

nmate írta:Gyanítom nem minden másnap esznek steaket :D
Az lehet... bár ki tudja..... :mrgreen: :mrgreen: :D Mondjuk nekem valahogy nem gyere be ez a steak dolog.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Konyhafőnök

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. szeptember 29., kedd 15:36

Gyanítom nem minden másnap esznek steaket :D

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konyhafőnök

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. szeptember 29., kedd 15:34

Itt mindenkinek a zsebében 250k csücsül, hogy 5k/kg-ért vesz húst? :mrgreen: :mrgreen: Vagy csak az én igényeim alacsonyak, hogy elég a karaj/tarja/csirkemell? :lol: :mrgreen:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Konyhafőnök

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. szeptember 29., kedd 15:20

Másrészt nem flancolásból kell egy napig pácolni, hanem mert teljesen más lesz az íze.
A minőségi húsnak nem kell pácolás.Csak minőségi húst ugye nehéz, de főleg nem csoló szerezni. 5 ezer/kg körül már egész jókat ettem, de inkább feljebb kezdődnek a fasza húsok. És persze nem a bélszin. Vannak sokkal inkább steaknek való húsok.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Konyhafőnök

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. szeptember 29., kedd 15:09

Azért az sem mindegy, hogy milyen vastag a szeleted.
3 percet mekkora szeletnél szoktál alkalmazni?
ZIDANE

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Konyhafőnök

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. szeptember 26., szombat 14:51

ziro4vr írta: Te most szivatsz? :mrgreen: :mrgreen:
Ha szívatni akarnálak azt mondanám, hogy villával forgasd a húst, úgy, hogy minél jobban beleszúrod. :D (Kiszáradna egy az egyben)

Másrészt nem flancolásból kell egy napig pácolni, hanem mert teljesen más lesz az íze.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konyhafőnök

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. szeptember 26., szombat 14:48

MesQueUnClub írta: Még egy jó tanács, ha a hüvelykujjadhoz elkezded odarakni a többi ujjad, és belül a tenyerednéd a hüvelykujj alatti izmot megnyomod, ott úgy tudod ellenőrizni milyen a bélszín, hüvelyk-kis keménységű az nyers, hüvelyk-gyűrűs az véres, hüvelyk középső az médium, hüvelyk mutató az cipőtalp. :D Sok sikert, de ha 3 percig sütöd oldalaként akkor elméletileg nem cseszheted el. :)
Te most szivatsz? :mrgreen: :mrgreen:
Realista24 írta:Én sosem pácoltam előtte egy napig, csak szólok :coffee: :mrgreen:
Egyébként ha csak a saját igényeimet nézem, akkor én is meglennék nélküle, bár akkor köret se lenne, csak a hús valami másik hússal. :lol:
Nem illik.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Konyhafőnök

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. szeptember 26., szombat 14:45

ziro4vr írta:
MesQueUnClub írta:Ziro, a bélszínt és a hátszínt szárazpáccal csináld, bekened borsal utána mustárral. Berakod olajba hogy ellepje és 1 napig be a hűtőbe. utána oldalanként 3 percig kell sütni.
Legközelebb ez lesz, köszi, csak most kemény akartam lenni mondom nem kell ide pác csak a tiszta hús. :lol:

A másik két delikvens pedig egyen batyut!
Még egy jó tanács, ha a hüvelykujjadhoz elkezded odarakni a többi ujjad, és belül a tenyerednéd a hüvelykujj alatti izmot megnyomod, ott úgy tudod ellenőrizni milyen a bélszín, hüvelyk-kis keménységű az nyers, hüvelyk-gyűrűs az véres, hüvelyk középső az médium, hüvelyk mutató az cipőtalp. :D Sok sikert, de ha 3 percig sütöd oldalaként akkor elméletileg nem cseszheted el. :)
Realista24 írta:Én sosem pácoltam előtte egy napig, csak szólok :coffee: :mrgreen:
A Wellington bélszínt én sem. :D
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Konyhafőnök

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. szeptember 26., szombat 14:44

Kerlon írta: nem kefírt akartál írni?
Na menj innen. :lol: :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Konyhafőnök

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 26., szombat 14:43

Én sosem pácoltam előtte egy napig, csak szólok :coffee: :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 71 regisztrált és 0 vendég