Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
KAG
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. május 20., hétfő 9:13

Berti írta: got
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Érthetetlen, hogy hogy engedhették, hogy ez a két barom így szétcsessze ezt a sorozatot. Számomra botrányos, hogy a mindenkori legnézettebb sorozat így beszürkült és ilyen lezárást kapott. :shutup:
Remélem jönni fog a könyv, amely egy méltó végjátékkal és befejezéssel zárul.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!egyik ismerősöm most mondta, hogy elvileg azonos vég lesz, de jobban kifejtve.
ZIDANE

Dupla D
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. május 20., hétfő 9:13

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!megint leszek én a kivétel. nekem tetszett ez a befejezés. :mrgreen:
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

ziro4vr
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Kroos

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. május 20., hétfő 8:42

Még nem néztem meg, de látom pozitívak az értékelések...és nem bírták elnevezni az utolsó kötet címének se, bír az még a legkevesebb. :lol:
Nem illik.

Berti

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. május 20., hétfő 8:06

got
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Érthetetlen, hogy hogy engedhették, hogy ez a két barom így szétcsessze ezt a sorozatot. Számomra botrányos, hogy a mindenkori legnézettebb sorozat így beszürkült és ilyen lezárást kapott. :shutup:
Remélem jönni fog a könyv, amely egy méltó végjátékkal és befejezéssel zárul.

dzsi91
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Sergio Ramos,Zidane,Raúl,Ronaldo

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. május 20., hétfő 6:25

Got
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!szánalmas volt
Real Madrid makes me feel small as a person...as i've got a small penis.We supposed to have 'the best league in the world'
and that doesnt makes me feel good.Football is my religion and i don't want that to be other Gods that are bigger. -Robbie Williams

füst
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus

HozzászólásSzerző: füst » 2019. május 20., hétfő 5:58

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!

Örülök, hogy vége lett, ez egy darab szar volt.
Őszintén sajnálom a színészeket, ők hiányozni fognak.
De ez egy moslék volt, remélem gyorsan elfelejtem.

KAG

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. május 20., hétfő 5:54

ikelemen5 írta: GotSpoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A királyválasztó gyűlésen még Sam képviseli a Síkvidéket, majd ugrunk egyet, és a Királyi gyűlésen Bronn. Mi a ..? Samet nem zavarta? Bran meg azt mondta, hogy jó..megígérted, miért ne? :x

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mondjuk Samről ezt még el is tudom képzelni, hogy pont leszarta.

Egyébként ezek a falon túl most mit fognak csinálni? Maradt ott bármi is?? Ugye láthattuk, hogy jegesmedvét (és ebből kiindulva gondolom más állatokat is) átváltoztattak a White Walkerek.
ZIDANE

ikelemen5
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2019. május 20., hétfő 5:50

GotSpoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A királyválasztó gyűlésen még Sam képviseli a Síkvidéket, majd ugrunk egyet, és a Királyi gyűlésen Bronn. Mi a ..? Samet nem zavarta? Bran meg azt mondta, hogy jó..megígérted, miért ne? :x
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Swineherd
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2019. május 20., hétfő 5:49

GoT
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Arya a felfedező, Yara a fogyatékos, Edmur a stand-up fellépő, King Bran the Broken, ruler of the Six Kingdoms :lol: , Aegon Targaryen a mi is? Éjjeli őrség? De legalább megnyugodhat a sok "állatvédő", Jani megölelte Ghostot.
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Guti, Zidane - Ronaldo

