Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1637
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Caraway » 2020. március 26., csütörtök 18:26

Realista24 írta: Kéne nekem egy jó sorozat.
La casa de papel(Money heist). Aprilis 3.-an jon a 4. evada, egy het alatt siman ledaralod az eddigi harom evadot. :mrgreen:

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3366
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Yazid » 2020. március 26., csütörtök 18:21

Realista24 írta: Kéne nekem egy jó sorozat.
Oz

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2020. március 26., csütörtök 18:20

Realista24 írta: Kéne nekem egy jó sorozat.
Gotham.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 26., csütörtök 18:13

Kéne nekem egy jó sorozat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. március 26., csütörtök 17:09

Peaky Blinders
S04 végére kicsit csalódás lett. Mindig jön egy nagyobb hatalom, kicsit többet gyúrunk rá, aztán nyerünk. :(
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

ELSiete
Hozzászólások: 2748
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2020. március 24., kedd 21:05

Visszaterve a temahoz, addig ez a sorozat nem is azt mondom, hogy elkezdi mosdatni oket, de arnyalja a kepet, hogy a szexualis ragadozokon kivul letezik egy reteg, ahol mar elmosodnak a hatarok, hogy ki kit hasznal ki.
Igen, nekem is ez tetszett, hogy a sorozat végkicsengése az volt, hogy alapvetően mindenki sáros, női és férfi oldalon egyaránt. Mert pl. Alex is az volt, hiszen tudta mi megy a háta mögött, de jó strucc módjára bedugta a fejét a homokba. Aztán nyilván van, aki jobban felelősségre vonható, de összességében ez gyakran sokkal komplexebb, mint hinnénk, és nem mindig 1 vagy 2 szereplős a dolog.

Hannah kapcsan melyik jelenetre gondolsz? Amikor Mitch-el a hotelszobaban volt vagy amikor a csatorna fonoketol eloleptetest kapott?
Amikor Mitchel a hotel szobában volt. Aki nem akarja, azt nem viszik. Én legalábbis így gondolom. De Hannanak nem csak itt, hanem amikor Fred felkínált neki egy sokkal magasabb pozíciót, akkor is kihátrálhatott volna, hamár tényleg ennyire számít neki amit a lelkiismerete kínál. Kettőből nulla. Mindezek után ha már ilyen helyzetbe hozta magát, én inkább túlléptem volna ezen, főleg hogy alapvetően haverok maradtak Mitchel és tudtak tovább együtt dolgozni. Mindezek után neki ezt el kellett volna fogadnia magán, hogy hupsz ő sem különbözik azoktól az egyszerű nőcskéktől, akik egy kellemes pásztoróra után kerülnek magasabb poziba, és le kellett volna nyelnie a békát, esetleg tanulni belőle és a tehetségével felhívnia a továbbiakban a figyelmet, vagy szimplán nem foglalkozni vele, esetleg ott hagyni az egész kócerájt, ha ekkora bűntudata van.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. március 24., kedd 19:31

doncsontos írta:
ziro4vr írta: Westworld s03e02

Jót tesz neki, hogy végre leegyszerűsítették.
ugyanez a gondolat fordult meg a fejembe a rész végén, hogy baaazmeg végre nem kell egy teljes évadot újrázni, hogy rájöjjek mi a faszom folyik itt:DDDD

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!pinkmant el is felejtettem amugy, annyira marandóra sikerült a beleírása az első részbe..de gondolom majd Ő lesz aki mindenáron megakarja védeni Dolorest Bernardtól meg Maevtől... remélem jól kinyírják a faszba :smile:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!hát ő is host vagy nemhost, gondolom host, aki majd táncol a jó meg a rossz oldal között, aztán a végén megöli dolorest könnyek között :lol:
Nem illik.

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1188
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2020. március 24., kedd 17:31

ziro4vr írta: Westworld s03e02

Jót tesz neki, hogy végre leegyszerűsítették.
ugyanez a gondolat fordult meg a fejembe a rész végén, hogy baaazmeg végre nem kell egy teljes évadot újrázni, hogy rájöjjek mi a faszom folyik itt:DDDD

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!pinkmant el is felejtettem amugy, annyira marandóra sikerült a beleírása az első részbe..de gondolom majd Ő lesz aki mindenáron megakarja védeni Dolorest Bernardtól meg Maevtől... remélem jól kinyírják a faszba :smile:
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2020. március 24., kedd 17:02

Titans S01

Igy az egesz Arrowverse utan nem voltak nagy elvarasaim a DC sorozatokkal szemben, gondoltam ha ez is a "megszokott" szintet hozza, legalabb gyorsan kukazhatom. Viszont megleptek, pozitivan csalodtam. Nem az a vicceskedo, inkabb sotetebb a hangulata. Stream es kabeles sorozatoknal sokszor erzem, hogy indokolatlanul elnyujtjak a reszeket, itt viszont ezek pont jol voltak adagolva.

