Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. június 2., hétfő 19:37

GoT:

what the fuck? :lol:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!kicsit szétcsapta magát a srác :lol: :lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
Higuain
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:07

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Higuain » 2014. június 2., hétfő 19:11

Realista24 írta:Van olyan gomb hogy hozzászólás jelentése, hasznalni kell, nem háborogni. Honnan a gyíkombol tudjam mi a nem odavaló ha nem nézem? Ez neked szolt Higuain
Jogos legközelebb megy a jelentés.

Ha már GOT
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Baromi jól volt megcsinálva a rész, nekem a Sansás szál tetszett a legjobban
INNENTŐL KÖNYVES ÉS SOROZATOS IS(CSAK KÖNYV OLVASÓKNAK NEM AJÁNLOM)
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Egyrészt gondolkodom hogy a sorozatot abbahagyom hiszen már a Night Kinges résszel bespoilereztek nekünk egy hatalmasat a hatodik könyvből, de a Sansa szál meg komoly bepillantást kezdd engedni kisujj terveibe amit ugye könyv alapján nem tudunk. A mostani Sansás változtatás is sokat sejtet a 6. könyvből

hrx0r

nem tudom ilyen érdekel-e de csak a sorozat könyv történések összehasonlítását tartalmazza ( a hsz-d végére való reagálásként) azért spoilerbe rakom ha valaki nem akarja ne olvassa
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Volt olyan rész már a sorozatban ami a könyvekben a hatodikban derül ki és úgy tűnik lesz is. :mrgreen: szóval a könyvesek is szívtak már egy picit
casillas-carvajal-ramos-varane-marcelo-verratti-modric-isco-lucas-ronaldo-suarez

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. június 2., hétfő 18:55

szilamer írta:GoT
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Akkor nektek is bejön Sansa? A barátnőm szerint csúnya :mrgreen: Egyébként csak 17 éves, nem hiszem, hogy fogjuk nagyon látni a részleteket :roll:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Februarban toltotte a 18-at, szoval... :D :D :D
realmadridfan írta:A neten a GoT-olvasók az egyik legidegesítőbb fantábor. Valamiért többnek érzik magukat, hogy ők fantasy-t olvasnak, hihetetlen..
Nem csak a neten, a valo eletben is.
Eddig 8 resz ment le es minden masodik resz utan jott egy spoiler. Hihetetlen..
9gag-et is azutan hagytam abba, hogy egy teljesen random poszt alatt elkezdtek beszelni ilyen dolgokrol.
Tavaly is egyetem miatt 3-4 resz lemaradasban voltam es folyamatosan jottek a beszolasok hogy "huu mi fog tortenni", "te olyan resz volt hogy", "nem mondom el hogy mi fog tortenni, de...".
Raadasul 2 haverom is olvassa, az egyik mar befejezte, a masik meg a felenel tart, de FOLYAMATOSAN arrol birnak beszelni.
Erdekes.
Mindenesetre kivancsi vagyok mi lesz akkor ha fordul a kocka es Martin bacsi kesobb adja ki a konyvet mint ahogy jon a sorozat. Hany csak sorozatot nezo es spoilerekbe belefuto szemely fogja elarasztani a netet a befejezessel.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8435
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. június 2., hétfő 18:51

Amúgy a moderátorok nincsenek fent? Mert ki lehetne azokat a hozzászólásokat törölni ne olvassa el senki véletlenül
egy moderátor nem lehet itt 0-24ben meg ötlete se lehet, hogy mi spoiler meg mi nem, főleg ha a sorozatot se nézi :lol:
egy kis intelligenciának kellene szorulnia néhány embernek a kobakjába, nem agyatlan írogatnia a dolgokat és kész. :) ...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. június 2., hétfő 18:40

Van olyan gomb hogy hozzászólás jelentése, hasznalni kell, nem háborogni. Honnan a gyíkombol tudjam mi a nem odavaló ha nem nézem? Ez neked szolt Higuain
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2014. június 2., hétfő 17:53

