Politika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Elmész az április hatodikai tüntetésre?

A szavazás 2024. április 6., szombat 7:38-ig van érvényben.

Igen
19
25%
Nem
42
56%
Talán
14
19%
 
Szavazatok száma: 75

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Politika

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2022. április 8., péntek 12:24

Pont a napokban meselt kollegam egy sztorit, valami 20 eves dolog, nem friss.

Bacsi gondolt egyet, bement egy oregasszonyhoz, agyonverte, majd a hazaero lanyat is, egyebkent nem talalt semmit, majd lelepett. Rahuztak a vizeslepedot a neni fiara, ult is vastagon.

Jo sok idovel kesobb a valodi elkovetot elkaptak mas miatt, dns, talaltak egyezest a rendszerben, kiderult, hogy O kovette el a korabbi remtettet.

Nem mentem utana, hogy igaz-e, de esely van ra, hogy artatlanul leultetnek. Kapott a fazon vmi szanalmas karteritest a vegen, de egy elet igy is ment a kukaba.

Oroszorszagbol valoszinu mar nem jott volna haza, hat meg akkor ha halalbuntetes lenne.

Persze biztosan vannak evidens esetek, rakas szemtanuval, megdonthetetlen bizonyitekokkal, de nekem sovany vigasz lenne, hogy a rendszer majdnem tokeletes, ha tevedesbol kuldenenek megfagyni, maghalni a vilag tulfelere.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2022. április 8., péntek 12:23

kecsu10 írta: A mihazánk, és minden ehhez hasonló csoportosulás erősen alapoz a következő 2/3-ra. Néhány százaléknyi emberen kívül azért a társadalom nagy része nem vevő erre a retorikára. De tudják ezt ők is, csinálnak majd pár műbalhét, megy majd tüntetni pár ember minden oldalról mellette vagy éppen ellene. Aztán négy év múlva majd két alternatíva lesz: a félőrült szélsőjobb, vagy a polgári irányzat. S ezt a fideszesek úgy fogják majd kommunikálni, ahogy tanítják. S még több szavazójuk is lesz talán mint most volt. :)
Pedig alapvetően nincs is szükségük többre. Majdnem koppra annyian szavaztak most rájuk mint 18ban.

Én az elmúlt 2-3 nap nyilatkozataiból- baloldal - már elengedtem 26ot is.

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Politika

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2022. április 8., péntek 12:14

A mihazánk, és minden ehhez hasonló csoportosulás erősen alapoz a következő 2/3-ra. Néhány százaléknyi emberen kívül azért a társadalom nagy része nem vevő erre a retorikára. De tudják ezt ők is, csinálnak majd pár műbalhét, megy majd tüntetni pár ember minden oldalról mellette vagy éppen ellene. Aztán négy év múlva majd két alternatíva lesz: a félőrült szélsőjobb, vagy a polgári irányzat. S ezt a fideszesek úgy fogják majd kommunikálni, ahogy tanítják. S még több szavazójuk is lesz talán mint most volt. :)

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Politika

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2022. április 8., péntek 11:24

valoban csuszos talaj, de amit h3X0r bemasolt pl a sziberiai munkataborokrol, abban sok igazsag van, pl hogy bizonyos retegek hesszelni jarnak a boribe a haverok koze.

en ezzel ugy vagyok, hogy becsuletes, adofizeto allampolgarkent, akiknek az a legnagyobb bune, hogy mondjuk egyszer atszaladnak a piroson vagy bedobalnak egy-ket olyan dolgot a kalyhaba, amit tilos lenne eltuzelni, semmi felnivalojuk nincs az ilyen radikalisabb buntetesekkel szemben.
azt meg, aki megeroszakolja a sajat gyerekeit vagy betor egy vedtelen nenihez es kirabolja, agyonveri, azokat nem fogom hianyolni a tarsadalombol.

persze a hatarvonalat meghuzni sosem konnyu.

