Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. július 2., péntek 10:56

tubatibi írta:
Mickey írta: Van a HxH -nek "régi" kiadása is, de a 2011-es az egyben van, nem úgy mint a 99-es.
Eléggé kult darab, magam is néztem már párszor, a zene is megér egy misét, az egész OST....sztm.

Abban az arc-ban, amit kiemeltél...a végkifejlet a lényeg, ahova fejlődött, az nekem nagyon bejött. a "labdázós". Az eleje ennek, engem sem kötött le különösen...de utána megfordult a dolog, ráadásul jól passzol az egészbe, de a komplett sorozatra igaz, hogy szépen épül fel és marad benne bőven kérdés.(persze nincs is befejezve, ahogy írtam is)

Érdemes befejezni a Chimera arcot, mert Meruem kicsit felkavarja az állóvizet, az egész szál, nagyon "felnőttes" lett , sok mondanivalóval és érdekességgel. Ráadásul nem is rövid, van fejlemény, fordulatos nagyon.
Engem itt nem is a "főhős" előrelépése fogott meg, hanem az egész körítés, a tartalom, és ami a végén lesz.

Jönni fog, ha minden igaz, folytatása is az animenek, mivel ez nem befejezett, a manga már folyik, bár manapság nem néztem rá, hol tart.

Na most a zenét meg is hallgattam, újra.

A manga most fog folytatódni közel 3 év kihagyás után...elvileg. :)

Sajnos a Jujutsu Kaisen írója is elég rossz egészségnek örvend, így az is most kb a legjobb résznél szüneteltetve lesz szerintem 1-2 évig. :|
Volt már hasonló, hosszabb kihagyás a manga életében, aztán haladt tovább... Bízom benne, hogy minél előrébb jut az alkotó, és képernyőre is tudják vinni, szintén a Madhouse által, valamint marad a hangzásért felelős is.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

poronty
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: poronty » 2021. július 2., péntek 10:44

Togashi kifejezetten csúnyán rajzol, szóval mindenkinek jobb lenne, ha Ő adná a sztorit és találna egy normális artist-ot, hogy ne legyen hiatus megint 2 hónap után, ha véletlen tényleg visszatérne.

Lentebb valaki említette a Kengan Ashura animet, hát az valami extra hányás lett. Hihetetlen milyen ocsmány a CGI. A manga viszont kifejezetten szépen rajzolt, ráadásul a folytatás (Kengan Omega) is már 100+ fejezetnél jár. A Baki anime már talán kevésbé csúnya, de az eredeti igazi retro darab szóval én azt preferálom, ráadásul érdekesebb sztorit arc-ot dolgoz fel.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2021. július 2., péntek 10:42

Mickey írta: Van a HxH -nek "régi" kiadása is, de a 2011-es az egyben van, nem úgy mint a 99-es.
Eléggé kult darab, magam is néztem már párszor, a zene is megér egy misét, az egész OST....sztm.

Abban az arc-ban, amit kiemeltél...a végkifejlet a lényeg, ahova fejlődött, az nekem nagyon bejött. a "labdázós". Az eleje ennek, engem sem kötött le különösen...de utána megfordult a dolog, ráadásul jól passzol az egészbe, de a komplett sorozatra igaz, hogy szépen épül fel és marad benne bőven kérdés.(persze nincs is befejezve, ahogy írtam is)

Érdemes befejezni a Chimera arcot, mert Meruem kicsit felkavarja az állóvizet, az egész szál, nagyon "felnőttes" lett , sok mondanivalóval és érdekességgel. Ráadásul nem is rövid, van fejlemény, fordulatos nagyon.
Engem itt nem is a "főhős" előrelépése fogott meg, hanem az egész körítés, a tartalom, és ami a végén lesz.

Jönni fog, ha minden igaz, folytatása is az animenek, mivel ez nem befejezett, a manga már folyik, bár manapság nem néztem rá, hol tart.

Na most a zenét meg is hallgattam, újra.

A manga most fog folytatódni közel 3 év kihagyás után...elvileg. :)

Sajnos a Jujutsu Kaisen írója is elég rossz egészségnek örvend, így az is most kb a legjobb résznél szüneteltetve lesz szerintem 1-2 évig. :|
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. július 2., péntek 10:27

Van a HxH -nek "régi" kiadása is, de a 2011-es az egyben van, nem úgy mint a 99-es.
Eléggé kult darab, magam is néztem már párszor, a zene is megér egy misét, az egész OST....sztm.

