Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 4., hétfő 13:52

Sierra írta:
Realista24 írta: Valami fasza sorozatot tud valaki? Kifogytam :x

GOT és társai vonal kilőve.
Twin Peaks? :D
Vagy Peaky Blinders, ha nem volt meg. Amugy imdb-n van top rater tv-series lista is, erdemes szemezgetni.
Peaky hogy a túróba ne lett volna meg :mrgreen: Bárcsak most kezdeném :sziv:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. január 4., hétfő 13:51

Realista24 írta: Valami fasza sorozatot tud valaki? Kifogytam :x

GOT és társai vonal kilőve.
Twin Peaks? :D
Vagy Peaky Blinders, ha nem volt meg. Amugy imdb-n van top rated tv-series lista is, erdemes szemezgetni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sierra 2021. január 4., hétfő 13:53-kor.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 4., hétfő 13:50

Valami fasza sorozatot tud valaki? Kifogytam :x

GOT és társai vonal kilőve.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1985
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2021. január 3., vasárnap 18:48

wZoLee7 írta:
Anthony írta: Nah én gyorsan be is daráltam az új Vikings évadot, hát volt benne pár jó dolog is, de kb hozta a Sons of Ragnar széria szintet, jó hogy vége.
már megvan a 10-es évad B része? mert eddig az első 10 rész volt csak amit láttam
közben megvan, jó h írtad, már vártam
Pár napja ezt is "kicsapták" a netre egybe :D

nemtudom... Anno a Franciaországba való hajózás előtt abbahagytam. Előtte imádtdam, daráltam, de nem tudtam heteket várni az új részre, majd az újabbra, aztán ott tartottam egy képzeletbeli szünetet. Hogy majd akkor egyben ledarálom. De "egy bizonyos jelenet" után sokan mondták, itt is írták, hogy a sorozat színvonala sajnos lecsökkent. Így nem tudom, érdemes-e folytatni. vagy lehet max "addig" megnézem, aztán ott OFF :D

Ugyanígy vagyok a Trónok harcával is, uccsó évadot nem láttam, de ahágy ember irományát láttam, ismerőssel beszélve mind lehúzta az utolsó évadot itt is.



Star Wars - The Clone Wars 7.évad

Kicsit megkésve, de végül bepótoltam ezt is. A TÖKÉLETES STAR WARS élmény. Érdemes volt - ha x évvel később is - a készítőknek elvarrni a szálakat, lezárni a storyt. Ezen évad nélkül olyan üres, lezáratlan lett volna az egész. Rengeteg kérdésre választ kaptunk, sok-sok híres esemény felvezetése itt megvolt. A Mandalorianban feltűnt bizonyos személy is itt meg van magyarázva (továbbá jópár Mandalorian szereplő van itt is), hogy lehet még életben. Zseniális!!! A menet közbeni gagyi filmeket el kell felejteni és ilyesmi szinvonalra kellene rámenni. Reméljük hasonlók lesznek a készülőben lévő sorozatok is, mint ez, vagy a Mandalorian voltak. Ez az a műfaj, világ, ami sosem fogy ki a történetekből.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!66-os parancs. Darth Maul, Ashoka, Rex mind-mind zseniális karakterek voltak.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. január 2., szombat 14:01

Anthony írta: Nah én gyorsan be is daráltam az új Vikings évadot, hát volt benne pár jó dolog is, de kb hozta a Sons of Ragnar széria szintet, jó hogy vége.
már megvan a 10-es évad B része? mert eddig az első 10 rész volt csak amit láttam

közben megvan, jó h írtad, már vártam

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. január 2., szombat 13:49

Nah én gyorsan be is daráltam az új Vikings évadot, hát volt benne pár jó dolog is, de kb hozta a Sons of Ragnar széria szintet, jó hogy vége.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. január 2., szombat 13:05

_Bushido_ írta: Money Heist / La casa de papel s02

Nemtudom már ki írta korábban, hogy itt már jóval több buktatója van a sorozatnak... egyet kell vele értenem. Első évad kifejezetten jó volt - még ha pár "lehetetlen" volt ott is, de itt a másodikban több.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!az a korábban említett motoros jelenet, nonszensz. Bár orvos nem vagyok, de ha valaki 3 golyót kap a hasába, az nem marad meg ilyen sokáig orvosi körülmények nélkül. Meg fura mód a golyók sose találták el a főszereplőket.