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Politika

HozzászólásSzerző: kiserik » 2022. április 8., péntek 11:11

Álljon már meg a nagyf@szúak menete! Aki szerint az normális ami van, az beteg ember. Munkatábor? Miről beszélsz? Most mi van? A bűnöst, aki bűnt követett el, jutalmazza az állam, egyedül a szabadságát korlátozva. Példa: elveszem tőled az összes vagyonod. Mindened. Elítélnek. Te egy forintot nem fogsz viszontlátni. Semmit, mert úgy intéztem, hogy nekem ne legyen semmi a nevemen. Én bemegyek a börtönbe, ingyen kapom az ellátást, ha akarok tanulhatok, dolgozhatok fizetésért, sportolhatok, stb. Mikor szabadulok a te vagyonodból jól élek, te meg tönkrementél. Ha szerencsém van, még a strasszburgi majmok miatt is kapok jó sok milliót, mert nem luxus körülményeket biztosított az állam. Nem lenne normálisabb, ha azt mondom, hogy amíg börtönben vagy, az ellátásodért meg kell dolgoznod, ha kárt okoztál, akkor azt is vissza kell fizetned? A börtönöket az adófizetők pénzéből tartja fenn az állam. Te fizeted a bűnözőket. Nem lenne jobb, ha önellátóak lennének ezek az intézmények, mert a rabok dolgoznak?
Ilyenkor szoktam mondani, hogy ez a társadalom már régen megérett a pusztulásra...

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. április 8., péntek 10:51

vagy ez, vagy a halálbuntetés, melyik a jobb?
Hát ezek nagyon nem ugyanarra a kérdésre alternatívák. A halálbüntetés a legsúlyosabb vétségekre van (ahol van), a munkatábor itt ha jól értelmezem mindenkire vonatkozna.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Politika

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. április 8., péntek 10:38

csuszos igen, viszont akkor hogy lépnél a kék- es fehergalléros bűnözők, cigánybűnözők, félmaffiózók, adócsalók, büntetőfékezők, közpénzlopók, eu pénz lopók, sikkasztók es politikusok nyakára? Bp-n en azt látom, hogy mindenki - tisztelet a kivetelnek - probal ugyeskedni, kisebb nagyobb csalasok, lopasok, kéz kezet mos elv es haverokkal egyutt bizniszeles, mert ugy a szlogen, hogy tisztesseges munkabol nem lehet megelni, meg amugyis csak a vallalkozonak lehet/futja luxusautoja

ahogy az ember elmondta, nem mindegyik menne a "luxusbőribe", csak az a pár, példát statuálni es elrettenteni.

vagy ez, vagy a halálbuntetés, melyik a jobb?

de ezek megint csak teoriák, amig a fityesz van hatalmon.
thereisonly1ronaldo

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. április 8., péntek 9:59

Fhu gyerekek, ez nagyon csúszos talaj. Persze, önmagában van benne ráció, de nem kell hozzá sok dolognak félremennie hogy felépüljön itthon is a Gulag rendszer.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Politika

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. április 8., péntek 9:55

'shutterisland írta:
Még szimpatikusak is lehetnének, ha nem nyomatnák a covid konteókat, a mesekönyvdarálást meg a halálbüntetést meg a szibériai bérrabtartást és a többi faszságot
nem olvastam a programjukat, es annyira radikalis tipus sem vagyok, es nem tudom pontosan hogyan gondoltak, de nalam sem a halalbuntetes sem a sziberiai rabtartas nem szabna ki a biztositekot.
ha az igazan komoly bunozoktol vagy a masik embert feldarabolo kegyetlen gyilkosoktol megszabadul a tarsadalom, az engem nem zavar.
gondolom nem az menne sziberiaba, aki ellopott egy bmx-et.
Munkatáborokba a rabokkal!

Kód:

A magyarországi büntetés-végrehajtási intézmények munkatáborrá alakulnának át. Magyarországon jelenleg is dolgozhatnak a rabok, de ez opcionális,
és kapnak érte fizetést is. Mivel a bűnözők már okoztak kárt a társadalomnak,
a Mi Hazánk álláspontja az, hogy a megbocsátásért le kellene dolgozniuk az
okozott kárt, amiért fizetést nem kapnának, és a munkalehetőség nem opcionális, hanem kötelező lenne. Ezzel egyben orvosolhatnánk a mezőgazdaság
munkaerőhiányát is, természetesen a 21. századi technikának megfelelő védelemmel, megfigyeléssel, nyomkövetővel ellátva. Álláspontunk, hogy a büntetés-végrehajtási intézetekbe kerülő elítéltek ugyan nem jogfosztottak, de bizonyos mértékű jogvesztés hatálya alatt vannak, tehát a büntetés ideje alatt
csak korlátozottan jogképesek, így a fogva tartás körülményeinek tekintetében nem az átlagos állampolgárokat megillető jogokat követelhetik vagy kérhetik számon az államtól. 
Szibériai bérrabtartás

