Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. október 21., kedd 19:33

Nekem tetszett. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A szuper erő dobott rajta. Meg a szarkavarás is érdekes lesz benne. Jövő heti rész promo alapján akciódús lesz.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2014. október 21., kedd 19:32

mathers írta:Nem tudom. :mrgreen: Miért szerinted is zseniális volt az új rész? :Đ
Nem tudom , nem nézem vagyis még nem nézem , csak te mondtad minden rész után hogy zseniális , erre reagáltam . :D

Constantine még 3 nap . :agree:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. október 21., kedd 19:22

mathers írta: De idáig ez volt a legjobb rész. :D
Inkább a leggyengébb. Továbbra is érdekes a sorozat, meg hangulatos, de ez kevés lesz, ha a jövőben is ilyen részek jönnek.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. október 21., kedd 16:24

Nem tudom. :mrgreen: Miért szerinted is zseniális volt az új rész? :Đ

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2014. október 21., kedd 16:20

mathers írta:Én csak azt írtam, hogy a szint ugrás még nem volt meg. De idáig ez volt a legjobb rész. :D
A zseniálistól mi lesz a következő szintugrás ? Talán az ultimategigaepicsuperbadass ? :D :lol:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. október 21., kedd 16:10

Én csak azt írtam, hogy a szint ugrás még nem volt meg. De idáig ez volt a legjobb rész. :D

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. október 21., kedd 16:09

mathers írta:Gothamnek még nem sikerült szintet ugrania, de majd jövő héten. :Đ Egyébként jó rész volt. Tetszett, hogy Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!hoztak bele szuperképességet és a szarkavarás is beindult. Egyre érdekesebb.
na ha már tőled is elmarad a magasztalás, akkor ideje kaszálnom :lol:
Nem illik.

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. október 21., kedd 16:01

Gothamnek még nem sikerült szintet ugrania, de majd jövő héten. :Đ Egyébként jó rész volt. Tetszett, hogy Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!hoztak bele szuperképességet és a szarkavarás is beindult. Egyre érdekesebb.

beneraul
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2014. március 5., szerda 14:46
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid, ZTE FC
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: beneraul » 2014. október 21., kedd 14:04

nmate írta:Boardwalk 0507
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Igen, a kislány is fantasztikus. Az volt feltűnően hasonló a mimikájában, ahogy összehúzza a szemét vitatkozás közben... Ahogy a kubai ürge ütötte Siegelt, azon besírtam :lol: Doyle-t meg végre elkussoltatták a fenébe, jól jött ki, hogy az ő mintájául szolgáló fazon is '31-ben nyiffant ki, ráadásul csak pár nappal Maranzano előtt. A túszcserés jelenet nagyon jó volt, remek hangulat, meg Nucky szimbolikus térdre borulása a nagy halak előtt, gyönyörű.

Azon viszont csodálkoztam, hogy gyakorlatilag minden lezárandó szálat golyóval oldanak meg az írók, igazából azt vártam, hogy lesz, aki eltűnik/-utazik valahová, megbékél, visszavonul, lecsukják, stb. Nem lesz ettől a szememben kevésbé kreatív a sztori, csak titkon kicsit frappánsabbat vártam egy-két esetben.


Az világos, hogy nagyon sok lehetőség most már végleg benne is marad a sorozatban, de így, egy résszel a vége előtt azt mondom, a rövidítéshez képest kihozzák belőle a maximumot. Párszor valószínűleg újrázni fogom az egészet, ahogy van :D

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. október 21., kedd 13:59

kelemen.istvan írta:TWD
Azt nem tudom, hogy Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Bob miért ment ki a temetőbe?? Nekem végig az volt a sejtésem, hogy most öngyilkos lesz mert a pincés medencepartyban megharapta a walker.. :roll: Elég betegek a kannibálok.. és szerintem is az a csávó volt ott akit T elméletileg megölt.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szerintem azért, hogy kipityereghesse magát. Ő öntött lelket másokba, jókedvű volt végig, pozitív gondolatokkal Terminus elhagyása óta, ezért gondolom nem akart a többiek előtt gyengének tűnni a sírásával.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2014. október 21., kedd 13:51

