Politika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Elmész az április hatodikai tüntetésre?

A szavazás 2024. április 6., szombat 7:38-kor befejeződött.

Igen
25
26%
Nem
55
57%
Talán
16
17%
 
Szavazatok száma: 96

rikko
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: Politika

HozzászólásSzerző: rikko » 2022. december 6., kedd 14:13

Németeknél kb a kebabosok mindegyike kp only. Legalábbis amerre én jártam ott csakis ilyenekbe futottam bele.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11447
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Politika

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. december 6., kedd 14:00

kutyáért, denevérért kp, sztem solid business :D
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. december 6., kedd 13:56

Előfordulnak ilyen helyek. Itt melohely mellett is van két kajalda akik csak kpt fogadnak el.
Az egyik kínai, szóval az nem meglepő.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5163
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Politika

HozzászólásSzerző: lestat » 2022. december 6., kedd 13:54

csababarca írta: Hol nem lehet Amerikában kártyával fizetni?
Én elég sok időt töltöttem kint, de a legutolsó faluban is lehetett egy bódéban is kártyázni.

Merre jártál, és hol tapasztaltál ilyet?

èn is találkoztam ilyen jelenséggel a nyáron Austinban. Egy sima bár volt és Cash Only.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Politika

HozzászólásSzerző: csababarca » 2022. december 6., kedd 13:14

Hol nem lehet Amerikában kártyával fizetni?
Én elég sok időt töltöttem kint, de a legutolsó faluban is lehetett egy bódéban is kártyázni.

Merre jártál, és hol tapasztaltál ilyet?
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Politika

HozzászólásSzerző: kiserik » 2022. december 6., kedd 13:07

RealAsensio írta: Amugy meglepo volt szamomra, hogy Amerikaban vagy Hollandiaban nagyon keves helyen lehet kartyaval fizetni, ebben peldaul szerintem elorebb jarunk hozzajuk kepest, hogy olyat is mondjak, ami tok pozitivum.
Érdekes téma a témában, hogy a bankkártyás fizetés egy kényelmi opció, vagy a kizsákmányoló bankrendszer illetve a mindent megfigyelő hatalom eszköze... :hmmm: :)

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11447
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Politika

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. december 6., kedd 13:03

Realista24 írta:
M1Ö írta:

Persze, hogy millió ilyen van... Pár órája futottam bele egy ilyenbe. Buszmegállóba kocsival hozta el az apuka a 20+ éves lányát, pár 100 méterről. Még az időjárásra sem lehet fogni, mert még ereje is volt a napnak. Nagyobb csomag sem volt nála.

Szóval van baj bőven a fejekben... :ike:
De az is lehet, hogy apukanak dolga volt es arra ment eppen.
az mindegy. a kurva anyját :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Politika

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2022. december 6., kedd 12:57

Realista24 írta:
RealAsensio írta:

Mondjuk akkor rendbe kellene tenni a tomegkozlekedest, pontos es tarthato menetrendekkel. Szerinted az normalis, hogy a parom a diplomaosztojat majdnem lekeste, mert 3 oraval hamarabbi vonattal tervezett menni biztos ami biztos alapon, es igy is pont beert, mert aznap 3 vonat maradt ki? Agglomeracioban basszus… hetkoznap! Es ez mar nem az elso, es nem is utolso ilyen volt.
P+R parkolokkal mi van? Vagy olyan nagy dolog megoldani, hogy az ember messzebbrol kimegy autoval az allomasra, leteszi, hazafele beul, elmegy az oviba a gyerekert, bevasarol, es hazaerkezik? Ezt sem tudjak megoldani.

Kicsi orszag vagyunk, es egy szimpla hetkoznapot nem tudunk megszervezni.
Ki lehet ragadni egy-egy peldat termeszetesen, meg lehet masra mutogatni, mintha csak itthon lenne gond a tomegkozlekedessel, egyszerubb.

De tovabbra is abban latom a gondot, hogy a magyar ember inkabb pofekeli a draga benzint, a kocsiban meg a cigit, es ul 1,5 orat a dugoban, mintsem alternativahoz nyuljon.

Felreertes ne essek, a fejlesztes es karbantartas az allam dolga, de a hasznalatnak illene kulturaltnak lennie es nem telibeszarni, hogy ugysem en takaritom, meg mar amugy is ott van ket rago az ulesen, elfer a harmadik is, ami az enyem. Meg mar idehugyozott valaki, akkor en is ideengedem.

A cigit is nem azert kene letenni, mert 2000 Ft, hanem mert lassu halalt okoz.
Ebben abszolut egyetertek veled. En a dolgok mechanizmusaban latom a problemat, es a penzek ellopasaban, mert egyszeruen nem oda aramlanak a penzek, ahova igazan kellene, vagy ha valami forras megis keletkezik, morzsanyit javul csak a helyzet. Sokkal nagyobb mertekben kellene gondolkodni.
Mondok peldat is: hamarabb fogjak bevezetni a dugodijat, mint hogy megoldjak a parkolas lehetosegeit, vagy a tomegkozlekedes rendszeret (csomopontok kialakitasa, osszekotese, menetrendek osszekapcsolasa, nyaron hutes/telen megfelelo futes a jaratokon stb).
Nem tartjak a lepest az igenyekkel, elmaradnak a beruhazasok, fejlesztesek, vagy tul lassu utemben mennek at a tervek. M0 korgyuru evtizedek ota problema, egy nyamvadt hidat nem tudnak legalabb masodik probalkozasra hibatlanul megoldani, a magyar kozuti kozlekedes egyik legfontosabb reszen. Amik vannak jo dolgok (korabban mar volt tema), eltorpulnek a hianyossagok es problemak mellett. Nem akarok magyarkodni, tudom, hogy kulfoldon sincs kolbaszbol a kerites, de mi itt elunk, a sajat portankon kell sepregetni, es a sajat hazánkat, otthonunkat kell fejleszteni, meghozza nagyobb utemben, mint a kornyezo orszagok, mert jo lenne az is, ha nem masok utan futnank, hanem valamiben elorebb jarnank. (Amugy meglepo volt szamomra, hogy Amerikaban vagy Hollandiaban nagyon keves helyen lehet kartyaval fizetni, ebben peldaul szerintem elorebb jarunk hozzajuk kepest, hogy olyat is mondjak, ami tok pozitivum).

Osszefoglalva tomoren: elobb meg kellene teremteni lehetoseget a normalis, kiszamithato tomegkozlekedesre, es csak aztan terelni az embereket mas fele, mint az autozas. Legyen tobb bicikliut, de ne ugy, hogy a fel varost felrajzoljak a szanalmas minosegu aszfaltra sarga vonalakkal, hogy akkor tessek, itt lehet menni biciklivel. Egyreszt balesetveszelyes, masreszt nagyobb dugok vannak, mint valaha a fovarosban. A Lanchid is ilyen dolog nalam: addig ne vegyek el a forgalom elol, amig rakenyszerulok arra, hogy bemenjek a fovarosba, ha a Balatonra akarok menni (M0 korgyuru), vagy ne zarjak el a rakpartot az autosok elol, amig nem megoldott a kerules masfele.

Na mindegy, bocs, hogy pont a te kommented emeltem ki, no offense :)
:goat:

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3580
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Politika

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. december 6., kedd 12:47

Nyilván két lehetőség van.. Ha melóba mész, persze hogy egyszerűbb benyalábolni a gyereket a kocsiba, kirakni és menni lapátolni a gdp-t (amikor nem volt homeoffi, én is így voltam). Meg van, amikor egyszerűen lusta vagy. 600 méterért, falun, jó időben nálam egyértelmű melyik.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. december 6., kedd 12:32

M1Ö írta:
raul 4 ever írta:Nyilván kiragadott példa, de millió ilyen van..
Persze, hogy millió ilyen van... Pár órája futottam bele egy ilyenbe. Buszmegállóba kocsival hozta el az apuka a 20+ éves lányát, pár 100 méterről. Még az időjárásra sem lehet fogni, mert még ereje is volt a napnak. Nagyobb csomag sem volt nála.

Szóval van baj bőven a fejekben... :ike:
De az is lehet, hogy apukanak dolga volt es arra ment eppen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Politika

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2022. december 6., kedd 12:24

raul 4 ever írta:Nyilván kiragadott példa, de millió ilyen van..
Persze, hogy millió ilyen van... Pár órája futottam bele egy ilyenbe. Buszmegállóba kocsival hozta el az apuka a 20+ éves lányát, pár 100 méterről. Még az időjárásra sem lehet fogni, mert még ereje is volt a napnak. Nagyobb csomag sem volt nála.

Szóval van baj bőven a fejekben... :ike:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

rikko
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: Politika

HozzászólásSzerző: rikko » 2022. december 6., kedd 11:36

nmate írta:
hehetheoriginal írta: es szted a rozoga lelakott fél lábbal a kórházban (azaz értsd sírban) lévő agyvérzésközeli idegállapotban élő emberek, akik nem annyira igazán kibaszott rambok es kurvakemények, mint pl te, azok hogy oldják ezt meg pl októbertől márciusig?
Hát, erre amit mondanék az nem lenne pc, inkább le sem írom :lol:
hehetheoriginal írta: ritkább helyett sűrűbb járatokat, rendszeres takarítást, akár naponta többször is, ott a lehetőség, új munkahelyek, állami szolgáltatási szektor, hajrá.
Valahonnan erre is meg kell teremteni a pénzt, szerinted honnan lehetne?
Csak az utolsóra válaszolnék, bár a kérdés nem nekem szólt.

