Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. november 27., szerda 21:04

Arrow fanok előnyben. :mrgreen:
:lol: :lol:
Két rész lemaradásom volt, nekem mindkettő bejött, még az átmeneti is. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. november 27., szerda 21:04

Gabo írta: http://imagerz.com/QFdDWlUMC1A

Arrow fanok előnyben. :mrgreen:
:lol:
Remélem nagyon adni fogja az új rész, ha már 2 hetet kell várni rá. :shifty:

Avatar
Gabo
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:18
Kedvenc játékosaid: Beckham
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Gabo » 2013. november 27., szerda 20:58

Nézem a streamet amikor hirtelen:

http://imagerz.com/QFdDWlUMC1A

Arrow fanok előnyben. :mrgreen:

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. november 27., szerda 17:50

The Vampire Diaries 5x08
Az előző részben történt ez-az. A 7.rész megnézése után nem tudtam elképzelni, hogy most merre fognak továbbmenni, hogy ki lesz a gonosz, mik lesznek a problémák amiket meg kell oldani. De most a 8.rész megnézése után újabb kellemes csalódás. Van még hova fokozni! Újabb jó (felvezető) rész volt ez a következő "sagához".
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem tudom, hogy Jesse tényleg végleg meghalt-e, de jó karakternek tűnt, ha végleges akkor sajnálom. Viszont ez a pszichopata doki bammeg, megint megvan a főellenség és most jó is hogy nem természetfeletti az illető. Most szerintem kiderülnek újabb dolgok a múltból.


The Voice 5.évad 19
Az egyik énekesnő félig jamaicai és ennek hatására felbukkant a műsorban: Usain Bolt
Mostani évadban nagyon remélem a "Team Xtina" egyike nyer: 21 éves srác és 16 éves csaj
A mostani évadban is megvan a magam kedvence, nagyon aranyos ez a Jacquie Lee (16). :sziv:
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. november 26., kedd 22:10

Én is hozzáfogok a Mob Citynek :coffee: Egy pilotot megér.
"And my heart will leave you never."

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. november 26., kedd 21:47

Pipita írta:ui.: Akinek ez a rész sem tetszik, annak egyszerűen nem való ez a sorozat.
Ez a sorozat nem. Az 1-4-dik évadig folyó HIMYM, az igen. Az vicces volt. Ebben vannak elvétve jó poénok, de amúgy ennyi.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Pipita » 2013. november 26., kedd 20:39

Ádám, én sem fogtam fel mindent, Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!de az egész alapötlet, hogy végig verselve mondták el a történeteket, na meg ahogy Marshall, Lily meg Robin dalolászik a gyereknek, meg hogy szegény Ted mindig belesült a rímbe. :lol: :lol:

Visont Barney annyira nem jött át, vagy csak nem értettem meg többnyire, de most rajta röhögtem a legkevesebbet, ami azért igencsak azt jelenti, hogy zseniális rész volt. :mrgreen:

ja, meg a buszos csávó freestyle rapje, hogy Kanadára lehetetlen rímet találni. sírtam. :lol: :lol:

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. november 26., kedd 20:21

pheco írta:Family Guy 12x06
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem tudom miért kellett megölni Briant :roll: Bár szerintem tuti visszahozzák. Vagy Stewie megépíti az időgépet és úgy, vagy csak álmodta valaki.. Egyébként egyre gyengébb részek vannak, 6-7. évad körül volt a csúcson a sorozat szerintem.
Hát az biztos hogy amit most csinálnak az elég sz.r
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Brian kinyírása pedig megkoronázza az idei szennykupacot. Ráadásul ezzel a Vinnie karakterrel 1 poént próbáltak elsütni, az se volt jó, szóval nem örülök. Egyetlen dologban bízok, hogy Brian halála garantál még egy jó részt legalább, azt amiben visszatér. :lol: Mert ami most van az nem állapot :kivagyhe:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. november 26., kedd 19:57

Family Guy 12x06
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem tudom miért kellett megölni Briant :roll: Bár szerintem tuti visszahozzák. Vagy Stewie megépíti az időgépet és úgy, vagy csak álmodta valaki.. Egyébként egyre gyengébb részek vannak, 6-7. évad körül volt a csúcson a sorozat szerintem.

