Politika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Elmész az április hatodikai tüntetésre?

A szavazás 2024. április 6., szombat 7:38-kor befejeződött.

Igen
25
26%
Nem
55
57%
Talán
16
17%
 
Szavazatok száma: 96

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Politika

HozzászólásSzerző: ferni » Tegnap, 19:40

A Kétfarkú Kutya Párt teljes EP-listája

1. Le Marietta
Részvételiségi szakértő és urbanista. A Járókelő.hu alapítója. 2020-ban létrehozta a Főpolgármesteri Hivatal részvételiséggel foglalkozó osztályát, és elindította a főváros közösségi költségvetési programját. 2023-ban Hubert H. Humphrey ösztöndíjasként elvégezte a Massachusetts Institute of Technology (MIT) városi és regionális tudományok programját.

2. Törley Katalin

23 évig tanított francia nyelvet, irodalmat és civilizációt. Az állásából 2022 októberében elbocsátották a polgári engedetlenségi mozgalomban való részvétel miatt. Jelenleg a Tanítanék Mozgalom aktivistájaként, illetve a Romaversitas Alapítványnál és a Polgár Alapítvány oktatási ügykoalíciója mellett dolgozik szakértőként, tanácsadóként.

3. Juhász Veronika

A Kétfarkú Kutya Párt alelnöke, önkormányzati képviselő a II. kerületben. Főképp szociális ügyekkel, közösségfejlesztéssel, civil szervezetekkel foglalkozik.

4. Tóth Imre (Bruti)

Humorista, zenész. A Kutyapártnak írt dalokat, beszédeket, forgatott videót, és a 2022-es parlamenti választások előtt az M1-en kapott 5 percünkben a barátnőjével telefonált az egész ország előtt.

5. Becker András

Az Átlátszó és a MaNcs egykori újságírója, ő írt először a Tiborcz Istvánt érintő Elios-ügyről. Jelenleg kamionsofőr egy osztrák cég alkalmazottjaként.

Aki lemaradt volna Bruti produkciójáról 2 éve.... :lol:

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Politika

HozzászólásSzerző: tibi18 » Tegnap, 18:08

Egyébként ez a sok újdonság, amit képvisel elég bíztató, figyelemfelkeltő, de talán leginkább nagyon más, mint itthon az eddigiek. Talán ez is az egyik legfőbb dolog, mert szerintem sokan, én biztosan belefásultak ebbe a rendszerbe, ami hosszú évek óta megy.. itt például tényleg érezheti az ember, hogy van vmibe beleszólása. Nem úgy, mint egy nemzeti konzultációnál például..

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Politika

HozzászólásSzerző: ferni » Tegnap, 16:06

Nálam akik ott lennének az első 5ben az Magyar Péter, Dávid Dóra (hátha a mihazánkosok belekavarodnak, hogy ez biztos Dúró kisasszony... :lol: ), Tarr Zoltán, Kulja András és Molnár Dániel.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4921
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Politika

HozzászólásSzerző: BlancoMark » Tegnap, 15:54

Na ez nagyon komoly lista. Ezek melle tegyuk oda Deutsch ingyenelo Tamast. :lol:

Remelem akik nem jutnak ki, azok megprobaljak orszaggyulesi politikuskent is 2026-ban. :agree:

Avatar
tomi_b
Hozzászólások: 1321
Csatlakozott: 2019. március 5., kedd 22:36
Kedvenc játékosaid: Thibaut, Jude, Toni, Luka, Eduardo
Kedvenc csapatod: 14!

Re: Politika

HozzászólásSzerző: tomi_b » Tegnap, 15:45

Caraway írta: Kijottek MP EP jeloltjei, barki szavazhat arrol, hogyan alakuljon a listasorrend:

https://szavazas.talpramagyarok.hu/

Mindenkihez van egy CV es egy bemutatkozo video. Eleg komoly jelolteket sikerult osszehozni ilyen rovid ido alatt.
Hát ez tényleg jól sikerült casting volt, nehéz lenne választani, vannak szakmai életutak...

