Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3306
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: istimester » 2015. május 24., vasárnap 22:57

realmadridfan írta:a harry potter is az lenne, ha nem a modern korban játszódna?
Szerintem a HP egy tökéletes világháborús analógia.

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. május 24., vasárnap 22:56

nem tudom megvan neked e a könyv, de a varjak lakomája végén ez szerepel: Westeros sem olyan tündérkirályság, mint elsőre hinnénk, szemben a legtöbb populáris fantasyvel, ahol a középkori háttér csupán díszlet, amely előtt jobban vissza lehet mondani a tolkientől tanult, ám teljes egészében sosem elsajátított leckét, westeroson a lovagi csillogás mellett jelen vannak a nyomor és társadalmi különbségek is. blablabla Martin inspirációi középkori eseményekből merítette, elsősorban a rózsák háborújából, Shakespeare hatását is meglelhetjük, Renly baratheon homoszexualitása valószínűleg nem kisebb történelmi előképen alapszik, mint a legendás ám valójában jelentéktelen angol király, oroszlánszívű richárd hasonló hajlamain...és még lehetne sorolni. Persze értem mire akarsz kilyukadni és igazad is van. viszont a snup dágos nyilatkozat csak fel van hypeolva. Nem hiszem hogy ténylegesen azt hinné hogy voltak sárkányok, meg a targaryenek harcoltak a trónért a többi házzal..:D

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2015. május 24., vasárnap 22:18

Norbii írta:ráfoghatjuk hogy történelmi cselekmény
Ez a szerencsétlen nem ér meg annyit, hogy komolyabb vitába kezdjek bárkivel is ezen, de azért megkérdezem, hogyan lehetne egy fantasy sztorira ráfogni, hogy történelmi cselekmény? a harry potter is az lenne, ha nem a modern korban játszódna?
Norbii írta:A társadalmi helyzetre gondol és a akkori életre
Ha esetleg erre gondolt (azért reménykedek én is, hogy nem hiszi, hogy sárkányok meg zombik léteztek valamikor vagy ilyesmi), akkor is mondjuk úgy, hogy túlzás következtetni az akkori életre a sorozat alapján. Ha meg nagyon meg akarja érteni a középkort, akkor van pár jobb alkotás a témában :D törikönyvet már mondani se merem, szegény Snoopot nem akarom terhelni ilyesmikkel

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. május 24., vasárnap 21:50

sokan félreértették a mondanivalóját, illetve ráfoghatjuk hogy történelmi cselekmény. A társadalmi helyzetre gondol és a akkori életre. Ill martin a rózsák háborújából is merít meg még mittudom én milyen valós történelmi cselekmények alapján.

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2015. május 24., vasárnap 21:20

Az megvan, hogy Snoop Dogg szerint a GoT egy történelmi sorozat? :lol: :lol: bocs ha már volt

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. május 24., vasárnap 21:15

csababarca írta:https://www.youtube.com/watch?v=zs7xO5P3Az4

kis got musical. B-)
Most akartam betenni. Hatalmas lett :lol: :lol: :lol:

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. május 24., vasárnap 2:27

Supergirl szerintem nem volt rossz. :mrgreen: Kíváncsi vagyok a folytatásra. A pilot egy 6/10 ér nálam. Ha nem rontják el a folytatást akkor egy jó kis szórakoztató sori lehet a Flash mellett. Ami pozitívum, Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!hogy nem szarakodnak, hogy "megmondjam ki vagyok vagy ne?" kérdéssel. A fontosabb szereplők már az első részben megtudják ki is a Supergirl. A sztoriról sok mindent még nem lehet tudni, mert ahogy várható volt az alapozásról szólt a pilot. Gondolom úgy lesz, mint a Flashnél, hogy az elején heti ügyek lesznek amiben láthatjuk, hogy a csaj egyre jobban használja a képességeit közben pedig lassan adagolni fogják az átívelő szálat is. Ha már a főszereplő csajnál járunk szerintem elég jól hozza a szerepét. Nagyon eltalálták. Ami negatívum, de ez már a superman óta zavar, hogy csak felveszi a szemüveget és akkor rá sem ismernek. :lol:

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. május 22., péntek 18:41

torjack írta:
Igazából lényegtelen mi van a képregényekben, mert a sorozatok nem követik szentírásként a füzeteket. Amúgy meg annyi reboot meg retcon van a képregényekben, hogy nem igazán számít az előtudás. Az, meg hogy ki hal meg a képregényekben, pláne tökmindegy, nem is veszik emberszámba azokat a karaktereket akik legalább egyszer nem haltak meg, majd támadtak fel. :lol:
ha van időd neked vagy másnak az picit spoilerezzen már, mert én is hallottam ezekről a több verziós flash gépregényekről. mik a különbségek? Meg ahogy tudom azokon a reverse flash is mindig más. Na meg
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!a megölik berryt a berryk dolog is érdekel:D

