Politika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Elmész az április hatodikai tüntetésre?

A szavazás 2024. április 6., szombat 7:38-ig van érvényben.

Igen
19
26%
Nem
41
56%
Talán
13
18%
 
Szavazatok száma: 73

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Politika

HozzászólásSzerző: füst » 2022. február 15., kedd 14:22

Pipita írta:
Ennyire nem volt szó róla:
hehetheoriginal írta: szerintem itt nincs mirol beszelni, szomoru, hogy a baloldali biden vagy inkabb az amerikai vezetes - mert biden egy zombi - igy szorakozik a vilaggal megint ugy, hogy nekik a tavolbol nem eshet bajuk.
Meg ennyire:
Swineherd írta: Jól mutatja, hogy kik szeretnének háborút, hogy 10 napja a Bloomberg véletlenül élesített egy cikket arról, hogy Oroszország megtámadta Ukrajnát.
De amúgy is napok óta olvasom itt a Russian Times vissza-visszatérő propagandáját, ami mélységesen elkeserít.

A kioktatást köszönöm szépen, mindig jólesik. Német veszély jelen pillanatban - legjobb tudomásom szerint - tankokkal biztosan nem fenyeget, tankokkal a törökök sem, ők másképp. Persze javíts ki ha tévednék, viszont a szovjetek tankkal jönnek megint.

Hogy miért relevánsabb az évszázadokkal ezelőtti ottomán gyilok mint a 30-70 évvel ezelőtti szovjet terror, azt nem értem, de ebből is jöhet a kioktatáska. Főleg úgy, hogy az utóbbi épp a szomszédunkban állomásozik ebben a pillanatban is.

Hogy kit és mit szarok le az valóban az én dolgom, örülök hogy egyvalamiben egyetértünk legalább!
Szerintem egyiknek sincs jelentősége a jelenlegi szituációban. Sem a 70 évvel ezelőtti, sem a 700 évvel ezelőtti esemény nem számít, te közelítetted meg múltbéli szempontbóll a kérdést, ne rajtam kérd számon hogy válaszoltam.
Mint mondtam, csak érdekek vannak, és mindenki a saját érdeke szerint kezeli a kialakult szituációt. a jó és rossz, mint fogalmak értelmüket vesztik. Nem jó az usa, és nem jó az orosz sem.
Ha kéred, akkor természetesen kijavítalak, mert tévedsz, nem jönnek szovjet tankok.

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Professore » 2022. február 15., kedd 14:21

Közben a Duma el is fogadta és Putyinnak előterjesztette a szakadár államok hivatalos elismerését...

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Pipita » 2022. február 15., kedd 14:00

füst írta:
Pipita írta:

Jaj, hát én tudom ám hogy amerika folyton háborúzik, csak az van, hogy én magyarként - nyilván erős túlzással - pont leszarom, hogy mi történik Irakban, Afganisztánban, Vietnámban, Kubában.

Az, hogy a szomszédos országban, vagy a saját hazámban mi történik, hogy mi lesz mondjuk egymillió (vagy tíz-tizenöt millió) honfitársam életével, na amellett nem tudok elmenni sajnos.

És nem, nem Amerika fogja megölni a honfitársaimat, ahogy az őseimet sem az amerikaiak ölték eddig, még ha megy is itt a szerecsenmosdatás.
Már bocsánat, de szerecsenmosdatás ügyben pont hogy te hoztad be az USÁt a témába,addig szó se volt róluk.

A többire nem nagyon van mit mondanom, hogy kit és mit szarsz le az a te dolgod, ebből csak annyi a lényeg, hogy nincs általános igazság, csak nézőpontok és érdekek. A te nézőpontod alapján nem fontos mi van az irakiakkal, akkor egy orosz nézőpontjából lehet nem fontos az, hogy mi van az ukránokkal. Körbeértünk.
Az, hogy az őseinket ki és hogy ölte... hát mérsékelten releváns a jelenlegi helyzetben, főleg azért, mert javarészt a NATO szövetséges németek és törökök voltak. Az oroszok még a dobogóra se férnek fel. Már ha neked fontos szempont ebben a kérdésben.
Ennyire nem volt szó róla:
hehetheoriginal írta: szerintem itt nincs mirol beszelni, szomoru, hogy a baloldali biden vagy inkabb az amerikai vezetes - mert biden egy zombi - igy szorakozik a vilaggal megint ugy, hogy nekik a tavolbol nem eshet bajuk.
Meg ennyire:
Swineherd írta: Jól mutatja, hogy kik szeretnének háborút, hogy 10 napja a Bloomberg véletlenül élesített egy cikket arról, hogy Oroszország megtámadta Ukrajnát.
De amúgy is napok óta olvasom itt a Russian Times vissza-visszatérő propagandáját, ami mélységesen elkeserít.

