Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. január 2., csütörtök 20:54

nmate írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Azert ott ha nem egyutt jon ki a ket utolso resz, hanem 1 het csuszassal, minden nap kaptam volna egy kicsit agyverzest, hogy ezt hogyan fejezik be :D
Boldog Elliot nagyon creepy volt, Rami Maleknek annyira nem all ez jol, hogy nem igaz :D Angelat meg esku rossz volt ujra latni.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nálam az mindig is worst case scenario volt hogy ezek ketten összejönnek.. :lol: Mondjuk Wellick volt a legcreepybb a susogósban. Picit több WR-t amúgy el tudtam volna még viselni, nálam Dom szála volt érdektelen az évadban, a többi hibátlan
Nem illik.

kierkegaard
Hozzászólások: 1686
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2020. január 2., csütörtök 20:31

Faust írta: Meglestem a The end of the fucking world masodik evadjat, nekem sokkal jobban bejott, mint az elso, koherensebb es atgondoltabb, jobban is nez ki, es a karakterek meg mindig elbaszottak teljesen. :lol: Van meg benne egy evad, remelem sikerul tartani a szintet, ha lesz egyaltalan. Bar egy kicsit revbe ert a sorozat, nekem megall igy a laban mint egy kerek egesz. Aki szereti az effele elborult cuccokat, ajanlom.
ha tetszett akkor ajánlom a Wayne c. sorozatot is. Sokkal betegebb és szerintem jobbak a karakterek.:D

MatyiG
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2019. augusztus 27., kedd 15:44

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: MatyiG » 2020. január 2., csütörtök 17:51

Faust írta: Meglestem a The end of the fucking world masodik evadjat, nekem sokkal jobban bejott, mint az elso, koherensebb es atgondoltabb, jobban is nez ki, es a karakterek meg mindig elbaszottak teljesen. :lol: Van meg benne egy evad, remelem sikerul tartani a szintet, ha lesz egyaltalan. Bar egy kicsit revbe ert a sorozat, nekem megall igy a laban mint egy kerek egesz. Aki szereti az effele elborult cuccokat, ajanlom.
Nem lesz már több évad sajnos. :'(

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8310
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. január 2., csütörtök 17:34

Meglestem a The end of the fucking world masodik evadjat, nekem sokkal jobban bejott, mint az elso, koherensebb es atgondoltabb, jobban is nez ki, es a karakterek meg mindig elbaszottak teljesen. :lol: Van meg benne egy evad, remelem sikerul tartani a szintet, ha lesz egyaltalan. Bar egy kicsit revbe ert a sorozat, nekem megall igy a laban mint egy kerek egesz. Aki szereti az effele elborult cuccokat, ajanlom.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2020. január 2., csütörtök 16:35

ziro4vr írta: Mr Robot

Hát ez egy megosztó befejezés, az biztos hogy én örültem, hogy Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!nem scifiként hanem drámaként ért véget.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Azert ott ha nem egyutt jon ki a ket utolso resz, hanem 1 het csuszassal, minden nap kaptam volna egy kicsit agyverzest, hogy ezt hogyan fejezik be :D
Boldog Elliot nagyon creepy volt, Rami Maleknek annyira nem all ez jol, hogy nem igaz :D Angelat meg esku rossz volt ujra latni.

A hetes resz amugy meg mindig 10.0 (13,324 szavazattal) imdb-n, ilyet nem sokat latni, az is volt persze az evad csucsa is.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Yazid » 2020. január 2., csütörtök 12:13

dracula sorozat. aki csípi a témát vagy latta a gary oldmanes filmet, ajanlott, sokkal jobb mint a film, dracula meg az apáca viszi a showt csak ennyit arulok el :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. január 1., szerda 22:32

Mr Robot

Hát ez egy megosztó befejezés, az biztos hogy én örültem, hogy Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!nem scifiként hanem drámaként ért véget.

Meg annak is hogy Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!nem láttuk végül Elliotot, bárki is volt ő jobb így.

Még érlelődni kell, de azt hiszem top 3 sorozat az évtizedből. Mondjuk a finálé zenéje kicsit a Darkot idézte nekem.
Nem illik.

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Caraway » 2019. december 30., hétfő 15:56

Remy írta: WITCHER: Noha megvannak a hibái, van még mit csiszolni rajta, DE! Ez lehet az, ami betölti a LOTR után hagyott űrt. Ez lehet az, amivé végül se a GoT, se a Hobbit nem tudott válni. Cavill valami elképesztő, a világ parádé. Most azonnal nézném tovább!

:sziv:
Ugyanez. Most fejeztem be, se konyvet nem olvastam, se nem jatszottam, de nekem rohadtul bejott az egesz. Mondjuk sokszor figyelnem kellett, mert nem ertettem mi tortenik, de a vegere osszeallt a kep. Cavill pedig nalam is pont, hogy nagy pluszpont, szerintem nagyon jol eltalaltak.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: torjack » 2019. december 28., szombat 22:18

KAG írta: Evek ota ra akarom magam venni a Breaking Bad-re,de nem éli túl soha az első par reszt nálam.
A pilot harmadik nekifutásra ment le.
Az első évad kb. 1 év alatt.
Utána a második már lement egybe kb. pár hét alatt.
Harmadik évadtól ment a dara.
5. évadot (16 rész) kora reggel elkezdtem, éjfélre kinyírtam.

Nagyon fasza cucc, de az elején piszkosul igényli a bizalmat.

