Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2013. június 7., péntek 0:19

Most értem az első évad végére, és nem tudom nézni a második évadot, mert még nem jött le
Ha végeztél az elsővel, akkor az előzménysorival, az Aréna Isteneivel folytasd! :-)
Ezek után jöhet a második évad.

Avatar
Caúl
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:21
Kedvenc játékosaid: Iker, Raphael, Sergio, Cristiano, Marcelo, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Caúl » 2013. június 7., péntek 0:13

Spartacus valami isteni sorozat :salute: :salute: :salute: :salute:
Most értem az első évad végére, és nem tudom nézni a második évadot, mert még nem jött le :'( :'( :'(

Am itt minden évadnak külön címe van?

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem szeretem lelőni magamnak a dolgokat, de ezt muszáj:
Ugye ashurt megöli valaki? léccilécci
"A győzelemért minden kényelmetlenség elviselhető. Ezért semmilyen szenvedés nem lehet túl sok!."-Agatha Christie
Kép
in:Carvajal-Vidal-Reus-Falcao
out:Khedira, DM, Higuaín
Kloppot a padra!

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. június 6., csütörtök 19:40

The Great Gatsby

Ma láttam moziban, vegyes érzelmeim vannak a filmmel kapcsolatban. DiCaprio nagy tanár ebben a filmben is, de ez nem újdonság tőle, hozza a szokásos magas színvonalat. Viszont Tobeynál találhattak volna életképesebb színészt is, nagyon idegesített benne végig, mondjuk egy Jude Law, Ryan Gosling vagy kb akárkit. Egyébként a film sem volt nagy durranás, volt pár jelenet ami tetszett, de kicsit unalmas volt. A zenék viszont jók voltak és Leonardo miatt jóindulattal pontozva:
6,5/10

Bocsánat, elnéztem a topikot, 'distáról megszoktam, hogy egyben van a két topic.

Avatar
Legkisebbtobi
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 7:42

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Legkisebbtobi » 2013. június 6., csütörtök 17:59

Kerlon írta:
yvettebourne írta:GOT 3x09

Na ez most nekem annyira nem jött be. Ahhoz képest, mennyire be lett harangozva, nekem ez a rész valahogy összecsapottnak tűnt. Jobban mondva maga a Vörös Nász, azért a könyvben ez jobban ki van dolgozva... :(
most komolyan! akkor minek nézitek? úgy is tudjátok, hogy LEHETETLEN visszaadni teljesen azt, amit a könyvtartalmaz, de kb 2-3 részenként itt sírtok miatta, ha valami nem nyeri az ízlést a könyvhöz képest..........
Gondolom nem olvastad a konyvet... az elso evad jol visszaadta a konyvet de az utobbi ket evad kesz rohej...

es meg csak nem is tortenetileg... mert azt nem is nezem mar mert lassan csak nagy vonalakban koveti a konyvet...

de milyen gagyi volt a voros nasz mar? kb. mindenki allt mint f.sz a lakodalomba ( :mrgreen: ) es arra vart hogy kinyirjak... mint valami lassitott felvetelt neztem volna...

ez az arya meg rohadt idegesito... a kovetkezo konyvben sok fog rola szolni... ha azt is ez a szineszno fogja bemutatni...

Avatar
Huni
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:42
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Huni » 2013. június 5., szerda 1:52

