Politika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Elmész az április hatodikai tüntetésre?

A szavazás 2024. április 6., szombat 7:38-kor befejeződött.

Igen
25
26%
Nem
55
57%
Talán
16
17%
 
Szavazatok száma: 96

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11193
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Politika

HozzászólásSzerző: dzsi91 » Ma, 19:23

el magico írta:
gutihaz14 írta:
kuldd el telexnek, 444nek stb aztan valaszolnak
Elküldtem az alábbi újságoknak/személyeknek/pártoknak:

444, Telex, MZP és pártja, 2.Reformkor (Vona), Magyar Péter, Fókuszcsoport, Pottyondi Edina, Zshow-s Osváth Zsolti. Kinek kéne még látnia szerintetek?

Volt akinek messengeren, volt akinek emailben. Kíváncsi leszek kapok-e bármi reakciót. Vagyis hát inkább az ügy... Egy normális társadalomban egy ilyennel megint csak kormányt lehetne (kéne) dönteni.
Toroczkai :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

el magico
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Politika

HozzászólásSzerző: el magico » Ma, 19:07

gutihaz14 írta:
el magico írta:

Ugyanezen gondolkodom most én is. Hol a picsába van most a média? Hogy nincsen ez a sztori még főcímlapon sehol?
kuldd el telexnek, 444nek stb aztan valaszolnak
Elküldtem az alábbi újságoknak/személyeknek/pártoknak:

444, Telex, MZP és pártja, 2.Reformkor (Vona), Magyar Péter, Fókuszcsoport, Pottyondi Edina, Zshow-s Osváth Zsolti. Kinek kéne még látnia szerintetek?

Volt akinek messengeren, volt akinek emailben. Kíváncsi leszek kapok-e bármi reakciót. Vagyis hát inkább az ügy... Egy normális társadalomban egy ilyennel megint csak kormányt lehetne (kéne) dönteni.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Politika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » Ma, 17:44

Azt a budos. Hat erre szavak nincsenek. Rohadt kivancsi lettem, hogy ki lehet a kis srac biologiai apja.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Faust » Ma, 16:23

Nem erintett senki benne politikailag, ha a kegyelmi botrany nem kegyelmi botrany lett volna, hanem csak szimplan kiderult volna az eset, mindenfele politikai szal nelkul, telibe lett volna szarva sajnos.

Bar igazabol csak tippelek, nem ertem egyszeruen en sem.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Donát » Ma, 16:19

Realista24 írta:
Donát írta:

7900 megtekintés, ez a story nem fog átmenni a mainstreambe, de nem is értem miért nem. Ez a csatorna nem a kegjobb nédia, mert körüllengi a szélsőjobbos légkör, de gondolom szerencsétlenekkel más nem hajlandó foglalkozni. Vagyis az RTL tudjuk, hogy igen, ezért nem is értem, hogy ebből miért nincsen még országos felháborodás. Én se tudnék róla, ha nem olvasom ezt a fórumot.

(Kocsiborogatós az nem lesz, amíg fidesz hatalom van, én úgy tudom azok az arcok az ő zsebükben vannak)
Elmondjam miert? Mert 15 perc, nem pedig 15 mp, mint egy tiktok video, vagy nem 1,5 perc, mint egy M4 hirado tema.
A konkrét youtube video az algoritmus miatt van ennyire felszín alatt. De ettől a hírt még felkaphatnák, és mindenki olyan hosszúságura tudnák megvágni, amilyenre csak akarják.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Realista24 » Ma, 16:08

Donát írta:
el magico írta:

Érik nagyon a kocsiborogatásos tüntetés Magyarországon...
Szavak nincsenek...
7900 megtekintés, ez a story nem fog átmenni a mainstreambe, de nem is értem miért nem. Ez a csatorna nem a kegjobb nédia, mert körüllengi a szélsőjobbos légkör, de gondolom szerencsétlenekkel más nem hajlandó foglalkozni. Vagyis az RTL tudjuk, hogy igen, ezért nem is értem, hogy ebből miért nincsen még országos felháborodás. Én se tudnék róla, ha nem olvasom ezt a fórumot.