Tőlem végül megkapta, mert azután kezdtem el, hogy lement az egész és sokan egekig magasztalták.

Megérte, de ha nem utólag kezdem el, esélyes, hogy dobom a francba még az elején.
Jó, hogy így alakult, összességében nagyot ment a cucc.

Sem előtte, sem azóta nem toltam akkora darát, mint a BB végén. Piszkosul adta.

A Better Call Saul (szigorúan BB után) szintén ül, de ez is valahol türelemjáték.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9175
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. december 28., szombat 21:58

KAG írta: Evek ota ra akarom magam venni a Breaking Bad-re,de nem éli túl soha az első par reszt nálam.
Az elso evad alatt en is sokat szenvedtem, utana viszont rengeteget javul.
'shutterisland írta: better call saul-ba erdemes belekezdeni vagy koze nincs ehhez a szinvonalhoz ?
Batran kezdd el, siman megallja a helyet.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. december 28., szombat 21:33

Azt a dalt, ha 50x nem hallgattam már meg, akkor egyszer sem. :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2019. december 28., szombat 20:01

Remy írta: WITCHER: Noha megvannak a hibái, van még mit csiszolni rajta, DE! Ez lehet az, ami betölti a LOTR után hagyott űrt. Ez lehet az, amivé végül se a GoT, se a Hobbit nem tudott válni. Cavill valami elképesztő, a világ parádé. Most azonnal nézném tovább!

:sziv:
Nekem a zene is nagyon bejött, nem számítottam rá, hogy ennyire eltalálják. Sok a W3 zenéire hasonlított hangszer használatban. Úgy látom másoknak is bejött, Toss a coin to your witcher elég szépet megy a youtube-on.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10055
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. december 28., szombat 19:03

letoltam a mandalorian első évadát.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!az utolsó két rész végülis elég érdekes lett, a cliffhanger is bejött. kíváncsi vagyok, hogy mi lesz tovább. nekem nagyon kellet már egy ilyen sw adag. ami nem skywalker, nem rajzolt, nem él túl mindenki mindent. azt is elnézem neki, hogy egy 8 részes évad helyenként tudott unalmas lenni, de végülis az utolsó két részben értelmet kapott a sok unalmas misszió. az uccsó részben egyedül az nem tetszett, mikor kinyírták az összes rohamosztagost, lelőtték gideon hajóját. erre azt mondják, hogy hát akkor mi maradhatunk is akár. hát az wtf volt. összességében elment, de kellett, de a 2. évadtól történetvezetésben többet várok. látványban nagyon passzol.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. december 28., szombat 19:00

KAG írta: Evek ota ra akarom magam venni a Breaking Bad-re,de nem éli túl soha az első par reszt nálam.
Évadról évadra egyre jobb. Az elsőnél nekem is volt egy kasza. Másodikra sikerült végigszenvednem. De megéri.

El Camino nekem nem igazán jött be.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2019. december 28., szombat 18:47

szvsz az alapsztori es a karakterek ott vannak, saul dumaja parades ha valaki angolul nezi.

az eleje es a vege eros, a kozepe kozepes es nehol vontatott, bar a legyes resztol ( :-@ ) eltekintve nekem atjott vegig.
ritka az olyan sorozat, ahol az elso vagy elso ket evad utan nincsen visszaeses.

bar en messze vagyok a sorozatfuggotol,eleg sok topnak titulalt sorozatot nem lattam meg, igy valoszinu lejjebb fog csuszni a listamon kesobb,ha azokat potolom.
ezt is 2 honap alat tudtam "ledaralni"

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5150
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: lestat » 2019. december 28., szombat 18:41

'shutterisland írta: ujraztam a bb-t, a nehol ellaposodott csaladi dramas reszektol eltekintve meg mindig az egyik favorit.

majd az el camino-t is megnezem a minap.

better call saul-ba erdemes belekezdeni vagy koze nincs ehhez a szinvonalhoz ?

El Caminot ha megnezted irj pls véleményt. Ha nagyon rossz nem rontanám el a BB élményt.
Egyik legjobb sorozat amugy. Imádom.

Boooomm :mrgreen:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. december 28., szombat 18:05

KAG írta: Evek ota ra akarom magam venni a Breaking Bad-re,de nem éli túl soha az első par reszt nálam.
Pont annyit ér. Én vegigszenvedtem, felejthető.

Booooooom
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. december 28., szombat 18:03

Evek ota ra akarom magam venni a Breaking Bad-re,de nem éli túl soha az első par reszt nálam.
ZIDANE

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2019. december 28., szombat 17:39

ujraztam a bb-t, a nehol ellaposodott csaladi dramas reszektol eltekintve meg mindig az egyik favorit.

majd az el camino-t is megnezem a minap.

better call saul-ba erdemes belekezdeni vagy koze nincs ehhez a szinvonalhoz ?

MatyiG
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2019. augusztus 27., kedd 15:44

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: MatyiG » 2019. december 28., szombat 17:27

Bencze írta: You-t nezi valaki? Most kezdem a masodik szezont miutan az elsot megneztem 24 ora alatt. Korai Dexterhez hasonlitanam csak nyomasztobb hangolatu.
Az szép teljesítmény. :D Én ősszel néztem az első évadot, a másodikból eddig az első három részt láttam, egyelőre hozza a színvonalat, bár van egy tippem, hogy mi lesz a végén a csattanó. :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 66 regisztrált és 0 vendég