Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2013. június 17., hétfő 9:40

AMYF írta:Szerző: AMYF
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ezt nem tudtam, de most utánanéztem. Szerintem azt is el fogom kezdeni, aztán majd meglátjuk mi sül ki belőle. Mindenesetre ha ők már nem fognak megjelenni az 5. évadban, akkor tényleg még a 4. évadnál is jobban fog úszni a rózsaszín ködben.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szerk.: remélem a múltjukról többet meg fogunk tudni, mert az szerintem bőven érdekes. 1000 év alatt azért lezajlott jó pár kor. Abból bőven lehet gondolatokat meríteni.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
AMYF
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2013. május 20., hétfő 9:56
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: AMYF » 2013. június 17., hétfő 0:15

Vampire Diaries 4.évadhoz:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A 20.rész: New Orleans-i szál az csak egy rész volt, egy úgynevezett pilot. Elvileg semmi köze a 4.évadhoz, sokkal inkább az ősszel induló The Originals spin-off sorozathoz. Nekem csak Elena volt az idegesítő, a többiek hozták magukat. Alaric meg nem szerepelhetett többet, amikor meghalt - max szellemként, de mivel Jeremy is elment, más nem láthatta ő(ke)t. Ha meg vérfürdőre vár valaki, akkor nézzen inkább True Blood sorozatot. Ott megkapja. Ez a VD softosabb verzió.
Lopez - Carvajal-Pepe-Varane-Coentrao - Modric-?? - Isco-Özil-CR - Benz

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2013. június 17., hétfő 0:01

Befejeztem a Vampire Diaries 4. évadját végre.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Most elolvastam még Huni pár hetes írását róla, és kb nekem is hasonló a véleményem. Eléggé elcseszték az egészet. A végén tényleg sokkal többet lehetett volna belőle kihozni. Mondjuk, ha visszahoztak volna minden vámpírt meg vérfarkast, akkor az 5. évadba mehetett volna a vérengzés ezerrel. Amit Huni is említett, hogy Elijah meg Alaric semmit nem kaptak az évadban kb. még ez a Kol is többet játszott, pedig számomra elég idegesítő kis mitugrász +1 senki karakter. Olyan érzésem van, mintha 1 héttel a forgatás előtt írták volna meg részenként a forgatókönyvet, aztán ezt sikerült kapkodva kitalálni. Elena már 2 évada kurva idegesítő, vinnyog össze-vissza, Kathrinere se volt szerintem szükség, de azért vissza kellett őt is hozni. Nagyon berózsaszinűlt az egész. Főleg a végére. Jó, megértem, hogy elsősorban a tinilányok a célközönség, de azért ez már tényleg sok. Alaric meg Elijah szerintem csak azért szerepelt ennyit, mert nem tudják kivel már összehozni őket, úgy meg nem kell nekik ember... A 3. évadig nem idegesített nagyon senki, de most már ott tartunk, hogy van pár akit bírok (Damon, Caroline, Klaus, Elijah), van akiket kezdenek elbaszni, mert nem tudnak mit csinálni velük (Matt, Tyler, Jeremy), és kb. az összes többi szereplő idegesítő Elenával kezdve a mellékszereplőkkel együtt. Rebekáht külön veszem, mert ő nekem az elején volt idegesítőbb, most viszont szimpatikus.

Egyelőre ez a New Orleans-i rész elég homály, hogy mégis mit akartak kihozni ebből, nem is illik az évadzáróhoz. Remélem kihoznak belőle valamit, mert ez a misztifolszi mindig-új-főgonosz-van, ez elég unalmas.

Én annyira nem értékelem le ezt az évadot, mint Huni, egyszer meg lehetett nézni, de ennél sokkal több kell (bár nem hiszem, hogy tudnak még valamit kihozni belőle). Szóval szerintem verjenek egy izgalmas sorozatzáró évadot és mindenki jobban jár.
Az első évad nálam 9/10, második volt a legjobb, az 9.5/10, harmadik 8/10, ez legyen jóindulattal 7/10.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. június 16., vasárnap 11:34

Anno flehagytam a House MD követésével, amikor House összebútorozott Cuddyval és nem tetszett a sorozat irányvonala. Érdemes befejezni a maradék két évadot?
az utolsó évad az egyik legjobb a sorozatban.