(Kocsiborogatós az nem lesz, amíg fidesz hatalom van, én úgy tudom azok az arcok az ő zsebükben vannak)
Elmondjam miert? Mert 15 perc, nem pedig 15 mp, mint egy tiktok video, vagy nem 1,5 perc, mint egy M4 hirado tema.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5293
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Politika

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » Ma, 15:16

el magico írta:
Donát írta: 7900 megtekintés, ez a story nem fog átmenni a mainstreambe, de nem is értem miért nem. Ez a csatorna nem a kegjobb nédia, mert körüllengi a szélsőjobbos légkör, de gondolom szerencsétlenekkel más nem hajlandó foglalkozni. Vagyis az RTL tudjuk, hogy igen, ezért nem is értem, hogy ebből miért nincsen még országos felháborodás. Én se tudnék róla, ha nem olvasom ezt a fórumot.
Ugyanezen gondolkodom most én is. Hol a picsába van most a média? Hogy nincsen ez a sztori még főcímlapon sehol?
kuldd el telexnek, 444nek stb aztan valaszolnak
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

el magico
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Politika

HozzászólásSzerző: el magico » Ma, 14:43

Donát írta: 7900 megtekintés, ez a story nem fog átmenni a mainstreambe, de nem is értem miért nem. Ez a csatorna nem a kegjobb nédia, mert körüllengi a szélsőjobbos légkör, de gondolom szerencsétlenekkel más nem hajlandó foglalkozni. Vagyis az RTL tudjuk, hogy igen, ezért nem is értem, hogy ebből miért nincsen még országos felháborodás. Én se tudnék róla, ha nem olvasom ezt a fórumot.
Ugyanezen gondolkodom most én is. Hol a picsába van most a média? Hogy nincsen ez a sztori még főcímlapon sehol?

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Donát » Ma, 14:37

el magico írta:
kiserik írta: Csak erős idegzetűeknek. https://www.youtube.com/watch?v=96tFP3Eh7KI
Érik nagyon a kocsiborogatásos tüntetés Magyarországon...
Szavak nincsenek...
7900 megtekintés, ez a story nem fog átmenni a mainstreambe, de nem is értem miért nem. Ez a csatorna nem a kegjobb nédia, mert körüllengi a szélsőjobbos légkör, de gondolom szerencsétlenekkel más nem hajlandó foglalkozni. Vagyis az RTL tudjuk, hogy igen, ezért nem is értem, hogy ebből miért nincsen még országos felháborodás. Én se tudnék róla, ha nem olvasom ezt a fórumot.

(Kocsiborogatós az nem lesz, amíg fidesz hatalom van, én úgy tudom azok az arcok az ő zsebükben vannak)

el magico
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Politika

HozzászólásSzerző: el magico » Ma, 14:06

kiserik írta: Csak erős idegzetűeknek. https://www.youtube.com/watch?v=96tFP3Eh7KI
Érik nagyon a kocsiborogatásos tüntetés Magyarországon...
Szavak nincsenek...

Avatar
géza
Hozzászólások: 1139
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Politika

HozzászólásSzerző: géza » Ma, 13:53

hehetheoriginal írta: abszurd hulyeseg volt, hogy bezartak mindenkit egy kis virus miatt. de ugye minden abszurd hulyeseg, amig veled meg nem tortenik.....
Igen, ebben a tortenetben te voltal az aldozat, mert egy ideig nem mehettel helyekre, nem pedig azok az emberek, akik a "kis virus" miatt be lettek zarva orokre egy urnaba, vagy koporsoba. :agree:

zsuninnyo
Hozzászólások: 1268
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Politika

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » Ma, 13:52

kiserik írta: Csak erős idegzetűeknek. https://www.youtube.com/watch?v=96tFP3Eh7KI
Hat ez kibaszott szivszaggato a kruva eletbe. Mar azt sem ertem, hogy egy ember akinek van gyereke, hogy tud ilyet csinalni.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2643
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Politika

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » Ma, 13:50

Elég beteg, hogy ez ebben a formában megtörténhetett. Mindenki gazdagon sérül a történetben, kíváncsi vagyok lesznek-e felelősök a végén.

