Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2019. április 22., hétfő 18:34

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Én hiszek neked, viszont Bran ugye továbbra is tud vargolni, ott vannak a hollók akik segítenének ebben neki.
Szóval lehet összezavarja az Éjkirály.

Egyébként egyet értek, valóban béna lenne, ha lenyomnák a Death Armyt egy rész alatt, igazából az első rész legelső jelenetében felvázolták az általuk okozott fenyegetést, ennek kell a középpontban lennie, szvsz.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
shoota
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2014. szeptember 1., hétfő 11:34
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: shoota » 2019. április 22., hétfő 18:30

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
Kifutottam a szerkesztési időből, de még annyi, hogy eddig akárhányszor volt rá lehetőség az Éjkirályt premier planból mutatták nekünk, most a rész végén viszont mégsem, szerintem ez tudatosan volt így.

Avatar
shoota
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2014. szeptember 1., hétfő 11:34
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: shoota » 2019. április 22., hétfő 18:24

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
Bran a múltat látja, de ne felejtsük el, hogy sok mindent nem mond el, mert számára érdektelen, hogy mások tudják, egyszerűen kiveszett belőle az ember, ezért is nem mondta, hogy mi történt az Umberekkel. Plusz az is fontos, hogy az Éjkirály is zöldlátó és sokkal nagyobb az ereje mint Bran-nek, simán lehet, hogy ő zavarja össze a dolgokat ezért nem tudja ezt Bran. Talán valami olyasmi lesz, hogy a csata közben benyögi, hogy "he is not here." Szerintem ezt a szálat lezárni három rész alatt a világ legnagyobb hülyesége lenne azok után, hogy 7 évad óta építik.

Annyit még talán el tudok képzelni, hogy Cersei-ék valahogy elmenkülnek a pusztulás elől Euron hajóival és a végén lesz még velük egy rövidebb csörte. De nagy részt a mások elleni küzdelem lesz a középpontban.

De jövő héten minden kiderül :kalapos:

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2019. április 22., hétfő 18:23

Petr írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
Ez csak ott sántít nekem, hogy Bran mindent lát. Ezt nem? Vagy valamiért megéri neki visszatartani az infót?

ziro álláspontján vagyok.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!igen, ez igaz.
elvileg látja a sereget jönni, csak észrevenné ha ketté váltak.
de Bran is eléggé vakon tapogatózik a képességével.

wZoLee7 írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Vakjuk be őszintén, a hadi stratégia minden, csak nem Joni fiú erőssége, ha nincs Sansa már rég Deres előtti mezőbe lenne betaposva, kicsit mosolyogtam is amikor az asztalnál állva ő osztotta az eszet és nem pl Tyrion, aki megvédte királyvárat
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!mármint az a Tyrion akit Cersei-Jaime pont az előző évadban vert át elég csúnyán taktikázásban? hát nem tudom.
itt most inkább Bran osztotta az észt, az ő ötlete köré épül a taktika, nem Jon-éra.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Petr
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2017. január 14., szombat 23:45
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Petr » 2019. április 22., hétfő 18:17

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
Ez csak ott sántít nekem, hogy Bran mindent lát. Ezt nem? Vagy valamiért megéri neki visszatartani az infót?

ziro álláspontján vagyok.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. április 22., hétfő 18:17

Hát nem tudom, szerintem Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!a kövi részben le lesz zárva a NK szál, az utolsó hármat meg a Cersei vs megmaradtak alkotja majd. A köynvekben tuti máshogy lenne, de itt szerintem inkább az ember-ember elleni dolgokat, jóslat beteljesüléseket fogják elővenni, több fanservice-zel.
Nem illik.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13045
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. április 22., hétfő 18:12

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Vakjuk be őszintén, a hadi stratégia minden, csak nem Joni fiú erőssége, ha nincs Sansa már rég Deres előtti mezőbe lenne betaposva, kicsit mosolyogtam is amikor az asztalnál állva ő osztotta az eszet és nem pl Tyrion, aki megvédte királyvárat

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2019. április 22., hétfő 18:04

shoota írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Lesz így is egy hatalmas csata Deresnél, sokan fognak elhullani, de nem ez lesz a végső. Ráadásul innentől azt hisszem sokkal hosszabb részek is lesznek. B-)

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!legyen így, nekem tetszik az elmélet.
tényleg túl egyszerű ez, és logikátlan Deres megtámadása, amikor látta az Éjkirály a két sárkány hogy pusztít.
hosszú egy hét lesz megint várakozni :mrgreen:

wZoLee7 írta:


Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!nem feltétlenül, mert ez egy "kis" része a nagy seregnek is nagyobb mint ami derest akarja védeni éppen

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!úgy értem, hogy a tervezés menne a levesbe, mert ugye most az a taktika, hogy becsalogatják az istenerdőbe a NK-et, és ott legyalulják. az elmélet szerint meg fel sem tűnik majd.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13045
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. április 22., hétfő 18:00

csababarca írta:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!

Kíváncsi vagyok, hogyan alakul a dolog, tetszik ez az elmélet, és adna egy kis élt Cersei ostobaságának. Viszont akkor itt a nagy felkészülés, meg taktikázás menne a kútba, ami az első két részben felvezetődött.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!nem feltétlenül, mert ez egy "kis" része a nagy seregnek is nagyobb mint ami derest akarja védeni éppen

Avatar
shoota
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2014. szeptember 1., hétfő 11:34
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: shoota » 2019. április 22., hétfő 17:59

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Lesz így is egy hatalmas csata Deresnél, sokan fognak elhullani, de nem ez lesz a végső. Ráadásul innentől azt hisszem sokkal hosszabb részek is lesznek. B-)

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2019. április 22., hétfő 17:55

ziro4vr írta: GOT

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Hát nekem ez a rész eléggé hajazott az egyik teóriára, főleg ami Brant illeti, és ami történhet vele.

Dani vicces volt, meghúztam az unokaöcsém no problem, de övé lesz a vastrón? :lol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!hát ebben a világban ezek a rokonok közötti kavirnyászások elég átlagosak. főleg a Targaryeneknél, meg főleg, hogy Dany úgy nevelkedett, hogy majd Viserys felesége lesz egyszer.

Kíváncsi vagyok, hogyan alakul a dolog, tetszik ez az elmélet, és adna egy kis élt Cersei ostobaságának. Viszont akkor itt a nagy felkészülés, meg taktikázás menne a kútba, ami az első két részben felvezetődött.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13045
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. április 22., hétfő 16:54

Valoban, ez tunik eddig a legertelmesebb elmeletnek

Avatar
shoota
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2014. szeptember 1., hétfő 11:34
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: shoota » 2019. április 22., hétfő 16:54

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ugye a rész végén sem látszott az Éjkirály, csak a "parancsnokai" , illetve a trailerben sem látni sem őt, sem Viserion-t. A trailer konkrétan azt próbálja sugallni, hogy most jön a nagy csata élők és holtak közt, de ugye már a 2.rész trailerében is csatára utaló jelenetek voltak, szerintem próbálnak félrevezetni :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. április 22., hétfő 16:52

Na, mondjuk ebben van logika, sőt... tetszik!
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
shoota
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2014. szeptember 1., hétfő 11:34
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: shoota » 2019. április 22., hétfő 16:50

Remy írta: got s8e2
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szerencsétlen idióta Theont rég ki kellett volna nyírni már. Nekem iszonyú kellemetlen az összes jelenete, egyszerűen nem jön át ez a nagy visszatérés, megerősődés karakterfejlődés. Az arcáról még mindig az jön le, hogy az első pillanatban lelép a picsába, mert egy gyökér. Bohóc az egész karakter.

Nagyon kíváncsi leszek, hogy a következő részben hányan halnak meg, mert tuti dara lesz.
Az Éjkirály meg külön utakon megy Branhez? Nem volt ott a végén.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Van egy teória, 'NK is not stupid', keress rá redditen, a lényeg, hogy semmi értelme nem lenne Derest megtámadnia teljes erővel, mivel stratégiailag nem fontos helyen van (a semmi közepén), helyette inkább egy kisebb csapatot küldött csak oda, ő pedig a falt áttörve már rögtön Királyvár felé indult, ha az egész várost be tudná zombítani, akkor hatalmas serege lenne (1millió ember, ezt többször is említették az előző évadban). Illetve akkor nem az lenne, hogy legyőzik a másokat Deresnél és az évad többi része a Cersei elleni csatározással telik. Ugye volt Dany látomása a House of the Undying-ban, ott éppen Királyvár tróntermében sétál de az egész havas és le van rombolva, illetve Bran a 4.évadban egy visszaemlékezésnél egy pillanatig egy olyan képet lát, hogy egy sárkány repül Királyvár felett. Ezek passzolnának is ide. Plusz ugyanaz a fickó rendezi a 3.részt, aki a rideghoni részt is rendezte, ott is a semmiből jött a csata kvázi.
Szerintem Deresnél győznek Jon-ék, viszont utána fogják kapni a hírt, hogy Királyvár elpusztult, aztán egy vágás és már ott vagyunk.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. április 22., hétfő 16:44

GOT

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Hát nekem ez a rész eléggé hajazott az egyik teóriára, főleg ami Brant illeti, és ami történhet vele.

Dani vicces volt, meghúztam az unokaöcsém no problem, de övé lesz a vastrón? :lol:
Nem illik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. április 22., hétfő 16:39

got s8e2
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szerencsétlen idióta Theont rég ki kellett volna nyírni már. Nekem iszonyú kellemetlen az összes jelenete, egyszerűen nem jön át ez a nagy visszatérés, megerősődés karakterfejlődés. Az arcáról még mindig az jön le, hogy az első pillanatban lelép a picsába, mert egy gyökér. Bohóc az egész karakter.

Nagyon kíváncsi leszek, hogy a következő részben hányan halnak meg, mert tuti dara lesz.
Az Éjkirály meg külön utakon megy Branhez? Nem volt ott a végén.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2019. április 22., hétfő 13:13

wZoLee7 írta:
P. Krisz írta: 2019 Q4-ben jön a Witcher.
nah ebben nagy potencial van, a játékoknálaz első rész valahol elején elakadtam :lol:
Érdemes követni Cavill instáját, szokott kirakni bts fotókat. A smink jónak tűnik.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2019. április 22., hétfő 13:01

Kerlon írta:
soadroli írta: hogy tudtok hajnalban got-ot nézni? ha már tudtam várni 2 évet, akkor nem kómásan akarom nézni :mrgreen:
én reggel néztem, biztos nem kelnék fel azért hajnalban, de sorozatzáróra veszek ki szabit. :lol:
Este 8kor már fenn volt.. :D

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. április 22., hétfő 12:29

soadroli írta: hogy tudtok hajnalban got-ot nézni? ha már tudtam várni 2 évet, akkor nem kómásan akarom nézni :mrgreen:
én reggel néztem, biztos nem kelnék fel azért hajnalban, de sorozatzáróra veszek ki szabit. :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 62 regisztrált és 0 vendég