Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13133
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. július 27., szerda 21:01

3 nap alatt ledaráltam a The Boys 1. és 2. évadát :D Hát ez kemény, valszeg a többség már a 3. évadon is túl van, de ezután minden más szuperhősös cucc millió kérdőjjelel lebeg a fejemben és eltörpül emellett

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8494
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2022. július 24., vasárnap 22:31

na megvolt a lincoln lawyer sori, meglepo modon nem esett rola szo eddig itt.

1 evad, 10 resz, igazabol 1 esetet dolgoz fel, habar vannak kis mellekszalak.
nehol kiszamithato es talan tul sok a szereplo, de az alapsztori elviszi es hat vannak benne fordulatok, szeretem ezt a birosagon ugyeskedos mufajt.

bar epp nem az a polc, mint az ozark, bb, killing vagy prison break, de egybol az azt koveto.
ajanlom, mar csak azert is, mert 10x50p az itteni sorozat junkieknak 2 nap. :mrgreen:
allitolag lesz masodik evad is.

spoiler : Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!aki latta a primal fear-t, annak lesz egy kis dejavuje, es hat nekem az top20-as film, de talan top10 is.

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. július 24., vasárnap 6:11

soadroli írta: "DAREDEVIL: BORN AGAIN’ is officially announced and will release in Spring 2024."
"DAREDEVIL: BORN AGAIN’ is 18 episodes long. Charlie Cox will return."
18 keci. Kari van :D

She Hulk trailer
Banner mekkora forma :lol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A legvége :sziv:
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2828
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: soadroli » 2022. július 24., vasárnap 4:26

"DAREDEVIL: BORN AGAIN’ is officially announced and will release in Spring 2024."
"DAREDEVIL: BORN AGAIN’ is 18 episodes long. Charlie Cox will return."
Kép

Halfkey
Hozzászólások: 4403
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. július 24., vasárnap 1:25

Bebop live action sokkal jobb lett azért a Dragon Ballnál.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2022. július 23., szombat 23:19

_Bushido_ írta:
tubatibi írta: Yu Yu Hakusho - by Netflix

Elég hangulatos poszterrel jelentették be, remélem a Toguro-s arc-ot fogják elénk rakni. :coffee:
+ remélem Raisen (Raizen) is szerepelni fog benne! :sziv:

Cowboy Bebop elég gagyira sikeredett, ahogy anno a DB élőszereplős film is, remélem ezt nem cseszik el.
Ismerősöm nekem valahonnan ez a Raisen :hmmm:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1985
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2022. július 23., szombat 22:50

tubatibi írta: Yu Yu Hakusho - by Netflix

Elég hangulatos poszterrel jelentették be, remélem a Toguro-s arc-ot fogják elénk rakni. :coffee:
+ remélem Raisen (Raizen) is szerepelni fog benne! :sziv:

Cowboy Bebop elég gagyira sikeredett, ahogy anno a DB élőszereplős film is, remélem ezt nem cseszik el.

Nika91127
Hozzászólások: 2687
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2022. július 19., kedd 9:00

tubatibi írta: Yu Yu Hakusho - by Netflix

Elég hangulatos poszterrel jelentették be, remélem a Toguro-s arc-ot fogják elénk rakni. :coffee:
Nebasssszzzzzzzzz :sziv: :sziv: :sziv: :sziv:

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2022. július 19., kedd 8:55

Yu Yu Hakusho - by Netflix

Elég hangulatos poszterrel jelentették be, remélem a Toguro-s arc-ot fogják elénk rakni. :coffee:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2828
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: soadroli » 2022. július 17., vasárnap 18:59

az öreg Johnny lánya hú de jó bőr :sziv:
Kép

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5147
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: lestat » 2022. július 17., vasárnap 18:28

https://www.youtube.com/watch?v=wRyHnzF ... hannel=HBO

Huh de komoly lesz.
:rock: >:]
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2022. július 17., vasárnap 13:58

Csabi írta: Sikerült megnéznem végre a Peaky Blinders utolsó évadját. Nekem sajna csalódás volt, az 5. évadtól nálam gyengébb. Ráadásul ezzel, hogy egy filmmel fejezik be eléggé meh... lett a vége is. Bár az utolsó csavar azért jó volt.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ja és hová tűnt a Billy Boys???? faszomat, hát McCavern volt az egyik legjobb szereplő az 5. évadban. a 6. évad végén el se hittem, hogy teljesen kihagyták őket meg kellett néznem wikin, hogy tényleg nem volt benne... :cens:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!nem is ertem az egeszet, az egyetlen normalis "fogonosz" lett volna ebben az evadban, mert mar az elso percrol tudni lehetett hogy michael keves lesz. Az amerikai csavonak semmi olyan karizmaja nem volt mint elotte pl luca changrettanak.. ezt a mosleyt kellett volna, de remelem a mozifilm vegen a beteg felesegevel egyutt lovi szarra tommy. De amugy a betegseg kitalalasa sztem nagy csavar volt, azt lattam jonni hogy nem oli meg magat, de azt nem hogy az az egesz full kamu volt.. de nekem az oroszok elleni 3.evad meg grace halala miatt is, leggyengebb evad ez meg a 3. A lucas meg az elso ketto nagyon top volt.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10055
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Csabi » 2022. július 17., vasárnap 13:25

Sikerült megnéznem végre a Peaky Blinders utolsó évadját. Nekem sajna csalódás volt, az 5. évadtól nálam gyengébb. Ráadásul ezzel, hogy egy filmmel fejezik be eléggé meh... lett a vége is. Bár az utolsó csavar azért jó volt.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ja és hová tűnt a Billy Boys???? faszomat, hát McCavern volt az egyik legjobb szereplő az 5. évadban. a 6. évad végén el se hittem, hogy teljesen kihagyták őket meg kellett néznem wikin, hogy tényleg nem volt benne... :cens:

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5147
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: lestat » 2022. július 12., kedd 20:11

Emmy jelolteket neztem most.

