Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Matt009
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. október 16., csütörtök 17:08

P. Krisz írta:Supernatural évadnyitó
Nem hittem volna hogy valaha ezt mondom erre a sorozatra de ez szánalmasan gyenge volt . :(
Kripke ide - Kripke oda , de teljesen elvesztette az identitását a sorozat .
Mivel elvileg utolsó évad ezért kibekkelem valahogy .
Hol olvastátok, hogy utolsó évad? Én erről semmi hivatalos kommünikét nem láttam, de utalás sem volt sok. Elvileg a CW egyik igazgatójának nagyon bejön a sorozat, és ha rajta múlik, akkor amíg hozza a szokásos számokat, nem veszik le a képernyőről. A nézettsége meg többé-kevésbé stabil.

Én se szomorkodnék, ha befejeznék, mert én is érzem a sorozatban a fáradtságot, de azért én nagyon reménykedem, hogy amikor az utolsó évad indul akkor már lehet tudni, az utolsó lesz, és egy ütős évaddal (természetesen a régi fényéhez képest) zárul, és nem ad hoc befejezést raknak össze.

Boky
Kedvenc játékosaid: Varane, Modric, Carvajal, Navas, Isco
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. október 16., csütörtök 16:38

Remy írta: Ja, hát ebben van valami. Amúgy korábban esélyes volt az Amerika kapitány szerepre, de végül Chris Evans lett a befutó. :mrgreen: Talán jobb is. Az annyira nem illett volna rá. Egy Zöld Lámpás viszont annál inkább. Bár, miután kiderült, hogy 2020-ban jön a kövi GL film, így esélytelen rá, holott pletykáltak róla, hogy esetleg Ő lesz majd, de akkor még nem tűnt ennyire távolinak az új Lámpás film.

Amúgy nem tudom. De ugye ez lesz az utolsó évada az Odaátnak? Mert bár fájna, hogy befejezik, de talán már itt az ideje... :-(
én azt olvastam még régebben, hogy hawkeye ő lehetett volna, de passzolta.
most akartam írni, hogy blockbuster filmszerepekkel tuti jobban keresni, mint a supnat-csel, de most rátaláltam erre a cikkre, szóval nem fut olyan rosszul a szekere :lol: biztos 10 ezer dolláros kötvényekkel törölgeti a könnyeit az elszalasztott szerepek miatt :lol:

de amúgy ahhoz képest, hogy kezdéskor 2 évadra volt tervezve, és most a 10.-nél járnak, én csak röhögni tudok.
a srácoknak és a sorozatnak is az lett volna a legjobb, ha az 5. után befejezik, ott volt a legnagyobb a tét, az után már csak ilyen b-kategóriás, kokain mámorban átbrainstormingolt éjszakák alatt kitalált történetszálak és főellenségek jöttek.

még 3, v 4 rész és megvan a 200. epizód, most már remélem befejezik tényleg.

arrow 202

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!rengeteg laurel, a végén még egy kis thea :lol: tökéletes 3/10es rész volt :D

sons of anarchy 706

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!a tegnapi rész után a dexter jutott eszembe. bár itt nem olyan vészes a helyzet, de minden rész után azt érzem, hogy oké, elment, de a következő rész most már tényleg basszon oda. eddig csak a 4. rész tette ezt meg.
általában jól szoktam követni a filmek, sorozatok plotját, de itt bevallom néha úgy el vagyok veszve mint khedira a pályán. ki kivel szövetkezik épp, ki ki ellen, ki az a dulain, vagy imrebácsi aki ellen a következő lépést fontolgatják, már nem mindig tudom követni :lol:
lassan már ott tartok, hogy nem is számít, csak gemma dögöljön meg a redvás faszba :lol:

person of interest 404

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!itt viszont jól mozgatják a szálakat. behoztak még 1 oldalt, elég menő módon. jól adagolják a samaritan szálat, amikor case of the week van, akkor is haladnak valamennyit előre, hogy ha valakinek nem is tetszik az aktuális eset, akkor is történjen valami.
"nem a kán kán is csomót keresni"
"Dezsawü"
"unblock"
"muszály"

Itt valószínűleg megtalálod a választ, bármi legyen is a kérdésed.

