Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. július 15., szerda 20:59

Tesitanártól dobok hátast, mit kiabál itt. :lol:
Mondjuk a szöszi tanárnéni lehet fiatalabb 1-2 diáknál.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 15., szerda 20:56

Zsombor írta:Azt nem vágom, de állítólag jön utána egy Arrow promo. Szóval érdemes lesz nézni!
Már majdnem annyira várom, mint a gothamet kiértékelő esszédet!
nmate írta:
ziro4vr írta:Srácok, térjünk át a komolyabb minőségű sorozatokra. A középsuli új része mikor jön már?!
Én még mindig a harmadik rész hatása alatt vagyok.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Olivér amit tolt...ekkora csavart...
Engem a muter hangja végzett ki.
Nem illik.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. július 15., szerda 20:54

ziro4vr írta:Srácok, térjünk át a komolyabb minőségű sorozatokra. A középsuli új része mikor jön már?!
Én még mindig a harmadik rész hatása alatt vagyok.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Olivér amit tolt...ekkora csavart...

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. július 15., szerda 20:53

Azt nem vágom, de állítólag jön utána egy Arrow promo. Szóval érdemes lesz nézni!

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 15., szerda 20:50

Srácok, térjünk át a komolyabb minőségű sorozatokra. A középsuli új része mikor jön már?!
Nem illik.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. július 15., szerda 20:23

mocsok írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
ziro4vr írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Meg ahogy a főszereplők ott maradtak sértetlenül a sok hulla között...


Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!ja, erre írtam a klisés részt. meghal mindenki, kivéve ők hárman.
meg a motoros srác is. annyira tipikus, terhes a nő, rájön hogy szereti stb...
nemár..
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Dehhogy jön rá, nem akarja bevallani magának sem, hogy buzi, és megpróbál normális életet élni ha már ott a lehetőség, de gondolom nem fog összejönni.

A sorozat meg:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem is értem miért akarja bárki is az 1. évadhoz hasonlítani? Annak volt egy sajátos hangulata, amit nagyon eltaláltak, azt nem is lehetett és nem is akarták továbbvinni. Teljesen értelmetlen azt keresni a 2. évadban, a néven kívül minden más.

A mostani évad: nekem tetszik, lesznek még itt kemény dolgok. Viszont pont a dícsért lövöldözés nem jött be, 10 rendőr nem bírta eltalálni még az ablakot sem, utána meg a busz körüli bujkálás az rettenet szarul van összevágva. Az első évad zseniális vágatlan jelenete után ez itt nekem nagyon kilóg.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 15., szerda 20:07

A színészi játék se olyan, sőt. Farrell hozza egyedül kb azt a színvonalat, amit az első évadban Mettyúék.

Na mindegy, nézek inkább screamet. :lol:
Nem illik.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. július 15., szerda 19:56

True Detective:


Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az a bajom az egésszel hogy egyrészt a karakterek személyes drámái terén egy kicsit túllőttek a célon. Hányattatott gyerekkorú, férfiak világában érvényesülni próbáló nő, elvált, korrupt tag, meleg háborús veterán..meg persze mindhárom piál. Gyakorlatilag mindhármat egy hajszál választja el attól, hogy főbe lője magát. Már látom, Kitsch gyereke halva születik, de minimum súlyos fogyatékos lesz. Csak hogy nagyobb legyen a dráma. Vaughn szálánál meg eddig tök felesleges a gyerek téma. Az ügy meg kevés időt kap. Tipikusan igaz erre az évadra, hogy a kevesebb néha több.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 15., szerda 19:54

mocsok írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
ziro4vr írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Meg ahogy a főszereplők ott maradtak sértetlenül a sok hulla között...


Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!ja, erre írtam a klisés részt. meghal mindenki, kivéve ők hárman.
meg a motoros srác is. annyira tipikus, terhes a nő, rájön hogy szereti stb...
nemár..
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amúgy arra leszek kíváncsi az okkult vonalból mi lesz, elvileg azt mondták benne lesz az is. A csajszi apja felől mondjuk megnyitották már azt a vonalat.
Nem illik.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: mocsok » 2015. július 15., szerda 19:49

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
ziro4vr írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Meg ahogy a főszereplők ott maradtak sértetlenül a sok hulla között...


Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!ja, erre írtam a klisés részt. meghal mindenki, kivéve ők hárman.
meg a motoros srác is. annyira tipikus, terhes a nő, rájön hogy szereti stb...
nemár..