Ha felhozom magam a Better Call Saullal meg a Homelanddel, lehet el is kezdem a Doom Patrol spin-offot.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. március 24., kedd 8:55

Westworld s03e02

Jót tesz neki, hogy végre leegyszerűsítették.
Nem illik.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2020. március 24., kedd 0:55

The Morning Show
ELSiete írta:Úgy összességében a sztori nem volt rossz, valahogy nekem, akinek semmi köze a média és a TV világához, nehezen tudtam megérteni 1-1 problémát, néha úgy éreztem, hogy erősen túlreagálnak a szereplők dolgokat, aztán végül annyira fullba tolta mindenki a kretént, hogy az végül 1 ember életét követelte, de valahogy nekem Hannah szála sem volt meggyőző, és őt sem tudtam megérteni, hogy anno miért nem tudott nemet mondani, és hogy most akkor honnan is kezdődik a nő és a férfi felelőssége. Szóval hmm nem tudom, érlelni kell ezt még, de maradok a folytatásra.
Eddig az egesz metoo kapcsan mindenhonnan az a kep jott, hogy van a magas pozicioban ulo fonok, aki visszael a hatalmaval, az alatta levoket ugy fizikailag mint lelkileg terrorizalja. (remek pelda ra a The Loudest Voice c. sorozat, amire nem veletlenul kapott Russel Crowe Golden Globe-ot. habar nekem maga a fox news-os szal jobban tetszett) Visszaterve a temahoz, addig ez a sorozat nem is azt mondom, hogy elkezdi mosdatni oket, de arnyalja a kepet, hogy a szexualis ragadozokon kivul letezik egy reteg, ahol mar elmosodnak a hatarok, hogy ki kit hasznal ki.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Hannah kapcsan melyik jelenetre gondolsz? Amikor Mitch-el a hotelszobaban volt vagy amikor a csatorna fonoketol eloleptetest kapott?

Elobbit valami olyasmivel magyarazta, hogyha egy altala ilyen szinten dicsoitett szemely ot akarja, akkor nem mondhat nemet.

Utobbinal meg pont azert erdekes a tv-s kozeg, mert hatalmasak a fizetesbeli kulonbsegek, keves munkahelyen dolgozol kozvetlenul olyannal, aki tobb szazszor annyit keres, mint te.

Abbol a szempontbol Mitchnek is igaza van, hogy o egyaltalan nem volt eroszakos, nem zsarolt meg senkit, nem is ajanlott neki semmit, csak egyszeruen elcsabitott egy fiatal csajt, aki barmelyik pillanatban elmehetett volna, de nem sokkal kesobb inkabb felmaszott a hatan.

Szerintem Hannah is ugy gondolta, hogy egy egyejszakas kaland utan megkapta almai allasat. Csak azzal nem szamolt, hogy a lelkiismerete, vagy inkabb az igazsagerzete, hogy talan erdemtelenul van ott, teljesen felemeszti.

ELSiete
Hozzászólások: 2748
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2020. március 23., hétfő 23:31

h3x0r írta:
ELSiete írta: The Morning Show

6 rész után...jesus, Jennifer Aniston iszonyat idegesítő, Reese Witherspoon ezerszer jobb. Nem értem a hypeot Aniston korül. Mindenesetre még 4 rész van vissza, de eddig túl van tolva a drámázás az egész sorozatban, mondhatni idegtépő az egész. Nem rossz, de eddig nem győzött meg.
Vannak bajok a sorozattal, a jo par szamomra ciki jelenet miatt lassan is haladtam vele, viszont az utolso par resz konnyen lecsuszott.
Most fejeztem be. Az 5-6-7-es rész nagyon gyenge volt és nehezen csúszott, de utána akkora lendületet kapott ismét a sorozat, hogy abszolút megérte maradni. És igen, az utolsó 2-3 részben Jen Aniston is szállított jópár OMG jelenetet, amely által átértékeltem az ő játékát is, összességében nem volt rossz a nő.

