Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2020. március 24., kedd 17:02

Titans S01

Igy az egesz Arrowverse utan nem voltak nagy elvarasaim a DC sorozatokkal szemben, gondoltam ha ez is a "megszokott" szintet hozza, legalabb gyorsan kukazhatom. Viszont megleptek, pozitivan csalodtam. Nem az a vicceskedo, inkabb sotetebb a hangulata. Stream es kabeles sorozatoknal sokszor erzem, hogy indokolatlanul elnyujtjak a reszeket, itt viszont ezek pont jol voltak adagolva.

Ha felhozom magam a Better Call Saullal meg a Homelanddel, lehet el is kezdem a Doom Patrol spin-offot.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. március 24., kedd 8:55

Westworld s03e02

Jót tesz neki, hogy végre leegyszerűsítették.
Nem illik.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2020. március 24., kedd 0:55

The Morning Show
ELSiete írta:Úgy összességében a sztori nem volt rossz, valahogy nekem, akinek semmi köze a média és a TV világához, nehezen tudtam megérteni 1-1 problémát, néha úgy éreztem, hogy erősen túlreagálnak a szereplők dolgokat, aztán végül annyira fullba tolta mindenki a kretént, hogy az végül 1 ember életét követelte, de valahogy nekem Hannah szála sem volt meggyőző, és őt sem tudtam megérteni, hogy anno miért nem tudott nemet mondani, és hogy most akkor honnan is kezdődik a nő és a férfi felelőssége. Szóval hmm nem tudom, érlelni kell ezt még, de maradok a folytatásra.
Eddig az egesz metoo kapcsan mindenhonnan az a kep jott, hogy van a magas pozicioban ulo fonok, aki visszael a hatalmaval, az alatta levoket ugy fizikailag mint lelkileg terrorizalja. (remek pelda ra a The Loudest Voice c. sorozat, amire nem veletlenul kapott Russel Crowe Golden Globe-ot. habar nekem maga a fox news-os szal jobban tetszett) Visszaterve a temahoz, addig ez a sorozat nem is azt mondom, hogy elkezdi mosdatni oket, de arnyalja a kepet, hogy a szexualis ragadozokon kivul letezik egy reteg, ahol mar elmosodnak a hatarok, hogy ki kit hasznal ki.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Hannah kapcsan melyik jelenetre gondolsz? Amikor Mitch-el a hotelszobaban volt vagy amikor a csatorna fonoketol eloleptetest kapott?

Elobbit valami olyasmivel magyarazta, hogyha egy altala ilyen szinten dicsoitett szemely ot akarja, akkor nem mondhat nemet.

Utobbinal meg pont azert erdekes a tv-s kozeg, mert hatalmasak a fizetesbeli kulonbsegek, keves munkahelyen dolgozol kozvetlenul olyannal, aki tobb szazszor annyit keres, mint te.

Abbol a szempontbol Mitchnek is igaza van, hogy o egyaltalan nem volt eroszakos, nem zsarolt meg senkit, nem is ajanlott neki semmit, csak egyszeruen elcsabitott egy fiatal csajt, aki barmelyik pillanatban elmehetett volna, de nem sokkal kesobb inkabb felmaszott a hatan.

Szerintem Hannah is ugy gondolta, hogy egy egyejszakas kaland utan megkapta almai allasat. Csak azzal nem szamolt, hogy a lelkiismerete, vagy inkabb az igazsagerzete, hogy talan erdemtelenul van ott, teljesen felemeszti.

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2020. március 23., hétfő 23:31

h3x0r írta:
ELSiete írta: The Morning Show

6 rész után...jesus, Jennifer Aniston iszonyat idegesítő, Reese Witherspoon ezerszer jobb. Nem értem a hypeot Aniston korül. Mindenesetre még 4 rész van vissza, de eddig túl van tolva a drámázás az egész sorozatban, mondhatni idegtépő az egész. Nem rossz, de eddig nem győzött meg.
Vannak bajok a sorozattal, a jo par szamomra ciki jelenet miatt lassan is haladtam vele, viszont az utolso par resz konnyen lecsuszott.
Most fejeztem be. Az 5-6-7-es rész nagyon gyenge volt és nehezen csúszott, de utána akkora lendületet kapott ismét a sorozat, hogy abszolút megérte maradni. És igen, az utolsó 2-3 részben Jen Aniston is szállított jópár OMG jelenetet, amely által átértékeltem az ő játékát is, összességében nem volt rossz a nő.

Úgy összességében a sztori nem volt rossz, valahogy nekem, akinek semmi köze a média és a TV világához, nehezen tudtam megérteni 1-1 problémát, néha úgy éreztem, hogy erősen túlreagálnak a szereplők dolgokat, aztán végül annyira fullba tolta mindenki a kretént, hogy az végül 1 ember életét követelte, de valahogy nekem Hannah szála sem volt meggyőző, és őt sem tudtam megérteni, hogy anno miért nem tudott nemet mondani, és hogy most akkor honnan is kezdődik a nő és a férfi felelőssége. Szóval hmm nem tudom, érlelni kell ezt még, de maradok a folytatásra.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

kierkegaard
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2020. március 23., hétfő 22:54

Valóban jó kis rész volt újfent. nagyon hiányozni fog, hiszen a témában nem igen vannak hasonlóan összeszedett sorozatok. :-(

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 23., hétfő 22:41

Realista24 írta:
ziro4vr írta: Homeland 8x6

Hát, gyanúsan Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!ruszkik feat gollam lesz a hunyó, akik egyrészt be fogják sárazni Carriet, másrészt ezt a gyökér elnököt megetetik.
Bazeg, el is felejtettem.
Na, ez patent volt, előzetes alapján következő meg jobb. Adom amit írsz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Sierra » 2020. március 23., hétfő 21:09