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 15., szerda 19:17

mocsok írta:true detective 04

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!ez már kicsit jobb volt, de még mindig nem az igazi.
túl sok a klisé, és annyira nem fognak meg a párbeszédek se mint tavaly.
az akció jelenet viszont elég jó volt. (de az se annyira, mint a tavalyi gettónegyedes. baszki azt hányszor megnéztem.)
és igen, én is elkövetem azt a hibát, hogy folyamatosan az első évaddal hasonlítom össze. de nem tehetek róla, mikor a készítők is azt másolják, gyengébb kivitelben.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Alapból a csaj ezzel a strong female characterrel nekem nagyon nem jön be, Woodrough sem ezzel a meleg karakterrel, Velcoro még a legjobb. Ez az akciójelenet jó volt, de valóban, messze volt attól a vágatlanostól. Meg ahogy a főszereplők ott maradtak sértetlenül a sok hulla között...
Nem illik.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: mocsok » 2015. július 15., szerda 17:52

Norbii írta:Sense8 pedig nálam lefulladt a 2. résznél. Várható esetleg hogy picit pörgősebb lesz, vagy ha eddig nem tetszett akkor vegyek búcsút tőle?
én öt rész után mondtam, hogy ebből most egy időre elég volt.
szerintem hagyd.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. július 15., szerda 17:44

Bates Motel S3
Az elozo evadokban Norma es Norman kapcsolatat orom volt nezni, a sorozat hangulata is nagyon jo volt. Ez az evad viszont annyira nem jott be, sokszor unatkoztam vagy mar egy sima "mother" is idegesit. Elso 5 reszt megneztem, boven adtam eselyt az evadnak, de semmi kedvem folytatni.


House of Cards S3
Nem volt ez rossz, de azert az elozo ket evad mas szintet kepviselt.
A legnagyobb arc egyertelmuen az orosz elnok. :iszunk:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Claire meg kapja be. :mrgreen:

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. július 15., szerda 17:42

de még milyen előzetest kaptak, durva évadnak nézünk megint csak elébe. Ill 20 éves lesz az új évad szóval hála égnek nem szabadulunk meg tőlük olyan gyorsan, mondjuk így meg benne van a pakliban hogy romlani fog a minőség.

Elkezdtem pár új sorozatot.
Ballers a sok negatív kritika ellenére azért annyira nem is rossz, főleg a 4 részt látva. Jó lesz ez, igaz kanyarban sincs a törtetőkhöz képest de azért imádom.

wayward pinest sajnálom nagyon hogy rossz útra tért a főszál. Olyan jó kis misztikus sorozatot kilehetett volna belőle hozni..ráadásul a zs kategóriás színészek se épp várnak a sorozat hasznára.

Sense8 pedig nálam lefulladt a 2. résznél. Várható esetleg hogy picit pörgősebb lesz, vagy ha eddig nem tetszett akkor vegyek búcsút tőle?

Uhm, am még kezdett egy nem olyan rossz sorozat a Zoo. Lényegében arról szól hogy az állatok megunták hogy féljenek az emberektől, aztán fellázadnak. Egynek elmegy, viszont itt is pocsék a színészek nagyrésze.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 15., szerda 17:28

http://aeonflux.blog.hu/2015/07/15/tv-t ... vikings_s4
Ragnar papáék is kaptak előzetest!
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ferni » 2015. július 15., szerda 17:23

mocsok írta:true detective 04

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!ez már kicsit jobb volt, de még mindig nem az igazi.
túl sok a klisé, és annyira nem fognak meg a párbeszédek se mint tavaly.
az akció jelenet viszont elég jó volt. (de az se annyira, mint a tavalyi gettónegyedes. baszki azt hányszor megnéztem.)
és igen, én is elkövetem azt a hibát, hogy folyamatosan az első évaddal hasonlítom össze. de nem tehetek róla, mikor a készítők is azt másolják, gyengébb kivitelben.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!jaja, végre történt is valami komolyabb.

A sorozat legnagyobb hibája meg a neve....
Első évadnál részenként ment itt a duma elég sok és beszéltük ki vajon mi lehetett ez, ki lehet az stb...
most meg láthatjuk ez hova redukálódott...

Maga ez a 2. évad nem rossz sztem, csak túl magasan van a mérce...
én fogom nézni, mert jó, de nem szabad olyanra várni mint az 1. Évad, mert
se ez se a sorozatok nagy %-a nem is lesz olyan soha.
Az nagyon rendben volt.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: mocsok » 2015. július 15., szerda 16:25

true detective 04

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!ez már kicsit jobb volt, de még mindig nem az igazi.
túl sok a klisé, és annyira nem fognak meg a párbeszédek se mint tavaly.
az akció jelenet viszont elég jó volt. (de az se annyira, mint a tavalyi gettónegyedes. baszki azt hányszor megnéztem.)
és igen, én is elkövetem azt a hibát, hogy folyamatosan az első évaddal hasonlítom össze. de nem tehetek róla, mikor a készítők is azt másolják, gyengébb kivitelben.

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: szilamer » 2015. július 13., hétfő 22:43

Én most fogtam neki a Hannibalnak, nagyon jó sorozat, nem tudom mért nem néztem eddig is :salute:
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. július 13., hétfő 22:38

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A leszbi volt Sara barátnője. Szóval van kapocs. Nem jobbak, de itt legalább nem akarnak komolykodni. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 13., hétfő 22:35

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Azért ne túlozzunk. :lol: A rövidhajú csaj botrány, az volt is az arrowban nem? :lol: ő tuti a végéig húzza majd, emma is meg a nerd srác is.
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég