Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13135
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. április 22., hétfő 18:00

csababarca írta:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!

Kíváncsi vagyok, hogyan alakul a dolog, tetszik ez az elmélet, és adna egy kis élt Cersei ostobaságának. Viszont akkor itt a nagy felkészülés, meg taktikázás menne a kútba, ami az első két részben felvezetődött.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!nem feltétlenül, mert ez egy "kis" része a nagy seregnek is nagyobb mint ami derest akarja védeni éppen

Avatar
shoota
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2014. szeptember 1., hétfő 11:34
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: shoota » 2019. április 22., hétfő 17:59

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Lesz így is egy hatalmas csata Deresnél, sokan fognak elhullani, de nem ez lesz a végső. Ráadásul innentől azt hisszem sokkal hosszabb részek is lesznek. B-)

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2019. április 22., hétfő 17:55

ziro4vr írta: GOT

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Hát nekem ez a rész eléggé hajazott az egyik teóriára, főleg ami Brant illeti, és ami történhet vele.

Dani vicces volt, meghúztam az unokaöcsém no problem, de övé lesz a vastrón? :lol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!hát ebben a világban ezek a rokonok közötti kavirnyászások elég átlagosak. főleg a Targaryeneknél, meg főleg, hogy Dany úgy nevelkedett, hogy majd Viserys felesége lesz egyszer.

Kíváncsi vagyok, hogyan alakul a dolog, tetszik ez az elmélet, és adna egy kis élt Cersei ostobaságának. Viszont akkor itt a nagy felkészülés, meg taktikázás menne a kútba, ami az első két részben felvezetődött.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13135
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. április 22., hétfő 16:54

Valoban, ez tunik eddig a legertelmesebb elmeletnek

Avatar
shoota
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2014. szeptember 1., hétfő 11:34
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: shoota » 2019. április 22., hétfő 16:54

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ugye a rész végén sem látszott az Éjkirály, csak a "parancsnokai" , illetve a trailerben sem látni sem őt, sem Viserion-t. A trailer konkrétan azt próbálja sugallni, hogy most jön a nagy csata élők és holtak közt, de ugye már a 2.rész trailerében is csatára utaló jelenetek voltak, szerintem próbálnak félrevezetni :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27350
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. április 22., hétfő 16:52

Na, mondjuk ebben van logika, sőt... tetszik!
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
shoota
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2014. szeptember 1., hétfő 11:34
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: shoota » 2019. április 22., hétfő 16:50

Remy írta: got s8e2
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szerencsétlen idióta Theont rég ki kellett volna nyírni már. Nekem iszonyú kellemetlen az összes jelenete, egyszerűen nem jön át ez a nagy visszatérés, megerősődés karakterfejlődés. Az arcáról még mindig az jön le, hogy az első pillanatban lelép a picsába, mert egy gyökér. Bohóc az egész karakter.

Nagyon kíváncsi leszek, hogy a következő részben hányan halnak meg, mert tuti dara lesz.
Az Éjkirály meg külön utakon megy Branhez? Nem volt ott a végén.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Van egy teória, 'NK is not stupid', keress rá redditen, a lényeg, hogy semmi értelme nem lenne Derest megtámadnia teljes erővel, mivel stratégiailag nem fontos helyen van (a semmi közepén), helyette inkább egy kisebb csapatot küldött csak oda, ő pedig a falt áttörve már rögtön Királyvár felé indult, ha az egész várost be tudná zombítani, akkor hatalmas serege lenne (1millió ember, ezt többször is említették az előző évadban). Illetve akkor nem az lenne, hogy legyőzik a másokat Deresnél és az évad többi része a Cersei elleni csatározással telik. Ugye volt Dany látomása a House of the Undying-ban, ott éppen Királyvár tróntermében sétál de az egész havas és le van rombolva, illetve Bran a 4.évadban egy visszaemlékezésnél egy pillanatig egy olyan képet lát, hogy egy sárkány repül Királyvár felett. Ezek passzolnának is ide. Plusz ugyanaz a fickó rendezi a 3.részt, aki a rideghoni részt is rendezte, ott is a semmiből jött a csata kvázi.
Szerintem Deresnél győznek Jon-ék, viszont utána fogják kapni a hírt, hogy Királyvár elpusztult, aztán egy vágás és már ott vagyunk.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. április 22., hétfő 16:44

GOT

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Hát nekem ez a rész eléggé hajazott az egyik teóriára, főleg ami Brant illeti, és ami történhet vele.

Dani vicces volt, meghúztam az unokaöcsém no problem, de övé lesz a vastrón? :lol:
Nem illik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27350
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. április 22., hétfő 16:39

got s8e2
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szerencsétlen idióta Theont rég ki kellett volna nyírni már. Nekem iszonyú kellemetlen az összes jelenete, egyszerűen nem jön át ez a nagy visszatérés, megerősődés karakterfejlődés. Az arcáról még mindig az jön le, hogy az első pillanatban lelép a picsába, mert egy gyökér. Bohóc az egész karakter.