Kód:

Nem lenne kötelező a hazai munkatáborokban dolgozni, aki ezt nem akarja,
helyette választhatná az oroszországi, leginkább szibériai börtönöket. Vannak
azonban olyan bűncselekmény-kategóriák, amelyeknek elkövetői nem választhatnának: a politikai bűnözők, a többszörös visszaesők, a minősített emberölést
elkövetők, a különösen kegyetlen bűnözők, rablógyilkosok, pedofilok vagy például az etnikai alapon szerveződő bűnbandák vezetői, tehát a legszörnyűbb és
a társadalom számára leginkább káros bűnözők automatikusan oroszországi, jellemzően szibériai börtönökbe kerülnének, rendkívül kemény körülmények közé.
Ennek lényege az elrettentő erő. Oroszországban nem működik a strasbourgi bíróság, nem lehet kártérítést kapni, ha nem sütött be a nap a zárkába. Fontos társadalmi üzenet, hogy politikusként nem érdemes lopni, mert ilyen helyre kerülhet az ember. Szintén rendkívül fontos, hogy például a cigány szubkultúrán belül
a börtön „menő” dolognak, követendő példának számít. A cigány fiatalok akkor
lesznek igazán férfiak, ha börtönbe mennek. A börtönviselt hangadók pedig dicsekednek az élményeikkel, videókat készítenek becsempészett telefonokkal arról, hogyan edzenek a cellákban, milyen „királyok” a börtönben. Az oroszországi, szibériai élményeikkel azonban garantáltan nem fognak dicsekedni, a fiatalok nem akarnak majd a Fekete Delfinbe vagy a Hóbagolyba kerülni, ez lesz az igazi visszatartó erő.
A büntetőeljárási törvény módosításával kötelezővé kell tenni, hogy a személy elleni
erőszakos bűncselekmények természetes személy sértettjeit a bíróság ítélete alapján az állam kárpótolja, a kifizetett kártérítési összeget pedig az elkövetőn az állam
hajtsa be, ha nincs behajtható vagyon, akkor pedig a kártérítést az elkövetőnek az
állam javára le kellene dolgoznia. 
https://mihazank.hu/wp-content/uploads/ ... rogram.pdf

zsuninnyo
Hozzászólások: 1216
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Politika

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2022. április 8., péntek 9:40

ferni írta: Ez a Toroczkai baszki le a kalappal :lol: :lol:
Elképesztően előadja magát és lyukat beszél a hasadba :lol: Ért hozzá na, hogy az emberek nyelvén beszéljen, profi a tag, nem véletlen, hogy bejutottak.

Még szimpatikusak is lehetnének, ha nem nyomatnák a covid konteókat, a mesekönyvdarálást meg a halálbüntetést meg a szibériai bérrabtartást és a többi faszságot :lol:

Olyan jól előadja a kis ártatlan bárányt, de mikor kibújik egy ilyen ordas nagy faszság a zsákból az rohadt vicces :lol:

Rengeteg ember fogja ezt harapni.
Youtube is megy ezerrel ott, hatalmas promo nekik stb.
Ha a Jobbik nem kapja össze magát, már pedig nem fogja és még a Fidesztől is húznak szavazatokat 4 év alatt én még egy 15%on se lepődnék meg.