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. június 16., vasárnap 2:10

Kérdés.

Anno flehagytam a House MD követésével, amikor House összebútorozott Cuddyval és nem tetszett a sorozat irányvonala. Érdemes befejezni a maradék két évadot?
szerintem igen. nincs meg az a színvonal mint a csúcsponton, de ha átlagban tetszett a sorozat akkor érdemes befejezni.

BROADCHURCH

így, nagybetűvel. régóta fel volt írva a sorozat, de csak a vizsgák után akartam nekiállni. tegnap délután kezdtem el, most fejeztem be.
8 részes angol "kitette?" dráma, 1 gyilkosságról 1 kis városban, az emberi kapcsolatokra és a tragédia rájuk gyakorolt hatására fókuszálva. főszerepben david tennant és olivia colman, külön-külön is remek színészek, együtt pedig még jobbak. baromi jó rendezés, zeneszerzés, a színészek mind ott vannak (nagyon örültem h személyes kedvencem, david bradley [frics, walder frey] is szerepel benne :D ).
lenyűgöző sztori, lenyűgöző kivitelezés, csak ajánlani tudom.

9/10

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3310
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: istimester » 2013. június 16., vasárnap 1:20

Kérdés.

Anno flehagytam a House MD követésével, amikor House összebútorozott Cuddyval és nem tetszett a sorozat irányvonala. Érdemes befejezni a maradék két évadot?

Avatar
AMYF
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2013. május 20., hétfő 9:56
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: AMYF » 2013. június 16., vasárnap 0:21

Game of Thrones szereplők filmekben.
Ned Stark ugyanazt a kinézetet hozza mint a filmben is.
Lopez - Carvajal-Pepe-Varane-Coentrao - Modric-?? - Isco-Özil-CR - Benz

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. június 14., péntek 20:32

Dexter, Breaking Bad, szerintem ezekkel kezdd, kb. mindenki által elismert sorozatok, kurva jók.
De Game of Thrones, Spartacus is nyugodtan mehet, ha meg valami lightosabbra vágysz, ami jó kis kikapcsolódás akkor Californication, Suits.
Ha meg kicsit betegebbet akarsz, akkor Walking Dead, esetleg Supernatural.
Oké neked is köszi, meg Huninak is! :)
Irigyellek.
:mrgreen: Csak kapkodom a fejem
persze, hogy van, néhányhoz szinkron is, de persze inkább eredeti nyelven ajánlom. egyébként ezeknél a felkapottabb sorozatoknál, 1-1 új rész megjelenése után már 1 nappal szokott lenni magyar felirat, úgyhogy ettől ne félj.
Oké,én is a feliratot részesítem előnyben!A lényeg az, hogy vagy felirat vagy szinkron legyen!

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4484
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. június 14., péntek 20:26

bocs a dupláért, nemtudtam szerkeszteni
A legtöbbjükhöz van magyar felirat vagy ilyesmi?
persze, hogy van, néhányhoz szinkron is, de persze inkább eredeti nyelven ajánlom. egyébként ezeknél a felkapottabb sorozatoknál, 1-1 új rész megjelenése után már 1 nappal szokott lenni magyar felirat, úgyhogy ettől ne félj. :)

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4484
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. június 14., péntek 20:19

Nah itt a nyár szóval lesz egy kis szabadidőm bepótolni a hiányosságokat!
Sorozatokból nagyon keveset láttam:Szökés,Lost,Arrow(Zöld íjjász, ugye ezt most nézem),Dr House,Két pasi meg egy kicsi szerintem kb ennyi!Meg az ilyen esti tv-s sorozatokat(Mentalista,Dr.Csont,Helyszínelők stb), de azok gondolom nem számítanak!
Szóval tudtok mondani ilyen alap(?) sorozatokat ami mondjuk a többség szerint k.urva jó, vagy mindegy ami szerintetek jó és az elejétől tudom nézni!Lehet akció vagy vígjáték is, horrort ne annyira azok nem annyira jöttek be.