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. november 26., kedd 19:55

Pipita írta:HIMYM, Istenem, 8 és fél év után egy ilyen résszel előállni. :lol: Sírtam végig, zseniális, hát hogy lehet ezt? :lol: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!FrédiBéniék bekaphatják. :mrgreen:

:salute: :agree:

ui.: Akinek ez a rész sem tetszik, annak egyszerűen nem való ez a sorozat. :)
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Angolul néztem így a rímek nem mindegyikét értettem, de baszott jó volt :lol: :lol: :lol: De azért elég kevés időt hagynak Tednek, hogy bemutassa majd az asszonyt... két rész van. :hmmm:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Pipita » 2013. november 26., kedd 19:28

HIMYM, Istenem, 8 és fél év után egy ilyen résszel előállni. :lol: Sírtam végig, zseniális, hát hogy lehet ezt? :lol: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!FrédiBéniék bekaphatják. :mrgreen:

:salute: :agree:

ui.: Akinek ez a rész sem tetszik, annak egyszerűen nem való ez a sorozat. :)

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. november 26., kedd 13:47

Addig oké, hogy az első Hulk film független volt, de a Hihetetlen Hulk már kapcsolódott a Bosszúállókhoz, hiszen megjelent Tony Stark (Downey Jr.), majd a közös filmben mégis egy új színész játszotta Hulkot. Volt már rá példa tehát, hogy más színészt láthattunk egy új alkotásban.
Arra gondoltam, hogy az nem működik, hogy fut párhuzamosan egymás mellett a sorozat meg a mozi és a tv-ben meg a moziban nem ugyanaz a színész játssza. A Hulk esetében nem erről volt szó, szimplán egy színészcseréről az MFU-n belül. Itt viszont ( már ha egyáltalán berendelik a sorozatot) egész más a szitu. A Marvelnél is furán hatna, ha csinálnának Hulk sorozatot és nem Ruffalo játszana a sorozatban, miközben a moziban meg továbbra is az övé lenne a szerep.


Mindegy, ettől függetlenül csinálhatta volna okosabban is a Warner...

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. november 26., kedd 13:32

torjack írta:Az nyilván nem működik, hogy ugyanazt a Barry Allen-t két színész játssza el. Lehet épp az akasztja meg a két univerzum egyesítését, hogy a jön az Arrow-Flash crossover.
Működik :) lásd Marvel --> Hulk

Addig oké, hogy az első Hulk film független volt, de a Hihetetlen Hulk már kapcsolódott a Bosszúállókhoz, hiszen megjelent Tony Stark (Downey Jr.), majd a közös filmben mégis egy új színész játszotta Hulkot. Volt már rá példa tehát, hogy más színészt láthattunk egy új alkotásban.

Amúgy meg Gustin 23 éves... valahol el kellett kezdenie. Ki tudja, lehet, hogy jó lesz a szerepben. Ha a sorozata jó lesz, az emberek megkedvelik, akkor meg pláne nyert ügye lenne a Warnernak.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. november 26., kedd 13:20

Igazából Kanárit kétlem, hogy beletették volna az Igazság Ligájába, tehát oly mindegy, hogy ki alakítja. Cavill meg mitől jobb színész, mint Amell. Affleck se egy színészkirály... Meg amúgy sem hiszem, hogy Oliver, olyan sok szerephez jutna Batman, Superman, Wonder Woman, Cyborg mellett. Flash még kérdés, de Gutlint még nem láttuk.
Cavill és főleg Affleck mozis arcok. Affleck már elvitt pár filmet a hátán a színészi képességeitől függetlenül. Most az oké, hogy az Íjász sok szerephez eleve nem jutna, de Flash elméletileg igen, ha más nem majd a JLA filmben. Sőt ugye tervben van valamikor önálló film is. Na azt a Glee-s gyerek nem viszi el a hátán. Már pedig ha a tévés univerzum a mozis része, akkor el kellene. Az nyilván nem működik, hogy ugyanazt a Barry Allen-t két színész játssza el. Lehet épp az akasztja meg a két univerzum egyesítését, hogy a jön az Arrow-Flash crossover.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. november 26., kedd 12:17