Nem igazan értem hogy Sadie Sink hogy nem kapott jelölést. Hátán vitte a 4. Évadot szerintem.

Viszont Euphoriabol Sydney Sweeney meg a Squid Games-ből Hoyeon Jung kapott jelölést.
Megérdemelt :agree:


Egyenlőre ennyit szurtam ki :D
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. július 7., csütörtök 21:00

soadroli írta: Charlie Cox and Vincent D’Onofrio will both return as Daredevil and Kingpin in ‘ECHO’.
:'( :sziv:
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2828
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: soadroli » 2022. július 7., csütörtök 20:51

Charlie Cox and Vincent D’Onofrio will both return as Daredevil and Kingpin in ‘ECHO’.
Kép

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1985
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2022. július 5., kedd 19:58

géza írta:
_Bushido_ írta: RetroShocknál eléggé lehúzták az egészet, úgy, ahogy van.
Részben meg tudom érteni, mivel ennek a 6 résznek így max noszalgia faktora volt, sok másra nem volt jó, de másfelől épp a nosztalgia és egy kis háttérstory miatt is volt jó.
Viszont nagyon nagy +1, abba kéne hagyni a Skywalker történeteket, eléggé szerteágazó az egész SW univerzum, lenne alapanyag bőven. Lásd a Bad Batch. Annak is megvoltak a saját hibái, viszont nagyon érdekes volt a story. Clone Wars animációs dettó. Ott rengeteg dolgot, szereplőt érintettek.
Amiota van Star Wars azota lehuzza mindig mindenki az adott dolgokat, keves olyan van ami mindenkinek bejott a kezdetektol. Nekem pl. a kilencedik resz kivetelevel az osszes uj dolog szorakoztato volt, nem tokeletesek, de csak orultem hogy ujra elmerulhetek ebben a csodas vilagban.
Tudom, kicsit ellentmondásos volt a dolog, de azért az a Bad Batch és a Clone Wars animációs szerintem kifejezetten jók voltak. Főleg utóbbi, nekem pl a sithek és a nővérek háttérstoryja nagyon tetszett. Abból megnéznék élőszereplős verziót is, de kötve hiszem ,hogy láthatok majd.
Új filmekből a Solot nem láttam még, de nekem pl az új trilógia (1-2-3) is tetszett. A legújabb már kevésbé. 1x megnézhető, de nem maradandó alkotások. max látványfilmek.


de ha már írtam:
Akik új animét keresnek, azoknak ajánlom a most futó Summertime Render (vagy Rendering) animét. Itt a story hozzá:
Szülei korai halála után Ajiro Shinpei egy ideig a Kofune nővérekkel, Mióval és Ushióval élt együtt, de azóta már elköltözött Tokióba. Miután azonban Ushio vízbe fullad, miközben megpróbálja megmenteni a fiatal Kobayakawa Shiorit, hősünk hazatér, hogy meggyászolja a lány távozását. Az Ushio nyakán lévő zúzódások azonban megkérdőjelezik a lány halálának okát. Nem sokkal később Shinpeinek látomása lesz az elhunyt Ushióról, aki még utoljára arra kéri őt, hogy mentse meg Miót. Shinpei biztos benne, hogy valami sötét dolog készülődik az idilli kis szigeten - és Ushio halála csak egy darabja a kirakósnak.
Felettébb jó, darkos, misztikus darab. Tele rejtéllyel. B-)
A mostani szezon top4 animéje között ott van. (MAL értékek alapján)

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2747
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2022. július 4., hétfő 17:46

sebydani írta:
Hivatalos: a Warner Bros. Discovery a Varietynek eljuttatott közleményében erősítette meg, hogy leállította minden közép-európai és skandináv (Dánia, Svédország, Norvégia, Finnország) érdekeltségű, HBO Max-os streaminggyártását. A lépés tehát Magyarországot is érinti
Szomorú. Pedig az HBO-nak gyártott magyar tartalmak mindig a felső polcon voltak.
Na végre, remélem a dízni, marvel színvonal végre betör ide is.
Fenének kellenek ezek a bugyuta skandináv filmek.. :kalapos:

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: gunner » 2022. július 4., hétfő 17:32

Ne na...
A HBO Europe tartalmai tartották bennem a lelket a sorozatok felhígulásával szemben. Ami kevés jó dolog van, miért kell elszabni azt is... :/
"And my heart will leave you never."

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: sebydani » 2022. július 4., hétfő 15:46

Hivatalos: a Warner Bros. Discovery a Varietynek eljuttatott közleményében erősítette meg, hogy leállította minden közép-európai és skandináv (Dánia, Svédország, Norvégia, Finnország) érdekeltségű, HBO Max-os streaminggyártását. A lépés tehát Magyarországot is érinti
Szomorú. Pedig az HBO-nak gyártott magyar tartalmak mindig a felső polcon voltak.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 27 regisztrált és 0 vendég