Honnan ? Onnan ahová a sok euró milliót betolta. Apuka bányái, lölö zsebe, stb... Nem a félig már megnyúzott népről kellene a maradék bőrt is lekapni.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. december 6., kedd 11:35

h3x0r írta:Azert eleg sarkos magyarazat, hogy mindenki egy lusta diszno.
- A futes miatt eleve szar a levego minosege.
- Nagyon kellemes, mikor kapod az arcodba a hideg levegot. De nem gond, veszel fel maszkot (simaszk is tokeletes, maximum mikor ut kozben beugrassz egy boltba, kicsit furan neznek rad), de akkor meg a szemuveg parasodik. Tudom, szemmutet.
- Ha nem oltozol fel rendesen, akkor tonkre teszed az izuleteidet, ha meg feloltozol, akkor a 90% leizzad. A legtobb munkahelyen zuhanyozni ugyse lehet, majd a wc-ben atoltozol meg vizes torolkozovel kicsit megmosod magad. A ruha szaritas ha nem is megoldhato, max veszel 2 szettet + amiben nap kozben vagy.
- De a fo erv nalam meg mindig az, hogy latom milyen sok kreten, mar koran reggel idegbeteg megy az utakon, nem hianyzik, hogy egyszer elussenek.
Mondjuk engem a 2 x 30-35 perc seta kikapcsol, szoval nem is banom a bicikli hianyat.
hát azért is írtam hogy egyrészt lusták vagyunk, másrészt télen ez elég élhetetlen opció sokak számára.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9204
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Politika

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. december 6., kedd 11:31

Sierra írta:
nmate írta: Szerintem meg fontos a kampány, fontos nyomatni ezt, ráadásul aki ülőmunkát végez annál pl. trombózis megelőzésének szempontjából elég jó dolog a kerékpározás. Hogy az egészségügybe is belevágjak, nagyon sok minden megelőzhető lenne és sok terhelést is levenne, ha az ember odafigyelne az egészségére kicsit - ez meg pl. egy win-win szitu.
Persze ez így van, jó dolog lenne egy kis testmozgás, de a világ 3. vagy 4. elhízottabb országáról beszélünk. :D Az emberek nagyon nagy része lusta bringára ülni, plusz diszkomfort lenne nekik mert hideg van, tekerni kell, elfáradnak stb.
Egyébként meg a pesti levegő se túl alkalmas állandó bringázásra, max ha valami spéci maszkod van.
Azert eleg sarkos magyarazat, hogy mindenki egy lusta diszno.
- A futes miatt eleve szar a levego minosege.
- Nagyon kellemes, mikor kapod az arcodba a hideg levegot. De nem gond, veszel fel maszkot (simaszk is tokeletes, maximum mikor ut kozben beugrassz egy boltba, kicsit furan neznek rad), de akkor meg a szemuveg parasodik. Tudom, szemmutet.
- Ha nem oltozol fel rendesen, akkor tonkre teszed az izuleteidet, ha meg feloltozol, akkor a 90% leizzad. A legtobb munkahelyen zuhanyozni ugyse lehet, majd a wc-ben atoltozol meg vizes torolkozovel kicsit megmosod magad. A ruha szaritas ha nem is megoldhato, max veszel 2 szettet + amiben nap kozben vagy.
- De a fo erv nalam meg mindig az, hogy latom milyen sok kreten, mar koran reggel idegbeteg megy az utakon, nem hianyzik, hogy egyszer elussenek.
Mondjuk engem a 2 x 30-35 perc seta kikapcsol, szoval nem is banom a bicikli hianyat.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3580
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Politika

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. december 6., kedd 10:27

Kis faluban lakunk, ált. iskola és az ovi UGYANABBAN az utcában, egyikből átköpsz a másikba. Anya reggel KÉT utcával lejjebbről kocsival viszi a gyerekeket: kocsi leáll, suliba bekísér, BEINDÍT, majd gurul 30 métert, hogy bevigye az oviba?!?! :lol: :lol: (és utána nem dolgozni megy)

Ez az amit R24 meg sokat írtatok.. Lustaság (mi minden reggel cangázunk, ha meg eső van esernyővel megyünk, mert ennyiért nem röffen be a kocsi. pedig ugye futna rá)..

