Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. november 21., csütörtök 19:52

Arrow 0207: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Igen, az a Thea a lányom, az borzasztóan gagyi volt :lol: Amúgy fasza rész volt, ezeket az apró baromságokat kéne csak kivenni.

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. november 21., csütörtök 17:46

Arrow mekkora rész te jó ég, ezek mindent beleadnak a második évadba, hihetetlen :lol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A szigeten levő események is pörögnek, meg a Starling-os is.
A végén amikor Merlyn mondja hogy Thea az ő lánya az egy spanyol szappanoperába illő jelenet volt :lol:

Ismét nehéz lesz kivárni azt az egy hetet... :/

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. november 21., csütörtök 17:45

ferni írta:HIMYM

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!egyszerűen nem tudom megunni, imádom őket :D meg ez a mostani rész alapból jó volt szerintem :)
hiányozni fog majd ez is.... :-( de addig még szerencsére van hátra még jó pár rész :D

Jó kis rész volt megint.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A liftes jeleneteken beszartam :mrgreen: :mrgreen:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9175
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. november 21., csütörtök 17:37

Anis írta:
szilamer írta:Egyébként aki még nem látta, annak melegen ajánlom a Viking sorozatot! Nekem Kedvenc sorozatom (GoT, Arrow, Vikings)
én még július elején láttam a Vikingeket, nagyon jó volt. picit lassan indult be, de pont jóra sikeredett. különben is imádom az ilyen mitológiai dolgokat (lásd Age of Mythology), úgyhogy nagyon tetszett ez az egész. csak kár, hogy mindössze 9 részes lett. még nem láttam eddig ilyen sorozatot, a minimum mindig 10 résznél kezdődött (lásd HBO sorozatok).
Azert van jo par sorozat, ami kevesebb mint 10 reszbol all. (Coupling, IT Crowd, Spartacus - Gods of the arena)
A Spartacus befejezese utan tobben is ajanlottak ezt a sorozatot, el is kezdtem. Erdekes a stilusa, de szamomra tul lassu. Az elso 6 reszt lattam, de valahogy nem tudom ravenni magam hogy tovabb nezzem. Most is lett volna ra idom, de inkabb elkezdtem egy uj sorozatot (Ben and Kate) vagy jatszottam.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8413
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. november 21., csütörtök 14:28

HIMYM

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!egyszerűen nem tudom megunni, imádom őket :D meg ez a mostani rész alapból jó volt szerintem :)
hiányozni fog majd ez is.... :-( de addig még szerencsére van hátra még jó pár rész :D

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2013. november 21., csütörtök 12:24

Arrow
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Atyavilág, hát mi volt ez a befejezés? Merlyn mégis él?! Ez a második évad eddig eszméletlen, egyre jobb, nagyon remélem, hogy nem volt korai ez a húzás, és még tovább tudják fokozni.

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. november 19., kedd 23:36

szilamer írta:Egyébként aki még nem látta, annak melegen ajánlom a Viking sorozatot! Nekem Kedvenc sorozatom (GoT, Arrow, Vikings)
én még július elején láttam a Vikingeket, nagyon jó volt. picit lassan indult be, de pont jóra sikeredett. különben is imádom az ilyen mitológiai dolgokat (lásd Age of Mythology), úgyhogy nagyon tetszett ez az egész. csak kár, hogy mindössze 9 részes lett. még nem láttam eddig ilyen sorozatot, a minimum mindig 10 résznél kezdődött (lásd HBO sorozatok).
h3x0r írta:Szeretnek ajanlani nektek egy sorozatot: Orange is the new black
Sok helyen olvastam rola, hogy 2013 legjobb ujonca, par haverom is ajanlotta, ugyhogy elkezdtem nezni en is.
jó ideje bele akarok kezdeni én is, de mindig volt más amit néztem. valahol olvastam, hogy ez a Szökés "női verziója", mindenesetre csak jókat olvastam róla én is.