Nagyon kíváncsi leszek, hogy a következő részben hányan halnak meg, mert tuti dara lesz.
Az Éjkirály meg külön utakon megy Branhez? Nem volt ott a végén.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2019. április 22., hétfő 13:13

wZoLee7 írta:
P. Krisz írta: 2019 Q4-ben jön a Witcher.
nah ebben nagy potencial van, a játékoknálaz első rész valahol elején elakadtam :lol:
Érdemes követni Cavill instáját, szokott kirakni bts fotókat. A smink jónak tűnik.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2748
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2019. április 22., hétfő 13:01

Kerlon írta:
soadroli írta: hogy tudtok hajnalban got-ot nézni? ha már tudtam várni 2 évet, akkor nem kómásan akarom nézni :mrgreen:
én reggel néztem, biztos nem kelnék fel azért hajnalban, de sorozatzáróra veszek ki szabit. :lol:
Este 8kor már fenn volt.. :D

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27894
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. április 22., hétfő 12:29

soadroli írta: hogy tudtok hajnalban got-ot nézni? ha már tudtam várni 2 évet, akkor nem kómásan akarom nézni :mrgreen:
én reggel néztem, biztos nem kelnék fel azért hajnalban, de sorozatzáróra veszek ki szabit. :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2828
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: soadroli » 2019. április 22., hétfő 12:22

hogy tudtok hajnalban got-ot nézni? ha már tudtam várni 2 évet, akkor nem kómásan akarom nézni :mrgreen:
Kép

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13135
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. április 22., hétfő 11:50

P. Krisz írta: 2019 Q4-ben jön a Witcher.
nah ebben nagy potencial van, a játékoknálaz első rész valahol elején elakadtam :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27894
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. április 22., hétfő 11:18

Swineherd írta: GoT
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!"The big woman still here?" :lol:

Ez meg erősen spoileres:

Florence + the Machine - Jenny of Oldstones
+
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!giantsmilk :lol: :lol: :lol:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Tényleg csak felvezetés volt, de annak ellenére engem is végig lekötött, szóval remekül oldották meg.

Meglepő, hogy senki sem állt elő még azzal, hogy kinyírja Brant egy kardcsapással.

Kíváncsi vagyok, hogy Danynek mi lesz a meggyőző bizonyíték arról, hogy Jon tényleg Targaryen. Szerintem lesz valami tűzben meg nem égéses jelenet.

Sokat mondó volt Brannek több mondata is, Jaime felé a honnté veszed, hogy túléljük?
amikor a sárkány tűz vs éjkirály pedzegették
valamint hogy ő/3szemű holló adja az emlékeit

illetve kimondta, hogy mit akar az éjkirály, bár ez elég bullshit motiváció
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. április 22., hétfő 11:09

Anthony írta: GOT:

Mennyi karaktert összecsődítettek egy helyre, te jó ég :)
Szinte lehetetlen mindenkinek screen time-ot adni, de jövő héttől gondolom kezdenek fogyni majd :lol:
Szerintem írhatnád ezt is spoilerbe.
Love football, hate antifa.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. április 22., hétfő 11:08

GOT:

Mennyi karaktert összecsődítettek egy helyre, te jó ég :)
Szinte lehetetlen mindenkinek screen time-ot adni, de jövő héttől gondolom kezdenek fogyni majd :lol:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. április 22., hétfő 10:53

GOT

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!csodálkoznék nagyon, ha az első csatában már győznének. szvsz az lesz, hogy itt kikapnak, nagy veszteségek és menekülnek délre. Utána valóban összeállnak és együtt győzik le a másokat. Az origi GOT-ban, amit még az öreg RR irányított, simán besöpörnék a mások a végső győzelmet. Itt nem fogják... sok lenne a sírás.
ZIDANE

Petr
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2017. január 14., szombat 23:45
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Petr » 2019. április 22., hétfő 7:13

GoT S08E02

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
Remek rész volt, örülök, hogy nem csaptak egyből a közepébe. Bármeddig el tudtam volna hallgatni a párbeszédeket, nem hatottak butának, mint az előző két évadban.

Minden főbb karakter kapott egy kis törődést és csak annyira megy át fanservice-be, ami még nem zavaró. Jó volt belelátni az egyes gondolatmenetekbe a közelgő vég előtt.

Arya pedig Jaime és Sandor mellett a kedvenc karakterem lett. Nem is tudom hogyan lehetne a legjobban megfogalmazni... Hirtelen kellett felnőnie, minden fájdalmat elviselnie, de képes volt felismerni, hogy mennyi lehetőség van még az életben és meglátni benne a szépet.

Twitteren láttam egy egész értelmes megfogalmazást Arya karakterfejlődéséről, ami kiegészíti, amit írtam: ,,Az előző pár évadban a Halálra, mint "mesterre" tekintett. Most, az este előtt, amikor meghalhat tudatosan az élet felé fordul ahelyett, hogy vén férfiakkal beszélgessen, akik csak a háborút ismerik."

A lánytól, aki az előző évadokban szerepelt ez számomra hiteltelenül hatott volna, most mégis hitelesnek éreztem.

A harmadik részt gondolom felöleli a csata, a negyedikben rendezik soraikat és fogalmam sincs, mi fog történni. Gondolom elindulnak délnek, de jelenleg látszólag nincsen stratégiájuk és az sem eldöntött, ki megy majd a trónért. Nem tudom, a trón elintézésére hogyan lesz elég két rész, de bízom az alkotókban.

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2019. április 22., hétfő 7:11

GoT
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!"The big woman still here?" :lol:

Ez meg erősen spoileres:

Florence + the Machine - Jenny of Oldstones
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Swineherd 2019. április 22., hétfő 7:16-kor.
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 52 regisztrált és 0 vendég