Januárban szüneteltettem a Vampire Diariest, egyrészt az idő, másrészt az érdeklődés hiánya miatt.
Az elmúlt napokban ledaráltam a 14 elmaradt részt.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!hát ez mi a jó isten volt? alapból szar volt már az évad első fele is, nem véletlenül hagyott hidegen egy idő után. aztán kicsit jobb lett, a végéhez közeledve azt hittem, felhozzák az évadot egy elfogadható szintre. hát nem jött össze. nem is tudom, hogy kell-e írnom, mennyire elegem van a szerelmi háromszögből meg elena ripacskodásából. nagyon nem találták el a karakterét, bármit csinál, unszimpatikus. rinyál, aztán kemény mint a fagyott kutyaszar, és megint rinyál. egy arany középutat, könyörgöm.
azzal is tele van a tököm, hogy MINDIG jön egy erősebb alak, akiről soha senki nem beszélt, soha senki nem tudott, MINDIG van egy új mód valaki megölésére vagy feltámasztására. hát persze. klaust is beharangozták, mint az atyaistent, lett belőle egy még erősebb arc, erre jön ez a silas, aki amúgy halhatatlan (de mégsem) és ő az aktuális nagyfiú. bullshit.
itt ez a gyógyír vagy miatököm, amit keresnek, aztán kiderül, hogy csak egy van belőle, és ahelyett, hogy valaki bevenné, dobálják egymásnak mint óvodások a labdát. damon nem veszi be, pedig megtehetné, aztán simán lehetne megint vámpir, mert arról egy büdös szó nem esett, hogy ennek a csodavalaminek lenne olyan mellékhatása amitől nem lehet újra vámpir az ember. mondjuk már látom magam előtt ahogy az 5. évad 5. részénél katherine épp ezért lesz megint vámpir.
klausból csináltak egy félig-meddig jófiút, ami totálisan nem illik hozzá. az egyik legjobb karakter, erre elbasszák azért, hogy tyler maradjon, caroline happy legyen, és az amúgy is nyáltengerben úszó évad pont ebbe fulladjon bele.
rebekahval szintén ugyanez, de a mattel való kapcsolata okán legalább nem ölik meg és keltik életre minden harmadik részben.
jeremyt mi a tetves úristenért kellett visszahozni? miért? mire eltűnne bonnie, aki elena mellett a legirritálóbb karakter, addig megoldják, hogy majd jer álmaiban újra találkozzanak és kibaszott szentimentális pillanatokat élhessenek át. egyszerűen annyira súlytalan jeremy karaktere -leszámítva ezt a vadász cuccot, amivel legalább lett egy kis értelme a szerepeltetésének-, hogy nem vágom, mire kell ő. ja, de, elenával majd sirnak egymás nyakába borulva, de jó nekünk.
ott van elijah, ott van alaric, jó karakterek, jó színészekkel, és kapnak összesen 2 órát az évadban, hát gratulálok.
a stefan-elena-damon trió már unalmas, de azt olvastam nemrég, hogy a sorozat végéig fog menni ez a szál. hurrá. azt nyilván mindenki tudja, hogy úgyis stefan lesz a number one.
ez az évadzárás meg, uramisten. doppelganger, aha. óriási fordulat, elképesztő írói kreativitás. ha meg akarták tartani ezt a silast, miért nem hoztak be egy új színészt? mehetne a csihi-puhi, mert van ebben lehetőség, de így rohadt szánalmasra sikerült ez. azt tudom elképzelni, hogy az évad harmadánál stefan előkerül, a többiek rájönnek, hogy silas van köztük és nem stefan, aztán részenként huszonötször nem tudják eldönteni, kivel is beszélgetnek valójában. esetleg azt, hogy ez hamarabb kiderül, silast valami új csodamódszerrel meg bonnie túlvilágon elvégzett hókuszpókuszával eltakarítják és jön egy 40 ezer éves ős-ős-ős-abszolútalegidősebbéslegerősebb valaki (már megint) aztán ő lesz a főgonosz.
az első két évad nagyon jó volt. én nem szeretem ezeket a vámpiros történeteket, de az tetszett. jók voltak a karakterek, megtalálták az összhangot a szálak között, de aztán az egész átment picsogásba, rózsaszin nyáladzásba, az értelmes és keményebb karakterek lebutításába, megpuhításába, selyemfiúba való átírásába.
borzalmas volt ez az évad, pedig azt hittem, jó lesz a végére. rengeteg logikai fail volt, de ha ezektől eltekintek, akkor is szánalmas az összkép. csak azért kap még egy esélyt, és csak azért fogom elkezdeni az ötödiket, mert ritkán kaszálok sorozatot, de már ott tartok a tvd-vel, hogy ha nincs jobb dolgom, pont jó lesz kategóriába került át.
accel: "vidal, kondogbia, pogba, casemiro? mind a négyen 180 fölött vannak jóval."
R24: "Vidal 35-40, Kondogbia 10-15, Pogba 25, Casemiro 6 misi.
Vagy félreértek valamit?"
:mrgreen:

Avatar
yvettebourne
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:03
Kedvenc játékosaid: Guti
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: yvettebourne » 2013. június 4., kedd 21:05

Kerlon írta: most komolyan! akkor minek nézitek? úgy is tudjátok, hogy LEHETETLEN visszaadni teljesen azt, amit a könyvtartalmaz, de kb 2-3 részenként itt sírtok miatta, ha valami nem nyeri az ízlést a könyvhöz képest..........
Jó majd legközelebb engedélyt kérek rá, hogy nézhessem. :ike:


Azért nézem, mert kíváncsi vagyok, hogy mit hoznak ki a történetből. És abszolút nem lehetetlen visszaadni a könyvet, ezt az első évaddal fényesen bizonyították. :roll:
"A person doesn't just wake up and stop loving somebody! Love is forever."

