Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. október 16., csütörtök 0:39

beneraul írta:Nekem mondjuk tetszett eddig is (mármint ez az évad).
Nekem is tetszik természetesen, csak úgy érzem, jobban is le lehetett volna zárni.Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A flashback jó ötlet, csak szépen a sorozat elejétől kezdve kellett volna apránként nyomatni. Olyan érzésem van, hogy hirtelen ezt a sorozatot le akarták (...vagy kellett?) zárni és ezért egy 8 részes évadba belepréseltek mindent ami eszükbe jutott. Nem lett para, de az első évadokhoz képest nem vagyok benne biztos, hogy méltó. Pl. AR hirtelen kiírása mai napig szívfájdalom nekem.
Van Alden meg tényleg zseniális volt :lol: Meg a karakter is. Kész vagyok. :lol:


Buscemit meg adom, remek színész. :)

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. október 16., csütörtök 0:35

palesz77 írta:Supernatural
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem volt rossz rész, legalább kiderült, hogy ki az a srác, bár kicsit többre számítottam tőle, hamar kifeküdt.
Deanre meg kíváncsi vagyok hogy hozzák vissza, eléggé bejön neki ez a démonlét. Igazából nem tudom, hogy Sam mit akar vele jelenleg, gondolom "kikúrálni", de előre látom, ahogy a bunkerban majd egymást kergetik, mert Dean kiszabadul. :D
Sam amúgy ismét hozta a szokásos naivságát - hülyeségét -, biztos majd Crowley elpusztítja/eldugja a csodafegyvert.. Na mindegy, már meg se lepődök ezeken.. :D
Viszont ezen a képen majdnem megszakadtam a röhögéstől.. :lol: Klasszikus Supnat.. :D
századrangú kérdés, de én azt nem értem, h miért egy 39 éves csávó játszik egy olyan karaktert, aki egy 11 évvel ezelőtti flashbackben ~12-14 éves lehetett????? annyira rossz... még ha a csóka örökifjú lenne, de egy napnál sem látszik 35nél fiatalabbnak... tudom, teljesen lényegtelen, de baszki, akkor legyen fiatalabb a színész, vagy öregebb a flashbackben, v játszanak a számokkal... és mért basz fel engem ez ennyire? :lol: :lol: :lol:

amúgy az évadról, Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!hova tart ez? mi a sztori? annyira érdektelen lett már sajnos az egész... rétestészta. már acklesen és padaleckin is látszik, hogy a faszuk kivan az egésztől, 5-6 évaddal ez előtt még csillagos ötössel hozták a karaktereket, most már azt se hiszem el nekik, ha annyit mondanak, hogy fáradtak. 10 éve sínylődnek a szerepeikben, soha nem fognak a skatulyából kitörni.

amúgy jó nap ez a szerda, person of interest, sons, supernatural. a flasht meg majd megnézem egy kevésbé zsúfolt napon :D

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. október 16., csütörtök 0:12

palesz77 írta:
h3x0r írta:Archer S5
Egy kicsit meg is feledkeztem a sorozatrol, szoval az utobbi napokban megneztem az evad elso felet. Meg mindig rohadt jo, mondjuk nekem az elozo evadok jobban tetszettek. Persze tudom, ez egy kicsit kulonleges evad.
Hogy én mennyire imádom ezt a sorozatot! :D Remélem lesz 6. évad majd valamikor, tud erről valaki valamit?
Biztos hogy lesz 6. evad, gondolom januar kozepetol.

Egyebkent tenyleg van egy kis beteg humora, de ha raerez az ember, hatalmas kiralysag.