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. május 22., péntek 17:37

Aki akar szupergörlt nézni, már teheti, a CBS nem lehet valami boldog...
Nekem a pilot asszem elég is volt, nem is értem, miért nem a CW-re vitték. Természetesen a "My name is..." kezdés innen sem hiányozhat :lol:

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2015. május 22., péntek 16:23

"First look" Songoku a DB Superből:

http://i.imgur.com/peov82I.jpg

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2015. május 22., péntek 15:46

https://www.youtube.com/watch?v=zs7xO5P3Az4

kis got musical. B-)
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. május 21., csütörtök 14:43

The Flash 2. évad Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!elkezdi feltérképezni a multiverzumokat, vagyis több idővonalon fog játszódni. Az új szezon elején meg fog jelenni a Föld-1 és a Föld-2 is.

forrás: sorozatjunkie

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. május 21., csütörtök 13:02

Kerlon írta:kössz a képregény spoilert, remélem téged is elnyel egy fekete lyuk
Igazából lényegtelen mi van a képregényekben, mert a sorozatok nem követik szentírásként a füzeteket. Amúgy meg annyi reboot meg retcon van a képregényekben, hogy nem igazán számít az előtudás. Az, meg hogy ki hal meg a képregényekben, pláne tökmindegy, nem is veszik emberszámba azokat a karaktereket akik legalább egyszer nem haltak meg, majd támadtak fel. :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62878
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 21., csütörtök 12:52

:lol: :lol: :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. május 21., csütörtök 12:50

kössz a képregény spoilert, remélem téged is elnyel egy fekete lyuk
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Marky
Hozzászólások: 1906
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Marky » 2015. május 21., csütörtök 12:40

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!a fekete lyuk azért keletkezett, mert az idővonal megszűnt, amit thawne létrehozott, lévén eleve egy alternatív idővonalon léteztek miután meghalt az anyuka :mrgreen: kicsit nyakatekert, de valami hasonló lehet az elmélet.
egyébként úgyis visszatér még, hiszen nála nagyobb ellensége nincs barrynek. ha csak nem hoznak majd be új flasheket, barryt pedig megöletik, mint a képregényekben :lol:

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. május 21., csütörtök 11:37

A Flash évadzáró nekem sem adta

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az egy dolog hogy 30 percet szenvednek a "menni vagy nem menni?" kérdéskör témájában...de az elég fura, hogy miután megtudják, hogy a visszaút a világ pusztulását is okozhatja, egyáltalán még gondolkoznak a visszaugrás lehetőségén. Eddie húzása meg kilométerekről látszott, bár van egy sanda gyanúm, hogy előkerül még, ahogy Thawne/Wells is.


Az Arrow meg lókuki, ment a kasza.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62878
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 21., csütörtök 11:22

Szerintem kevés volt ez az évadzáró (Vaku), a nagy poént úgy két vagy három rész óta lehet tudni, hogy be fog következni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. május 21., csütörtök 11:21

Folyt.:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Érted, oké, hogy az a jövő, de ő is ugyanabba a múltba menne vissza, amit Barry megváltoztathatott volna. Így lényegében megmenekül az anya. Amúgy a jövő az eljövendő múlt. B-)
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27396
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. május 21., csütörtök 11:14

flash
Kerlon írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Thawne meg elvileg meg sem születik, akkor kimegy vissza a múltba, hogy megölje Barry anyját? Wtfwtfwtf. Bár a bullshitet is írhatnám, ezért szar játszadozni az idővel. Persze le kell nyelni, mert szuperhős film.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Most lehet, hogy hülyeséget írok, de attól, hogy a jelenben megváltoztatsz valamit, ami kihat a jövőre, az nem változtatja meg a múltat, mert a múlt már megtörtént. Azaz, lehet, hogy Thawn nem születik meg, de Barry anyja már halott a mostani jelenben. Ahhoz a múltban kell megváltoztatni valamit, hogy az kihatással legyen a jelenre. Tehát csak úgy élhetne Barry anyja, ha a múltban megmenti, de ugyebár, akkor elveszíti a nevelőapját és a csaját is. Sőt, semmi nem garantálja, ha megmenti az anyját, akkor nem hal meg mondjuk 1 évvel később, vagy az apját nem ölik meg 2 évre rá stb.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 84 regisztrált és 0 vendég