Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. június 3., hétfő 0:22

nekem is az van, de ha szerzek 10+ kreditet idén már boldog vagyok. :mrgreen: gyógyfélév forever
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. június 3., hétfő 0:07

da vinci +1

én is nézem, nekem nagyon tetszik.
legutóbbi részt még nem daráltam, rohadt vizsgaidősuck. :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. június 2., vasárnap 23:57

A Pilotot megnéztem a da Vinci-ből, most szerzem be a többi részét is.
"And my heart will leave you never."

Avatar
angusY
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013. május 10., péntek 9:08
Kedvenc csapatod: :)

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: angusY » 2013. június 2., vasárnap 23:41

Néha többet nevetek ezen mint egy-egy új HIMYM részen...
Ezen mondjuk szerintem nem nagyon kell meglepődni... :kivagyhe:

Egy nagy hiányosságomat, a The Sopranost szeretném elkezdeni amint letudtam a vizsgákat, mert addig ugyebár öngyilkosság bármit is, és így is nézem már a 24-et, amit alig lehet abbahagyni...
Szinkronosan, vagy feliratosan toljam? Mivel HBO sorozat annyira nem tartok a szinkrontól, de el tudom képzelni, hogy felirattal jobban átjön.

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. június 2., vasárnap 23:29

Kerlon írta:Da Vinci's Demons még mindig senki se néz? Nekem egyre jobban tetszik... Igaz túl kell vészelni olyan 3-4 részt, de pl a legutóbbi már kegyetlen jó volt.
én nézem. teljesen korrekt, eddig sztem mindegyik rész hozott egy jó színvonalat. nem várom tűkön ülve, az eheti részt még nem néztem meg, de jó kis sorozat.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. június 2., vasárnap 23:27

Da Vinci's Demons még mindig senki se néz? Nekem egyre jobban tetszik... Igaz túl kell vészelni olyan 3-4 részt, de pl a legutóbbi már kegyetlen jó volt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. június 2., vasárnap 23:26

legendary írta:Amin én mostanában fel vagyok háborodva, az a filmcímek fordítása.

Tragédia.

A The Following hamarosan az RTL Klub képernyőjére kerül. Gyilkos hajsza címmel. Erre mit mondjak... az ország fele véletlenül se fogja nézni, mert egy baromi sablonos, unalmas, gagyi sorozatot jelez a címe. Egy remek sorozat, erre rövidre zárják a siker lehetőségét egy szar címmel. Gratulálok. Gyilkos valami. Hány ilyen film- és sorozatcím van, de úgy őszintén? Egy tucatsorozathoz való. Semmi eredetiség. Most őszintén, ha azt a címet adják, hogy "A követők", azzal mennyivel jobban fel lehetne kelteni a nézők érdeklődését? De persze, csak a hülye gyilkos dolgaik...

Persze nem ez az első ilyen. A Sons of Anarchy (ami amúgy remek sorozat, ajánlom mindenkinek) itthon Kemény motorosok címmel fut. Bravó. Elvből se ülnék le a sorozat elé ilyen címmel. A Homeland Belső ellenség címmel ment - ugyanúgy, mint a Last Resort, ehhez szintén küldöm az elismerésem. A Breaking Bad Totál szívás címmel megy, ez még elfogadható. De amit az utóbbi időben művelnek a fordítók, az nélkülözi a legkisebb kreativitást, sőt, mintha direkt arra mennének, hogy minél kisebb nézettséget érjenek el.

A Zöld íjászban (Arrow, ez is gyenge, de itt legalább nem sírok a fájdalomtól) a Man in Hood kifejezést "kapucnis férfinek" fordították. Nem csuklyás, áááá, nem. Kapucnis. Mintha egy old-school rapperről beszélnénk.

Filmek terén pedig itt egy kétrészes válogatás a gyöngyszemekről:

http://mustache.hu/filmcimek-a-fizikai- ... ok-i-resz/

http://mustache.hu/filmcimek-a-fizikai- ... k-ii-resz/
a following igencsak messze van a remek sorozat fogalmától :D
de amúgy tényleg vicc amit művelnek, a sons meg a homeland még elmegy, sokkal jobbat nem lehet kitalálni, de pl ez a totál szívás olyan mintha a forró rágógumi folytatása lenne.

a zöld íjász meg azért zöld íjász mert a képregény is már jóideje úgy van fordítva, most azt, hogy fordítanád, 'nyíl'? :lol:
a kapucnis viszont szánalmas.


más is várja nagyon a mai game of thronest? jön a katarzis :D

legendary
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 0:08

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: legendary » 2013. június 2., vasárnap 23:13

Amin én mostanában fel vagyok háborodva, az a filmcímek fordítása.

