Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2019. május 14., kedd 16:34

dzsi91 írta:
Ez a leak meg nagyon remélem,hogy beetetés mert iszonyat indokolatlan és erőltetett lenne.
én is remélem, hogy nem így lesz, de az 5. részre pontos volt.
reméljük a 6.ra tévedett a leak.

Egyébként nem annyira bonyolult több befejezést forgatni, 2 évbe beleférhetett. meg nyilván nem minden karakternek, de az utolsó részben bukásra ítélteknek lehetett több befejezés.
reméljük amit elénk adnak, az jó lesz, és nem ez a leak version.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!(bár Dany-Jon az minden leakben benne van)
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. május 14., kedd 16:20

Ez,hogy több befejezést forgattak le nem igazán hiszem el. Most a logikátlan baromságokat leszámítva azérd nagyon brutál a képi világ meg a cgi meg minden szóval nem lenne valami olcsó mulatság több befejezést leforgatni.Max akkor ha egy 5-10percről van szó. De olyan szenten elütnek a neten keringő befejezések (az egyikben ez hal meg a másikban az,az egyikben ez a király a masikban az) amit nemlehet 5-10 perc alattt megoldani.Mármint összelehetne tákolni valamit de inkább menjenek rá egy befejezésre és arra költsék minden vagyonukat és idejüket mint 3 felé osztani a munkát meg a zsetont. Így is trehány munkát végeznek milenne ha 3 befejezést kéne megcsinaljanak.

Ez a leak meg nagyon remélem,hogy beetetés mert iszonyat indokolatlan és erőltetett lenne.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. május 14., kedd 15:00

Nagyon komoly szint ez a Csernobil. :|
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: volt » 2019. május 14., kedd 13:24

ziro4vr írta: got leak

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Egyrészt ezzel "hivatalosan" is lemondana a trónigényéről illetve megszűntetné azt, másrészt vszeg trauma lenne hogy mindkét csaja mellette/általa hal meg. Illetve így közel lenne az igazi Északhoz, ahogy Tormund is mondta, oda tartozik.

Bran: ez mondjuk nekem is sántít, de a lényeg itt az lenne, hogy demokratikusabb uralkodás lenne és a tanácsának nagyobb szerepe lenne.

De mondom, nekem is az lenne a jobban tetsző, ha Jonny boy lenne a király és ott ülne a savanyú képével.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Akkor már inkább haljon meg Jon is. Nincs értelme egy olyan helyre küldeni ami már nincs többé.
Nagyon csalódott leszek ha igazak a leakek, amire kb 90% esélyt látok. Ugye a 5. rész leakje is helytálló volt.

Petr
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2017. január 14., szombat 23:45
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Petr » 2019. május 14., kedd 12:45

soadroli írta: na már elérhető a Csernobil 2. része. azt hittem csak ma adják majd le :D
Azt kellett volna nézni a reggeli GoT helyett, ha már kint volt. :D

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2828
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: soadroli » 2019. május 14., kedd 12:25

na már elérhető a Csernobil 2. része. azt hittem csak ma adják majd le :D
Kép

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2019. május 14., kedd 10:12

https://www.reddit.com/r/freefolk/comme ... interview/

tanulságos.
ha a készítők így állnak hozzá, nem nagyon lehet mit tenni.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Leak lehet etetés is, de az előző rész meg az előtte lévő is majdnem tökéletesen bejött.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. május 14., kedd 10:12

h3x0r írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
A Daeneryses temahoz egy eleg jo kis video :agree:
Mondjuk ez tényleg brutál jó lett. És az a szomorú, hogy hatásosabban adta át a karakterfejlődést ez a fan videó, mint a 8. évad... :roll:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9168
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. május 14., kedd 10:06

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
A Daeneryses temahoz egy eleg jo kis video :agree:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. május 14., kedd 9:31

ziro4vr írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mondom, én ezt a leakből vettem, ne nekem mondd. :mrgreen: Gondolom vele is több befejezést forgattak, bár fura hogy Tyrionnál írják a többit is nála meg csak ezt.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Igazából nem lepődnék már meg semmin se, mert annyi mindent elkúrtak ebben az évadban és annyira logikátlan dolgokat is megléptek, hogy bőven benne lehet. Bár ettől a leaktől inkább azt várom, hogy csak beetetés mindenkinek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. május 14., kedd 9:22

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mondom, én ezt a leakből vettem, ne nekem mondd. :mrgreen: Gondolom vele is több befejezést forgattak, bár fura hogy Tyrionnál írják a többit is nála meg csak ezt.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. május 14., kedd 9:14

ziro4vr írta: got leak

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Egyrészt ezzel "hivatalosan" is lemondana a trónigényéről illetve megszűntetné azt, másrészt vszeg trauma lenne hogy mindkét csaja mellette/általa hal meg. Illetve így közel lenne az igazi Északhoz, ahogy Tormund is mondta, oda tartozik.

Bran: ez mondjuk nekem is sántít, de a lényeg itt az lenne, hogy demokratikusabb uralkodás lenne és a tanácsának nagyobb szerepe lenne.

De mondom, nekem is az lenne a jobban tetsző, ha Jonny boy lenne a király és ott ülne a savanyú képével.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Bran mint király nagyon sántít. Mint a király segítője és stb, viszont tökéletes lenne.