Én meg a Scandal és a Revenge sorozatokat ajánlom azoknak akik még nem látták. Előbbi picit politikai, picit drámai (amcsi elnökös), másik pedig olyan mint az Arrow csak szuperhősök nélkül. Pompásan felépített sorozat, imdb-n is nagyon jól áll és arról is csak jókat olvasni.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. november 19., kedd 23:26

Orange is the new black
Már egy jó ideje elakartam kezdeni. Azt hiszem, most már tényleg eljött az ideje. :)
But he is a good boy...

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9175
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. november 19., kedd 23:22

Szeretnek ajanlani nektek egy sorozatot:

Orange is the new black

Sok helyen olvastam rola, hogy 2013 legjobb ujonca, par haverom is ajanlotta, ugyhogy elkezdtem nezni en is.
egy rovid ismerteto:
sorozatjunkie.hu írta:Az Orange is the New Black alapja annyi, hogy a főszereplőnő sok évvel ezelőtt a leszbikus korszakában egyszer drogpénzt szállított a szerelmének, aztán a törvény keze utolérte, még mielőtt ez elévült volna a tett. A pilot azzal kezd, hogy önként megkezdi 15 hónapos büntetésének letöltését, hátrahagyva vőlegényét.
Természetesen a sorozat azért nem tudja teljesen kikerülni a börtönös kliséket, de igyekszik kicsit csavarni rajtuk. Ott vannak a különböző férfi őrök, az egyik rögtön megtiltja a “leszbizést”, na meg a különböző rabok, a barátságos, az agresszív, a hatalmi megszállottnak kinéző meg a többi. Nem fogunk meglepődni senkin, úgyis a tálalás a lényeg.
Ma fejeztem be az utolso reszt es csak annyit tudok rola mondani, hogy egy igazan minosegi sorozat.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. november 19., kedd 20:08

h3x0r írta:Game of Thrones 4. evad marcius 31-en jon
És tényleg, ezt nem is tudtam. :D Köszi az infót.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9175
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. november 19., kedd 20:00

tubatibi írta:Agymenőkhöz hasonló sorozat ?
The IT Crowd

Game of Thrones 4. evad marcius 31-en jon

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. november 19., kedd 19:56

Gabo írta:Mikor fog kijönni az új évad?
Nagyjából jövő tavasszal, bár lehet, hogy csúszni fognak vele egy kicsit.

Viszont már javában megy a forgatás, ITT van pár kép a forgatási szünetekből. :D
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Daario meg Loras (Finn Jones) mindent visz :lol:

Avatar
Gabo
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:18
Kedvenc játékosaid: Beckham
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Gabo » 2013. november 19., kedd 19:51

GT37 írta:GoT:
A sorozat egyik producere, Frank Doelger egy interjúban arról beszélt, hogy jelenleg is folyamatos viták zajlanak arról, hogy hány évadosra tervezzék a sorozatot (ez persze nagyban függ a nézettségi adatoktól is), és azt nyilatkozta, hogy jelen állás szerint hét évadot tartanak reálisnak.

Ez az információ egyrészt kicsit csalódást keltő azoknak, akik minimum 8 évadra számítottak, másrészt azt is jelenti, hogy a sorozat készítői valószínűleg az eddiginél is jobban el fognak szakadni az "egy évad-egy könyv"-filmesítéstől.


Hét évad? Vagyis már csak négy? Ne már... :'( Többet akarok. Még hatot-hetet minimum. :mrgreen:
Mikor fog kijönni az új évad?

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2013. november 19., kedd 19:50

Agymenőkhöz hasonló sorozat ?
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. november 19., kedd 19:47

GoT:
A sorozat egyik producere, Frank Doelger egy interjúban arról beszélt, hogy jelenleg is folyamatos viták zajlanak arról, hogy hány évadosra tervezzék a sorozatot (ez persze nagyban függ a nézettségi adatoktól is), és azt nyilatkozta, hogy jelen állás szerint hét évadot tartanak reálisnak.

Ez az információ egyrészt kicsit csalódást keltő azoknak, akik minimum 8 évadra számítottak, másrészt azt is jelenti, hogy a sorozat készítői valószínűleg az eddiginél is jobban el fognak szakadni az "egy évad-egy könyv"-filmesítéstől.