Tragédia.

A The Following hamarosan az RTL Klub képernyőjére kerül. Gyilkos hajsza címmel. Erre mit mondjak... az ország fele véletlenül se fogja nézni, mert egy baromi sablonos, unalmas, gagyi sorozatot jelez a címe. Egy remek sorozat, erre rövidre zárják a siker lehetőségét egy szar címmel. Gratulálok. Gyilkos valami. Hány ilyen film- és sorozatcím van, de úgy őszintén? Egy tucatsorozathoz való. Semmi eredetiség. Most őszintén, ha azt a címet adják, hogy "A követők", azzal mennyivel jobban fel lehetne kelteni a nézők érdeklődését? De persze, csak a hülye gyilkos dolgaik...

Persze nem ez az első ilyen. A Sons of Anarchy (ami amúgy remek sorozat, ajánlom mindenkinek) itthon Kemény motorosok címmel fut. Bravó. Elvből se ülnék le a sorozat elé ilyen címmel. A Homeland Belső ellenség címmel ment - ugyanúgy, mint a Last Resort, ehhez szintén küldöm az elismerésem. A Breaking Bad Totál szívás címmel megy, ez még elfogadható. De amit az utóbbi időben művelnek a fordítók, az nélkülözi a legkisebb kreativitást, sőt, mintha direkt arra mennének, hogy minél kisebb nézettséget érjenek el.

A Zöld íjászban (Arrow, ez is gyenge, de itt legalább nem sírok a fájdalomtól) a Man in Hood kifejezést "kapucnis férfinek" fordították. Nem csuklyás, áááá, nem. Kapucnis. Mintha egy old-school rapperről beszélnénk.

Filmek terén pedig itt egy kétrészes válogatás a gyöngyszemekről:

http://mustache.hu/filmcimek-a-fizikai- ... ok-i-resz/

http://mustache.hu/filmcimek-a-fizikai- ... k-ii-resz/

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. június 2., vasárnap 22:02

Caúl írta:Amit Andyvel lenyomnak azok nagyon zseniálisak :Đ Meg ahogy Danaval szurkálódnak :D
Bár amikor Jim már nagyon nem érti a dolgokat azt nem szeretem, mert akkor elég gyökkettő szinten van és ott nekem is erőltetett.
8 evados, en most tartok a 7. felenel kb, de sajnos egyre gyengebb a szinvonal :(
- az elso 5 evad tenyleg arrol szolt, hogy Dana es Jim, Jim es Andy, Andy es Dana szivattak egymast, ja meg persze mikor Jim csinalt valami hulyeseget es eltitkolta Cheryl elol, azok a reszek nagyon vaganyak voltak. "sz@rra rohogtem magam"
- a 6. evad valamivel gyengebb volt, de azert meg tetszett, kiveve azok a reszek amikor Cheryl felidegesitett.
- a 7. evaddal viszont nem tudom mi van. Cheryl es Dana sincs benne egy csomo reszbe, legalabbis nem annyit szerepelnek mint azelott. Andy, Jim es a gyerekek viszont nem tudjak hozni azt a szinvonalat, mint az eredeti 4-es. Es Cheryl is nagyon idegesito.
- remenykedek, hogy a 7. evad masodik fele es a 8. evad jobb lesz..

Avatar
Caúl
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:21
Kedvenc játékosaid: Iker, Raphael, Sergio, Cristiano, Marcelo, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Caúl » 2013. június 2., vasárnap 21:34

h3x0r írta:Mi a velemenyetek az According to Jim (jim szerint a vilag) sorozatrol?
Nagyon nagy sorozat :salute:
Nekem le van szedve az összes évad, bár bátyámnak szedtem le, de nem töröltem le mert én is néha belenézek és általában szakadok. Olyan műsorokat tudnak csinálni :lol:
Amit Andyvel lenyomnak azok nagyon zseniálisak :Đ Meg ahogy Danaval szurkálódnak :D
Bár amikor Jim már nagyon nem érti a dolgokat azt nem szeretem, mert akkor elég gyökkettő szinten van és ott nekem is erőltetett.