TWD
Azt nem tudom, hogy Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Bob miért ment ki a temetőbe?? Nekem végig az volt a sejtésem, hogy most öngyilkos lesz mert a pincés medencepartyban megharapta a walker.. :roll: Elég betegek a kannibálok.. és szerintem is az a csávó volt ott akit T elméletileg megölt.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. október 20., hétfő 21:18

Vinnie Jones is csatlakozik az Arrow stábjához! Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Egy Brick nevű rosszfiút fog alakítani. :salute:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. október 20., hétfő 17:51

Boardwalk 0507
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Gillian flashback színésznője is mennyire telitalálat már. Amúgy kurva jó rész volt, végig feszült, eseménydús... Remélem Nucky megmenti Gilliant.
Szegény Mickey meg... :roll:

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2014. október 20., hétfő 14:41

TWD
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Átlagos volt de ezért haladt valamennyit a cselekmény . A Terminusos arcok elég gyér villainek eddig , de a kannibalizmus érdekes bennük . Szerintem is az a csávó volt az akit Tyreese megvert . Morbid humor , de új értelmezést nyert a Bob burgerfalodája . :mrgreen: :lol:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. október 20., hétfő 13:42

TWD
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Átlagos rész, de a vége az ott volt rendesen. Szerencsétlen Bob. :| :lol:
Arra kíváncsi leszek azért, hogy Carol meg Daryl meddig mennek a kocsi után. Lehet, hogy hamar szétszakad a csapat megint. Ja és mikor Bob ébredezett nem azt a formát látta homályosan, aki a babát ki akarta csinálni? Mintha összevert fejjel ő lett volna. Lehet Tyreese mégsem ölte meg. :hmmm:

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. október 19., vasárnap 0:29

the knick évadzáró

nagyon jó volt a rész is, az évad is összességében, nálam a legjobb újonc. nehéz lesz a 2. évadig várni.
bővebben később, most csak annyit, hogy Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!a kínai ahogy kinyírta a maffiát :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
a vége meg egyszerre volt szomorú és vicces is :lol:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. október 18., szombat 15:11

Toti írta:how to get away with murder 04hez van már felirat v csak én nem találok?
Meg nincs, probald meg kesobb. Gondolom este fele vagy csak holnap tuti lesz.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. október 18., szombat 14:45

flash, arrow részek megnézve, előbbivel elleszek asszem, lazításnak jó lesz, de utóbbitól most elment a kedvem egy időre
Nem illik.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. október 18., szombat 14:36

how to get away with murder 04hez van már felirat v csak én nem találok?
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2014. október 18., szombat 14:28

Realista24 írta:SoA, valaki?
Jaj, hát ez nagyon jó volt, ha a Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!szokásos keménykedéseket nem nézzük. Mindenki pucsít már mindenkinek, de Gemma körül szorul a hurok, zsaru kislány is felébredt, és beszél, miközben Jaxék azt hiszik, hogy sínen vannak. Ja, és a négerek motorjaival továbbra sem tudok megbarátkozni :lol: Gusztustalanok, ja és akkor ott van dzsúsz is még. :)

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!biztos vagyok benne, hogy Juice majd elhint egy kis morzsát Jackienek és majd ott kezdődik az igazi vadászat(legalábbis nagyon remélem :D ) Nerot mondjuk nem értettem, hogy miért nem vonta kérdőre Juicet, hogy miért pont Gemma autóját vitte a Mayansnak... meg mondjuk azért tőle is megkérdeztem volna már akkor, hogy na vajon mi a lófaszért segítettél egy ilyen elveszett kölyöknek? Azthittem ez a rész vízválasztó lesz de megint húzódik a dolog. Ja és van egy olyan sejtésem, hogy Augustot nem lesz annyira könnyű kicsinálni. Szerepelhetne többet is a csóka mert szerintem több van benne mint mondjuk a mindig sokat mondó Tylerben... ezek a 'beülök a kocsiba két percre beszélni aztán 3 részig nem látjuk' dolog eléggé zavaró számomra. :D
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 53 regisztrált és 0 vendég