Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. május 6., hétfő 12:28

Beszédes, hogy imdb-n eddig nem volt 8 pont alatti rész (8.1 a legrosszabb), de ez 7.7-en áll. :lol:
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Merci Zizou & CR! :sziv:

Luka Modric Ballon d'Or 2018!

Dupla D
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. május 6., hétfő 12:27

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Akkor leszek én az egyedüli, de nekem tetszett a rész. A sárkány megölésének a módja érdekes volt, de engem nem zavart. Végre volt valami váratlan, amire az ember felkapja a fejét. Páran - köztük én is - hiányolták a meglepetéseket, mint hogy valaki fejére essen egy faág és úgy haljon meg, tessék. A párbeszédek GoT színvonalúak voltak, és a "szappanopera" is szerintem kell a sorozatba. Eddig az évad legjobb része volt ez nekem.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

RaúlCF
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Zidane, Guti, Ronaldinho, Modric

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. május 6., hétfő 12:18

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!érdektelen hányinger szappanopera. "nagy" győzelem utáni vacsora már megy a kicsinyes furakodás. és onnan csak lejtmenet, nem is lejtmenet zuhanás az egész. az egész dead armyt túlélik a sárkányok de jön a hatalmas Euron és sima liba -1. pfff. az egyetlen GoT jelenet Missandei kivégzése volt. borzalmas írás borzalmas rendezés, idóta karakterek, kicsinyes faszméregetés. nehéz volt végignézni.
a jövő:

-------------------Courtois
Odriozola---Varane---De Ligt---Reguilon
--------------------Rabiot
------------B.Silva--------Havertz
---Sancho---------------------------Félix
--------------------Mbappé

P. Krisz

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2019. május 6., hétfő 11:50

TheBull6 írta:

Új rész előzetesSpoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Euron tekintete a végén egy kicsit meglepettnek/ijedtnek tűnik, de nem tudom, hogy mitől lenne az, amikor egy sárkányt már úgymond "simán" leszedett. Egy dologtól lehetne meglepett, ha mondjuk nem Dany jönne a sárkonyon hanem Jon, vagy nem egy sárkány jönne. De honnan a p*lóból lenne még sárkány?

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Gendry kovácsol egy plot armort az egy megmaradt sárkánynak. Azért néz így Euron, ilyet még Ő sem baszott. :mrgreen: :lol:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. május 6., hétfő 11:47

KAG írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!méltatlan és gyenge befejezése lesz ez a sorozatnak. Dehát valahol varhato volt.. ennyi reszbol nem lehet. Illetve full fan service lett az egész s8 eddig. Bar ilyen jelenetekben mar az s7 is bővelkedett.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!ez a rész miért volt fanservice?

Ghost miatt mindenki kiakadt.

Missandei a régi szép idők kegyetlenségét hozta.

Rhaegal kinyírását elkúrátk, de nagyon.

Fanservice max Jaime és Brienne volt.

Az előző rész volt fanservice, addig nem votl gond.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

KAG
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. május 6., hétfő 11:44

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!méltatlan és gyenge befejezése lesz ez a sorozatnak. Dehát valahol varhato volt.. ennyi reszbol nem lehet. Illetve full fan service lett az egész s8 eddig. Bar ilyen jelenetekben mar az s7 is bővelkedett.
ZIDANE

Pipita
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

HozzászólásSzerző: Pipita » 2019. május 6., hétfő 11:01

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!De honnan a p*lóból lenne még sárkány?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
a) Bran, a Night King feléleszti a ékt halottat és a jégsárkányok szétkúrják King's Landinget
b) Bran, a mindenható időutazó visszamegy a múltba és belepakolja a sárkányokat a jelenbe. Az évszázadokkal korábbiakat is. Az összeset.

Nem vagyok elégedett.
"Voltam, és még leszek önmagam paródiája."

"Engem nem zavar, ha ostobák vagytok, és gyűlölködtök, csak otthon csináljátok, négy fal között!"

hijos de putas, antimadridistas. fuera!

TheBull6

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2019. május 6., hétfő 9:45

GOTSpoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Kedves író barátaink a rész elemző videóban azt mondták, hogy Dany elfelejtette az Iron Fleet-et. :fpalm: :fpalm: Mondjuk biztos van akinek lemegy a torkán a hülyeség is, de kezdik kicsit fullba tolni a kretént. :D

Új rész előzetesSpoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Euron tekintete a végén egy kicsit meglepettnek/ijedtnek tűnik, de nem tudom, hogy mitől lenne az, amikor egy sárkányt már úgymond "simán" leszedett. Egy dologtól lehetne meglepett, ha mondjuk nem Dany jönne a sárkonyon hanem Jon, vagy nem egy sárkány jönne. De honnan a p*lóból lenne még sárkány?

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. május 6., hétfő 9:21

ikelemen5 írta: GoTSpoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Kis javítás a korábbi kommentemhez: Jaimie karakterfejlődésével mi lesz? Kuka az egész így. Az felbaszott. :D :sly:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem az Cersei jövendőlése, hogy meghal mindegyik gyermeke és az egyik testvére végez vele?
füst írta:
ikelemen5 írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!GoTSpoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Kis javítás a korábbi kommentemhez: Jaimie karakterfejlődésével mi lesz? Kuka az egész így. Az felbaszott. :D :sly:

Ne foglalkozz vele, a vadak is visszamennek északra dideregni, miután elérték az életcéljukat.
Bronn-ért aggódok. Kimarad a tutiból aztán várat akar magának, nem fog jól kijönni ebből az én barátom.