Dark S02

Nemtom ki latta innen ezt a sorozatot, de aki igen az leirhatna h mi a velemenye. Hat sztem ez a masodik evad egy szar. Az elso is elegge tul volt bonyolitva de itt a negyzetre emeltek az egeszet. Tok ertelmetlennek tunik az egesz, kb semmit nem ertek mar. Ahogy meg lezartak... No comment :(

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2020. március 23., hétfő 14:35

ELSiete írta: The Morning Show

6 rész után...jesus, Jennifer Aniston iszonyat idegesítő, Reese Witherspoon ezerszer jobb. Nem értem a hypeot Aniston korül. Mindenesetre még 4 rész van vissza, de eddig túl van tolva a drámázás az egész sorozatban, mondhatni idegtépő az egész. Nem rossz, de eddig nem győzött meg.
Vannak bajok a sorozattal, a jo par szamomra ciki jelenet miatt lassan is haladtam vele, viszont az utolso par resz konnyen lecsuszott.

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2020. március 22., vasárnap 23:41

The Morning Show

6 rész után...jesus, Jennifer Aniston iszonyat idegesítő, Reese Witherspoon ezerszer jobb. Nem értem a hypeot Aniston korül. Mindenesetre még 4 rész van vissza, de eddig túl van tolva a drámázás az egész sorozatban, mondhatni idegtépő az egész. Nem rossz, de eddig nem győzött meg.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 22., vasárnap 21:55

ziro4vr írta: Nézzed, fasza rész offkorsz mint eddig.
Meg van két Narcos részem, azt befejeztem már. Nagyon penge.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2020. március 22., vasárnap 21:18

Nálam sincs TOP, ezek közül nehezen tudnék választani, de ők lennének a kedvenceim:

The leftovers, Vis a vis, La casa de papel, Game of thrones, Prison Break, Dexter, Big Little Lies, Peaky Blinders.

Jelenleg amúgy a Bansheet, a The Morning Showt és a The wiret nézem.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
portillo
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 14:16
Kedvenc játékosaid: Javier Portillo, Robinho, Varane, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Bépé
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: portillo » 2020. március 22., vasárnap 21:11

ikelemen5 írta: Babylon Berlin
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Most mi van? :D Melyik résztől kell folytatnom a hbo go-n, ha láttam az első két évadot?
Nem úgy volt vége a második évadnak, hogy kiderült, hogy az arany az maga a vonat, vagy mi? Vagy mi volt a vége?
Nem jó ez, ha két év kimarad az évadok közt.
Én már néha a másodikban is megkeveredtem, hogy mi van.
Kéne ilyen 5-10 perces összefoglaló az előző évadokból :D
Szégyen a kukás, de hasznos.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2020. március 22., vasárnap 20:37

Babylon Berlin
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Most mi van? :D Melyik résztől kell folytatnom a hbo go-n, ha láttam az első két évadot?
Nem úgy volt vége a második évadnak, hogy kiderült, hogy az arany az maga a vonat, vagy mi? Vagy mi volt a vége?
Nem jó ez, ha két év kimarad az évadok közt.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: gunner » 2020. március 22., vasárnap 19:59

Bár most kicsit eltérnek a fő sztoritól, szerintem igen, én nagyon bírtam :)
"And my heart will leave you never."

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2020. március 22., vasárnap 19:51

Babilon Berlin harmadik évada közben fent van a nagykönyvtárban németül. Én szerintem várok még a szinkronos verzióra, így meló után nem vállalom be feliratosan (még amíg van meló).
Vélemény? Továbbra is tartja a színvonalat? :sziv:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. március 22., vasárnap 18:07

Neeeeeeeeee :lol: :lol: :lol:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2020. március 22., vasárnap 17:50

Anthony írta:
gunner írta:Nip/tuck
Jaj gecc, abban mekkora alázások vannak :lol:

Mikor Christian mondja a kövér csajnak, hogy csak akkor dugja meg, ha felhúz egy mekis zacskót a fejére. És a csaj megteszi :lol:
Az nagy jelenet! :kalapos: Lakotarsammal neztem a sorozatot meg jo par evvel ezelott egy delutan. Este elment valahova, en meg poenbol a parnajara tettem egy ilyen papirzacskot, a szemenel es a szajanal kivagtam, majd rairtam, hogy "vegyél fel". Masnap koran keltem, csak este fele talalkoztunk, akkor meselte, hogy jo volt a vicc meg minden, csak pont egy csajjal jott haza, aki nem nagyon ertette, hogy miert van az ott. :lol:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. március 22., vasárnap 17:31

gunner írta:Nip/tuck
Jaj gecc, abban mekkora alázások vannak :lol:

Mikor Christian mondja a kövér csajnak, hogy csak akkor dugja meg, ha felhúz egy mekis zacskót a fejére. És a csaj megteszi :lol:

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: gunner » 2020. március 22., vasárnap 17:08

Én is hozzászólnék a top sorozatokhoz:

How I met your mother
Nip/tuck
Six feet under
Family Guy
Lost

Ezek, amelyeket befejeztem, még esélyes lehet bekerülni a Taboo, Peaky blinders, Black Mirror, Babylon Berlin is, ha nem romlik a színvonal a folytatásban.
"And my heart will leave you never."

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. március 21., szombat 20:09

Nézzed, fasza rész offkorsz mint eddig.
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 60 regisztrált és 0 vendég