Rohadt jó vagy nika, én is benéztem.A neten a GoT-olvasók az egyik legidegesítőbb fantábor. Valamiért többnek érzik magukat, hogy ők fantasy-t olvasnak, hihetetlen.. A múltkor is beírja ide valami nagyokos, hogy a "lusta emberek" nem olvassák a könyvet, csak nézik a sorozatot :lol: Nyilván, lusta vagyok, mert nekem évi 10 óra elég ebből a világból és esetleg mást szeretek olvasni :) A Breaking Bad-nek vannak még ilyen fanjai, szinte hülyének nézik azt aki nem nézi/nem szereti és nem hagyják addig békén amíg meg nem térítik :D mondom ezt úgy, hogy nekem is a kedvencek között van a BB
a family guy jól megfogta: katt

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8435
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. június 2., hétfő 17:41

és most látom, hogy Nika91127 is alkotott, ez igen... kajak nem hiszlek el benneteket.... :smile:

szerk:
Na azt nem vettem észre se már pedig írtam volna akkor azt is, de ferni nikkának is gratulálj ő is benyomott egy kurva nagy spoilert.
jaja, de az már fel sem tűnt, mert épp abba futottam bele 2 hete, amikor könyves dolgokról dumáltak és nem bírtam megállni és ezt pont elcsíptem belőle :mrgreen: tudom az én hibám, de nem vagyok híve, hogy bármilyen könyves dolgot behozzanak ide, még akkor se, ha odaírják, de azt még elviselem, én vagyok a fasz, hogy beleolvasok, de amikor oda se írják és elmesélik az egész könyvet előre....

elképesztő mennyi értetlen ember van és anélkül nem lehet társalogni a sorozatról, hogy 1-2 okos emberke nem spoilerezné szét az egészet..... :roll:

Avatar
Higuain
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:07

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Higuain » 2014. június 2., hétfő 17:39

ferni írta:Sorozatok, TV műsorok TOPIK
nem könyvek, nem....
a faszomért nem lehet felfogni bazzeg, hogy NE ÍRJATOK SEMMIT A KÖNYVBŐL....
az ilyeneket tenném ki 1 hónapra, hogy tanulgassák addig, hogy mi is az a spoiler és hogy más szórakozását bassza szét.... felháborító bakker, hogy ennyire korlátolt emberek vannak itt...

nekem már az is sok, amikor Könyvről elkezdenek itt beszélni (külön kiemelve), de ok, azt még megértem... elfogadom és az én hibám ha beleolvasok....

de ez, hogy egy ilyen fontos dolgot leír vki bazzeg az felháborító...
gratulálok peti_madrid, ez igen, szép munka volt.... :taps:
és most bújjál el messzire szépen.... :smile:
Na azt nem vettem észre se már pedig írtam volna akkor azt is, de ferni nikkának is gratulálj ő is benyomott egy kurva nagy spoilert. :vivo: :vivo:

Amúgy a moderátorok nincsenek fent? Mert ki lehetne azokat a hozzászólásokat törölni ne olvassa el senki véletlenül
casillas-carvajal-ramos-varane-marcelo-verratti-modric-isco-lucas-ronaldo-suarez

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8435
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. június 2., hétfő 17:32

Sorozatok, TV műsorok TOPIK
nem könyvek, nem....
a faszomért nem lehet felfogni bazzeg, hogy NE ÍRJATOK SEMMIT A KÖNYVBŐL....
az ilyeneket tenném ki 1 hónapra, hogy tanulgassák addig, hogy mi is az a spoiler és hogy más szórakozását bassza szét.... felháborító bakker, hogy ennyire korlátolt emberek vannak itt...

nekem már az is sok, amikor Könyvről elkezdenek itt beszélni (külön kiemelve), de ok, azt még megértem... elfogadom és az én hibám ha beleolvasok....

de ez, hogy egy ilyen fontos dolgot leír vki bazzeg az felháborító...
gratulálok peti_madrid, ez igen, szép munka volt.... :taps:
és most bújjál el messzire szépen.... :smile:

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. június 2., hétfő 16:50

GoT!
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ez is jó rész volt, több érdekes ponttal.
Jorah "menesztése" az egyik, jól csinálták meg,rendesen ledöbbentem amilyen hidegvérrel Dany elküldi a búsba. Bár érthető, bizalmasának hitte, de a "babájának" is ártott volna Jorah, szóval ezt már nem bírta, ezért küldte el,szerintem, a többit még lehet megbocsájtotta volna.