Tényleg van egy csomó fasza dolog amit akarnak, de aztán előjön belőlük ez a sok szélsőséges faszság, na az kurva gáz. :lol:

Itt is a partizán interjúban ment vagy egy óra jópofizás a kellemes témákról azt Marcika durr bele a közepébe és hiába van benne a programjukban látszott Toroczkai fején gáz ezekről beszélnie :lol: :lol: :lol:
Totalis baromsagokat beszelt, tulajdonkeppen semmivel sincs kepben, csak bullshitel. A programjuk egy reszet nem is erti, vagy legalabbis fingja sincs hogyan lehetne egyaltalan elmeleti szinten megvalositani, a vilag mukodeserol (itt most peldaul a facebook, youtube elleni dolgaira gondolok) annyira vakon van mint nagyanyam.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Politika

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2022. április 8., péntek 9:09

Még szimpatikusak is lehetnének, ha nem nyomatnák a covid konteókat, a mesekönyvdarálást meg a halálbüntetést meg a szibériai bérrabtartást és a többi faszságot
nem olvastam a programjukat, es annyira radikalis tipus sem vagyok, es nem tudom pontosan hogyan gondoltak, de nalam sem a halalbuntetes sem a sziberiai rabtartas nem szabna ki a biztositekot.
ha az igazan komoly bunozoktol vagy a masik embert feldarabolo kegyetlen gyilkosoktol megszabadul a tarsadalom, az engem nem zavar.
gondolom nem az menne sziberiaba, aki ellopott egy bmx-et.

amit meg emlitett, hogy abortusz elotti szivhang meghallgatas, vagy koszban, fertoben elo szegenyeknel, ciganyoknal valahogyan szuletesszabalyozas, azokat sem tartom ordogtol valonak.

vannak hulyesegeik vagy tuleroltetett dolgaik, de alapjaban veve jo par otletuk vagy tervuk jobba lenne hivatott tenni az egyszeru, normalis, hetkoznapi emberek eletet.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Politika

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. április 8., péntek 8:35

Toroczkai baszki le a kalappal :lol: :lol:
Elképesztően előadja magát és lyukat beszél a hasadba :lol:
ezert kutya az osszes, mindegyik jol tud beszelni.
A kerdes, hogy az igeretekbol mi valosul meg.
Pl elszamoltatas? Barkitol? Soha nem volt ra pelda.

Namost ha itt minket is, az ertelmesebb fajtabol valokat is meg tud gyozni picit, meg nem nyomod ki, hanem hallgatod a valaszait, akkor az a reteg, aki nem annyira okos ertelmes (ostobabb, mondjuk ki) es pluszban szinte csak egy forrasbol jon a propaganda, akkor persze, hogy egyertelmu kire szavaznak
thereisonly1ronaldo

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Politika

HozzászólásSzerző: csababarca » 2022. április 8., péntek 8:21

https://www.origo.hu/itthon/20220407-el ... argot.html

https://telex.hu/kulfold/2022/04/07/a-f ... gszavaztak

ez megint egy szép sztori.


Toroczkai partizán interjúja rendben volt, bár még engem nem győzött meg.
Leírtam már mi a bajom vele, nem teszem meg megint, most nem is annyira alkalmazta ezeket a paneleket.
De azért néha magyarázkodás, meg kérdés alóli kibújások is voltak bőven.

Mindenesetre, olyannal rendelkezik, amivel az ellenzék nem: vízió, és kidolgozott koncepció. Olyan amilyen, de legalább van.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Politika

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. április 8., péntek 7:11

Ez a Toroczkai baszki le a kalappal :lol: :lol:
Elképesztően előadja magát és lyukat beszél a hasadba :lol: Ért hozzá na, hogy az emberek nyelvén beszéljen, profi a tag, nem véletlen, hogy bejutottak.

Még szimpatikusak is lehetnének, ha nem nyomatnák a covid konteókat, a mesekönyvdarálást meg a halálbüntetést meg a szibériai bérrabtartást és a többi faszságot :lol:

Olyan jól előadja a kis ártatlan bárányt, de mikor kibújik egy ilyen ordas nagy faszság a zsákból az rohadt vicces :lol:

Rengeteg ember fogja ezt harapni.
Youtube is megy ezerrel ott, hatalmas promo nekik stb.
Ha a Jobbik nem kapja össze magát, már pedig nem fogja és még a Fidesztől is húznak szavazatokat 4 év alatt én még egy 15%on se lepődnék meg.