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1665
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Caraway » Tegnap, 15:00

Kijottek MP EP jeloltjei, barki szavazhat arrol, hogyan alakuljon a listasorrend:

https://szavazas.talpramagyarok.hu/

Mindenkihez van egy CV es egy bemutatkozo video. Eleg komoly jelolteket sikerult osszehozni ilyen rovid ido alatt.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3897
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Kercsó » Tegnap, 13:06

BlancoMark írta:
Ilyen amikor korbeernek a hazugsagok. Innen mar nincs kiut a Fidesznek kommunikacios szempontbol. Itt mar csak arrol donthetnek hogy melyik kommunkacios irany a kisebb rossz.
Kocsistól egyúttal azt is megkérdezhették volna, hogy a Dél-budai Centrumkórházzal mizu, hamár a felesége ott dolgozik, tuti ők is kibeszélik a melót otthon
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3454
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Berti » Tegnap, 12:30

BlancoMark írta:
Ilyen amikor korbeernek a hazugsagok. Innen mar nincs kiut a Fidesznek kommunikacios szempontbol. Itt mar csak arrol donthetnek hogy melyik kommunkacios irany a kisebb rossz.
Nem is emlékszem, hogy Puzsér vagy Jólvanezígyék mondták, hogy az lett volna a legnagyobb húzás Rogánék részéről, hogy úgy állítják be MP-t a propagandában, hogy az ő emberük a legalja lejáratás helyett.
Annyi kreatív lehetőség rejlik abban, hogy te uralod a közmédiát és cheatkódod van a hirdetésbudgetre, errefel ilyen 8bites megoldásokat erőltetnek.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4921
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Politika

HozzászólásSzerző: BlancoMark » Tegnap, 11:46

Ilyen amikor korbeernek a hazugsagok. Innen mar nincs kiut a Fidesznek kommunikacios szempontbol. Itt mar csak arrol donthetnek hogy melyik kommunkacios irany a kisebb rossz.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8495
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Politika

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » Tegnap, 11:41

mintha tovabbra is lenne egy kis homokszem propaganda a gepezetben. :D

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8495
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Politika

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » Tegnap, 0:12

Szeretettel várunk mindenkit a Békés megyei látogatásunk során az alábbi helyszíneken és időpontokban:

Április 17.

- Gyula 17:00 - Gyulai vár előtti Maróthy tér (beszéd és kötetlen beszélgetés)
- Békéscsaba 19:30 - Kossuth tér, Szent István tér északi sarka (beszéd és kötetlen beszélgetés)

Április 18.

- Sarkad 9:15 - Éden Büfé Sarkad (reggeli lángosozás, kötetlen beszélgetés)
- Méhkerék 10:30 - helyi gazdaság megtekintése
- Gyomaendrőd 12:30 - Three Rivers Pub (rövid beszéd, kötetlen beszélgetés)
- Szarvas 15:00 - látogatás a Mini Magyarország Parkban
- Szarvas 15:45 - Magyarország Közepe Emlékmű - (beszéd, kötetlen beszélgetés)
- Orosháza 18:00 - Győri Vilmos tér, a Polgármesteri hivatal közelében (beszéd, kötetlen beszélgetés)

Április 19.

- Kunágota 9:00 (kötetlen beszélgetés)
- Battonya 11:00 - Főtér (kötetlen beszélgetés, séta)
- Mezőhegyes - 13:30 - Béke Park, Művelődési ház - séta, kötetlen beszélgetés)
mp belekezdett a turaba, egyet nem lehet elvenni tole, porog mint a bugocsiga.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8495
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Politika

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2024. április 16., kedd 23:40

en is kivancsi vagyok kaptal e reakciot.
nyilvan ha olvasatlan, az ertheto, pl egy mp-nek gondolom tobbszaz uzi megy egy nap, de aki lattamozza, az ir e valamit.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2748
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Politika

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2024. április 16., kedd 20:40

el magico írta:
gutihaz14 írta:
kuldd el telexnek, 444nek stb aztan valaszolnak
Elküldtem az alábbi újságoknak/személyeknek/pártoknak:

444, Telex, MZP és pártja, 2.Reformkor (Vona), Magyar Péter, Fókuszcsoport, Pottyondi Edina, Zshow-s Osváth Zsolti. Kinek kéne még látnia szerintetek?

Volt akinek messengeren, volt akinek emailben. Kíváncsi leszek kapok-e bármi reakciót. Vagyis hát inkább az ügy... Egy normális társadalomban egy ilyennel megint csak kormányt lehetne (kéne) dönteni.
Ha nem gond, írd majd meg, ki válaszolt plííz!!
Kíváncsi leszek, hogy a fentiekből ki hajlandó foglalkozni az üggyel.. :)

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11212
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Politika

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2024. április 16., kedd 19:23

el magico írta:
gutihaz14 írta:
kuldd el telexnek, 444nek stb aztan valaszolnak
Elküldtem az alábbi újságoknak/személyeknek/pártoknak:

444, Telex, MZP és pártja, 2.Reformkor (Vona), Magyar Péter, Fókuszcsoport, Pottyondi Edina, Zshow-s Osváth Zsolti. Kinek kéne még látnia szerintetek?