Úgy összességében a sztori nem volt rossz, valahogy nekem, akinek semmi köze a média és a TV világához, nehezen tudtam megérteni 1-1 problémát, néha úgy éreztem, hogy erősen túlreagálnak a szereplők dolgokat, aztán végül annyira fullba tolta mindenki a kretént, hogy az végül 1 ember életét követelte, de valahogy nekem Hannah szála sem volt meggyőző, és őt sem tudtam megérteni, hogy anno miért nem tudott nemet mondani, és hogy most akkor honnan is kezdődik a nő és a férfi felelőssége. Szóval hmm nem tudom, érlelni kell ezt még, de maradok a folytatásra.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

kierkegaard
Hozzászólások: 1655
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2020. március 23., hétfő 22:54

Valóban jó kis rész volt újfent. nagyon hiányozni fog, hiszen a témában nem igen vannak hasonlóan összeszedett sorozatok. :-(

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 23., hétfő 22:41

Realista24 írta:
ziro4vr írta: Homeland 8x6

Hát, gyanúsan Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!ruszkik feat gollam lesz a hunyó, akik egyrészt be fogják sárazni Carriet, másrészt ezt a gyökér elnököt megetetik.
Bazeg, el is felejtettem.
Na, ez patent volt, előzetes alapján következő meg jobb. Adom amit írsz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8487
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Sierra » 2020. március 23., hétfő 21:09

Dark S02

Nemtom ki latta innen ezt a sorozatot, de aki igen az leirhatna h mi a velemenye. Hat sztem ez a masodik evad egy szar. Az elso is elegge tul volt bonyolitva de itt a negyzetre emeltek az egeszet. Tok ertelmetlennek tunik az egesz, kb semmit nem ertek mar. Ahogy meg lezartak... No comment :(

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2020. március 23., hétfő 14:35

ELSiete írta: The Morning Show

6 rész után...jesus, Jennifer Aniston iszonyat idegesítő, Reese Witherspoon ezerszer jobb. Nem értem a hypeot Aniston korül. Mindenesetre még 4 rész van vissza, de eddig túl van tolva a drámázás az egész sorozatban, mondhatni idegtépő az egész. Nem rossz, de eddig nem győzött meg.
Vannak bajok a sorozattal, a jo par szamomra ciki jelenet miatt lassan is haladtam vele, viszont az utolso par resz konnyen lecsuszott.

ELSiete
Hozzászólások: 2748
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2020. március 22., vasárnap 23:41

The Morning Show

6 rész után...jesus, Jennifer Aniston iszonyat idegesítő, Reese Witherspoon ezerszer jobb. Nem értem a hypeot Aniston korül. Mindenesetre még 4 rész van vissza, de eddig túl van tolva a drámázás az egész sorozatban, mondhatni idegtépő az egész. Nem rossz, de eddig nem győzött meg.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 22., vasárnap 21:55

ziro4vr írta: Nézzed, fasza rész offkorsz mint eddig.
Meg van két Narcos részem, azt befejeztem már. Nagyon penge.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ELSiete
Hozzászólások: 2748
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2020. március 22., vasárnap 21:18

Nálam sincs TOP, ezek közül nehezen tudnék választani, de ők lennének a kedvenceim:

The leftovers, Vis a vis, La casa de papel, Game of thrones, Prison Break, Dexter, Big Little Lies, Peaky Blinders.

Jelenleg amúgy a Bansheet, a The Morning Showt és a The wiret nézem.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
portillo
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 14:16
Kedvenc játékosaid: Javier Portillo, Robinho, Varane, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Bépé
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: portillo » 2020. március 22., vasárnap 21:11

ikelemen5 írta: Babylon Berlin
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Most mi van? :D Melyik résztől kell folytatnom a hbo go-n, ha láttam az első két évadot?
Nem úgy volt vége a második évadnak, hogy kiderült, hogy az arany az maga a vonat, vagy mi? Vagy mi volt a vége?
Nem jó ez, ha két év kimarad az évadok közt.
Én már néha a másodikban is megkeveredtem, hogy mi van.
Kéne ilyen 5-10 perces összefoglaló az előző évadokból :D
Szégyen a kukás, de hasznos.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 15 regisztrált és 0 vendég