Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Boky
Kedvenc játékosaid: Modric

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. június 3., hétfő 17:18

na jólvan srácok nektek senki nem osztott lapot :lol:
egy olyan nyomoronc semmi dolgot irtam le aminek jelentősége még a 0-t sem közelíti meg.
szépen meg lehet nyugodni.

h3x0r
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. június 3., hétfő 17:01

ferni írta:
Boky írta:GOT 3x09
most tényleg nem akarlak itt bántani, de ha már a könyvből spoilerezel és nem a sorozatból ,akkor írd már oda, vagy old meg máshogy légy szíves.
mert itt a spoiler gondolom a sorozatra vonatkozik, nem a könyvre.
nem írtál le olyan hú de nagy dolgokat, sőt, de azért jobb lett volna ezt a sorozatból megtudni, nem tőled olvasva.
Boky
GOT 3x09
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!.

GOT 3x09 konyv
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!.

az elsonek a 9. reszrol irsz, azzal kapcsolatban amit abban a reszben es az elozoekben lattal. esetleg vannak kerdeseid, velemenyed a reszrol, stb.

a masodiknal arrol irsz, hogy a konyvben mi tortenik
Boky írta: akkor ha megírod a címed, küldök egy csomag zsepit.
spoiler-ezni egyszeruen kocsogseg. neked hogy esne ha elkezdenel olvasni egy jo kis konyvet, a felenel pedig valaki elmondana, hogy a vegen A meg B ugyis osszesjonnek, C meg meghal. te felhaborodnal, a masik meg azt mondana, hogy akkor kuld egy csomag zsepit. En biztos, hogy abban a pillanatban behuznek neki egyet.

ikelemen5
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. június 3., hétfő 13:49

Boky írta: akkor ha megírod a címed, küldök egy csomag zsepit.
Hogy te milyen vicces csávó vagy... :/ :angry: :roll:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Boky

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. június 3., hétfő 13:12

sajna ebben a mai világban nehéz kikerülni a spoilereket, főleg egy ilyen hájpolt sorozatnál. még mielőtt a könyveket elolvastam, megszivattam 1 haveromat és cserébe elhadart vagy 3 spoilert a következő könyvekből. :lol:

tegnap is az orphan black finálé előtt nyomtam 1 google searchöt, nem is tudom már mit kerestem, de a 3. találat vmi szajha által írt cikk volt aminek a címében elég masszív spoiler volt a fináléról. kommentekben udvariasan a halálát kívántam, de sztem kimoderálták azóta. :D

ferni

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. június 3., hétfő 12:55

jól van na, csak felszab ez a folyamat spoilerezés a könyvről :mrgreen:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!tudom már egy rakat emberről előre, hogy meg fog halni, pedig nem is akartam megtudni, csak nekem nCore kommenteket kell olvasnom és már ezek a kis izék is zavarnak, nem hogy a nagyobb dolgok :lol:

Boky

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. június 3., hétfő 12:41

ferni írta:
most tényleg nem akarlak itt bántani, de ha már a könyvből spoilerezel és nem a sorozatból ,akkor írd már oda, vagy old meg máshogy légy szíves.
nem írtál le olyan hú de nagy dolgokat, sőt, de azért jobb lett volna ezt a sorozatból megtudni, nem tőled olvasva.
sajna a spoileren belül nem tudom a spoilert jelölni.
de ha ennyire zavar, hogy leírtam valamit, ami valószínűleg a sorozatban nem jelenik meg, és a könyvben is csak pletyka szinten emltették, akkor ha megírod a címed, küldök egy csomag zsepit.

ferni

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. június 3., hétfő 12:37

Boky

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. június 3., hétfő 11:37

GOT 3x09

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!odatették magukat rendesen :D megy az anyázás rendesen a fb oldalukon :D
komoly rész volt, sam és szegfű jeleneteinek nem sok értelme volt, viszont minden más remek volt.
a vörös nászt amennyire lehetett megoldották, bár a végén ahogy bolton megöli robbot és a random katona elvágja catelyn torkát, kicsit olyan volt mintha valami szalagavatós videó lenne, beugranak a képbe, megcsinálják amit kell aztán távoznak is a kamera látószögéből. :lol:
remélem azért azt nem fogják mutatni, ahogy robb nyakára rávarrják szürke szél fejét.
örülök, hogy az évadzáróra is maradt 1 esküvő :D

ikelemen5
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. június 3., hétfő 9:43

Got.s03e09
:box: :happy: :rock:
A rész első 20 perce akkora kapkodás volt,hogy arra szavak nincsenek
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Jó,hogy a királyvár nem volt benne,mert akkor teljesen szétesett volna a rész,így is volt esemény bőven,a Starkok így is szépen fogynak.. :roll: Branék tehettek volna valamit,mikor látta Nyár szemévek Jont...Izgalmas rész volt,ugye mindig a 9. a katarzis..Frey nagy g :cens: i epic volt mikor benyögte,hogy talál másik feleséget, Szegény vérfarkast sajnálom..de hát állni kellett volna a szavukat :roll: A Danys szál is nagy kavar volt..honnan tudták azok a nyamvadt várvődők,hogy most ott kell lenni 60an..? Utána pedig csak úgy megadták magukat? :hmmm:

A vége korrekt volt :agree:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. június 3., hétfő 0:22

nekem is az van, de ha szerzek 10+ kreditet idén már boldog vagyok. :mrgreen: gyógyfélév forever
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Toti

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. június 3., hétfő 0:07

da vinci +1

én is nézem, nekem nagyon tetszik.
legutóbbi részt még nem daráltam, rohadt vizsgaidősuck. :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

gunner
Kedvenc csapatod: Arsenal

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. június 2., vasárnap 23:57

A Pilotot megnéztem a da Vinci-ből, most szerzem be a többi részét is.

angusY
Kedvenc csapatod: :)

HozzászólásSzerző: angusY » 2013. június 2., vasárnap 23:41

Néha többet nevetek ezen mint egy-egy új HIMYM részen...
Ezen mondjuk szerintem nem nagyon kell meglepődni... :kivagyhe:

Egy nagy hiányosságomat, a The Sopranost szeretném elkezdeni amint letudtam a vizsgákat, mert addig ugyebár öngyilkosság bármit is, és így is nézem már a 24-et, amit alig lehet abbahagyni...
Szinkronosan, vagy feliratosan toljam? Mivel HBO sorozat annyira nem tartok a szinkrontól, de el tudom képzelni, hogy felirattal jobban átjön.

Boky

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. június 2., vasárnap 23:29

Kerlon írta:Da Vinci's Demons még mindig senki se néz? Nekem egyre jobban tetszik... Igaz túl kell vészelni olyan 3-4 részt, de pl a legutóbbi már kegyetlen jó volt.
én nézem. teljesen korrekt, eddig sztem mindegyik rész hozott egy jó színvonalat. nem várom tűkön ülve, az eheti részt még nem néztem meg, de jó kis sorozat.

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. június 2., vasárnap 23:27

Da Vinci's Demons még mindig senki se néz? Nekem egyre jobban tetszik... Igaz túl kell vészelni olyan 3-4 részt, de pl a legutóbbi már kegyetlen jó volt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Boky

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. június 2., vasárnap 23:26

legendary írta:Amin én mostanában fel vagyok háborodva, az a filmcímek fordítása.

Tragédia.

A The Following hamarosan az RTL Klub képernyőjére kerül. Gyilkos hajsza címmel. Erre mit mondjak... az ország fele véletlenül se fogja nézni, mert egy baromi sablonos, unalmas, gagyi sorozatot jelez a címe. Egy remek sorozat, erre rövidre zárják a siker lehetőségét egy szar címmel. Gratulálok. Gyilkos valami. Hány ilyen film- és sorozatcím van, de úgy őszintén? Egy tucatsorozathoz való. Semmi eredetiség. Most őszintén, ha azt a címet adják, hogy "A követők", azzal mennyivel jobban fel lehetne kelteni a nézők érdeklődését? De persze, csak a hülye gyilkos dolgaik...

Persze nem ez az első ilyen. A Sons of Anarchy (ami amúgy remek sorozat, ajánlom mindenkinek) itthon Kemény motorosok címmel fut. Bravó. Elvből se ülnék le a sorozat elé ilyen címmel. A Homeland Belső ellenség címmel ment - ugyanúgy, mint a Last Resort, ehhez szintén küldöm az elismerésem. A Breaking Bad Totál szívás címmel megy, ez még elfogadható. De amit az utóbbi időben művelnek a fordítók, az nélkülözi a legkisebb kreativitást, sőt, mintha direkt arra mennének, hogy minél kisebb nézettséget érjenek el.

A Zöld íjászban (Arrow, ez is gyenge, de itt legalább nem sírok a fájdalomtól) a Man in Hood kifejezést "kapucnis férfinek" fordították. Nem csuklyás, áááá, nem. Kapucnis. Mintha egy old-school rapperről beszélnénk.

Filmek terén pedig itt egy kétrészes válogatás a gyöngyszemekről:

http://mustache.hu/filmcimek-a-fizikai- ... ok-i-resz/

http://mustache.hu/filmcimek-a-fizikai- ... k-ii-resz/
a following igencsak messze van a remek sorozat fogalmától :D
de amúgy tényleg vicc amit művelnek, a sons meg a homeland még elmegy, sokkal jobbat nem lehet kitalálni, de pl ez a totál szívás olyan mintha a forró rágógumi folytatása lenne.

a zöld íjász meg azért zöld íjász mert a képregény is már jóideje úgy van fordítva, most azt, hogy fordítanád, 'nyíl'? :lol:
a kapucnis viszont szánalmas.

más is várja nagyon a mai game of thronest? jön a katarzis :D

legendary

HozzászólásSzerző: legendary » 2013. június 2., vasárnap 23:13

Amin én mostanában fel vagyok háborodva, az a filmcímek fordítása.

Tragédia.