CS0ki

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. október 16., csütörtök 16:35

Tudjátok mi ütne sorozatba nagyot? Star Wars. De nem ilyen animációs, hanem egy rendes sorozat. Azért még elég sok történetet el lehetne mesélni. Pl könyv is van egy csomó. Vagy akár valami új Jedi lovag is lehetne. Vagy pl a Sithek történetét is elmesélhetnék kicsit bővebben. Pl Darth Maulra kíváncsi lennék. Nagyon bírtam a filmben.
Volt szó korábban élőszereplős star warsról, aztán végül mindig odajutnak, hogy sorozatos pénzből kb nevetséges látványvilágot tudnának összedobani...Pár millióból nem lehet 40 percnyi Star Wars-os világot összehozni normális minőségben.
De ez még Lucasnál vol, majd ha a Disney-nél is elkezdi a filmek miatt nagyüzemben gyártani a pénzt, akkor majd lehet előveszik a sorozat tervet is.

mathers
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. október 16., csütörtök 16:33

Kár. Pedig reménykedtem, hogy majd egyszer lesz ilyen. De akkor nem. :/

P. Krisz

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2014. október 16., csütörtök 16:31

Ezzel csak az a baj hogy Lucas és a Disney volt olyan okos hogy a kiterjesztett univerzumot törölte a kánonból , szóval van a hat film és ennyi . A könyvek , játékok történetei meg se történtek , a KOTOR is ment a levesbe . :x :roll:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

mathers
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. október 16., csütörtök 16:16

Tudjátok mi ütne sorozatba nagyot? Star Wars. De nem ilyen animációs, hanem egy rendes sorozat. Azért még elég sok történetet el lehetne mesélni. Pl könyv is van egy csomó. Vagy akár valami új Jedi lovag is lehetne. Vagy pl a Sithek történetét is elmesélhetnék kicsit bővebben. Pl Darth Maulra kíváncsi lennék. Nagyon bírtam a filmben. :mrgreen:

P. Krisz

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2014. október 16., csütörtök 16:05

Supernatural évadnyitó
Nem hittem volna hogy valaha ezt mondom erre a sorozatra de ez szánalmasan gyenge volt . :(
Kripke ide - Kripke oda , de teljesen elvesztette az identitását a sorozat .
Mivel elvileg utolsó évad ezért kibekkelem valahogy .
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 16., csütörtök 13:56

#respect
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. október 16., csütörtök 13:04

Hát nem volt valami nagy szám az új Arrow. Viszont végül nekem lett igazam.... Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!... Saraval kapcsolatban. A Lazarus-gödörnek annyi.
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Merci Zizou & CR! :sziv:

Luka Modric Ballon d'Or 2018!

Anthony
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. október 16., csütörtök 11:19

Boardwalk
Én már vagy 2 évadja nem nézem, amióta Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!kinyírták a fiatal csórót nem látok egyetlen szimpatikus karaktert sem, akármilyen jól játszik Buscemi nekem nem elég.
Majdnem ugyanez a helyzet a Sons of Anarchyval is, szerencsére ez az utolsó évad és ezért maradok, de Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!annyira mélyre süllyedt az összes karakter, hogy egyszerűen nincs kinek szurkolni, értelmetlen vérengzés az egész. Nem lehet sajnálni senkit, Jaxék is csak azt kapják amit megérdemelnek.

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. október 16., csütörtök 11:15

Boky írta: akkor a filmre fel is kell készülni, szerintem egy komoly rendezőnek a komoly filmjéhez nem a beskatulyázott jensen ackles lenne az 1. pickje, aki fél éven át deanként - sajnos most már helytálló ez a kifejezés - ripacskodott, hanem inkább egy kevésbé lekötött, nem sorozatos színészt választ.

úgyhogy amíg ebben a mókuskerékben vannak, addig maradnak az ilyen véres valentin meg péntek 13-a színvonalú alkotások nekik.
Ja, hát ebben van valami. Amúgy korábban esélyes volt az Amerika kapitány szerepre, de végül Chris Evans lett a befutó. :mrgreen: Talán jobb is. Az annyira nem illett volna rá. Egy Zöld Lámpás viszont annál inkább. Bár, miután kiderült, hogy 2020-ban jön a kövi GL film, így esélytelen rá, holott pletykáltak róla, hogy esetleg Ő lesz majd, de akkor még nem tűnt ennyire távolinak az új Lámpás film.

Amúgy nem tudom. De ugye ez lesz az utolsó évada az Odaátnak? Mert bár fájna, hogy befejezik, de talán már itt az ideje... :-(
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Boky
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. október 16., csütörtök 11:05

Remy írta:
Boky írta: ...
A kérdésed jogos. :lol: tényleg érdekes, na mindegy...

Amúgy engem már csak a lezárás érdekel. Az odáig vezető út már másodlagos. Rég nem tudnak úgy megújulni, mint korábban. Viszont a karaktereket nagyon megszerettem, így nem tudom abbahagyni a sorozatot.