Courtois - Hakimi, Militao, Ramos, Mendy - Pogba, Fabian Ruiz, van de Beek - Kubo - Mbappé, Hazard

csababarca
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

HozzászólásSzerző: csababarca » 2019. május 20., hétfő 5:49

ikelemen5 írta: GoTSpoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!" Give me something for the pain, and let me die" :-( :lol:
Branből királyt csinálni, most komolyan?!!?! Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy RR ide akarta kihozni az egész történetet.
Annyi makkság van a történetben, ebben az epidódban.. :roll: Drogon elpusztítja a trónt.. miért? Annyira okos, hogy ezt így összerakta? Nevetséges. Jon származása így tényleg teljesen értelmetlen. És tényleg havazott Királyvárban? Azt ne mondjátok nekem, hogy az hamu volt végig.. Miból jött rá Dany, hogy nincs meg Jaime?
És igen, nevetséges, amikor poénkodtak Edmure bohózatán, és a királyi ülésen. Mi a faszom ez a jelző Brannek? :| Áh.. ha picit ülepszik remélem, jobbnak fogom látni
:vivo:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!valakinek el kellett pusztítani, gondolom ezért Drogonra esett a választás, mert neki van ehhez ereje úgymond, meg eleve sárkánytűzből olvasztatták egyben is akár.
amúgy érdekes ez a hamu vs hó vita. mert tényleg amikor Dany fekszik, ráesik a fejére egy valami, ami nem hamu, mert csillog, és meg is olvad rajta, fénylik.
Danynek gondolom elmondták a makulátlanjai. szerintem már a csata idején is tudta. de ezeket elég rugalmasan kezelték az írók, mindent csak úgy tudnak a szereplők, offscreen.

a királyválasztást tényleg elpoénkodták, meg az utána lévő ülést is.

Bran the Broken. lehetett volna Bran the builder, elvégre most Királyvár újjáépítése, plusz egész Westeros újraépítése a feladat, nem csak fizikai értelemben.

KAG

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. május 20., hétfő 5:44

GOT Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!+1 plothole in the story. Nem úgy volt, ha valaki megöli a Khalt/Khaleeset, akkor ő lesz a következő uralkodó? Tehát így Jonnak kéne lennie.
Egyébként így tényleg zero értelme volt felhozni, Snow származását. Bár ahogy lezárták az egész sorozatot átölel Night King témát... Azután nem tud meglepni ez sem.

Sajnálom, szerintem rettentő mód elcseszték a végét.

Ez is tényleg mi, hogy Bran lett a király... csalódás a végjáték
ZIDANE

ikelemen5
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2019. május 20., hétfő 5:37

GoTSpoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!" Give me something for the pain, and let me die" :-( :lol:
Branből királyt csinálni, most komolyan?!!?! Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy RR ide akarta kihozni az egész történetet.
Annyi makkság van a történetben, ebben az epidódban.. :roll: Drogon elpusztítja a trónt.. miért? Annyira okos, hogy ezt így összerakta? Nevetséges. Jon származása így tényleg teljesen értelmetlen. És tényleg havazott Királyvárban? Azt ne mondjátok nekem, hogy az hamu volt végig.. Miból jött rá Dany, hogy nincs meg Jaime?
És igen, nevetséges, amikor poénkodtak Edmure bohózatán, és a királyi ülésen. Mi a faszom ez a jelző Brannek? :| Áh.. ha picit ülepszik remélem, jobbnak fogom látni
:vivo:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

csababarca

HozzászólásSzerző: csababarca » 2019. május 20., hétfő 4:46

got

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ez alapján Jon származása egy üres sztorivonal volt, teljesen felesleges.
Ugyanúgy megölte volna Danyt.

kár érte, de nem meglepő az egész évadot nézve, többet nem lehetett várni.

már az elején amikor Tyrion sétáját mutatták 10 percig, meg hogy megsíratja Cerseit, aki egész sorozatban azon munkálkodott, hogy megölje, az nevetséges.

Sansa meg....most komolyan Brantől féltette Északot?
de legalább megkapta amit akart..királynő lett. :lol:

mindegy, végre vége, ez az utolsó évad miatt nálam nem ér fel pl a Lost mellé, amit szintén elrontottak, de a saját világán belül jobban kimagyarázható.

poronty
Kedvenc játékosaid: Varane, Zidane, M. Laudrup, Redondo

HozzászólásSzerző: poronty » 2019. május 20., hétfő 4:36

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget! Méltó lezárást kapott a szánalmas 8. évad. Szégyen az egész.