Köszi
Dexter, Breaking Bad, szerintem ezekkel kezdd, kb. mindenki által elismert sorozatok, kurva jók.
De Game of Thrones, Spartacus is nyugodtan mehet, ha meg valami lightosabbra vágysz, ami jó kis kikapcsolódás akkor Californication, Suits.
Ha meg kicsit betegebbet akarsz, akkor Walking Dead, esetleg Supernatural.

Irigyellek. :D

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. június 14., péntek 19:44

Game of Thrones (Trónok Harca) csak ajánlani tudom

és a Dextert se hagyhatod ki
Game of thrones , Spartacus(ilyen sorrendbe kell nezni: blood and sand 1.evad, gods of the arena, majd blood and sand 2,3. evad), Big bang theory, Castle (ha mar ugyis szereted a nyomozos sorozatokat) , Californication, Friends( ), Breaking bad (lassan indul be, de evadrol evadra jobb)
Köszi szépen, majd válogatok! :) A legtöbbjükhöz van magyar felirat vagy ilyesmi?Nem baj ha nincs, de megkönnyítené!

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8477
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. június 14., péntek 19:28

BBarni írta:Nah itt a nyár szóval lesz egy kis szabadidőm bepótolni a hiányosságokat!
Sorozatokból nagyon keveset láttam:Szökés,Lost,Arrow(Zöld íjjász, ugye ezt most nézem),Dr House,Két pasi meg egy kicsi szerintem kb ennyi!Meg az ilyen esti tv-s sorozatokat(Mentalista,Dr.Csont,Helyszínelők stb), de azok gondolom nem számítanak! :mrgreen:
Szóval tudtok mondani ilyen alap(?) sorozatokat ami mondjuk a többség szerint k.urva jó, vagy mindegy ami szerintetek jó és az elejétől tudom nézni!Lehet akció vagy vígjáték is, horrort ne annyira azok nem annyira jöttek be.

Köszi :-*
Game of Thrones (Trónok Harca) csak ajánlani tudom :)

és a Dextert se hagyhatod ki :D

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. június 14., péntek 19:25

BBarni írta:Szóval tudtok mondani ilyen alap(?) sorozatokat ami mondjuk a többség szerint k.urva jó, vagy mindegy ami szerintetek jó és az elejétől tudom nézni!Lehet akció vagy vígjáték is, horrort ne annyira azok nem annyira jöttek be.

Köszi :-*
Game of thrones , Spartacus(ilyen sorrendbe kell nezni: blood and sand 1.evad, gods of the arena, majd blood and sand 2,3. evad), Big bang theory, Castle (ha mar ugyis szereted a nyomozos sorozatokat) , Californication, Friends( :D ), Breaking bad (lassan indul be, de evadrol evadra jobb)

Avatar
Huni
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:42
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Huni » 2013. június 14., péntek 19:21

24, Dexter (ez a kettő kötelező.), Californiation, Suits.
accel: "vidal, kondogbia, pogba, casemiro? mind a négyen 180 fölött vannak jóval."
R24: "Vidal 35-40, Kondogbia 10-15, Pogba 25, Casemiro 6 misi.
Vagy félreértek valamit?"
:mrgreen:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. június 14., péntek 19:17

Nah itt a nyár szóval lesz egy kis szabadidőm bepótolni a hiányosságokat!
Sorozatokból nagyon keveset láttam:Szökés,Lost,Arrow(Zöld íjjász, ugye ezt most nézem),Dr House,Két pasi meg egy kicsi szerintem kb ennyi!Meg az ilyen esti tv-s sorozatokat(Mentalista,Dr.Csont,Helyszínelők stb), de azok gondolom nem számítanak! :mrgreen:
Szóval tudtok mondani ilyen alap(?) sorozatokat ami mondjuk a többség szerint k.urva jó, vagy mindegy ami szerintetek jó és az elejétől tudom nézni!Lehet akció vagy vígjáték is, horrort ne annyira azok nem annyira jöttek be.