A kioktatást köszönöm szépen, mindig jólesik. Német veszély jelen pillanatban - legjobb tudomásom szerint - tankokkal biztosan nem fenyeget, tankokkal a törökök sem, ők másképp. Persze javíts ki ha tévednék, viszont a szovjetek tankkal jönnek megint.

Hogy miért relevánsabb az évszázadokkal ezelőtti ottomán gyilok mint a 30-70 évvel ezelőtti szovjet terror, azt nem értem, de ebből is jöhet a kioktatáska. Főleg úgy, hogy az utóbbi épp a szomszédunkban állomásozik ebben a pillanatban is.

Hogy kit és mit szarok le az valóban az én dolgom, örülök hogy egyvalamiben egyetértünk legalább!

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Politika

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. február 15., kedd 13:48

füst írta: Csakhogy én nem erről a szituról írtam, lentebb 56 és környéke volt a téma. És hogy akkor épp nem volt akkora agresszor az USA. Nem hát.

A visszavonulás hírére írt az Marky , hogy azért az orosz csapatok 56-ban is csak itt (ott) maradtak, amire írta Pipita, hogy méghogy Amerika a gonosz agresszor (mondjuk ezzel se értek egyet, hogy őket mosdassuk még gondolati szinten sem), amire te írtad, hogy virágot szedni voltak 4 másik helyen.. Amire én írtam, hogy igen, jogos fikázni az usát, de a másik oldal sem különb.

Úgyhogy szerintem nem 56 (csak) volt a téma, hanem a párhuzamok..
De whatev..


Más:
Közben az oroszok a mai napot: a "nyugati háborús propaganda bukásának" nevezik..
Remélem így lesz.. Már látom a híreket, hogy ez csak elterelés..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Politika

HozzászólásSzerző: füst » 2022. február 15., kedd 13:36

Pipita írta:
füst írta:
Csakhogy én nem erről a szituról írtam, lentebb 56 és környéke volt a téma. És hogy akkor épp nem volt akkora agresszor az USA. Nem hát.
Jaj, hát én tudom ám hogy amerika folyton háborúzik, csak az van, hogy én magyarként - nyilván erős túlzással - pont leszarom, hogy mi történik Irakban, Afganisztánban, Vietnámban, Kubában.

Az, hogy a szomszédos országban, vagy a saját hazámban mi történik, hogy mi lesz mondjuk egymillió (vagy tíz-tizenöt millió) honfitársam életével, na amellett nem tudok elmenni sajnos.

És nem, nem Amerika fogja megölni a honfitársaimat, ahogy az őseimet sem az amerikaiak ölték eddig, még ha megy is itt a szerecsenmosdatás.
Már bocsánat, de szerecsenmosdatás ügyben pont hogy te hoztad be az USÁt a témába,addig szó se volt róluk.

A többire nem nagyon van mit mondanom, hogy kit és mit szarsz le az a te dolgod, ebből csak annyi a lényeg, hogy nincs általános igazság, csak nézőpontok és érdekek. A te nézőpontod alapján nem fontos mi van az irakiakkal, akkor egy orosz nézőpontjából lehet nem fontos az, hogy mi van az ukránokkal. Körbeértünk.
Az, hogy az őseinket ki és hogy ölte... hát mérsékelten releváns a jelenlegi helyzetben, főleg azért, mert javarészt a NATO szövetséges németek és törökök voltak. Az oroszok még a dobogóra se férnek fel. Már ha neked fontos szempont ebben a kérdésben.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Politika

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2022. február 15., kedd 13:34

matador írta:
BlancoMark írta: Milyen érdekes, hogy itthon mindenki aszerint elemzi ezt a NATO(USA), Ukrajna vs Oroszország konfliktust, hogy ellenzéki érzeletű vagy kormánypárti. Ez a topic is remek példa erre. A Fideszesek nem győzik hangsúlyozni hogy köcsög Amerika, a másik oldalon meg megy az orosz szapulás.