A The Following hamarosan az RTL Klub képernyőjére kerül. Gyilkos hajsza címmel. Erre mit mondjak... az ország fele véletlenül se fogja nézni, mert egy baromi sablonos, unalmas, gagyi sorozatot jelez a címe. Egy remek sorozat, erre rövidre zárják a siker lehetőségét egy szar címmel. Gratulálok. Gyilkos valami. Hány ilyen film- és sorozatcím van, de úgy őszintén? Egy tucatsorozathoz való. Semmi eredetiség. Most őszintén, ha azt a címet adják, hogy "A követők", azzal mennyivel jobban fel lehetne kelteni a nézők érdeklődését? De persze, csak a hülye gyilkos dolgaik...

Persze nem ez az első ilyen. A Sons of Anarchy (ami amúgy remek sorozat, ajánlom mindenkinek) itthon Kemény motorosok címmel fut. Bravó. Elvből se ülnék le a sorozat elé ilyen címmel. A Homeland Belső ellenség címmel ment - ugyanúgy, mint a Last Resort, ehhez szintén küldöm az elismerésem. A Breaking Bad Totál szívás címmel megy, ez még elfogadható. De amit az utóbbi időben művelnek a fordítók, az nélkülözi a legkisebb kreativitást, sőt, mintha direkt arra mennének, hogy minél kisebb nézettséget érjenek el.

A Zöld íjászban (Arrow, ez is gyenge, de itt legalább nem sírok a fájdalomtól) a Man in Hood kifejezést "kapucnis férfinek" fordították. Nem csuklyás, áááá, nem. Kapucnis. Mintha egy old-school rapperről beszélnénk.

Filmek terén pedig itt egy kétrészes válogatás a gyöngyszemekről:

http://mustache.hu/filmcimek-a-fizikai- ... ok-i-resz/

http://mustache.hu/filmcimek-a-fizikai- ... k-ii-resz/

h3x0r

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. június 2., vasárnap 22:02

Caúl írta:Amit Andyvel lenyomnak azok nagyon zseniálisak :Đ Meg ahogy Danaval szurkálódnak :D
Bár amikor Jim már nagyon nem érti a dolgokat azt nem szeretem, mert akkor elég gyökkettő szinten van és ott nekem is erőltetett.
8 evados, en most tartok a 7. felenel kb, de sajnos egyre gyengebb a szinvonal :(
- az elso 5 evad tenyleg arrol szolt, hogy Dana es Jim, Jim es Andy, Andy es Dana szivattak egymast, ja meg persze mikor Jim csinalt valami hulyeseget es eltitkolta Cheryl elol, azok a reszek nagyon vaganyak voltak. "sz@rra rohogtem magam"
- a 6. evad valamivel gyengebb volt, de azert meg tetszett, kiveve azok a reszek amikor Cheryl felidegesitett.
- a 7. evaddal viszont nem tudom mi van. Cheryl es Dana sincs benne egy csomo reszbe, legalabbis nem annyit szerepelnek mint azelott. Andy, Jim es a gyerekek viszont nem tudjak hozni azt a szinvonalat, mint az eredeti 4-es. Es Cheryl is nagyon idegesito.
- remenykedek, hogy a 7. evad masodik fele es a 8. evad jobb lesz..

Caúl
Kedvenc játékosaid: Iker, Raphael, Sergio, Cristiano, Marcelo, Xabi

HozzászólásSzerző: Caúl » 2013. június 2., vasárnap 21:34

h3x0r írta:Mi a velemenyetek az According to Jim (jim szerint a vilag) sorozatrol?
Nagyon nagy sorozat :salute:
Nekem le van szedve az összes évad, bár bátyámnak szedtem le, de nem töröltem le mert én is néha belenézek és általában szakadok. Olyan műsorokat tudnak csinálni :lol:
Amit Andyvel lenyomnak azok nagyon zseniálisak :Đ Meg ahogy Danaval szurkálódnak :D
Bár amikor Jim már nagyon nem érti a dolgokat azt nem szeretem, mert akkor elég gyökkettő szinten van és ott nekem is erőltetett.

De úgy hogy nem láttam az összes részt simán 8/10-es sorozat.
Néha többet nevetek ezen mint egy-egy új HIMYM részen... :/
"A győzelemért minden kényelmetlenség elviselhető. Ezért semmilyen szenvedés nem lehet túl sok!."-Agatha Christie
Kép
in:Carvajal-Vidal-Reus-Falcao
out:Khedira, DM, Higuaín
Kloppot a padra!

pheco
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. június 2., vasárnap 21:17

h3x0r írta:Mi a velemenyetek az According to Jim (jim szerint a vilag) sorozatrol?
Elcsíptem 1-1 részt Comedyn, nekem egyáltalán nem jön be, nagyon erőltetett szerintem. Lehet az is közrejátszik, hogy nem szeretem Belushit. Egyedül a szomszéd a jó benne(nem biztos, hogy szomszéd), a szőke duci csávó. Életem értelmei hasonló színvonal, de azt valamiért csípem.

Vissza: “Minden más”