Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2828
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: soadroli » 2013. június 22., szombat 0:10

Tádám írta:És elkezdem a Dextert... kíváncsian várom, mert a fél fórum szerelmes a sorozatba. :mrgreen:
Te is az leszel majd, nyugi :D
Már csak pár nap az új évadig :lilasalas:
Kép

Avatar
AMYF
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2013. május 20., hétfő 9:56
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: AMYF » 2013. június 22., szombat 0:01

Én végignéztem a Homelandet, elején még picit uncsi volt, de aztán ahogy írták is úgy beszippantott hogy végig kellett nézni, hogy kiderüljön ki is a rosszfiú és ki nem. Sok csavar is van benne, amire nem is számítottam.

Revolutiont is meg szeretném majd nézni, nagyon jónak ígérkezik és Amerikában megkapta a második évadot is, ősszel folytatják. (2013.09.25)

Homelandhoz hasonló összeesküvős sorozat a Scandal, azt is nemrég néztem. Abban is van politika és nyomozás mint a Homelandben.
Lopez - Carvajal-Pepe-Varane-Coentrao - Modric-?? - Isco-Özil-CR - Benz

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2939
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. június 21., péntek 23:43

Nem tudom,hogy melyik american horror storyt kezdted,de a második évad valami zseniális!
Az első is a jobbak közé tartozik.

A Revolutiont kaszáltam 5-6 rész után.. :coffee:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. június 21., péntek 22:47

És elkezdem a Dextert... kíváncsian várom, mert a fél fórum szerelmes a sorozatba. :mrgreen:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. június 21., péntek 22:25

messideco írta:Californication
Elég halvány ez az évad, hiányzik belőle a pörgés, és ismét a rocksztár vonalat erőltetik...
Liam Neeson miért hagyja, hogy a lányát Hank Moody 'gogassa?

American Horror Story
Az első rész után kesze-kusza az egész egyelőre, de van benne potenciál bőven.

Banshee
Remek hangulata van, érdekes történettel. Jó lesz ez is :D

Revolution
Sok logikai buktatója van, de remek volt a felvezető epizód, adunk ennek is egy esélyt.

Továbbá még beszereztem a pilot részeit a következőknek:
Black Mirror, Utopia, El internado, Suits, Sherlock, The killing, Homeland, Bates Motel, Person of interest, Vikings. (bár magamat ismerve sokat elkaszálok majd...)

Vélemények róluk?

Van a wathnext.eu oldal, ahol tudod rendezni aktuális sorozataidat, be tudod jelölni a megnézett epizódokat, és airdate is rendelkezésre áll, nagyon hasznos :wink:
egyet értek kb mindenben, az AHS is remek lesz, csakúgy mint a banshee, a revolution meg óriási fail.

suits: jó jogi dráma, a 2 főszereplő remek és a supporting cast is.

sherlock: epic

homeland: lassú folyású dráma, kb olyan tempójú mint a breaking bad, csordogál-csordogál aztán úgy pofán vág hogy csak nézegetsz hogy most mi történt, a második évadban voltak kisebb hullámvölgyek, de összességében király.

person of interest: kb ugyanazt tudom elmondani mint a suitsról, csak nyomozós, viszont nem olyan, h a sok gyanúsított végén kiderül ki volt, hanem proaktívak a bűnmegelőzésben. az eleje nagyon lassúcska, viszont a 7. résztől beindul a főszál és az nagyon el van találva.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. június 21., péntek 20:21

messideco írta:Revolution
Sok logikai buktatója van, de remek volt a felvezető epizód, adunk ennek is egy esélyt.
Hasonlóan vélekedek erről. Érdekes indult, aztán majd meglátjuk a folytatást. Viszont tényleg baromi sok a buktatója. :)
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. június 21., péntek 19:59

Californication
Elég halvány ez az évad, hiányzik belőle a pörgés, és ismét a rocksztár vonalat erőltetik...
Liam Neeson miért hagyja, hogy a lányát Hank Moody 'gogassa?

American Horror Story
Az első rész után kesze-kusza az egész egyelőre, de van benne potenciál bőven.

Banshee
Remek hangulata van, érdekes történettel. Jó lesz ez is :D

Revolution
Sok logikai buktatója van, de remek volt a felvezető epizód, adunk ennek is egy esélyt.

Továbbá még beszereztem a pilot részeit a következőknek:
Black Mirror, Utopia, El internado, Suits, Sherlock, The killing, Homeland, Bates Motel, Person of interest, Vikings. (bár magamat ismerve sokat elkaszálok majd...)

Vélemények róluk?