beneraul
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2014. március 5., szerda 14:46
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid, ZTE FC
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: beneraul » 2014. október 16., csütörtök 0:11

nmate írta: Boardwalk is végre. Utolsó 3 részre beérik az évad úgy néz ki.
Nekem mondjuk tetszett eddig is (mármint ez az évad). Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amúgy attól a pillanattól, hogy kinyírták, egész addig, hogy Ralph Capone átadta a könyvelést D'Angelónak, komolyan elgondolkoztam, hogy Van Aldennek egyáltalán mi a bánat értelme volt ez alatt az 5 évad alatt :lol: Így persze világos. Chalkyt nem vágom, hogy miért nem próbálta meg legalább magával rántani valahogy a doktort. A flashbackek nagyon bejönnek :agree: Busceminek meg hatalmas jutalomjáték ez a sorozat (Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!most is, mikor részegen szavalt :mrgreen:, és a kontraszt, ahogy utána megtörten józanodott, jól mutat az életművében a Tarantino- meg Coen-cuccok mellett. Az világos volt, hogy rohadt jó karakterszínész, de - bennem legalábbis - nem egy ennyire sokoldalú figura képe alakult ki róla a Boardwalk előtt.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. október 16., csütörtök 0:06

Supernatural
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem volt rossz rész, legalább kiderült, hogy ki az a srác, bár kicsit többre számítottam tőle, hamar kifeküdt.
Deanre meg kíváncsi vagyok hogy hozzák vissza, eléggé bejön neki ez a démonlét. Igazából nem tudom, hogy Sam mit akar vele jelenleg, gondolom "kikúrálni", de előre látom, ahogy a bunkerban majd egymást kergetik, mert Dean kiszabadul. :D
Sam amúgy ismét hozta a szokásos naivságát - hülyeségét -, biztos majd Crowley elpusztítja/eldugja a csodafegyvert.. Na mindegy, már meg se lepődök ezeken.. :D
Viszont ezen a képen majdnem megszakadtam a röhögéstől.. :lol: Klasszikus Supnat.. :D

h3x0r írta:Archer S5
Egy kicsit meg is feledkeztem a sorozatrol, szoval az utobbi napokban megneztem az evad elso felet. Meg mindig rohadt jo, mondjuk nekem az elozo evadok jobban tetszettek. Persze tudom, ez egy kicsit kulonleges evad.
Hogy én mennyire imádom ezt a sorozatot! :D Remélem lesz 6. évad majd valamikor, tud erről valaki valamit?

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. október 15., szerda 22:07

soadroli írta:Na, elkezdtem a House of Cards-ot. Tetszett, jók a karakterek. Mire számítsak a továbbiakban, Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!végig ilyen politikai szarkavarásokról fog szólni? :mrgreen: Na mindegy, ha nem is a témája miatt, de a karakterek miatt maradok még egy darabig.
Igen, vegig errol fog szolni, csak ahogy telik az ido, egyre nagyobb lesz a tet, bonyolodnak a szalak, stb. R24-nek igaza van, a szineszi jatek valoban felso kategoria.

Archer S5
Egy kicsit meg is feledkeztem a sorozatrol, szoval az utobbi napokban megneztem az evad elso felet. Meg mindig rohadt jo, mondjuk nekem az elozo evadok jobban tetszettek. Persze tudom, ez egy kicsit kulonleges evad.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. október 15., szerda 20:53

Remy írta:Na... úgy néz ki a sorozatos Flash megy a kukába. Legalább kezd biztossá válni, hogy nem lesz a filmes univerzum tagja. Se a Zöld Íjász. Ugyanis Ezra Miller fogja alakítani Flasht a különálló mozifilmben. A kérdés már csak az, hogy melyik Flasht.... Ha Barryt, akkor ennyi volt.
http://www.mtv.com/news/1964575/warner- ... an-cyborg/ Azért 2018 elég messze van, szóval annyira nem meglepő. Amúgy elsőre ez az Ezra gyerek közel sem illik annyira a képbe, mint Grant Gustin.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 15., szerda 19:24

soadroli írta:Na, elkezdtem a House of Cards-ot. Tetszett, jók a karakterek. Mire számítsak a továbbiakban, Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!végig ilyen politikai szarkavarásokról fog szólni? :mrgreen: Na mindegy, ha nem is a témája miatt, de a karakterek miatt maradok még egy darabig.
Igen, de magas szinten. Színészi játék is felső kategória.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2832
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: soadroli » 2014. október 15., szerda 19:22

Na, elkezdtem a House of Cards-ot. Tetszett, jók a karakterek. Mire számítsak a továbbiakban, Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!végig ilyen politikai szarkavarásokról fog szólni? :mrgreen: Na mindegy, ha nem is a témája miatt, de a karakterek miatt maradok még egy darabig.
Kép

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. október 15., szerda 19:00

Most komoly? Alig vártam a TWD-t, megnéztem egyből feliratosan...erre kb 1 nap és megvan a szinkronos verzió is? Erre nem kellett volna többet várni? Hogy van ez most?