torjack írta:Őszintén szólva engem nem lep meg a döntés...Ha az Arrow része a filmes univerzumnak, az azzal jár, hogy nem csak az Íjász a része, hanem a többiek is. De most komolyan. Van bárki is aki eltudja képzelni egy eljövendő JLA moziban Cassidy-t mint Kanárit? Vagy Gustin mint Flash? :lol: Cavill, meg Affleck mellett? Egy jobb CW castinggal talán...de ez meg már veszett fejsze nyele. Plusz a moziverzumnak már van egy millárdos playboy/éjszakai igazságosztó karaktere Batman személyében, felesleges a zöld verzió.
Igazából Kanárit kétlem, hogy beletették volna az Igazság Ligájába, tehát oly mindegy, hogy ki alakítja. Cavill meg mitől jobb színész, mint Amell. Affleck se egy színészkirály... Meg amúgy sem hiszem, hogy Oliver, olyan sok szerephez jutna Batman, Superman, Wonder Woman, Cyborg mellett. Flash még kérdés, de Gutlint még nem láttuk.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. november 26., kedd 11:59

Őszintén szólva engem nem lep meg a döntés...Ha az Arrow része a filmes univerzumnak, az azzal jár, hogy nem csak az Íjász a része, hanem a többiek is. De most komolyan. Van bárki is aki eltudja képzelni egy eljövendő JLA moziban Cassidy-t mint Kanárit? Vagy Gustin mint Flash? :lol: Cavill, meg Affleck mellett? Egy jobb CW castinggal talán...de ez meg már veszett fejsze nyele. Plusz a moziverzumnak már van egy millárdos playboy/éjszakai igazságosztó karaktere Batman személyében, felesleges a zöld verzió.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. november 25., hétfő 20:40

h3x0r írta: Mekkora idiotak... Azt nem lehet tudni, hogy eddig kik vannak benne?
100%-ra azért még nem venném, hogy nem lesz benne az Arrow, mert láttunk már csodákat.

Superman, Batman (Ben Affleck),
Wonder Woman, Nightwing, valószínűleg Cyborg is, hiszen volt rá utalás a Man os Steelben. Aztán valószínűleg Flash is lesz majd, de most kérdés, hogy a sorozatbeli, vagy készítenek hozzá egy külön filmet is.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. november 25., hétfő 20:29

TWD

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Hát elég durva arc ez a kormányzó. Martinezt is offolták. Következő részben meg újabb háború, szerintem Hershel tuti elesik, talán Michonne is. Vagy a rendezők eleget tesznek a kritikus nézőknek és lelövetik Carlt. :mrgreen:
Love football, hate antifa.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. november 25., hétfő 12:05

Boardwalk Empire 4. évadzáró: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Hát nem tom mit mondjak. Nem lett olyan epikus mint szokott. De ismét meglepő fordulatokat hoztak, bár abból, hogy White lányát kinyírta Harrow, sajnos következett, hogy meg kell halnia a kis kétarcúnak. Sajnálom, egyik legjobb karakter volt :-( A végső képsorok igen szomorúan hatottak. Eli így, hogy Al Caponenál húzza meg magát, már kettővel lóg Nuck nekik. Bár ugye az első akcióért pénzben fizet.
No mindegy, félek az 5. évad a vége lesz a sorozatnak, ami egyrészt jó, mert könnyen elfogyhat a puskapor, másrészt sajnálom, mert egyik legjobb sorozat ami valaha készült.
De rá se rántsunk, jövő héten indul a Mob City a Walking Dead készítőitől :iszunk:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. november 24., vasárnap 20:53

csabi* írta:a korra legendája von olyan jó mint aang legendája ?
Lakotarsam a napokban nezte a Korra legendajat, neki nagyon bejott.
Remy írta:Hoppá!!! Nagyon úgy néz ki, hogy a Warnernél ülnek a legnagyobb idióták, mert a Zöld íjász nem lesz részese a most alakuló DC univerzumnak.

Komolyan, hogy lehet ekkora ziccert elhibázni? Adott egy remekül felépített hős, akinek minőségi sorozata van, és az emberek imádják, és simán beleillene a most készülő dolgokba, erre NEM! hihetetlen, szánalmas, idegesítő. :vivo:
Mekkora idiotak... Azt nem lehet tudni, hogy eddig kik vannak benne?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 55 regisztrált és 0 vendég