Nemtudom hova lehet ezt még folytatni, meg egyáltalán minek, ez az utolsó jelenet szerintem itt kifejezetten jó lezárás lett volna.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!de gondolom x év után valahogy lebuknak, elkezdik költeni a pénzt, aztán elindul az üldözés.
Majd meglátod, de pár visszatekintős jelenetnek hála egész korrekt oka lesz a folytatásnak is. Aki még nem látta a 3.-4. évadot az ezt most ne olvassa el. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az, hogy az egyik IQ zsenit elkapták nem hatott meg, még a csajt is (szándékosan nem írtam neveket hát ha mégis valaki elolvasná) odalöktem volna aztán helló :lol:

Nekem végig bejött, volt a 4 évad alatt pár olyan rész, és itt inkább jelenetekre gondolok, amit untam, de szerintem elég jól felépített sorozat volt ami végre nem egy amerikai felfogású maszlag volt. Bőven lehetett azonosulni mind a 3 vonallal, rabló, rendőr, túsz. Sőt én még azt mondom, leginkább a rendőrüknek lehetett szurkolni :lol:

Újabb 3.-4. évados spoiler---->Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!megkínozták az egyetlen embert, és? államtitkokat is loptak, egy csomó olyan dolgot törtek fel amiért néhány országban eltüntették volna őket és sosem kerülnek elő

Talán leginkább a váratlan csavarok és az előre pontosan megtervezett akció az ami a legtöbb embert lenyűgözte.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1985
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2021. január 2., szombat 12:48

Money Heist / La casa de papel s02

Nemtudom már ki írta korábban, hogy itt már jóval több buktatója van a sorozatnak... egyet kell vele értenem. Első évad kifejezetten jó volt - még ha pár "lehetetlen" volt ott is, de itt a másodikban több.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!az a korábban említett motoros jelenet, nonszensz. Bár orvos nem vagyok, de ha valaki 3 golyót kap a hasába, az nem marad meg ilyen sokáig orvosi körülmények nélkül. Meg fura mód a golyók sose találták el a főszereplőket.

Nemtudom hova lehet ezt még folytatni, meg egyáltalán minek, ez az utolsó jelenet szerintem itt kifejezetten jó lezárás lett volna.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!de gondolom x év után valahogy lebuknak, elkezdik költeni a pénzt, aztán elindul az üldözés.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1985
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2020. december 31., csütörtök 17:29

tubatibi írta:
_Bushido_ írta:

Vinland saga brutál jó lett. Aki szerette a Vikings sorozatot (annak is az elejét, amikor 10/10es volt), azoknak is kötelező - még ha nem is animések. Nagyon jól megvan a kettő közti összefüggés is. Nekem egyik nagy kedvencem lett - s állítólag lenne még hozzá alapanyag folytatni - kíváncsian várom.
de most legjobban a januári Tensei shitara Slime Datta Ken 2.évadát várom. :mrgreen:

Mickey, de még ott a Dr Stone is, ha még nem láttad. Pótold!
Jó hír, hogy hamarosan folytatódik az anime. Egyébként a manga eléggé előre van haladva és hát, mondanom sem kell, hogy fogunk még nagyokat nézni. :mrgreen:
Igen, tudom, januárban jön a Dr Stone 2.évad. Bár itt nem olvastam bele, hogy mik vannak a mangában, de ha már mondod, akkor tuti jó lesz itt is a folytatás. DE így vagyok a már említett Tensei shitara Slime animénél is. Picit hasonló volt a kettő első évada. Mindkettőben bemutatták, felépítették a világot, a szereplőket, a kialakult helyzetet. Aztán most a 2.évadban jönnek a nagy hatalmi harcok, a főbb gonoszok, akikkel már nem lesz olyan könnyű elbánni. Sime Rimurut meg fordítom is, úgyhogy egyik OVA után belenéztem a mangába, mert felvezettek egy elég komolynak tűnő új szereplőt... muszáj volt tudni,hogy ki is ez :D

Dragon Ball Supert elkezdtem miután kifutott, de már nincs meg az a nagyon jó feeling, mint gyerekkoromban, amikor néztük délutánonként. úgyhogy az első arc után félretettem, majd valamikor folytatom... :coffee:

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2829
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: soadroli » 2020. december 30., szerda 17:52

ez a The Flight Attendant egész jó kis sori volt. Kaley Cuoco :loveyou:
Kép

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2020. december 29., kedd 16:48

_Bushido_ írta:
Mickey írta:


Vinland Sagat akarom megnézni a napokban, igen jó kritikákat kapott. :agree:
Vinland saga brutál jó lett. Aki szerette a Vikings sorozatot (annak is az elejét, amikor 10/10es volt), azoknak is kötelező - még ha nem is animések. Nagyon jól megvan a kettő közti összefüggés is. Nekem egyik nagy kedvencem lett - s állítólag lenne még hozzá alapanyag folytatni - kíváncsian várom.
de most legjobban a januári Tensei shitara Slime Datta Ken 2.évadát várom. :mrgreen:

Mickey, de még ott a Dr Stone is, ha még nem láttad. Pótold!
Jó hír, hogy hamarosan folytatódik az anime. Egyébként a manga eléggé előre van haladva és hát, mondanom sem kell, hogy fogunk még nagyokat nézni. :mrgreen:

Viszont a Dragon Ball Super mangájában most kezdődik új arc...Nagyon kíváncsi leszek, hogy Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Moro legyőzése után és, hogy Goku már tökéletesen uralja a MUI-t mivel tudnak előrukkolni, mondjuk az Angyalok és a Hakaishinek ereje még mindig nagy kérdőjel.
Egyébként előreláthatólag az új arc főgonoszának a neve haláli: Granola és hű társa Oat. :lol:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1985
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2020. december 28., hétfő 20:53

Mickey írta:
Mickey írta:

Akkor a Yu Yu Hakusho is tetszene(classic), mindkettőt szoktam újrázni, hála az égnek, a Hunter X manga folytatódott...

Vinland Sagat akarom megnézni a napokban, igen jó kritikákat kapott. :agree:
Vinland saga brutál jó lett. Aki szerette a Vikings sorozatot (annak is az elejét, amikor 10/10es volt), azoknak is kötelező - még ha nem is animések. Nagyon jól megvan a kettő közti összefüggés is. Nekem egyik nagy kedvencem lett - s állítólag lenne még hozzá alapanyag folytatni - kíváncsian várom.
de most legjobban a januári Tensei shitara Slime Datta Ken 2.évadát várom. :mrgreen:

Mickey, de még ott a Dr Stone is, ha még nem láttad. Pótold!

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3787
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Mickey » 2020. december 28., hétfő 16:57

Mickey írta:
DinhoL írta:

Aláírom. Igaz, az első epizód óriása még mindig megjelenik rém álmaimban.. :D
Meg ha már anime, akkor nálam a Hunter X Hunter az élmenő.
Akkor a Yu Yu Hakusho is tetszene(classic), mindkettőt szoktam újrázni, hála az égnek, a Hunter X manga folytatódott...
Casshern Sins is nagy kedvencem, brutál hangulata van.
Meg a FullMetal, Code Geass, Samurai Champloo hármas, szintén... évadosból.