Volt akinek messengeren, volt akinek emailben. Kíváncsi leszek kapok-e bármi reakciót. Vagyis hát inkább az ügy... Egy normális társadalomban egy ilyennel megint csak kormányt lehetne (kéne) dönteni.
Toroczkai :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

el magico
Hozzászólások: 890
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Politika

HozzászólásSzerző: el magico » 2024. április 16., kedd 19:07

gutihaz14 írta:
el magico írta:

Ugyanezen gondolkodom most én is. Hol a picsába van most a média? Hogy nincsen ez a sztori még főcímlapon sehol?
kuldd el telexnek, 444nek stb aztan valaszolnak
Elküldtem az alábbi újságoknak/személyeknek/pártoknak:

444, Telex, MZP és pártja, 2.Reformkor (Vona), Magyar Péter, Fókuszcsoport, Pottyondi Edina, Zshow-s Osváth Zsolti. Kinek kéne még látnia szerintetek?

Volt akinek messengeren, volt akinek emailben. Kíváncsi leszek kapok-e bármi reakciót. Vagyis hát inkább az ügy... Egy normális társadalomban egy ilyennel megint csak kormányt lehetne (kéne) dönteni.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Politika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2024. április 16., kedd 17:44

Azt a budos. Hat erre szavak nincsenek. Rohadt kivancsi lettem, hogy ki lehet a kis srac biologiai apja.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8294
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Faust » 2024. április 16., kedd 16:23

Nem erintett senki benne politikailag, ha a kegyelmi botrany nem kegyelmi botrany lett volna, hanem csak szimplan kiderult volna az eset, mindenfele politikai szal nelkul, telibe lett volna szarva sajnos.

Bar igazabol csak tippelek, nem ertem egyszeruen en sem.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1768
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Donát » 2024. április 16., kedd 16:19

Realista24 írta:
Donát írta:

7900 megtekintés, ez a story nem fog átmenni a mainstreambe, de nem is értem miért nem. Ez a csatorna nem a kegjobb nédia, mert körüllengi a szélsőjobbos légkör, de gondolom szerencsétlenekkel más nem hajlandó foglalkozni. Vagyis az RTL tudjuk, hogy igen, ezért nem is értem, hogy ebből miért nincsen még országos felháborodás. Én se tudnék róla, ha nem olvasom ezt a fórumot.

(Kocsiborogatós az nem lesz, amíg fidesz hatalom van, én úgy tudom azok az arcok az ő zsebükben vannak)
Elmondjam miert? Mert 15 perc, nem pedig 15 mp, mint egy tiktok video, vagy nem 1,5 perc, mint egy M4 hirado tema.
A konkrét youtube video az algoritmus miatt van ennyire felszín alatt. De ettől a hírt még felkaphatnák, és mindenki olyan hosszúságura tudnák megvágni, amilyenre csak akarják.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62784
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. április 16., kedd 16:08

Donát írta:
el magico írta:

Érik nagyon a kocsiborogatásos tüntetés Magyarországon...
Szavak nincsenek...
7900 megtekintés, ez a story nem fog átmenni a mainstreambe, de nem is értem miért nem. Ez a csatorna nem a kegjobb nédia, mert körüllengi a szélsőjobbos légkör, de gondolom szerencsétlenekkel más nem hajlandó foglalkozni. Vagyis az RTL tudjuk, hogy igen, ezért nem is értem, hogy ebből miért nincsen még országos felháborodás. Én se tudnék róla, ha nem olvasom ezt a fórumot.

(Kocsiborogatós az nem lesz, amíg fidesz hatalom van, én úgy tudom azok az arcok az ő zsebükben vannak)
Elmondjam miert? Mert 15 perc, nem pedig 15 mp, mint egy tiktok video, vagy nem 1,5 perc, mint egy M4 hirado tema.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5331
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Politika

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2024. április 16., kedd 15:16

el magico írta:
Donát írta: 7900 megtekintés, ez a story nem fog átmenni a mainstreambe, de nem is értem miért nem. Ez a csatorna nem a kegjobb nédia, mert körüllengi a szélsőjobbos légkör, de gondolom szerencsétlenekkel más nem hajlandó foglalkozni. Vagyis az RTL tudjuk, hogy igen, ezért nem is értem, hogy ebből miért nincsen még országos felháborodás. Én se tudnék róla, ha nem olvasom ezt a fórumot.
Ugyanezen gondolkodom most én is. Hol a picsába van most a média? Hogy nincsen ez a sztori még főcímlapon sehol?
kuldd el telexnek, 444nek stb aztan valaszolnak
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 73 regisztrált és 0 vendég