Tényleg van egy csomó fasza dolog amit akarnak, de aztán előjön belőlük ez a sok szélsőséges faszság, na az kurva gáz. :lol:

Itt is a partizán interjúban ment vagy egy óra jópofizás a kellemes témákról azt Marcika durr bele a közepébe és hiába van benne a programjukban látszott Toroczkai fején gáz ezekről beszélnie :lol: :lol: :lol:

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Politika

HozzászólásSzerző: soadroli » 2022. április 8., péntek 0:26

tibi18 írta: Ez a Schiffer egyébként most mit csinál? Mivel foglalkozik?
asszem ügyvéd és tanít is.
Kép

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1011
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Politika

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2022. április 8., péntek 0:24

Ez a Schiffer egyébként most mit csinál? Mivel foglalkozik?

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. április 7., csütörtök 21:24

Swineherd írta: Bocs az újabb Schiffer miatt, de akkorát megy az ember ebben az interjúban, hogy az elképesztő:

"Nincsen LMP. Itt van egy Demokratikus Koalíció, aminek van több frakciója. (...) Nincsen LMP, mint ahogy nincsen Jobbik sem. Úgyhogy én innen üzenem Kanász-Nagy Máténak és Jakab Péternek, hogy történt, ami történt, én megértem, hogy változnak az idők, de valaha külön-külön úton a nemzeti radikális Jobbikot és a rendszerkritikus, globalizációkritikus LMP-t is olyanok alkották meg, olyanok alapították meg, akik hittek valamiben. Ők ma valakiknek az álmaiból szereznek hasznot, szereznek fizetést. Én kívánom nekik, hogy éljenek boldogan a képviselői fizetésükből, viszont dobják el nyugodtan az özvegyi fátylat, oszlassák fel a Jobbikot és az LMP-t, és bátran, csillogó szemmel lépjenek be a Demokratikus Koalícióba!"

https://www.youtube.com/watch?v=rPdduAm1WCE
Nagyon jó interjú. Minden benne van. Én is pont ezt mondtam pár napja, hogy a Fidesz egy példátlanul erős intézmény, ezek kitartanak jóban rosszban, akkor is írtam, hogy a legtöbb központi arc 25-30 éve a pártnál van. Ez se a véletlen. Nagyon jó összefoglaló tényleg. Abban is marhára igaza van, hogy mi, akik leszavaztunk az ellenzékre, annyira rühelljük a kormányt meg OV-t, hogy még erre a szarra is voksoltunk, csak ne ők legyenek.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Politika

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. április 7., csütörtök 20:03

_Bushido_ írta: *Rengeteg műsor van most youtuben (Partizán), ATV-n, HirTV-n, jópárat végighallgattam már. Sok opciót mondtak, hogy mit kellett volna máshogy csinálnia az ellenzéknek, bár már mind1, de ha van egy csöpp eszük, akkor megnéznek egy-két ilyen videót (csak szembejön velük is, vagy rokon, haver, akárki ajánlja nekik).

Vagy ide.. Már látom, amikor V.Misi65-nek magyarázza halfkey meg Géza az inflációt az off-ban.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2022. április 7., csütörtök 19:59

Swineherd írta: Bocs az újabb Schiffer miatt, de akkorát megy az ember ebben az interjúban, hogy az elképesztő:

"Nincsen LMP. Itt van egy Demokratikus Koalíció, aminek van több frakciója. (...) Nincsen LMP, mint ahogy nincsen Jobbik sem. Úgyhogy én innen üzenem Kanász-Nagy Máténak és Jakab Péternek, hogy történt, ami történt, én megértem, hogy változnak az idők, de valaha külön-külön úton a nemzeti radikális Jobbikot és a rendszerkritikus, globalizációkritikus LMP-t is olyanok alkották meg, olyanok alapították meg, akik hittek valamiben. Ők ma valakiknek az álmaiból szereznek hasznot, szereznek fizetést. Én kívánom nekik, hogy éljenek boldogan a képviselői fizetésükből, viszont dobják el nyugodtan az özvegyi fátylat, oszlassák fel a Jobbikot és az LMP-t, és bátran, csillogó szemmel lépjenek be a Demokratikus Koalícióba!"

https://www.youtube.com/watch?v=rPdduAm1WCE
Most adlak swine.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Politika

HozzászólásSzerző: nmate » 2022. április 7., csütörtök 19:53

Év kommentje. De még R24 is bezárja a topikot, ha így folytatod.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 50 regisztrált és 0 vendég