Van a wathnext.eu oldal, ahol tudod rendezni aktuális sorozataidat, be tudod jelölni a megnézett epizódokat, és airdate is rendelkezésre áll, nagyon hasznos :wink:
"And my heart will leave you never."

Avatar
Huni
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:42
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Huni » 2013. június 21., péntek 0:43

lordgabi írta:Én a Jóban Rosszban c. sorozatot követem inkább, ott is volt már mindenféle kategória. :Đ
Ez jutott eszembe erről :mrgreen:
accel: "vidal, kondogbia, pogba, casemiro? mind a négyen 180 fölött vannak jóval."
R24: "Vidal 35-40, Kondogbia 10-15, Pogba 25, Casemiro 6 misi.
Vagy félreértek valamit?"
:mrgreen:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6471
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. június 21., péntek 0:22

Én a Jóban Rosszban c. sorozatot követem inkább, ott is volt már mindenféle kategória. :Đ
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1163
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. június 20., csütörtök 22:20

ferni írta:
realbeckham írta:Fogalmam sincs miért írom ezt ide le, talán még most sem ocsúdtam fel. Megy a TV, kiabálást hallok benne és nagy zajt. Odanézek....A barátok közt végén volt egy nem akármilyen CGI ! A man of steel is megirigyelhetné. Fejlődik a magyar tévééé :coffee:
szóval igazából nem dőlt rá a fal a leányzóra?.... :ozil:
olyan élethű volt, sőt... :| sztem nem is CGI volt.



:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Én ezen a jelenetem 20 percig sírtam.. :lol: :lol:
Mondjuk én csak ezek miatt nézem ezt a :cens: . :mrgreen: :coffee:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8383
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. június 20., csütörtök 21:29

realbeckham írta:Fogalmam sincs miért írom ezt ide le, talán még most sem ocsúdtam fel. Megy a TV, kiabálást hallok benne és nagy zajt. Odanézek....A barátok közt végén volt egy nem akármilyen CGI ! A man of steel is megirigyelhetné. Fejlődik a magyar tévééé :coffee:
szóval igazából nem dőlt rá a fal a leányzóra?.... :ozil:
olyan élethű volt, sőt... :| sztem nem is CGI volt.



:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1352
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. június 20., csütörtök 21:13

Fogalmam sincs miért írom ezt ide le, talán még most sem ocsúdtam fel. Megy a TV, kiabálást hallok benne és nagy zajt. Odanézek....A barátok közt végén volt egy nem akármilyen CGI ! A man of steel is megirigyelhetné. Fejlődik a magyar tévééé :coffee:
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. június 18., kedd 22:59

A da Vinci démonainak lesz magyar forgalmazása? És a Vikingeknek? (gugli a barátom, de semmi találat).
"And my heart will leave you never."

Avatar
AMYF
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2013. május 20., hétfő 9:56
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: AMYF » 2013. június 17., hétfő 11:40

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A VD készítője mondta is, hogy a The Originals sorozatban sok minden ki fog derülni a benne szereplők múltjáról. Pont említette is, hogy 1-2000 év alatt voltak történések, amiket ezen sorozat által be tudnak mutatni. Elijah és Klaus már átmentek, a farkaslány is ott van és állítólag egy idő után Rebekah is áttér oda (is?). Én nem tartok az 5.évad gagyiságától, bőven van még story ami érdekes lehet. Főleg az utolsó rész utolsó jelenete miatt. Állítólag a két sorozat meg egy nap lesz októbertől.
Lopez - Carvajal-Pepe-Varane-Coentrao - Modric-?? - Isco-Özil-CR - Benz

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2013. június 17., hétfő 9:40

AMYF írta:Szerző: AMYF
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ezt nem tudtam, de most utánanéztem. Szerintem azt is el fogom kezdeni, aztán majd meglátjuk mi sül ki belőle. Mindenesetre ha ők már nem fognak megjelenni az 5. évadban, akkor tényleg még a 4. évadnál is jobban fog úszni a rózsaszín ködben.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szerk.: remélem a múltjukról többet meg fogunk tudni, mert az szerintem bőven érdekes. 1000 év alatt azért lezajlott jó pár kor. Abból bőven lehet gondolatokat meríteni.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
AMYF
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2013. május 20., hétfő 9:56
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: AMYF » 2013. június 17., hétfő 0:15