De úgy hogy nem láttam az összes részt simán 8/10-es sorozat.
Néha többet nevetek ezen mint egy-egy új HIMYM részen... :/
"A győzelemért minden kényelmetlenség elviselhető. Ezért semmilyen szenvedés nem lehet túl sok!."-Agatha Christie
Kép
in:Carvajal-Vidal-Reus-Falcao
out:Khedira, DM, Higuaín
Kloppot a padra!

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. június 2., vasárnap 21:17

h3x0r írta:Mi a velemenyetek az According to Jim (jim szerint a vilag) sorozatrol?
Elcsíptem 1-1 részt Comedyn, nekem egyáltalán nem jön be, nagyon erőltetett szerintem. Lehet az is közrejátszik, hogy nem szeretem Belushit. Egyedül a szomszéd a jó benne(nem biztos, hogy szomszéd), a szőke duci csávó. Életem értelmei hasonló színvonal, de azt valamiért csípem.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. június 2., vasárnap 20:06

Mi a velemenyetek az According to Jim (jim szerint a vilag) sorozatrol?

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: András93 » 2013. május 31., péntek 13:21

kelemen.istvan írta:Vizsgaidőszak utánra tervezek egy hosszú darát..
A Scrubst vagy az "Arrested Development"-et nézte/nézi valaki?
Jöhet mindenféle vélemény :-)

Köszi
Nem kell idézőjel, nézzed mindkettőt. A Scrubs inkább dramedy jellegű, az AD meg AD, hihetetlen mennyire összetett, rengeteg utalás, gegek, visszatérő elemek, abszurd szituációk...
Zseniálisak, imádom, nagy kedvencek. Elég egyedi humora van mind a kettőnek, így vagy nagyon fogod szeretni vagy pár rész után otthagyod. :-)

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. május 31., péntek 12:19

Szinkronosan is jó,vagy csakis felirattal kezdjek?
Mondjuk minden sorozatot felirattal nézek.. :shifty: :hmmm:
Ennek pont nem utálom a szinkronját annyira, de ha neked jó feliratosan is akkor mindenképp angolul toljad. B-)

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. május 31., péntek 11:22

par hete a comedy central-on lattam egy sorozatot: Jim szerint a vilag. gyorsan le is toltottem az elso 2 evadot. most fejeztem be a masodikat, de ez rohadt jo sorozat. az osszes reszt vegig rohogtem, az 50 reszbol max 2-3 volt gyengebb. remelem a tobbi evad is hozza ezt a szintet.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2948
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. május 31., péntek 8:09

Demes írta:Ott a pont, Scrubs a top ezen a téren.
Szinkronosan is jó,vagy csakis felirattal kezdjek?
Mondjuk minden sorozatot felirattal nézek.. :shifty: :hmmm:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. május 30., csütörtök 21:28

Scrubs az valami zseniális, érdemes elkezdeni. HIMYM-nél szerintem sokkal jobb.
Ott a pont, Scrubs a top ezen a téren.

Mondjuk most a Community eléggé közelít hozzá, remélem végig tartják a szintet, fölöttébb kreatívak a részek.
Bár most félek a negyedik évadtól, most értem el oda, aki nézi az meg tudná mondani hogy miért csak 13 részes? :hmmm:
(bónusz Scrubhoz+Communityhez hogy nincs műnevetés. Mondjuk az lehet hogy csak nekem számít ennyire :roll: )

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2948
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. május 30., csütörtök 21:25

pheco írta:Jóbarátokat úgy sem lehet felülmúlni. Bárcsak összeállnának egy új évadra, vagy legalább egy mozifilmre.
Erős nosztalgia szagot érzek :-)

Amúgy tényleg jó sorozat volt.. Lehet újrakellene néznem felirattal :hmmm:

Ebből scrubs lesz B-)
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. május 30., csütörtök 20:59

Jóbarátokat úgy sem lehet felülmúlni. :mrgreen: Bárcsak összeállnának egy új évadra, vagy legalább egy mozifilmre. :(

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Pipita » 2013. május 30., csütörtök 20:54

Scrubsból én csak pár részt kaptam el Comedy Centralon, de azt sikerült leszűrni, hogy tényleg zseniális, majd valamikor le akarom darálni az egészet mindenképpen... :-)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 136 regisztrált és 0 vendég