Azt viszont nem értem, hogy miért nem keresik meg filmes szerepekkel a főszereplőket. Korábban volt 1-2 filmjük, de amúgy semmi. És más sorozatba se mennek. Pedig Jensen Ackles nem rossz színész. Jó, nem Oscar kategóriás, de pl. egy szuperhős filmben simán eltudnám képzelni. És azért most már 36 éves.
szerintem azért nem, mert egy évben 6(?) hónapon át a sorozatukon dolgoznak, tehát egyből kiesnek azok a projektek, amik ebbe az intervallumba belelógnak. és szerintem ezzel kb 10ből 1 olyan, ami az ő időbeosztásukba belepasszolna.

akkor a filmre fel is kell készülni, szerintem egy komoly rendezőnek a komoly filmjéhez nem a beskatulyázott jensen ackles lenne az 1. pickje, aki fél éven át deanként - sajnos most már helytálló ez a kifejezés - ripacskodott, hanem inkább egy kevésbé lekötött, nem sorozatos színészt választ.

úgyhogy amíg ebben a mókuskerékben vannak, addig maradnak az ilyen véres valentin meg péntek 13-a színvonalú alkotások nekik.
"Dezsawü"
"unblock"
"muszály"

Remy
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. október 16., csütörtök 10:52

Boky írta: ...
A kérdésed jogos. :lol: tényleg érdekes, na mindegy...

Amúgy engem már csak a lezárás érdekel. Az odáig vezető út már másodlagos. Rég nem tudnak úgy megújulni, mint korábban. Viszont a karaktereket nagyon megszerettem, így nem tudom abbahagyni a sorozatot.

Azt viszont nem értem, hogy miért nem keresik meg filmes szerepekkel a főszereplőket. Korábban volt 1-2 filmjük, de amúgy semmi. És más sorozatba se mennek. Pedig Jensen Ackles nem rossz színész. Jó, nem Oscar kategóriás, de pl. egy szuperhős filmben simán eltudnám képzelni. És azért most már 36 éves.
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

CS0ki

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. október 16., csütörtök 10:39

Most komoly? Alig vártam a TWD-t, megnéztem egyből feliratosan...erre kb 1 nap és megvan a szinkronos verzió is? Erre nem kellett volna többet várni? Hogy van ez most?
1-2 nap "csúszással" adja a FOX magyar csatornája, azért van gozzá szinkron. Egyébként nem hinném, hogy bárki ropsszabbul jár azzal, hogy eredeti nyelven nézi...De gondolom már ezerszer előjött ez a téma! :D

Egyébként brutális volt a szezonnyitó.

nmate
Kedvenc játékosaid: Figo, Ronaldo, Bergkamp, Modric, Arbeloa

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. október 16., csütörtök 0:39

beneraul írta:Nekem mondjuk tetszett eddig is (mármint ez az évad).
Nekem is tetszik természetesen, csak úgy érzem, jobban is le lehetett volna zárni.Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A flashback jó ötlet, csak szépen a sorozat elejétől kezdve kellett volna apránként nyomatni. Olyan érzésem van, hogy hirtelen ezt a sorozatot le akarták (...vagy kellett?) zárni és ezért egy 8 részes évadba belepréseltek mindent ami eszükbe jutott. Nem lett para, de az első évadokhoz képest nem vagyok benne biztos, hogy méltó. Pl. AR hirtelen kiírása mai napig szívfájdalom nekem.
Van Alden meg tényleg zseniális volt :lol: Meg a karakter is. Kész vagyok. :lol:

Buscemit meg adom, remek színész. :)
AntiCRclub vezető

Boky
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. október 16., csütörtök 0:35

palesz77 írta:Supernatural
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem volt rossz rész, legalább kiderült, hogy ki az a srác, bár kicsit többre számítottam tőle, hamar kifeküdt.
Deanre meg kíváncsi vagyok hogy hozzák vissza, eléggé bejön neki ez a démonlét. Igazából nem tudom, hogy Sam mit akar vele jelenleg, gondolom "kikúrálni", de előre látom, ahogy a bunkerban majd egymást kergetik, mert Dean kiszabadul. :D
Sam amúgy ismét hozta a szokásos naivságát - hülyeségét -, biztos majd Crowley elpusztítja/eldugja a csodafegyvert.. Na mindegy, már meg se lepődök ezeken.. :D
Viszont ezen a képen majdnem megszakadtam a röhögéstől.. :lol: Klasszikus Supnat.. :D
századrangú kérdés, de én azt nem értem, h miért egy 39 éves csávó játszik egy olyan karaktert, aki egy 11 évvel ezelőtti flashbackben ~12-14 éves lehetett????? annyira rossz... még ha a csóka örökifjú lenne, de egy napnál sem látszik 35nél fiatalabbnak... tudom, teljesen lényegtelen, de baszki, akkor legyen fiatalabb a színész, vagy öregebb a flashbackben, v játszanak a számokkal... és mért basz fel engem ez ennyire? :lol: :lol: :lol:

amúgy az évadról, Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!hova tart ez? mi a sztori? annyira érdektelen lett már sajnos az egész... rétestészta. már acklesen és padaleckin is látszik, hogy a faszuk kivan az egésztől, 5-6 évaddal ez előtt még csillagos ötössel hozták a karaktereket, most már azt se hiszem el nekik, ha annyit mondanak, hogy fáradtak. 10 éve sínylődnek a szerepeikben, soha nem fognak a skatulyából kitörni.