Köszi :-*

Avatar
yvettebourne
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:03
Kedvenc játékosaid: Guti
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: yvettebourne » 2013. június 11., kedd 21:26

Kerlon írta: Ne vedd magadra a múltkori miatt... :D Csak számomra érthetetlen a néhai hitetlenkedés.
Nem veszem. :D

Igazából aki olvasta a könyvet, annak érthető, hogy nagyok az elvárásai, csak sokan azt nem veszik figyelembe, milyen iszonyú nehéz dolguk van a sorozat készítőinek. Egy ilyen bonyolult, szerteágazó cselekményű és ennyi szereplőt mozgató történetet úgy filmre vinni, hogy jó legyen, hát nem egyszerű. Viszont ők jól csinálják. Bár egy-két változtatást nem igazán tudok hova tenni, de a végén biztos értelmet nyernek majd.

Most néztem meg az utolsó részt, sokan azt mondták, hogy unalmas volt és nem "ütött". Nem értek egyet, én élveztem, bár Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!az a dobozban elküldött bráner kicsit sok volt nekem :lol:.

Egyébként arra kíváncsi leszek, hogy a többi könyvet hogy fogják lebontani évadokra. Gondolom a harmadik könyv másik felét elhúzzák a negyedik évadra, de ugye a negyedik-ötödik részben szét vannak választva a szereplők. :hmmm: Gondolom keverni fogják valahogy a kettőt, kíváncsi vagyok, hogy oldják majd meg. :hmmm:
"A person doesn't just wake up and stop loving somebody! Love is forever."

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. június 11., kedd 19:52

yvettebourne írta:
Kerlon írta: én bele se olvasok nagyon a topikban, mert vagy valamelyik degenerált már a fél könyvet felolvasta számunkra, szerencsétlen sorozat kedvelőkre vagy azon sír, hogy a könyv jobb... :( :( :(
Én egyedül a Vörös Nászra mondtam, hogy kicsit csalódás, ahogy megvalósították, egyébként nagyon is korrekt és igényes a sorozat, és szeretem is. Sőt, inkább én szoktam védeni a "sorozatkedvelőkkel" szemben, akik meg állandóan azon sírnak, hogy milyen vontatott. :roll:
Ne vedd magadra a múltkori miatt... :D Csak számomra érthetetlen a néhai hitetlenkedés.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
yvettebourne
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:03
Kedvenc játékosaid: Guti
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: yvettebourne » 2013. június 11., kedd 19:47

Kerlon írta: én bele se olvasok nagyon a topikban, mert vagy valamelyik degenerált már a fél könyvet felolvasta számunkra, szerencsétlen sorozat kedvelőkre vagy azon sír, hogy a könyv jobb... :( :( :(
Én egyedül a Vörös Nászra mondtam, hogy kicsit csalódás, ahogy megvalósították, egyébként nagyon is korrekt és igényes a sorozat, és szeretem is. Sőt, inkább én szoktam védeni a "sorozatkedvelőkkel" szemben, akik meg állandóan azon sírnak, hogy milyen vontatott. :roll:
"A person doesn't just wake up and stop loving somebody! Love is forever."

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. június 11., kedd 17:27

czier írta::(
én bele se olvasok nagyon a topikban, mert vagy valamelyik degenerált már a fél könyvet felolvasta számunkra, szerencsétlen sorozat kedvelőkre vagy azon sír, hogy a könyv jobb... :( :( :(
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
czier
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:22

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: czier » 2013. június 11., kedd 17:20

:(


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 158 regisztrált és 0 vendég