Martin meg kezdje írni a könyveket kurva gyorsan.
A: Courtois, Hakimi, Varane, Militao, Mendy, Valverde, Ndombele, Havertz, Vinícius Jr, Sancho, Mbappé

B: Lunin, Odriozola, Nacho, Hermoso, Reguilón, Llorente, Ceballos, Ödegaard, Rodrygo, Asensio, Jovic

Caraway
Kedvenc csapatod: Manchester United

HozzászólásSzerző: Caraway » 2019. május 20., hétfő 4:27

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!kibaszott nevetseges.

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. május 20., hétfő 4:24

GoT

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!ééés így ér véget egy - most már kimondhatjuk - zseniálisnak INDULÓ sorozat... hullagyalázás. Ez az utolsó rész mindennek a legallja. Legalább Danyt megölte Jon, ennyi pozitívm volt benne, minden más hulladék. Rész felénél ki akartam nyomni az egészet a picsába.... jobban is jártam volna.

Dany halál után mennyi idő telhetett el? Teleportálás után már időt is utazunk. Király.

Nem elég, hogy egy rakás szar az egész, még próbálkoznak olyan förtelmesen szar poénokkal, mint Edmure vagy a királyi tanács Bronnal??? Te jó Isten.

Totális megsemmisülés az egész. Pfúúú te.
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Merci Zizou & CR! :sziv:

Luka Modric Ballon d'Or 2018!

ferni

HozzászólásSzerző: ferni » 2019. május 20., hétfő 4:18

GoT
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!És elbaszták......
És a Leak is igaz lett végig
Szánalmas befejezés

Legalább Brannek nem kell trón, mindig viszi magával

Swineherd
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2019. május 18., szombat 15:45

GoT:
Wun-wun videóival ritkán értek maradéktalanul egyet, de ez most az az eset: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!https://www.youtube.com/watch?v=mzeTk1QQKlc
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Guti, Zidane - Ronaldo

Courtois - Hakimi, Militao, Ramos, Mendy - Pogba, Fabian Ruiz, van de Beek - Kubo - Mbappé, Hazard

csababarca

HozzászólásSzerző: csababarca » 2019. május 17., péntek 15:46

Sierra írta: Baszki, hát ezt nem vágtam. :D De gáz. Azt is mostanában olvastam, hogy maga a Tűz és Jég dala még be sincs fejezve, én azt hittem az már egy lezárt könyv, és az alapján fejezik be a sorozatot. Mondjuk így belegondolva ja, nem is fejezhették volna be a könyv alapján, hiszen elvileg meg se írta még az öreg (vagy még visszatartják a finálé utánig).
Még két kötet nem készült el.
7-et tervezett MArtin,de ez sem fix egyébként, anno utalt rá, hogy ha szűknek érezni, lesz 8. is.
összecsapni nem akarja.

5 könyvből dolgoztak, a 4.-5. időben nagyjából egyszerre játszódik, de ketté lett bontva földrajzilag a 4. könyv Westeros déli része (Királyvár, Folyóvidék, Dorne, Vas-szigetek), az 5. könyv pedig Essos és Észak.
időben ugyan úgy a harmadik könyv után indul mindkettő.

Sorazatban az 5. évad végén lett vége a könyves alapnak, pár dolog a 6 évadba lett átemelve az utolsó két kötetből, de csak minimálisan.

Sierra

HozzászólásSzerző: Sierra » 2019. május 17., péntek 15:38

Baszki, hát ezt nem vágtam. :D De gáz. Azt is mostanában olvastam, hogy maga a Tűz és Jég dala még be sincs fejezve, én azt hittem az már egy lezárt könyv, és az alapján fejezik be a sorozatot. Mondjuk így belegondolva ja, nem is fejezhették volna be a könyv alapján, hiszen elvileg meg se írta még az öreg (vagy még visszatartják a finálé utánig).
Realmadrid <3

Siempre fieles e Inmortales como el tiempo, inalterables como la Historia, que tienen un nombre propio: ULTRAS SUR!!

madridista fórumon since 2008

Vissza: “Minden más”