Vampire Diaries 4.évadhoz:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A 20.rész: New Orleans-i szál az csak egy rész volt, egy úgynevezett pilot. Elvileg semmi köze a 4.évadhoz, sokkal inkább az ősszel induló The Originals spin-off sorozathoz. Nekem csak Elena volt az idegesítő, a többiek hozták magukat. Alaric meg nem szerepelhetett többet, amikor meghalt - max szellemként, de mivel Jeremy is elment, más nem láthatta ő(ke)t. Ha meg vérfürdőre vár valaki, akkor nézzen inkább True Blood sorozatot. Ott megkapja. Ez a VD softosabb verzió.
Lopez - Carvajal-Pepe-Varane-Coentrao - Modric-?? - Isco-Özil-CR - Benz

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2013. június 17., hétfő 0:01

Befejeztem a Vampire Diaries 4. évadját végre.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Most elolvastam még Huni pár hetes írását róla, és kb nekem is hasonló a véleményem. Eléggé elcseszték az egészet. A végén tényleg sokkal többet lehetett volna belőle kihozni. Mondjuk, ha visszahoztak volna minden vámpírt meg vérfarkast, akkor az 5. évadba mehetett volna a vérengzés ezerrel. Amit Huni is említett, hogy Elijah meg Alaric semmit nem kaptak az évadban kb. még ez a Kol is többet játszott, pedig számomra elég idegesítő kis mitugrász +1 senki karakter. Olyan érzésem van, mintha 1 héttel a forgatás előtt írták volna meg részenként a forgatókönyvet, aztán ezt sikerült kapkodva kitalálni. Elena már 2 évada kurva idegesítő, vinnyog össze-vissza, Kathrinere se volt szerintem szükség, de azért vissza kellett őt is hozni. Nagyon berózsaszinűlt az egész. Főleg a végére. Jó, megértem, hogy elsősorban a tinilányok a célközönség, de azért ez már tényleg sok. Alaric meg Elijah szerintem csak azért szerepelt ennyit, mert nem tudják kivel már összehozni őket, úgy meg nem kell nekik ember... A 3. évadig nem idegesített nagyon senki, de most már ott tartunk, hogy van pár akit bírok (Damon, Caroline, Klaus, Elijah), van akiket kezdenek elbaszni, mert nem tudnak mit csinálni velük (Matt, Tyler, Jeremy), és kb. az összes többi szereplő idegesítő Elenával kezdve a mellékszereplőkkel együtt. Rebekáht külön veszem, mert ő nekem az elején volt idegesítőbb, most viszont szimpatikus.

Egyelőre ez a New Orleans-i rész elég homály, hogy mégis mit akartak kihozni ebből, nem is illik az évadzáróhoz. Remélem kihoznak belőle valamit, mert ez a misztifolszi mindig-új-főgonosz-van, ez elég unalmas.

Én annyira nem értékelem le ezt az évadot, mint Huni, egyszer meg lehetett nézni, de ennél sokkal több kell (bár nem hiszem, hogy tudnak még valamit kihozni belőle). Szóval szerintem verjenek egy izgalmas sorozatzáró évadot és mindenki jobban jár.
Az első évad nálam 9/10, második volt a legjobb, az 9.5/10, harmadik 8/10, ez legyen jóindulattal 7/10.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10054
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. június 16., vasárnap 11:34

Anno flehagytam a House MD követésével, amikor House összebútorozott Cuddyval és nem tetszett a sorozat irányvonala. Érdemes befejezni a maradék két évadot?
az utolsó évad az egyik legjobb a sorozatban.

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. június 16., vasárnap 2:10

Kérdés.

Anno flehagytam a House MD követésével, amikor House összebútorozott Cuddyval és nem tetszett a sorozat irányvonala. Érdemes befejezni a maradék két évadot?
szerintem igen. nincs meg az a színvonal mint a csúcsponton, de ha átlagban tetszett a sorozat akkor érdemes befejezni.

BROADCHURCH

így, nagybetűvel. régóta fel volt írva a sorozat, de csak a vizsgák után akartam nekiállni. tegnap délután kezdtem el, most fejeztem be.
8 részes angol "kitette?" dráma, 1 gyilkosságról 1 kis városban, az emberi kapcsolatokra és a tragédia rájuk gyakorolt hatására fókuszálva. főszerepben david tennant és olivia colman, külön-külön is remek színészek, együtt pedig még jobbak. baromi jó rendezés, zeneszerzés, a színészek mind ott vannak (nagyon örültem h személyes kedvencem, david bradley [frics, walder frey] is szerepel benne :D ).
lenyűgöző sztori, lenyűgöző kivitelezés, csak ajánlani tudom.

9/10

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3276
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: istimester » 2013. június 16., vasárnap 1:20

Kérdés.

Anno flehagytam a House MD követésével, amikor House összebútorozott Cuddyval és nem tetszett a sorozat irányvonala. Érdemes befejezni a maradék két évadot?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 28 regisztrált és 0 vendég