Abban az arc-ban, amit kiemeltél...a végkifejlet a lényeg, ahova fejlődött, az nekem nagyon bejött. a "labdázós". Az eleje ennek, engem sem kötött le különösen...de utána megfordult a dolog, ráadásul jól passzol az egészbe, de a komplett sorozatra igaz, hogy szépen épül fel és marad benne bőven kérdés.(persze nincs is befejezve, ahogy írtam is)

Érdemes befejezni a Chimera arcot, mert Meruem kicsit felkavarja az állóvizet, az egész szál, nagyon "felnőttes" lett , sok mondanivalóval és érdekességgel. Ráadásul nem is rövid, van fejlemény, fordulatos nagyon.
Engem itt nem is a "főhős" előrelépése fogott meg, hanem az egész körítés, a tartalom, és ami a végén lesz.

Jönni fog, ha minden igaz, folytatása is az animenek, mivel ez nem befejezett, a manga már folyik, bár manapság nem néztem rá, hol tart.

Na most a zenét meg is hallgattam, újra.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2021. július 2., péntek 10:15

Mickey írta:
tubatibi írta:

Nem. Btw, a Yu yu Hakusho is fent van a Netflixen. :lol:

Igazából Japán első afro szamurájáról szól a sztori, kis mágiával. 16. századi Japánban játszódik és nagyon jó a képi ábrázolása, igazából mind az Angol, mind a Japán szinkron nagyon patika, itt talán az Angolt mondanám, ha egy hajszálnyival is, de egy picit jobbnak.
Erről beugrik az Afro szamuráj... na ennek pazar hangulata van. Nem egy gyerekes darab, bárki számára ajánlott, aki szereti a komorabb stílust.
Bár maga az alapvetés, lehet nem túl emészthető, mármint az egész sztori mögött álló ok.

De ha már Yu YU Hakusho szóba került, akkor a Hunter x Hunter is megér egy nézést, nálam többet is. Az újra kiadás, képi világában is helyén van...

Baszki a HxH...
A Chimera Ant Arc kezdésénél hagytam abba és valahogy nem vett rá a lélek, hogy folytassam. Előtte a röplabdázós sztori annyira nem jött be, viszont ugye elvileg ebben az arc-ban jön Neurem, Gon power up-ja is, szóval talán újra elkéne kezdjem, bár akkor lehet a legelejétől. :lol:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. július 2., péntek 10:09

tubatibi írta:
wZoLee7 írta:

Ez nem a yu yu hakusho? Ugyan az vagy van hozzá köze? Mert amire én gondolok az nem mai darab :D
Nem. Btw, a Yu yu Hakusho is fent van a Netflixen. :lol:

Igazából Japán első afro szamurájáról szól a sztori, kis mágiával. 16. századi Japánban játszódik és nagyon jó a képi ábrázolása, igazából mind az Angol, mind a Japán szinkron nagyon patika, itt talán az Angolt mondanám, ha egy hajszálnyival is, de egy picit jobbnak.
Erről beugrik az Afro szamuráj... na ennek pazar hangulata van. Nem egy gyerekes darab, bárki számára ajánlott, aki szereti a komorabb stílust.
Bár maga az alapvetés, lehet nem túl emészthető, mármint az egész sztori mögött álló ok.

De ha már Yu YU Hakusho szóba került, akkor a Hunter x Hunter is megér egy nézést, nálam többet is. Az újra kiadás, képi világában is helyén van...
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. július 2., péntek 10:06

tubatibi írta:
wZoLee7 írta:

Ez nem a yu yu hakusho? Ugyan az vagy van hozzá köze? Mert amire én gondolok az nem mai darab :D
Nem. Btw, a Yu yu Hakusho is fent van a Netflixen. :lol:

Igazából Japán első afro szamurájáról szól a sztori, kis mágiával. 16. századi Japánban játszódik és nagyon jó a képi ábrázolása, igazából mind az Angol, mind a Japán szinkron nagyon patika, itt talán az Angolt mondanám, ha egy hajszálnyival is, de egy picit jobbnak.
értem, köszi az infót

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2021. július 2., péntek 10:05

wZoLee7 írta:
tubatibi írta: Ami viszont nagyon bejött:
Yasuke Legendája. Brutál jó képivilág és nagyon tetszik a sztori is.
10/9
Ez nem a yu yu hakusho? Ugyan az vagy van hozzá köze? Mert amire én gondolok az nem mai darab :D
Nem. Btw, a Yu yu Hakusho is fent van a Netflixen. :lol:

Igazából Japán első afro szamurájáról szól a sztori, kis mágiával. 16. századi Japánban játszódik és nagyon jó a képi ábrázolása, igazából mind az Angol, mind a Japán szinkron nagyon patika, itt talán az Angolt mondanám, ha egy hajszálnyival is, de egy picit jobbnak.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. július 2., péntek 10:04

A szellemfiú az másik lesz...ez egy új darab.