Hét évad? Vagyis már csak négy? Ne már... :'( Többet akarok. Még hatot-hetet minimum. :mrgreen:

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. november 19., kedd 17:28

Egyébként aki még nem látta, annak melegen ajánlom a Viking sorozatot! Nekem Kedvenc sorozatom (GoT, Arrow, Vikings)
A baj csak az, hogy márciusba jön az új évad... Addig lehet újra megnézem az elsőt :lol:
Meg a Davinci's Demons akarom még nézni, amint lejárnak a félévik neki is kezdek, december közepefele.
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. november 19., kedd 17:12

The Originals 1x07
Zseniális rész volt. Talán az eddigi legjobb.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Klaus és Elijah belépése nagy volt a "buliba" a rész elején. Aztán megjött Tyler is. Lesz itt sok-sok probléma, főleg hogy Marcel mindenképp meg akar szabadulni Klaustól és a kötelékétől. És a rész legvégén a kiskocsog Tyler most hogy nem tudta egyedül legyőzni (hogy is tudta volna??) Klaust odament Marcelhez. Ez szerintem nem volt valami jó húzás. persze a szálakat abszolút mégjobban meg fogja kavarni, úgyhogy a sorozat szempontjából jó lesz.

A következő rész előzetese pedig előrevetítette, hogy ez csak még jobb lesz.
Bíztam benne / reméltem, hogy jó lesz ez a sorozat, hál Isten úgy is lett.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. november 18., hétfő 23:34

Picit felhoztam magam a Homeland sorozattal is: 3x01-04. F*ck you, Saul! :x
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ez a 4.részbe beépített csavar számomra nagy meglepetés volt. Picit utánaolvastam soorzatjunie oldalon is és ott sokan leócskázzák ezt a húzást. Az első 4 rész közben nekem nagyon hiányzott Mike karaktere. Azt hittem, most hogy Brody eltűnt, majd megjelenik és segíti a családot és akár össze is jön a nővel. De lehet még eljön az is. Brodyt is picit később léptették be a storyba, elég érdekes ami vele is történt a robbanás óta, érdekes lesz hogy fog onnan megmenekülni és eljönni, de az ottani főnök és a lánya (aki egyszer segített neki meglógni) jó karakterek. Innentől lesz csak érdekes, ez a beépülés mennyire lesz megoldható. De ahogy valaki felvetette, nagyon remélem, hogy később kapunk egy visszaemlékezést ahol megmutatják, hogy mi is történt - hogy alakult ez ki.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9175
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. november 18., hétfő 21:45

szilamer írta:A SHIELD milyen sorozat? Vanak benne szuperhősök vagy valami? :D Engem mostamában az érdekelne :D
A Shield inkabb ilyen nyomozos sorozat, par napja irtam is rola:
h3x0r írta:
MorataMartin írta:Nézi valaki az Agents of Shield sorozatot? :D
En elkezdtem nezni, az elso 5 reszt lattam is a 7-bol, de egy idore parkolopalyara tettem. Nem volt rossz, de annyira nem is voltam tole elragadtatva. Latszik hogy van benne valami, de baromi lassan bontakoznak ki a szalak, nincsenek benne olyan nagy varatlan fordulatok es a szereplok kozul is csak egynek sikerult megkedveltetnie magat velem. Peldaul amikor megnezem a Arrow-t, mindig nagyon varom a kovetkezo reszt, ennel viszont csak megnezem es ennyi. Evad vegen elolvasok rola par velemenyt es ha valtozik a minosege, jobb lesz, akkor talan nekifutok megegyszer.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. november 18., hétfő 21:41

BBarni írta:most így témától függetlenül ezekről hallottam jókat: dexter,trónok harca,twd, 24,suits,shield azt hiszem ennyi...
Valamelyikről nagyon lebeszélnétek vagy mind fasza? :mrgreen:
Dextert kezd el. Bő 1 hónapja fejeztem be, de mai napig eszembe jut. Imádom az egészet a hibái ellenére is. :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 61 regisztrált és 0 vendég