És vágod, az élet minden területén ezt a polarizáltságot tapasztalod, saját vélemény meg nuku. Mondjatok akármit, de azért 2010 előtt ez nem így volt. :-(
Sajnos emlékeim szerint pontosan így volt 2010 előtt is.
Jóval több identitás volt jelen a magyar politikában/közéletben mint manapság. Sőt, talán az identitások teljesen el is tűntek. A Fidesz rezsit csökkent, a 'baloldal' a globális tőke teljes kiszolgálásért kardoskodik. Talán az egyetlen követhető identitással rendelkező párt a Mi Hazánk - persze nem feltétlen pozitív értelemben - de őket leszámítva a többi párt megjósolhatatlan hogy milyen értéteket fog képviselni adott kérdésekben. Szerintem nagy probléma az 5%-os parlamenti küszöb is, mindenféleképpen lejjebb kéne vinni, hogy pozitív változás álljon be a vélemények sokszínűségében. Így borzasztó nehéz új arcként megjelenni a politikai palettán és nem populáris üzeneket közvetíteni. Nagyon hiányzik az országból egy (tényleges) szociáldemokrata, konzervatív, és zöld párt. Talán a Momentum elmegy liberálisnak ha húzom a számat kicsit, de nem az igazi.

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: Politika

HozzászólásSzerző: pátkán » 2022. február 15., kedd 13:13

Pipita írta:
füst írta:
Csakhogy én nem erről a szituról írtam, lentebb 56 és környéke volt a téma. És hogy akkor épp nem volt akkora agresszor az USA. Nem hát.
Jaj, hát én tudom ám hogy amerika folyton háborúzik, csak az van, hogy én magyarként - nyilván erős túlzással - pont leszarom, hogy mi történik Irakban, Afganisztánban, Vietnámban, Kubában.

Az, hogy a szomszédos országban, vagy a saját hazámban mi történik, hogy mi lesz mondjuk egymillió (vagy tíz-tizenöt millió) honfitársam életével, na amellett nem tudok elmenni sajnos.

És nem, nem Amerika fogja megölni a honfitársaimat, ahogy az őseimet sem az amerikaiak ölték eddig, még ha megy is itt a szerecsenmosdatás.
akinek meg csaladtagja,kollegaja van kint misszioban, akar Irakban,akar Afganisztanban, ok meg pont nem szarjak le mint te.. igy engem meg kevesbe erdekel a szamomra erdektelenebb egy millio.
joabulicsak

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Pipita » 2022. február 15., kedd 13:09

füst írta:
raul 4 ever írta:

Feleslegesen sorolod fel a hibáikat, mert ebben a szituban egy mocskos rohadék Putin is..

Csakhogy én nem erről a szituról írtam, lentebb 56 és környéke volt a téma. És hogy akkor épp nem volt akkora agresszor az USA. Nem hát.
Jaj, hát én tudom ám hogy amerika folyton háborúzik, csak az van, hogy én magyarként - nyilván erős túlzással - pont leszarom, hogy mi történik Irakban, Afganisztánban, Vietnámban, Kubában.

Az, hogy a szomszédos országban, vagy a saját hazámban mi történik, hogy mi lesz mondjuk egymillió (vagy tíz-tizenöt millió) honfitársam életével, na amellett nem tudok elmenni sajnos.

És nem, nem Amerika fogja megölni a honfitársaimat, ahogy az őseimet sem az amerikaiak ölték eddig, még ha megy is itt a szerecsenmosdatás.

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Politika

HozzászólásSzerző: matador » 2022. február 15., kedd 12:58

BlancoMark írta: Milyen érdekes, hogy itthon mindenki aszerint elemzi ezt a NATO(USA), Ukrajna vs Oroszország konfliktust, hogy ellenzéki érzeletű vagy kormánypárti. Ez a topic is remek példa erre. A Fideszesek nem győzik hangsúlyozni hogy köcsög Amerika, a másik oldalon meg megy az orosz szapulás.

És vágod, az élet minden területén ezt a polarizáltságot tapasztalod, saját vélemény meg nuku. Mondjatok akármit, de azért 2010 előtt ez nem így volt. :-(
Sajnos emlékeim szerint pontosan így volt 2010 előtt is.
Sportfilozófia: Roger Federer

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Politika

HozzászólásSzerző: füst » 2022. február 15., kedd 12:55

raul 4 ever írta:
füst írta:

Csak virágot szedtek Koreában, Vietnamban, Laoszban Libanonban és utána még tucatnyi helyen.
Feleslegesen sorolod fel a hibáikat, mert ebben a szituban egy mocskos rohadék Putin is..