Egyébként az előző listából, a Fullmetal sorozatot érdemes megnézni sztm is, mindenestől.
A Hős akadémia is jó lett, kicsit más de jó.

szrk
Ja és a Grappler Baki...király.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mickey 2021. július 2., péntek 10:06-kor.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. július 2., péntek 10:02

tubatibi írta: Ami viszont nagyon bejött:
Yasuke Legendája. Brutál jó képivilág és nagyon tetszik a sztori is.
10/9
Ez nem a yu yu hakusho? Ugyan az vagy van hozzá köze? Mert amire én gondolok az nem mai darab :D

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2021. július 2., péntek 9:59

kiserik írta:
tubatibi írta: Shuumatsu no Valkyrie

A nyár legjobban várt animéje Nálam, a mai naptól elérhető végre Netflixen. Nagyon kíváncsi vagyok, hihetetlen nagy hype volt körülötte, ha csak fele annyira lesz jó, akkor Én már boldog vagyok. :shifty:
Vélemény?
Nem volt rossz, nem nézném újra. Egyébként, ahogy sejteni lehetett nagyon elhúzták a harcokat. (A manga mégjobban húzza)
Szóval nem volt rossz, egyszer nézős, illetve a karakterek nagyon bejönnek Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!(Bár pont az egyik legjobb fight-nál hagyták abba /Hasfelmetsző Jack vs. Hercules/)
Tetszett, hogy pl. Thort is végre vörös hajjal mutatták be, ami azért nagyon ritka manapság. Loki meg rohadt jól megvan csinálva! :D

10/6,5

Ami viszont nagyon bejött:
Yasuke Legendája. Brutál jó képivilág és nagyon tetszik a sztori is.
10/9

Viszont, amire érdemes ránézni egyébként a Netflix kínálatában:
B: A kezdet
Baki
Kengan Ashura
Death Note
My Hero Academia
Fullmetal Alchemist Brotherhood
Jojo's Bizarre Adventure
Harc a toronyház tetején

Ezeknek a nagy része nem original Netflix tartalom. (Talán ebből a listából csak a Baki és a Kengan Ashura, viszont azok elég jól összerakott Animék.)



Illetve kijött az új Key Visual az Attack On Titan Final Season Part 2-höz.
Nagyon várós, mondjuk elolvastam már a mangát is(Mondjuk nem semmi, hogy annyira nem tetszett senkinek a vége, hogy csináltak plusz egy fejezetet gyorsan hozzá. :lol: ), de nagyon várom, hogy animálják meg, milyen zenéket raknak alá. :salute:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. július 2., péntek 1:09

Netflix kapcsán, a Castlevania és a Klaus ugrik be, mint sikeres alkotások, mint Animáció.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. július 1., csütörtök 22:13

Netflix feldobta a Jessica Jonest. Érdemes belevágni? Eddig első 2 rész volt meg, érdekesnek tűnik, DE..
Nem fogok úgy járni, mint az Ember a fellegvárban-nal? Ott a bokámat f*stam le, amikor utánaolvastam, félelmetesen komplexnek tűnt (és az is) az ötlet, maguk a részek is állati izgik voltak, tetszett. aztán amikor leesett, hogy Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!vannak a travelerek, amikor kicsit megértettem miről is szól, totál elengedtem. Több, mint 1 éve néztem bele utoljára, amikor mennek a 2. évad végén (gondolom) a Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!nazi timemaschinehez, és igazából lesz@rom..

Aztán tavaly dec. elkezdtem a Punishert, ami az elején szintén tök érdekes volt, de ott meg a kontinuitás teljes hiánya készít ki. Ember, de mégis annyi mindent bír ki, áll. ütik-verik-át/szétlövik, de a kövi snittben gyak. semmi baja, egy ragtapasz rá.. :lol: :lol:

Szóval lehet bennem van a hiba és ezek a Marvel/sci-fi cuccok egyszerűen nem nekem valók..

