Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
mathers
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. október 21., kedd 16:01

Gothamnek még nem sikerült szintet ugrania, de majd jövő héten. :Đ Egyébként jó rész volt. Tetszett, hogy Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!hoztak bele szuperképességet és a szarkavarás is beindult. Egyre érdekesebb.

beneraul
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid, ZTE FC

HozzászólásSzerző: beneraul » 2014. október 21., kedd 14:04

nmate írta:Boardwalk 0507
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Igen, a kislány is fantasztikus. Az volt feltűnően hasonló a mimikájában, ahogy összehúzza a szemét vitatkozás közben... Ahogy a kubai ürge ütötte Siegelt, azon besírtam :lol: Doyle-t meg végre elkussoltatták a fenébe, jól jött ki, hogy az ő mintájául szolgáló fazon is '31-ben nyiffant ki, ráadásul csak pár nappal Maranzano előtt. A túszcserés jelenet nagyon jó volt, remek hangulat, meg Nucky szimbolikus térdre borulása a nagy halak előtt, gyönyörű.

Azon viszont csodálkoztam, hogy gyakorlatilag minden lezárandó szálat golyóval oldanak meg az írók, igazából azt vártam, hogy lesz, aki eltűnik/-utazik valahová, megbékél, visszavonul, lecsukják, stb. Nem lesz ettől a szememben kevésbé kreatív a sztori, csak titkon kicsit frappánsabbat vártam egy-két esetben.

Az világos, hogy nagyon sok lehetőség most már végleg benne is marad a sorozatban, de így, egy résszel a vége előtt azt mondom, a rövidítéshez képest kihozzák belőle a maximumot. Párszor valószínűleg újrázni fogom az egészet, ahogy van :D

Zsombor

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. október 21., kedd 13:59

kelemen.istvan írta:TWD
Azt nem tudom, hogy Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Bob miért ment ki a temetőbe?? Nekem végig az volt a sejtésem, hogy most öngyilkos lesz mert a pincés medencepartyban megharapta a walker.. :roll: Elég betegek a kannibálok.. és szerintem is az a csávó volt ott akit T elméletileg megölt.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szerintem azért, hogy kipityereghesse magát. Ő öntött lelket másokba, jókedvű volt végig, pozitív gondolatokkal Terminus elhagyása óta, ezért gondolom nem akart a többiek előtt gyengének tűnni a sírásával.

ikelemen5
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2014. október 21., kedd 13:51

TWD
Azt nem tudom, hogy Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Bob miért ment ki a temetőbe?? Nekem végig az volt a sejtésem, hogy most öngyilkos lesz mert a pincés medencepartyban megharapta a walker.. :roll: Elég betegek a kannibálok.. és szerintem is az a csávó volt ott akit T elméletileg megölt.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. október 20., hétfő 21:18

Vinnie Jones is csatlakozik az Arrow stábjához! Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Egy Brick nevű rosszfiút fog alakítani. :salute:
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Merci Zizou & CR! :sziv:

Luka Modric Ballon d'Or 2018!

nmate
Kedvenc játékosaid: Figo, Ronaldo, Bergkamp, Modric, Arbeloa

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. október 20., hétfő 17:51

Boardwalk 0507
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Gillian flashback színésznője is mennyire telitalálat már. Amúgy kurva jó rész volt, végig feszült, eseménydús... Remélem Nucky megmenti Gilliant.
Szegény Mickey meg... :roll:
AntiCRclub vezető

P. Krisz

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2014. október 20., hétfő 14:41

TWD
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Átlagos volt de ezért haladt valamennyit a cselekmény . A Terminusos arcok elég gyér villainek eddig , de a kannibalizmus érdekes bennük . Szerintem is az a csávó volt az akit Tyreese megvert . Morbid humor , de új értelmezést nyert a Bob burgerfalodája . :mrgreen: :lol:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Zsombor