Vinland Sagat akarom megnézni a napokban, igen jó kritikákat kapott. :agree:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3787
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Mickey » 2020. december 28., hétfő 16:45

DinhoL írta:
ferni írta: Beújráztam az egész Attack on Titant, hát ez még újranézve is zseniális, mintha nem láttam volna, annyira élveztem végig bakker, nagyon kemény.... :mrgreen: :lol:
Az első másfél évad meg főleg, mivel más szemmel nézed az egészet és kibeszabott jó így.... :mrgreen: :D

Nagyon nagy kedvenc lett az évek alatt, aki keres egy animét és még nem látta csak ajánlani tudom.
Aláírom. Igaz, az első epizód óriása még mindig megjelenik rém álmaimban.. :D
Meg ha már anime, akkor nálam a Hunter X Hunter az élmenő.
Akkor a Yu Yu Hakusho is tetszene(classic), mindkettőt szoktam újrázni, hála az égnek, a Hunter X manga folytatódott...
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

poronty
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: poronty » 2020. december 28., hétfő 16:10

Meg ha már anime, akkor nálam a Hunter X Hunter az élmenő.
HxH kibaszott zseni, pláne a Titan-hoz képest. Ha a generic shounen cuccokat kivesszük, akkor nálam a Monster van a lista élén, meg a Baccano. Mondjuk én inkább a mangákat preferálom.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1985
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2020. december 28., hétfő 16:04

tubatibi írta: Jujutsu Kaisent nyomassátok, brutál.
Friss, ropogós (most szezonos) én is pár nap alatt bedaráltam 1-12.részig (ismerős fansub csapat fordítja). Tényleg elég pöpec anime lett ez is. Az év egyik legjobbja már sokaknál, illetve nálam is top10 lesz. Sokan még az Akudama Drive animét szeretik most szezonból, cyberpunk, akció dögivel! Bár vannak hibái, de minek nincs?!
de ha már minőségibb darabok (nem, nem csak szerintem, több 100 ezer ember szerint! 7,8-on áll MALon - animés imdb) ajánlatos a Fire Force (Enen no Shouboutai) anime is. Ez is nagyon jó volt eddig. 2 évad 48 rész.


Attack on Titán fanoknak:
A MONDO szerkesztője összedobott egy videót az eddigi évadhoz, egy amolyan recap módra, elmélkedés az új évadról és egyebek. FB videó

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2020. december 28., hétfő 15:26

Jujutsu Kaisent nyomassátok, brutál.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2020. december 28., hétfő 14:49

ferni írta: Beújráztam az egész Attack on Titant, hát ez még újranézve is zseniális, mintha nem láttam volna, annyira élveztem végig bakker, nagyon kemény.... :mrgreen: :lol:
Az első másfél évad meg főleg, mivel más szemmel nézed az egészet és kibeszabott jó így.... :mrgreen: :D

Nagyon nagy kedvenc lett az évek alatt, aki keres egy animét és még nem látta csak ajánlani tudom.
Aláírom. Igaz, az első epizód óriása még mindig megjelenik rém álmaimban.. :D
Meg ha már anime, akkor nálam a Hunter X Hunter az élmenő.
Som i Serem!
6oat

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8428
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. december 28., hétfő 13:53

Beújráztam az egész Attack on Titant, hát ez még újranézve is zseniális, mintha nem láttam volna, annyira élveztem végig bakker, nagyon kemény.... :mrgreen: :lol:
Az első másfél évad meg főleg, mivel más szemmel nézed az egészet és kibeszabott jó így.... :mrgreen: :D

Nagyon nagy kedvenc lett az évek alatt, aki keres egy animét és még nem látta csak ajánlani tudom.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1985
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2020. december 27., vasárnap 18:43

Mandalorian s03 csúszni fog. 2022... :'(


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 90 regisztrált és 0 vendég