Oberyn-Gregor csata kemény volt, nagyon-nagyon sajnálom Oberyn karakterét,szerintem bőven volt még benne potenciál, és mérges vagyok Martinra,amiért kiírta őt a könyvből,szerintem balgaság volt, és ez a beteges ragaszkodása,hogy a kicsit pozitívabb karaktereket kiírja így, már kezd túlzásokba elmenni...értem,hogy nem híve a happy endnek, de itt az igazságszolgáltatás jogos lett volna, mert bár lehet meghal a hegy is, de csak jobb lett volna,ha Oberyn nem...Pedro Pascalnak nagy taps, remekül hozta a figurát! A vége brutális lett, kicsit megmozdult a gyomrom,de inkább az ideg miatt, amiért ugyan ezt tudnám tenni Martinnal. Robb után ezt csinálta Oberynnel is, miközben Cersei meg Tywin ott pörreszkedik...hányinger.

Missandei elég kellemes kis csibe, arca is gyönyörű,alakja is, öröm,hogy bevállalta a színésznő ezt a jelenetet, sokunk örömére! :mrgreen:

Jövőhéten a bűvös 9. rész, kíváncsi vagyok.


Kerlon írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem tetszett a vége a résznek, hirtelen haldoklásból feltámad valaki, aztán szarrá veri a másikat??? Arya volt a legnagyobb, illetve Sansa és Baelish részei.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Igen,ez elég komikus volt,nem tudom a könyvben is így volt e, de én azt vártam,hogy amikor összeesett a hegy,valahogy magával rántja,és beleáll a kardja Oberynbe...egyszer úgy mielőtt összeesett közel is került hozzá. Szóval így vicces volt...
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. június 2., hétfő 16:49

peti_madrid írta:
reeed_ati írta:GOT:
Nem tudtam tovább várni, muszáj volt megnéznem. :)

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!De hát ez már megint mi volt áá, csak ülök és bambulok ki a fejemből. Vagy 5x vissza néztem az uccsó jelenetet, akkor sem akartam hinni a szememnek. Holott előtte írtam, hogy az előzményeket ismerve már számolok ilyen végkimenetellel is, de ez így akkor is nagyot ütött na. Milyen egy halál volt ez megint... :| , mikor potyogtak a fogai, akkor már tudtam, hogy ennek nem lesz jó vége, meg utána az a szemkinyomás/roppantás kombó.
Kár érte, mert nagyon jó karakter volt, persze pont emiatt üt akkorát, hogy megint egy kedvelt karaktert szednek ki.
Az a kötsög Hegy meg gondolom túléli azt a pár karcolást, most még jobban utálom :mrgreen: .
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!5x néztem vissza az utolsó jelenetsort, de még mindig nem hiszem el, pedig már 2 cigit elszívam :D
Amúgy szerintem nem fogja túlélni a Hegy, mert amikor beleállította a lándzsát, akkor köpte a vérét rendesen szóval szerintem átszúrta a szívét vagy a tüdejét Oberyn. Meg úgy tudom, hogy Tyrion még az ötödik könyvben is életben van, szóval szerintem valami olyan lehet a vége, hogy meghal a Hegy is, és döntetlen miatt Tyrion életben maradhat, csak felzavarják a Falra vagy valami hasonló.
szép volt a könyv szpojler, gratulálok!!!! most már tényleg ott tartunk, hogy semmit se lehet elolvasni ebbe a szaros topikba, mert pár ember képtelen megérteni, hogy tüntesse fel, hogy KÖNYVBŐL szpojlerez vagy sem.
menjetek a faszomba már komolyan
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem tetszett a vége a résznek, hirtelen haldoklásból feltámad valaki, aztán szarrá veri a másikat??? Arya volt a legnagyobb, illetve Sansa és Baelish részei.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: szilamer » 2014. június 2., hétfő 16:42

GoT

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Akkor nektek is bejön Sansa? A barátnőm szerint csúnya :mrgreen: Egyébként csak 17 éves, nem hiszem, hogy fogjuk nagyon látni a részleteket :roll:
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. június 2., hétfő 16:10

GOT
GT37 írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Egy Dany-Sansa-Missandei hármas mindent vinne. :salute: :mrgreen:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!akkor mit mondassz errol: Dany-Sansa-Missandei-Margaery + h3x0r :mrgreen:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. június 2., hétfő 15:59

Gém of Trónsz továbbra is
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Oberyn, istenem... Ne legyél már szerencsétlen... :'( Elég durva volt ott a vége... Olvastam a könyvet, tudtam, mi fog történni, de így is teljesen lesokkolt a dolog.