Az éjjeli őrségnek meg már létjogosultsága sincs. A falontúl nincs fenyegető erő.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. május 14., kedd 8:55

got leak

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Egyrészt ezzel "hivatalosan" is lemondana a trónigényéről illetve megszűntetné azt, másrészt vszeg trauma lenne hogy mindkét csaja mellette/általa hal meg. Illetve így közel lenne az igazi Északhoz, ahogy Tormund is mondta, oda tartozik.

Bran: ez mondjuk nekem is sántít, de a lényeg itt az lenne, hogy demokratikusabb uralkodás lenne és a tanácsának nagyobb szerepe lenne.

De mondom, nekem is az lenne a jobban tetsző, ha Jonny boy lenne a király és ott ülne a savanyú képével.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. május 14., kedd 7:30

volt írta: Got leak
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!2 dolgot nem értek
1. Jon minek öltene feketét? A falat nem kell tovább védeni, mi értelme lenne az őrségnek?
2. Bran miért lenne király? Többször kijelentette, hogy ezek a dolgok őt nem érdeklik. Ő a 3 szemű holló és ezért mondta is, hogy nem lesz deres ura sem. Nagy hülyeség lenne most a trónra ültetni.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Dettó ugyanezt a két dolgot pedzegettem saját magamnak. Mintha ennek a két szar leaknek teóriának az lenne a szerepe, hogy egy béna befejezést várjunk.

Akkor már legyen Sansa a király. Gyakorlatilag már Cerseiként viselkedik csak fiatalabb kiadásban.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: volt » 2019. május 14., kedd 1:33

Got leak
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!2 dolgot nem értek
1. Jon minek öltene feketét? A falat nem kell tovább védeni, mi értelme lenne az őrségnek?
2. Bran miért lenne király? Többször kijelentette, hogy ezek a dolgok őt nem érdeklik. Ő a 3 szemű holló és ezért mondta is, hogy nem lesz deres ura sem. Nagy hülyeség lenne most a trónra ültetni.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2019. május 13., hétfő 22:29

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Inkább Jon legyen király, még ha nem is akart.
Legalább értelmet nyerne a származása, és nem csak arra használták fel, hogy összekülönbözzenek Danyvel.
Plusz neki ez tényleg keserédes, mert azt kellett megölnie érte, akit szeretett.

Bran többször nyomatékosan kijelentette, hogy őt ez az egész nem érdekli.
Fura lenne ha most meg király lenne.

Tyrion meg megérdemelné a sorsát, rengeteg hibát elkövetett (írtak neki az írók ugye), már az előző évadban is többször benézte a dolgokat.
de szerintem az a verzió lesz, hogy végül ő nem hal meg.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. május 13., hétfő 22:24

TheBull6 írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Tyrion halála szerintem esélytelen. Pedig nagyon le lett építve ő is, egyáltalán nem érintene meg a halála még ha őt kedvelem az egyik leginkább is. Ez már messze nem a régi Tyrion sajnos. Jon megöli Danyt ez szerintem ezer%. Ha lehetne még fogadnék is rá. De a Bran lesz a király dologra is bőven van esély. Arról hogy mekkora hülyeségnek gondolom utóbbi kettőt inkább nem mondok semmit...
Továbbra is leak veszély, ne olvasd ha nem akarod.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Több befejezést forgattak, az egyik szerint meghal, a másik szerint nem és a királyi tanács tagja lesz. Havas megöli Danyt és újra éjjeli őr lesz, nekem ez belefér a bittersweetbe, bár sokkal inkább képzelném el ezek után szomorú királynak a trónon. Bran mint király, na az mondjuk remélem nem fog bejönni, írtó béna lenne, sokkal jobbant etszett az új night king teória anno.
Nem illik.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2019. május 13., hétfő 22:18

ziro4vr írta: csak az olvassa tovább aki leaket akar olvasni plssss

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!kíváncsi leszek melyik lesz a Martin által megmondott 3. wtf momentum, Jon megöli Danyt, Tyrion halála vagy hogy Bran lesz a király.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Tyrion halála szerintem esélytelen. Pedig nagyon le lett építve ő is, egyáltalán nem érintene meg a halála még ha őt kedvelem az egyik leginkább is. Ez már messze nem a régi Tyrion sajnos. Jon megöli Danyt ez szerintem ezer%. Ha lehetne még fogadnék is rá. De a Bran lesz a király dologra is bőven van esély. Arról hogy mekkora hülyeségnek gondolom utóbbi kettőt inkább nem mondok semmit...

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. május 13., hétfő 22:12

Go(A(noo))T

Jó rész volt, szerettem, mint az előzőt.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Világos hogy a minőség folyamatosan csökkent, már ami a drámát, párbeszédet, dramaturgiát illeti, de az utolsó két csonka évad különösen kilóg lefelé. Az utolsó még jobban. Ettől függetlenül élvezhető rész volt,

csak aki teóriát akar olvasni az olvassa tovább

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!a leak akkor igaz volt, utolsó részre marad a depiség

csak az olvassa tovább aki leaket akar olvasni plssss

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!kíváncsi leszek melyik lesz a Martin által megmondott 3. wtf momentum, Jon megöli Danyt, Tyrion halála vagy hogy Bran lesz a király.
Nem illik.

poronty
Hozzászólások: 2720
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: poronty » 2019. május 13., hétfő 22:09

Nem tudom volt-e?

https://www.youtube.com/watch?v=EA7UQOYskas
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 31 regisztrált és 0 vendég