Fogalmam nincs hogyan reagálnék, de az kevésbé tűnik okos gondolatnak, hogy hivatalos személy ellen mész bármilyen eszközzel. A gyereket ugyanúgy el fogják vinni, de legalább lelőnek/meghurcolnak/bebörtönöznek mellé, hogy még nagyobb legyen a baj és segíteni se tudj később.

Az hogy lehet egyébként, hogy ez mindenféle felszólítás, előzetes egyeztetés nélkül megtörténhet? Mindenképpen cink, de legalább az "erőszak" részét elkerülve, a gyerekkel előre beszélve minimálisan lehetne csökkenteni az elszenvedett traumát. Ennyire nincs valós gyermekvédelem sehol? Döbbenet. :kivagyhe:
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Politika

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » Ma, 13:29

meg annyit, hogy a spanyol rendorok azert nem olyanok, mint a magyarok, hogy 40 percig konyorognek meg akkor is, ha szamurajkardot rantasz.
legalabb is ahol en eltem, par honapig, ott volt megjelenesuk es tekintelyuk, kb kirangattak a nagypofaju hulyegyereket a kocsibol, stb.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Realista24 » Ma, 13:18

Olyan büszke vagyok ratok alapbol, ahogy a politika topic viszonylag kulturaltan pörög. Tartsatok a tovabbiakban is, a szemelyeskedest meg hagyjuk is, koszi.
Pingpongra meg ott az egyeb sportok topic.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Politika

HozzászólásSzerző: h3x0r » Ma, 13:13

Donát írta:
hehetheoriginal írta: hogy keverted ide az empátiát, magad se érted sztem. :lol:
meg honnan szeded, hogy trollkodok...
hagyjuk, mert teljesen személyeskedő irányba mész, sztem nyugodj meg. :coffee:
Rajtad kívül mindenki érti. :lol: Trollkodsz, mert abszurd hülyeségeket beszélsz, és amikor erre rávilágít az ember, nincs érdemi ellenérved. :coffee:
Hehe nem trollkodásnak szánta, hanem akart mondani egy nagyot, hogy ő bizony lelőné a rendőröket is. Sikerült is, ezzel ő lett a fórum kemény legénye.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Donát » Ma, 12:40

hehetheoriginal írta: vmi admin ha latja vagy ugy erzi nyugodtan torolheti, teljesen felesleges, hogy itt pingpongozunk
Fact.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Politika

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » Ma, 12:37

édes istenem bazmeg :fpalm: leirom, hogy nem trollkodok, "de! trollkodsz!". nem tudom van-e valakid, de kemény lehet téged elviselni nap mint nap :lol:
abszurd hülyeségeket beszélsz
abszurd hülyeség volt repülovel beleszimulatoroskodni a wtc-be is. abszurd hulyeseg volt, hogy parmillio migrans attrappol europan. abszurd hulyeseg volt, hogy bezartak mindenkit egy kis virus miatt. de ugye minden abszurd hulyeseg, amig veled meg nem tortenik..... :coffee:
leirtam mit gondolok a dologrol, nem ertesz egyet, leirtad, lepjunk tovabb.

vmi admin ha latja vagy ugy erzi nyugodtan torolheti, teljesen felesleges, hogy itt pingpongozunk
thereisonly1ronaldo

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Donát » Ma, 12:31

hehetheoriginal írta: hogy keverted ide az empátiát, magad se érted sztem. :lol:
meg honnan szeded, hogy trollkodok...
hagyjuk, mert teljesen személyeskedő irányba mész, sztem nyugodj meg. :coffee:
Rajtad kívül mindenki érti. :lol: Trollkodsz, mert abszurd hülyeségeket beszélsz, és amikor erre rávilágít az ember, nincs érdemi ellenérved. :coffee:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Politika

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » Ma, 12:24

hogy keverted ide az empátiát, magad se érted sztem. :lol:
meg honnan szeded, hogy trollkodok...
hagyjuk, mert teljesen személyeskedő irányba mész, sztem nyugodj meg. :coffee:
thereisonly1ronaldo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 41 regisztrált és 0 vendég