Viszont Missandei... :-* :sziv: :loveyou:

Egy Dany-Sansa-Missandei hármas mindent vinne. :salute: :mrgreen:

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2014. június 2., hétfő 15:45

reeed_ati írta:
szerintem a suncijára gondolt :D
Lehet, hogy ő is egy koncsítáá, csak megborotválkozott. :lol:
Akkor viszont összeillene a szürke féreggel, ő úgyis harcképtelen. :x
én azt nem értem, hogy oké hogy nincsen fütyi :lol: de attól még máshogy eljátszhatna vele.... mindenkinek a saját képzelő erejére bízom a dolgot :D

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2014. június 2., hétfő 15:41

szerintem a suncijára gondolt :D
Lehet, hogy ő is egy koncsítáá, csak megborotválkozott. :lol:
Akkor viszont összeillene a szürke féreggel, ő úgyis harcképtelen. :x
de ez elég komoly spoiler azoknak akiknek nem, legaláűbb írnád alá hogy könyves spoiler vagy valami.
Nagyon adom, én nem olvastam a könyvet és semmi szükségem nem volt erre az infóra.
Sorozat alapján spoilerezünk, erre ha benyomja valaki, hogy mi lesz a későbbiekben a könyv alapján, az cseszettül bosszantó. :-@ Vagy tényleg írja oda h az könyves spoiler és nincs semmi gond, nem olvasom el. :angry:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára reeed_ati 2014. június 2., hétfő 15:46-kor.

Avatar
Higuain
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:07

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Higuain » 2014. június 2., hétfő 15:37

Nika91127 írta: GOT:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Igen,meg lett mérgezve a Hegy. Így ha túl is éli a csatát,meg fog purcanni. Én sajnáltam,hogy meghalt Oberyn,de hát...kicsit túl ellazázta a végét a csatának. Rég végezhetett volna vele. És igen,Tyrion túléli,sőt...még egy Lannistert is túl fog élni... B-)
Én nyugodtan olvasgatom a spoilereket mivel olvastam a könyvet, de ez elég komoly spoiler azoknak akiknek nem, legaláűbb írnád alá hogy könyves spoiler vagy valami.

:banplz: :banplz: :banplz: :banplz: :banplz:

Akik nem olvasták a könyveket azt javaslom ne olvassanak bele a kommentbe


Moderátorok meg töröljék a kommentet és azt is akinél idézve van.

(bocs a pirosért tudom az a modik színe csak feltűnően akartam ne olvassa el senki)
casillas-carvajal-ramos-varane-marcelo-verratti-modric-isco-lucas-ronaldo-suarez

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2014. június 2., hétfő 15:16

TheBull6 írta:
szerintem a suncijára gondolt :D
Bizonyáááám :mrgreen: :p

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2014. június 2., hétfő 14:56

h3x0r írta:GOT
peti_madrid írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Azt sajnáltam, hogy nem mutatták szemből Missandeit, ettől függetlenül lehet visszatekerem este lefekvés előtt arra a jelenetre a mai részt... If you know what I mean :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
De, mutattak szembol is. :Đ
szerintem a suncijára gondolt :D

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. június 2., hétfő 14:54

GOT
peti_madrid írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Azt sajnáltam, hogy nem mutatták szemből Missandeit, ettől függetlenül lehet visszatekerem este lefekvés előtt arra a jelenetre a mai részt... If you know what I mean :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
De, mutattak szembol is. :Đ
TheBull6 írta:szerintem a suncijára gondolt :D
azt en is hianyoltam :roll:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!en viszont leginkabb sansara vagyok kivancsi :sziv:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára h3x0r 2014. június 2., hétfő 14:59-kor.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 126 regisztrált és 0 vendég