Csakhogy én nem erről a szituról írtam, lentebb 56 és környéke volt a téma. És hogy akkor épp nem volt akkora agresszor az USA. Nem hát.

Avatar
géza
Hozzászólások: 1120
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Politika

HozzászólásSzerző: géza » 2022. február 15., kedd 12:52

BlancoMark írta: Milyen érdekes, hogy itthon mindenki aszerint elemzi ezt a NATO(USA), Ukrajna vs Oroszország konfliktust, hogy ellenzéki érzeletű vagy kormánypárti. Ez a topic is remek példa erre. A Fideszesek nem győzik hangsúlyozni hogy köcsög Amerika, a másik oldalon meg megy az orosz szapulás.

És vágod, az élet minden területén ezt a polarizáltságot tapasztalod, saját vélemény meg nuku. Mondjatok akármit, de azért 2010 előtt ez nem így volt. :-(
De pl. ha Trump inditott volna egy haborut, akkor az jogos lett volna, es akkor nem kocsog az USA.

Alapvetoen mondani, hogy az USA szemet nem tul eloremutato, amikor mondjuk egy JFK adminisztacio picit mas, mint egy Bush (legyen oreg, vagy fiatal) volt. Vagy akar Clinton adminisztraciorol is lehetne beszelni, ha nem akarunk nagyon regre visszamenni.

Oroszok se voltak mindig szemetek, Gorbacsov es Jelcin alatt jelentosen csokkent az altaluk generalt feszultseg, de Putyin ujra visszarakta az orszagot a dikator iranyba.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára géza 2022. február 15., kedd 12:56-kor.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Politika

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. február 15., kedd 12:48

füst írta:
Pipita írta:

köcsög améríká akkor is jó nagy agresszor volt.
Csak virágot szedtek Koreában, Vietnamban, Laoszban Libanonban és utána még tucatnyi helyen.
Feleslegesen sorolod fel a hibáikat, mert ebben a szituban egy mocskos rohadék Putin is..

Hamis a narratíva, hogy rájuk mekkora fenyegetés balról néhány nato fegyver, meg hogy fosnia kéne emiatt. Ennél jobban semmi nem bizonyítja, hogy Nyugat-Európa kb. sose lőne rá, mint a mostani szitu. Ment hozzá gazsulálni Franciaország, Német.o., a mindenki IS, hogy ne legyen nagyobb a baj.

De a nyugat érvelése sem jogos mindenben, ellenben a félelme igen.

Alapvetően 2 bajom van:
-ha balhé lenne, úgy dobnák át keletre az ukrajnai magyarokat golyófogónak, hogy csak na
-a háború, mint történés és a pusztítás/pusztulás miatta, egyszerűen az valami borzalom.

Egy ilyen nyomi, semmire való ország miatt, mint Ukrajna lebeg felettünk Damoklész kardja.

Ha a minszki egyezményt végigvinnék (és azzal kvázi hosszú távon, de mégis diplomáciai úton, orosz kézre lenne játszva Ukrajna keleti része), a tököm bánná egyébként.
Putin megkapná amit akarna, csak egyszerűen túl sok a párhuzam 1938-39-cel. Ott valami bajszos fiúcskának a béke reményében csak odaadták (az ott élők/az országot irányítók ráhatása nélkül) amit oly nagyon szeretett volna, hátha leáll. De nem állt le..

Itt is.. Nyilván a minszki egyezmény rátenné egy rollerre Ukrajnát, ami az ukránoknak nem ízlene, az oroszok meg jogosan kérik számon, hogy miért nem lépték már meg..

Én csak a magyarokat féltem, meg a háborút a seggünktől 6-700 km-re nem érzem nagyon fain dolognak..

Az biztos, hogy ezzel az izmozással az oroszok szépen körbepisilték a területet, ahogy a nagy kutyák szokták.. Látszik függünk tőlük, látszik európa bármilyen kutyapózba lemegy, csak ne legye háború (és ezt ki is használja VP (okosan)).. Viszont hagyni sem lehet nekik mindent, mert ha valami elkezd arrafelé eszkalálódni, biztos, hogy 2-3-5-10 további "megszorító csomaggal" nem lesznek elrettentve az oroszok, annak csak nagy b**meg lehet a vége.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Marky » 2022. február 15., kedd 12:40

BlancoMark írta: Milyen érdekes, hogy itthon mindenki aszerint elemzi ezt a NATO(USA), Ukrajna vs Oroszország konfliktust, hogy ellenzéki érzeletű vagy kormánypárti. Ez a topic is remek példa erre. A Fideszesek nem győzik hangsúlyozni hogy köcsög Amerika, a másik oldalon meg megy az orosz szapulás.