amúgy jó nap ez a szerda, person of interest, sons, supernatural. a flasht meg majd megnézem egy kevésbé zsúfolt napon :D
"Dezsawü"
"unblock"
"muszály"

h3x0r

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. október 16., csütörtök 0:12

palesz77 írta:
h3x0r írta:Archer S5
Egy kicsit meg is feledkeztem a sorozatrol, szoval az utobbi napokban megneztem az evad elso felet. Meg mindig rohadt jo, mondjuk nekem az elozo evadok jobban tetszettek. Persze tudom, ez egy kicsit kulonleges evad.
Hogy én mennyire imádom ezt a sorozatot! :D Remélem lesz 6. évad majd valamikor, tud erről valaki valamit?
Biztos hogy lesz 6. evad, gondolom januar kozepetol.

Egyebkent tenyleg van egy kis beteg humora, de ha raerez az ember, hatalmas kiralysag.

beneraul
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid, ZTE FC

HozzászólásSzerző: beneraul » 2014. október 16., csütörtök 0:11

nmate írta: Boardwalk is végre. Utolsó 3 részre beérik az évad úgy néz ki.
Nekem mondjuk tetszett eddig is (mármint ez az évad). Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amúgy attól a pillanattól, hogy kinyírták, egész addig, hogy Ralph Capone átadta a könyvelést D'Angelónak, komolyan elgondolkoztam, hogy Van Aldennek egyáltalán mi a bánat értelme volt ez alatt az 5 évad alatt :lol: Így persze világos. Chalkyt nem vágom, hogy miért nem próbálta meg legalább magával rántani valahogy a doktort. A flashbackek nagyon bejönnek :agree: Busceminek meg hatalmas jutalomjáték ez a sorozat (Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!most is, mikor részegen szavalt :mrgreen:, és a kontraszt, ahogy utána megtörten józanodott, jól mutat az életművében a Tarantino- meg Coen-cuccok mellett. Az világos volt, hogy rohadt jó karakterszínész, de - bennem legalábbis - nem egy ennyire sokoldalú figura képe alakult ki róla a Boardwalk előtt.

palesz77
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. október 16., csütörtök 0:06

Supernatural
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem volt rossz rész, legalább kiderült, hogy ki az a srác, bár kicsit többre számítottam tőle, hamar kifeküdt.
Deanre meg kíváncsi vagyok hogy hozzák vissza, eléggé bejön neki ez a démonlét. Igazából nem tudom, hogy Sam mit akar vele jelenleg, gondolom "kikúrálni", de előre látom, ahogy a bunkerban majd egymást kergetik, mert Dean kiszabadul. :D
Sam amúgy ismét hozta a szokásos naivságát - hülyeségét -, biztos majd Crowley elpusztítja/eldugja a csodafegyvert.. Na mindegy, már meg se lepődök ezeken.. :D
Viszont ezen a képen majdnem megszakadtam a röhögéstől.. :lol: Klasszikus Supnat.. :D

h3x0r írta:Archer S5
Egy kicsit meg is feledkeztem a sorozatrol, szoval az utobbi napokban megneztem az evad elso felet. Meg mindig rohadt jo, mondjuk nekem az elozo evadok jobban tetszettek. Persze tudom, ez egy kicsit kulonleges evad.
Hogy én mennyire imádom ezt a sorozatot! :D Remélem lesz 6. évad majd valamikor, tud erről valaki valamit?

h3x0r

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. október 15., szerda 22:07

soadroli írta:Na, elkezdtem a House of Cards-ot. Tetszett, jók a karakterek. Mire számítsak a továbbiakban, Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!végig ilyen politikai szarkavarásokról fog szólni? :mrgreen: Na mindegy, ha nem is a témája miatt, de a karakterek miatt maradok még egy darabig.
Igen, vegig errol fog szolni, csak ahogy telik az ido, egyre nagyobb lesz a tet, bonyolodnak a szalak, stb. R24-nek igaza van, a szineszi jatek valoban felso kategoria.

Archer S5

Vissza: “Minden más”