Sandor és Tormund kaphatna egy spinoff-ot, sziporkáznak együtt.
-I mean it Clegane, my heart is broken.
-Don't touch me.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Tényleg hatalmas mind a kettő. :lol:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Fogalmam sincs, hogy ezzel a hirtelen rajtaütéssel mégis mit akartak vagy mit gondoltak. Missandei lefejezése viszont szerintem a régi dolgokat idéi.

Jaime-Brienne nagyon túl lett tolva, ahogy Gendry is csóró.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

füst
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus

HozzászólásSzerző: füst » 2019. május 6., hétfő 9:08

ikelemen5 írta: GoTSpoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Kis javítás a korábbi kommentemhez: Jaimie karakterfejlődésével mi lesz? Kuka az egész így. Az felbaszott. :D :sly:

Ne foglalkozz vele, a vadak is visszamennek északra dideregni, miután elérték az életcéljukat.
Bronn-ért aggódok. Kimarad a tutiból aztán várat akar magának, nem fog jól kijönni ebből az én barátom.

Sandor és Tormund kaphatna egy spinoff-ot, sziporkáznak együtt.
-I mean it Clegane, my heart is broken.
-Don't touch me.

ikelemen5
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2019. május 6., hétfő 8:29

GoTSpoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Kis javítás a korábbi kommentemhez: Jaimie karakterfejlődésével mi lesz? Kuka az egész így. Az felbaszott. :D :sly:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

h3x0r

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. május 6., hétfő 8:00

Remy írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Dany bazdmeg, hát kerüld meg a hajókat és hátulról égessed le őket, LOL. Úristen. :lol: 2 rész van vissza, de döbbenet, hogy mennyire lejtmenet.
Dany megkeruli a hajokat es hatulrol tamad => Dany, ne legyel hulye, attol hogy hatulrol tamadsz, meg 5 masodperc alatt a te iranyodba forditjak a nyilakat. :mrgreen:

füst
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus

HozzászólásSzerző: füst » 2019. május 6., hétfő 6:34

Meh.

Itt-ott belepörgettem, már nem adja.
Jövő héten 50-50, hogy felkeljek-e emiatt korán. :D

ikelemen5
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2019. május 6., hétfő 6:12

GoT
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nekem jobban tetszett, mint az előző rész. :)
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

wZoLee7
Kedvenc játékosaid: Benzema, Modric, Marcelo, Verratti, Isco, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. május 6., hétfő 6:00

Ne irjatok sokat, varjatok meg, delutan lathatom csak :lol:
Courtois/Lunin - Carvajal/Odri-Varane/Militao-Ramos/Nacho-Hakimi/Raguilon - Modric/Isco-Kante/Llorente-Pogba/Kroos - Felix/Odegaard-Benzema/Jovic-Hazard/Vini

Swineherd
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2019. május 6., hétfő 5:41

GoT

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Na jó, a ballisták lövedéke radar-vezérelt föld-levegő robotrepülő. A múltkori rész után bármit...
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Guti, Zidane - Ronaldo

csababarca
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

HozzászólásSzerző: csababarca » 2019. május 6., hétfő 4:39

Remy írta: got s8 e4

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ez egyre rosszabb... elment megint 70+ perc arra, hogy a gyökér Euron kinyírjon egy sárkányt :lol: és Missandei meghaljon? :lol: Dany bazdmeg, hát kerüld meg a hajókat és hátulról égessed le őket, LOL. Úristen. :lol: 2 rész van vissza, de döbbenet, hogy mennyire lejtmenet. Az előző rész a hiábai ellenére legalább hangulatos és látványos volt, de ez? Kiégtem...

Az a Cersei... nagyon rossz.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!gyenge írás, semmi több.
direkt le vannak butítva a sárkányok meg Dany is.
meg szikla mögül kilövik Rhaegalt, 3 nyíllal, nyilván mind talál, utána meg 50 méterről nem sikerül 10-15 nyílat kilöve egyszerre eltalálni.

én nem várok már semmit, most jön a Mad Queen Dany a következő részben, gondolom meg is ölik a végére (Jon,Varys, Tyrion közül valamelyik), aztán majd lezárják.

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. május 6., hétfő 4:20

got s8 e4

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ez egyre rosszabb... elment megint 70+ perc arra, hogy a gyökér Euron kinyírjon egy sárkányt :lol: és Missandei meghaljon? :lol: Dany bazdmeg, hát kerüld meg a hajókat és hátulról égessed le őket, LOL. Úristen. :lol: 2 rész van vissza, de döbbenet, hogy mennyire lejtmenet. Az előző rész a hiábai ellenére legalább hangulatos és látványos volt, de ez? Kiégtem...

Az a Cersei... nagyon rossz.
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Merci Zizou & CR! :sziv:

Luka Modric Ballon d'Or 2018!

El Sie7e
Kedvenc játékosaid: Raúl

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2019. május 5., vasárnap 21:41

btw hogy a cikkre is reagáljak
oké hogy az időt nem feltétlen a sorozat másodpercei alapján kell érzelmezni, de akkor ha ez történt volna, hogy a faszba volt ilyen gyors Arya? :ozil:
mert ugye a más haja is meglobbant, na de akkor is, ez a tempó nem magyarázható semmivel, kivéve ha sárkánnyal ment :mrgreen:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

kodo

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. május 5., vasárnap 21:11

En is kiszurtam mar korábban, mas cikknél ezen az oldalon. Talan az is gotos volt.

Madridom mindenhol. :kalapos:
Úgy bizony, dá!

Vissza: “Minden más”