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. június 4., kedd 20:57

yvettebourne írta:GOT 3x09

Na ez most nekem annyira nem jött be. Ahhoz képest, mennyire be lett harangozva, nekem ez a rész valahogy összecsapottnak tűnt. Jobban mondva maga a Vörös Nász, azért a könyvben ez jobban ki van dolgozva... :(
most komolyan! akkor minek nézitek? úgy is tudjátok, hogy LEHETETLEN visszaadni teljesen azt, amit a könyvtartalmaz, de kb 2-3 részenként itt sírtok miatta, ha valami nem nyeri az ízlést a könyvhöz képest..........
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
czier
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:22

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: czier » 2013. június 4., kedd 20:44

GOT 3x09


Errol most csak ennyit: SPOILER :mrgreen:

Avatar
yvettebourne
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:03
Kedvenc játékosaid: Guti
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: yvettebourne » 2013. június 4., kedd 19:44

GOT 3x09

Na ez most nekem annyira nem jött be. Ahhoz képest, mennyire be lett harangozva, nekem ez a rész valahogy összecsapottnak tűnt. Jobban mondva maga a Vörös Nász, azért a könyvben ez jobban ki van dolgozva... :(

(Aki nem olvasta a könyvet, az ne olvasson tovább, látom vita volt itt belőle. Bár olyan nagy dolgot nem árulok el, de...)
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szóval Catelyn a könyvben konkrétan beleőrül abba, hogy az utolsó élő fiát kinyírják előtte, és lekarmolja a bőrt a saját arcáról, itt meg kinyög egy, még ordításnak se nagyon beillő No!-t... :kivagyhe: Hát nekem ez csalódás volt.
Ahogy az is, amit az Aryás résszel csináltak, a könyvben ez se így zajlik, így valahogy sokkal kevésbé ütött nekem a dolog.


Jó, ha nem olvastam volna a könyvet, biztos sokkal jobban kiakadtam volna, de igazából már azóta kíváncsi voltam erre a részre, hogy olvastam a harmadik részt, és ennél én jobbra számítottam.

Egyébként ha nem olvastam volna már rég a könyveket, tuti fel lennék háborodva azon, hogy a sok gyökér már napokkal a rész megjelenése előtt szétspoilerezte az egészet mindenhol. :vivo:
"A person doesn't just wake up and stop loving somebody! Love is forever."

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. június 4., kedd 0:59

Doctor Who
Az első rész után inkább röhejes, mint izgalmas, de hát na, adok egy esélyt neki.
"And my heart will leave you never."

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. június 3., hétfő 17:18

na jólvan srácok nektek senki nem osztott lapot :lol:
egy olyan nyomoronc semmi dolgot irtam le aminek jelentősége még a 0-t sem közelíti meg.
szépen meg lehet nyugodni.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9200
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. június 3., hétfő 17:01

ferni írta:
Boky írta:GOT 3x09
most tényleg nem akarlak itt bántani, de ha már a könyvből spoilerezel és nem a sorozatból ,akkor írd már oda, vagy old meg máshogy légy szíves.
mert itt a spoiler gondolom a sorozatra vonatkozik, nem a könyvre.
nem írtál le olyan hú de nagy dolgokat, sőt, de azért jobb lett volna ezt a sorozatból megtudni, nem tőled olvasva.
Boky
GOT 3x09
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!.

GOT 3x09 konyv
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!.

az elsonek a 9. reszrol irsz, azzal kapcsolatban amit abban a reszben es az elozoekben lattal. esetleg vannak kerdeseid, velemenyed a reszrol, stb.

a masodiknal arrol irsz, hogy a konyvben mi tortenik
Boky írta: akkor ha megírod a címed, küldök egy csomag zsepit.
spoiler-ezni egyszeruen kocsogseg. neked hogy esne ha elkezdenel olvasni egy jo kis konyvet, a felenel pedig valaki elmondana, hogy a vegen A meg B ugyis osszesjonnek, C meg meghal. te felhaborodnal, a masik meg azt mondana, hogy akkor kuld egy csomag zsepit. En biztos, hogy abban a pillanatban behuznek neki egyet.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2947
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. június 3., hétfő 13:49