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. október 15., szerda 18:58

Na... úgy néz ki a sorozatos Flash megy a kukába. Legalább kezd biztossá válni, hogy nem lesz a filmes univerzum tagja. Se a Zöld Íjász. Ugyanis Ezra Miller fogja alakítani Flasht a különálló mozifilmben. A kérdés már csak az, hogy melyik Flasht.... Ha Barryt, akkor ennyi volt.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 15., szerda 18:30

torjack írta:
Realista24 írta:Mindenki csak komédiázik itt a villámgyors csávóval, miközben a Homeland sztorija gyönyörűen épül.
bizony, alakul a molekula

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!nem kell már brody famíliával kínlódniuk, mint tavaly. csak aztán nehogy feltámasszák hamvaiból :lol:
Akkora megkönnyebbülés Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!mint a Raisen nélküli fórum :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. október 15., szerda 18:29

Realista24 írta:Mindenki csak komédiázik itt a villámgyors csávóval, miközben a Homeland sztorija gyönyörűen épül.
bizony, alakul a molekula

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!nem kell már brody famíliával kínlódniuk, mint tavaly. csak aztán nehogy feltámasszák hamvaiból :lol:

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2014. október 15., szerda 18:28

Hát igen, ettől félek hogy ha több felé oszlik meg az erőforrás akkor az kihatással lesz a "nagy testvérre" , legyen inkább egy fasza mint kettő közepes sorozat . De majd az idő úgy is eldönti .
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
El Tigre
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2013. június 20., csütörtök 11:42
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: El Tigre » 2014. október 15., szerda 17:36

Az viszont nem tetszik hogy indítanak belőle egy spin-off sorozatot más arcokkal .
Ezzel mi a baj? Szerintem sokan kíváncsiak egy másik történetre,más karakterekkel,más helyszínnel stb.
Példát vehetnének a telltale-es twd játékról,mert ott egy kurva erős sztorit raktak le az asztalra.
Ha nem lesz benne minőségbeli romlás
Az első szezonhoz képest mindenképp esett a színvonal,és sokan kaszálták a 2.-3.szezon után,de sokan maradtak is. A spin-off már annyiból is jó lehet,hogy elölről építkezhetnek,adott egy tehetséges showrunner Dave Erickson személyében ... csak itt is,ahogy Frank Darabont esetében, gond lehet a költségekkel,mert azok évről évre nőnek.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 15., szerda 14:28

Sokat gondolkodtam a TWD folytatásán, miután az előző évadot pár rész után skippeltem. De azt kell írnom, hogy a nyitány megérte. A stáblista utáni jelenet különösen tetszett.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2014. október 15., szerda 13:54

WD-t is elhúzzák vagy 40 évig akkor.
Ha nem lesz benne minőségbeli romlás akkor én még hosszú ideig vevő leszek rá . :D
Az viszont nem tetszik hogy indítanak belőle egy spin-off sorozatot más arcokkal .
Kirkman pedig felkapott lett mert az Outcastből is sorozat lesz , elvileg majd a Cinemax készíti .
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. október 15., szerda 13:00

WD-t is elhúzzák vagy 40 évig akkor.
Ja, Flash korrekt volt valóban.
Boardwalk is végre. Utolsó 3 részre beérik az évad úgy néz ki.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. október 15., szerda 12:54

17.3 millióan nézték a The Walking Dead évadnyitóját, ezzel megdőlt a nézettségi rekord, amit eddig a 4. évad 1. epizódja tartott 16.1 millióval.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 15., szerda 10:52

Mindenki csak komédiázik itt a villámgyors csávóval, miközben a Homeland sztorija gyönyörűen épül.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 60 regisztrált és 0 vendég