Nyilván kiragadott példa, de millió ilyen van..



Amúgy géza a kedvenc szociopatám.. Én már tavaly nov. óta inkább jegyrendszereznék :D :D, mint ársapka.. De hát akkor lehet háborogna a nép.. Pedig a végén tényleg muszáj lesz.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. december 6., kedd 10:23

Realista24 írta:
nmate írta: Na, hát csak összefoglaltuk, hogy a probléma maga a magyar, hogy egy önző csövesbánat nép, mindig a saját érdeke az első, neki legyen jó, a többi le van szarva. :lol:
Azt hittem ez mindenki szamara egyertelmu :mrgreen:
Nem kérdés. :D Ezért is tartunk ott ahol.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. december 6., kedd 10:22

nmate írta: Na, hát csak összefoglaltuk, hogy a probléma maga a magyar, hogy egy önző csövesbánat nép, mindig a saját érdeke az első, neki legyen jó, a többi le van szarva. :lol:
Azt hittem ez mindenki szamara egyertelmu :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Politika

HozzászólásSzerző: nmate » 2022. december 6., kedd 10:18

Na, hát csak összefoglaltuk, hogy a probléma maga a magyar, hogy egy önző csövesbánat nép, mindig a saját érdeke az első, neki legyen jó, a többi le van szarva. :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. december 6., kedd 10:12

cart írta:
Realista24 írta:
Itt Becsben az MD, a CFO meg a CEO is tomegkozlekedessel jon irodaba, valamelyik vonattal.
Biztos ok is ciganyok azert mennek tomegkozlekedessel, vagy minimum budosek
:mrgreen:
Fehervaron amugy nem latsz ciganyt tomegkozlekedni, mert midnegyik egy szakadt audiban, merciben vagy bmwben nyomul, napi 2ezer ftert teletankol. A maradek meg lehuzza a nepet a plazanal. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. december 6., kedd 10:11

RealAsensio írta:
Realista24 írta: Az az igazsag, hogy magyar embernek derogal a tomegkozlekedes, a bicajozas, es a gyalog elmenni valahova, ami messzebb van 500 meternel.

Itt kezdodnek a gondok, nem ott, hogy 480 vagy 680 az uzemanyag vagy 800. Es igen Sierra, sokan azert is nem mennek alternativ modon, mert 480ert kapjak az uzemanyagot es nem normali piaci aron. Sot, most 480? Menjunk MINDENHOVA azzal.

Itt Becsben az MD, a CFO meg a CEO is tomegkozlekedessel jon irodaba, valamelyik vonattal. Es nem mintha itt nem lenne sok alja ember az allomasokon vagy a szerelvenyeken. Eleg megnezni a fopalyaudvart milyen es mennyi van hajlektalanbol, migransbol, stb.
Mondjuk akkor rendbe kellene tenni a tomegkozlekedest, pontos es tarthato menetrendekkel. Szerinted az normalis, hogy a parom a diplomaosztojat majdnem lekeste, mert 3 oraval hamarabbi vonattal tervezett menni biztos ami biztos alapon, es igy is pont beert, mert aznap 3 vonat maradt ki? Agglomeracioban basszus… hetkoznap! Es ez mar nem az elso, es nem is utolso ilyen volt.
P+R parkolokkal mi van? Vagy olyan nagy dolog megoldani, hogy az ember messzebbrol kimegy autoval az allomasra, leteszi, hazafele beul, elmegy az oviba a gyerekert, bevasarol, es hazaerkezik? Ezt sem tudjak megoldani.

Kicsi orszag vagyunk, es egy szimpla hetkoznapot nem tudunk megszervezni.
Ki lehet ragadni egy-egy peldat termeszetesen, meg lehet masra mutogatni, mintha csak itthon lenne gond a tomegkozlekedessel, egyszerubb.

De tovabbra is abban latom a gondot, hogy a magyar ember inkabb pofekeli a draga benzint, a kocsiban meg a cigit, es ul 1,5 orat a dugoban, mintsem alternativahoz nyuljon.

Felreertes ne essek, a fejlesztes es karbantartas az allam dolga, de a hasznalatnak illene kulturaltnak lennie es nem telibeszarni, hogy ugysem en takaritom, meg mar amugy is ott van ket rago az ulesen, elfer a harmadik is, ami az enyem. Meg mar idehugyozott valaki, akkor en is ideengedem.

A cigit is nem azert kene letenni, mert 2000 Ft, hanem mert lassu halalt okoz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 91 regisztrált és 0 vendég