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. október 20., hétfő 13:42

TWD
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Átlagos rész, de a vége az ott volt rendesen. Szerencsétlen Bob. :| :lol:
Arra kíváncsi leszek azért, hogy Carol meg Daryl meddig mennek a kocsi után. Lehet, hogy hamar szétszakad a csapat megint. Ja és mikor Bob ébredezett nem azt a formát látta homályosan, aki a babát ki akarta csinálni? Mintha összevert fejjel ő lett volna. Lehet Tyreese mégsem ölte meg. :hmmm:

Boky
Kedvenc játékosaid: Varane, Modric, Carvajal, Navas, Isco
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. október 19., vasárnap 0:29

the knick évadzáró

nagyon jó volt a rész is, az évad is összességében, nálam a legjobb újonc. nehéz lesz a 2. évadig várni.
bővebben később, most csak annyit, hogy Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!a kínai ahogy kinyírta a maffiát :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
a vége meg egyszerre volt szomorú és vicces is :lol:
"nem a kán kán is csomót keresni"
"Dezsawü"
"unblock"
"muszály"

Itt valószínűleg megtalálod a választ, bármi legyen is a kérdésed.

h3x0r

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. október 18., szombat 15:11

Toti írta:how to get away with murder 04hez van már felirat v csak én nem találok?
Meg nincs, probald meg kesobb. Gondolom este fele vagy csak holnap tuti lesz.

ziro4vr
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Kroos

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. október 18., szombat 14:45

flash, arrow részek megnézve, előbbivel elleszek asszem, lazításnak jó lesz, de utóbbitól most elment a kedvem egy időre
Nem illik.

Toti

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. október 18., szombat 14:36

how to get away with murder 04hez van már felirat v csak én nem találok?
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

doncsontos
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2014. október 18., szombat 14:28

Realista24 írta:SoA, valaki?
Jaj, hát ez nagyon jó volt, ha a Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!szokásos keménykedéseket nem nézzük. Mindenki pucsít már mindenkinek, de Gemma körül szorul a hurok, zsaru kislány is felébredt, és beszél, miközben Jaxék azt hiszik, hogy sínen vannak. Ja, és a négerek motorjaival továbbra sem tudok megbarátkozni :lol: Gusztustalanok, ja és akkor ott van dzsúsz is még. :)

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!biztos vagyok benne, hogy Juice majd elhint egy kis morzsát Jackienek és majd ott kezdődik az igazi vadászat(legalábbis nagyon remélem :D ) Nerot mondjuk nem értettem, hogy miért nem vonta kérdőre Juicet, hogy miért pont Gemma autóját vitte a Mayansnak... meg mondjuk azért tőle is megkérdeztem volna már akkor, hogy na vajon mi a lófaszért segítettél egy ilyen elveszett kölyöknek? Azthittem ez a rész vízválasztó lesz de megint húzódik a dolog. Ja és van egy olyan sejtésem, hogy Augustot nem lesz annyira könnyű kicsinálni. Szerepelhetne többet is a csóka mert szerintem több van benne mint mondjuk a mindig sokat mondó Tylerben... ezek a 'beülök a kocsiba két percre beszélni aztán 3 részig nem látjuk' dolog eléggé zavaró számomra. :D
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 18., szombat 14:10

SoA, valaki?
Jaj, hát ez nagyon jó volt, ha a Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!szokásos keménykedéseket nem nézzük. Mindenki pucsít már mindenkinek, de Gemma körül szorul a hurok, zsaru kislány is felébredt, és beszél, miközben Jaxék azt hiszik, hogy sínen vannak. Ja, és a négerek motorjaival továbbra sem tudok megbarátkozni :lol: Gusztustalanok, ja és akkor ott van dzsúsz is még. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

CS0ki

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. október 18., szombat 10:33

Na, kivégeztem a DSesperate Housewives utolsó, 8. évadát.