Boky írta: akkor ha megírod a címed, küldök egy csomag zsepit.
Hogy te milyen vicces csávó vagy... :/ :angry: :roll:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. június 3., hétfő 13:12

sajna ebben a mai világban nehéz kikerülni a spoilereket, főleg egy ilyen hájpolt sorozatnál. még mielőtt a könyveket elolvastam, megszivattam 1 haveromat és cserébe elhadart vagy 3 spoilert a következő könyvekből. :lol:

tegnap is az orphan black finálé előtt nyomtam 1 google searchöt, nem is tudom már mit kerestem, de a 3. találat vmi szajha által írt cikk volt aminek a címében elég masszív spoiler volt a fináléról. kommentekben udvariasan a halálát kívántam, de sztem kimoderálták azóta. :D

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8466
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. június 3., hétfő 12:55

jól van na, csak felszab ez a folyamat spoilerezés a könyvről :mrgreen:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!tudom már egy rakat emberről előre, hogy meg fog halni, pedig nem is akartam megtudni, csak nekem nCore kommenteket kell olvasnom és már ezek a kis izék is zavarnak, nem hogy a nagyobb dolgok :lol:

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. június 3., hétfő 12:41

ferni írta:
Boky írta:GOT 3x09
most tényleg nem akarlak itt bántani, de ha már a könyvből spoilerezel és nem a sorozatból ,akkor írd már oda, vagy old meg máshogy légy szíves.
mert itt a spoiler gondolom a sorozatra vonatkozik, nem a könyvre.
nem írtál le olyan hú de nagy dolgokat, sőt, de azért jobb lett volna ezt a sorozatból megtudni, nem tőled olvasva.
sajna a spoileren belül nem tudom a spoilert jelölni.
de ha ennyire zavar, hogy leírtam valamit, ami valószínűleg a sorozatban nem jelenik meg, és a könyvben is csak pletyka szinten emltették, akkor ha megírod a címed, küldök egy csomag zsepit.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8466
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. június 3., hétfő 12:37

Boky írta:GOT 3x09
most tényleg nem akarlak itt bántani, de ha már a könyvből spoilerezel és nem a sorozatból ,akkor írd már oda, vagy old meg máshogy légy szíves.
mert itt a spoiler gondolom a sorozatra vonatkozik, nem a könyvre.
nem írtál le olyan hú de nagy dolgokat, sőt, de azért jobb lett volna ezt a sorozatból megtudni, nem tőled olvasva.

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. június 3., hétfő 11:37

GOT 3x09

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!odatették magukat rendesen :D megy az anyázás rendesen a fb oldalukon :D
komoly rész volt, sam és szegfű jeleneteinek nem sok értelme volt, viszont minden más remek volt.
a vörös nászt amennyire lehetett megoldották, bár a végén ahogy bolton megöli robbot és a random katona elvágja catelyn torkát, kicsit olyan volt mintha valami szalagavatós videó lenne, beugranak a képbe, megcsinálják amit kell aztán távoznak is a kamera látószögéből. :lol:
remélem azért azt nem fogják mutatni, ahogy robb nyakára rávarrják szürke szél fejét.
örülök, hogy az évadzáróra is maradt 1 esküvő :D

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2947
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. június 3., hétfő 9:43

Got.s03e09
:box: :happy: :rock:
A rész első 20 perce akkora kapkodás volt,hogy arra szavak nincsenek
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Jó,hogy a királyvár nem volt benne,mert akkor teljesen szétesett volna a rész,így is volt esemény bőven,a Starkok így is szépen fogynak.. :roll: Branék tehettek volna valamit,mikor látta Nyár szemévek Jont...Izgalmas rész volt,ugye mindig a 9. a katarzis..Frey nagy g :cens: i epic volt mikor benyögte,hogy talál másik feleséget, Szegény vérfarkast sajnálom..de hát állni kellett volna a szavukat :roll: A Danys szál is nagy kavar volt..honnan tudták azok a nyamvadt várvődők,hogy most ott kell lenni 60an..? Utána pedig csak úgy megadták magukat? :hmmm:

A vége korrekt volt :agree:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. június 3., hétfő 0:22

nekem is az van, de ha szerzek 10+ kreditet idén már boldog vagyok. :mrgreen: gyógyfélév forever
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 80 regisztrált és 0 vendég