És vágod, az élet minden területén ezt a polarizáltságot tapasztalod, saját vélemény meg nuku. Mondjatok akármit, de azért 2010 előtt ez nem így volt. :-(
En leszarom a jenkiket es a ruszkikat is. Most egy szomszedos orszag invazioja van teriteken, aminek kovetkezteben tobb tizezer menekult johet az orszagba, megroggyanhat az energiaellatottsagunk es tovabb polarizalodhat a vilag.
Eleg nagy idiotanak kell lenni, hogy errol valakinek annyi legyen a velemenye, hogy merazamerikaiak. Eleve infantilis viselkedes valamilyen negativ cselekedet szebbe tetele masra valo mutogatassal. Az mar az oviban se mukodott…

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Politika

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2022. február 15., kedd 12:33

BlancoMark írta: Milyen érdekes, hogy itthon mindenki aszerint elemzi ezt a NATO(USA), Ukrajna vs Oroszország konfliktust, hogy ellenzéki érzeletű vagy kormánypárti. Ez a topic is remek példa erre. A Fideszesek nem győzik hangsúlyozni hogy köcsög Amerika, a másik oldalon meg megy az orosz szapulás.

És vágod, az élet minden területén ezt a polarizáltságot tapasztalod, saját vélemény meg nuku. Mondjatok akármit, de azért 2010 előtt ez nem így volt. :-(
En inkabb vagyok ellenzeki, de fidesz ellenes mindenkepp. Ettol fuggetlenul nem feltetlen hinnek en barmit is el az amerikaiaknak. Sarosak ok is, nem csak az oroszok.
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Politika

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2022. február 15., kedd 12:30

Milyen érdekes, hogy itthon mindenki aszerint elemzi ezt a NATO(USA), Ukrajna vs Oroszország konfliktust, hogy ellenzéki érzeletű vagy kormánypárti. Ez a topic is remek példa erre. A Fideszesek nem győzik hangsúlyozni hogy köcsög Amerika, a másik oldalon meg megy az orosz szapulás.

És vágod, az élet minden területén ezt a polarizáltságot tapasztalod, saját vélemény meg nuku. Mondjatok akármit, de azért 2010 előtt ez nem így volt. :-(

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Politika

HozzászólásSzerző: füst » 2022. február 15., kedd 12:22

Pipita írta:
Marky írta:
56-ban is milyen szepen elmentek.
köcsög améríká akkor is jó nagy agresszor volt.
Csak virágot szedtek Koreában, Vietnamban, Laoszban Libanonban és utána még tucatnyi helyen.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Pipita » 2022. február 15., kedd 12:15

Marky írta:
Swineherd írta: Orosz közlés szerint elkezdték a csapatvisszavonásokat.
56-ban is milyen szepen elmentek.
köcsög améríká akkor is jó nagy agresszor volt.

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Marky » 2022. február 15., kedd 12:11

Swineherd írta: Orosz közlés szerint elkezdték a csapatvisszavonásokat.
56-ban is milyen szepen elmentek.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Politika

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2022. február 15., kedd 12:02

ANDS írta:

Azt nem látom, hogy az ukrán hadsereg hogyan védekezne ki egy orosz támadást, max. ha csak olyan tessék- lássék, mert nem engednek meg mindent, adnak egy taslit a rossz kisfiúknak, hogy ejnye, ezt nem lehet.

Az elejéhez annyi a meglátásom, hogy az orosz légierőnek nem okozhat gondot a sáros határ, és a légicsapások után a maradék szárazföldi alakulatok sem jelentenének akadályt. De bízom én is a békés megoldásban, mivel mindenkinek az az érdeke.
Az ukránok között magas volt a hajlandóság frontra vonulni. Nagyon magas, és fegyvert adna az usa, embereket nem.
Legtöbbjük kapott alap katonai kiképzést, és van közöttük harcedzett is a keleti megyék miatt.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2022. február 15., kedd 10:54

Orosz közlés szerint elkezdték a csapatvisszavonásokat.
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 57 regisztrált és 0 vendég