A végét kicsit összcsapták, de egyébként jó évad volt.
Ahogy az egész sorozat is tetszett, újabb régi sorozattól kellett elbúcsúzni. :-( Ráadásul ez pont abból az időszakból származik, amikor elkjezdtem darálni a sorozatokat, a legtöbb sorozat, amit néztem, ebből az időszakból származott.
Ez a Lost, DH, GA hármas valóban megváloztatta a dolgokat a sorozatoknál, nálam is. :)

nmate

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. október 18., szombat 8:55

reeed_ati írta:Elkezdtem a Boardwalk 5. évadját és basszus most látom, hogy ez lesz az utolsó évad, ráadásul csak 8 résszel. :-( :'(
Lepkéztem is az elején, hogy összerakjam a dolgokat, mondom kimaradt pár évad?, elsiklottam afelett, hogy 7 évet szépen átugrottak.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem jó ez így, rengeteg érdekes sztori kimaradt.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Igen, sajna ennyit ugrottak. Elég hirtelen jött a bejelentés, hogy az 5 évad lesz utolsó, szerintem ezért csapták össze egy évadban a dolgokat. Ráadásul 8 résszel. (Ha jól tudom azért, mert jóval kevesebben nézték, mint a többi HBO sikersorozatot, de ezt csak ilyen youtube kommenteknél olvastam talán, szóval tököm tudja.)
AR meg a kedvencem volt, őt külön sajnálom, hogy nem emelték ki :-(
AntiCRclub vezető

beneraul
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid, ZTE FC

HozzászólásSzerző: beneraul » 2014. október 18., szombat 1:18

nmate írta: Hát nem tudom, Buscemi hangja, meg Michael K. Williams dialektusa szerintem már megér annyit, hogy ne szinkronnal nézzem. Egy részletet néztem meg szinkronosan, de biztos vagyok benne, hogy nem übereli. :)

Meg amit Stephen Graham csinál Al Caponeként... amúgy azt hiszem ő az egyetlen, főbb szereplők közül, aki nem olaszként (olasz-amerikaiként) játszik olaszt. De hogy?! :agree: Könnyen az az érzése támad az embernek, hogy senki nem formálta meg még ilyen jól Al Caponét, bár nyilván az is közrejátszik, hogy több évad alatt neki van a legtöbb ideje ezt megmutatni

reeed_ati
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, FrancIsco

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2014. október 18., szombat 1:16

Elkezdtem a Boardwalk 5. évadját és basszus most látom, hogy ez lesz az utolsó évad, ráadásul csak 8 résszel. :-( :'(
Lepkéztem is az elején, hogy összerakjam a dolgokat, mondom kimaradt pár évad?, elsiklottam afelett, hogy 7 évet szépen átugrottak.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem jó ez így, rengeteg érdekes sztori kimaradt. Masseriával hamar végeztek szerintem, olvastam valamiféle Capone mészárlásról is és hát az ő felemelkedésére is simán rászántam volna egy évadot, aztán ott volt a Rothstein szál is, aki bőven érdekesebb volt annál, minthogy csak így átugorjuk. Bezzeg Margarettől, akit kb. egyedül rühellek az egész sorozatban, nem tudunk megszabadulni, feleslegesen veszi el az időt a sokkal érdekesebb karakterek elől. A visszaemlékezések meg tetszenének, ha még volna vissza 2-3 évad, de ugye nincs... nem tudom hogy fogják ezt rendesen lezárni a hátralévő 7 részben, szerintem lehetetlen. Tartok tőle, hogy minden össze lesz majd zsúfolva és így nem tudják kihozni belőle a legjobbat. :roll:
Most tiszta ideg vagyok, hogy nem lesz több évad. :-@ :(
Meg is nézem gyorsan az 5/második részt. :D

nmate

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. október 17., péntek 21:31

reeed_ati írta:Hosszú idő után az első sorozat, amit szinkronnal nézek, szerintem ezt most igen jól eltalálták. Főleg a káromkodós jelenetek adják így, amikből azért akad rendesen.
Hát nem tudom, Buscemi hangja, meg Michael K. Williams dialektusa szerintem már megér annyit, hogy ne szinkronnal nézzem. Egy részletet néztem meg szinkronosan, de biztos vagyok benne, hogy nem übereli. :)

Az elejét meg adom annak amit írtál.
AntiCRclub vezető

mathers
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. október 17., péntek 18:03

Én még tudom ajánlani, ha nagyon ráérsz a barátok köztöt. :lol: De az 1. résztől kezdve nézd :mrgreen:

Vissza: “Minden más”