Amíg valaki ezt kigondolja helyettem, nézem JJ-ből a 3ik részt :D
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2021. július 1., csütörtök 18:46

Halfkey írta:
_Bushido_ írta:
NF animék nem nagyon szoktak jók lenni - az még egy új világ nekik.
Az animés imdb oldalon (MAL) eléggé lehúzzák. 6,59 / 10. Majd belenézek azért.
Hát attól is függ h valóban saját tartalom-e, vagy ők csak a global terjesztők. Knights of Sidonia és Seven Deadly Sins nekem pl tetszik.
Sidoniát nem láttam, azt passzolom. Seven Deadly Sins vagyis Nanatsu no Taizait láttam, az tetszett. Viszont a 3. (?) évad eléggé el lett cseszve ott is, grafikailag is rettentő otromba karaktereket rajzoltak oda a képernyőre, netre sok kép felkerült ezzel kapcsolatban. És a story se volt olyan hű de jó. Az új évadot nem nézem/láttam, de lehet majd valamikor belenézek, hátha visszatérnek a régi vonalra. Szóval Nanatsu esetében ezekszerint ők csak global terjesztők. Ahogy pl a Pokémon legújabb évada is felkerült Netflixre magyarul! :mrgreen: szóval csak terjesztik.

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2021. június 30., szerda 23:05

_Bushido_ írta:
kiserik írta:
Vélemény?
NF animék nem nagyon szoktak jók lenni - az még egy új világ nekik.
Az animés imdb oldalon (MAL) eléggé lehúzzák. 6,59 / 10. Majd belenézek azért.
Hát attól is függ h valóban saját tartalom-e, vagy ők csak a global terjesztők. Knights of Sidonia és Seven Deadly Sins nekem pl tetszik.

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. június 30., szerda 21:28

lestat írta: Easttowni rejtelyek.

Kategoriajaban nagyon nagyon ott van.
Egy percig nem unatkoztam.

Kate Winslet top :salute:
Evan Peterst utoljara az AHS-ben lattam. Ott is nagyon jo volt a legtobb szerepben, itt sem okozott csalodast. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Tokeletesen jatszotta a reszeget a kocsmai jelenetben :lol:

Angourie Rice-nek nincs annyi szerepe de èn mindig szivesen latom a kepernyon :sziv:

Szerintem erdemes ranezni a sorozatra ha valaki meg nem tette.
Jaja. Patika kis sorozat.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. június 30., szerda 20:45

Easttowni rejtelyek.

Kategoriajaban nagyon nagyon ott van.
Egy percig nem unatkoztam.

Kate Winslet top :salute:
Evan Peterst utoljara az AHS-ben lattam. Ott is nagyon jo volt a legtobb szerepben, itt sem okozott csalodast. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Tokeletesen jatszotta a reszeget a kocsmai jelenetben :lol:

Angourie Rice-nek nincs annyi szerepe de èn mindig szivesen latom a kepernyon :sziv:

Szerintem erdemes ranezni a sorozatra ha valaki meg nem tette.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2021. június 30., szerda 18:06

Huh, Loki megint nagyot alkotott. Hiddleston szerint a 4-5 rész lesz igazán extra, eddig teljesült.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Pont ma néztem meg a Csodálatos pókember második részét és már akartam írni, hogy túl sok nekem ez a sok halott egy napra, de hát ugye Loki még él (stáblista utáni jelenet) és valószínűleg Mobius is...
Kívancsi vagyok, hogy Sylvie mit szed ki a ribancból, de az biztos, hogy a legjobb rész van készülőben
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
géza
Hozzászólások: 1120
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: géza » 2021. június 26., szombat 2:11

Loki

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szerintem elegge karakterhu az, hogy biszex. Egy több ezer eves, hedonista hercegről van szó, aki hamar megunja a dolgokat. Ezen a ponton jobban meglepődtem volna, ha csak hetero.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2021. június 24., csütörtök 22:39

kiserik írta:
tubatibi írta: Shuumatsu no Valkyrie

A nyár legjobban várt animéje Nálam, a mai naptól elérhető végre Netflixen. Nagyon kíváncsi vagyok, hihetetlen nagy hype volt körülötte, ha csak fele annyira lesz jó, akkor Én már boldog vagyok. :shifty:
Vélemény?
NF animék nem nagyon szoktak jók lenni - az még egy új világ nekik.
Az animés imdb oldalon (MAL) eléggé lehúzzák. 6,59 / 10. Majd belenézek azért.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 59 regisztrált és 0 vendég