Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. augusztus 27., csütörtök 11:11

gólvonal írta:
Egyet még mindig nem értek
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Darlene van? Az uccsó percig azt hittem, hogy tényleg van, hisz beszélgetett másokkal is nem, csak Elliottal, meg ő úgy azért valóságosnak tűnt, nem úgy mint az apja, de amikor azt mondta a végén Elliot, hogy egyedül csinálta, akkor jött rám az az érzés, hogy Darlene sincs (és a többi, a néger hajas, a dagi, meg muszlim). Lehet én bonyolítom túl, vagy én nem értettem meg a lényeget, Ti mit gondoltok?

Ha jól megcsinálják a finálét, több, mint egy átlag 9/10...
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Darlene van. Ha nincs, akkor azt nem tudom, hogy magyarázzák meg. A szőke csajjal együtt is volt több jelenete Darlene-nek. Plusz lefeküdt egy pasassal, akitől lenyúlta a pisztolyt.

Mivel Mr robot is Elliot, így valószínűleg a néger srác és a muszlim lány is létezik (muszlim lánynak volt jelenete Darlene-nel és Mr Robotnak is a néger faszival. DE ha ez mind Elliot és többszörös tudathasadása van akkor lefosom a bokám. Amúgy a faszszopóbüdöstetves sorozatjunkie miatt sejtem is a befejezést, de ha az lesz, akkor elküldöm az anyjába de nagyon durván aki azt a hírt lehozta, spoileresen! komolyan, rég kúrt fel így ember...

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. augusztus 27., csütörtök 10:58

Mr. Robot 9. rész

Nem hiszem el, bazdmeg, neeeem.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A csávó egész évad alatt két (fizikailag egy) ember volt? Benne volt, hogy az apja nincs (nem emlékszem olyan részre, ahol Elliot, az apja + még valaki vannak együtt, és a harmadik fél az apjához szól, vagy figyelembe veszi), de nem hittem volna, hogy ezt így megcsinálják, és kivitelezés is kurva jóra sikeresett, nagyon kigondolt, "nem a forgatás előtti percekben írták a forgatókönyvet", velem elhitették, hogy van az apja, rohadt nagy hatással volt az egyik énje, a másikra. És az a beszélgetés a végén Tyrell-el nagyon adta + a zene hozzá. (Tyrell-t is nagyon szerettem egész évad alatt, és most, hogy így végén...basszameg)

Egyet még mindig nem értek
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Darlene van? Az uccsó percig azt hittem, hogy tényleg van, hisz beszélgetett másokkal is nem, csak Elliottal, meg ő úgy azért valóságosnak tűnt, nem úgy mint az apja, de amikor azt mondta a végén Elliot, hogy egyedül csinálta, akkor jött rám az az érzés, hogy Darlene sincs (és a többi, a néger hajas, a dagi, meg muszlim). Lehet én bonyolítom túl, vagy én nem értettem meg a lényeget, Ti mit gondoltok?

Ha jól megcsinálják a finálét, több, mint egy átlag 9/10...

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. augusztus 27., csütörtök 10:41

Realista24 írta:Anyám, ez a suits évad nagyon kígyó.
Sonic, hogy állsz vele?
10-es rész 10/10.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. augusztus 27., csütörtök 10:31

h3x0r írta:A virginia-i lövöldözés áldozatai, azok ismerősei és hozzátartozói iránti tiszteletből a USA nem adja le “ma” a Mr. Robot szezonzáróját, az csak jövő héten kerül adásba.
Azért jó, hogy nem a teljes cikket másoltad be, Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!faszszopósorozatjunkie-n oldavastam, akik faszán spoilereztek a hírben. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!jó szájbabaszatott telibevert retkes kurva anyját a hír írójának.

NE olvassátok el ott a hírt, mert spoileres!

Pedig örültem, hogy a héten letudom a sorozatot. Nagyon vártam a befejezést. Viccen kívül, egyik legjobb, ha nem a legjobb sorozat amit láttam. Bár ez lehet Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!a harcosok klubja miatti hasonlóság

Remélem jól fejezik be az utolsó részt, és akkor csapom is rá a 10/10-et :mrgreen:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. augusztus 27., csütörtök 9:50

Realista24 írta:Anyám, ez a suits évad nagyon kígyó.
Sonic, hogy állsz vele?
Nem Sonic, de a 9.epizódot még nem láttam. Várnám, hogy legyen net aztán gyors lekapnám a feliratot... Ez az ötödik évad amùgy nagyon ott van. :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 27., csütörtök 9:47

Anyám, ez a suits évad nagyon kígyó.
Sonic, hogy állsz vele?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. augusztus 27., csütörtök 9:46

Most néztem meg a Mr Robot első részét, és tényleg igen jónak ígérkezik! Szépen kezdem szedegetni a következő részeket :)

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. augusztus 27., csütörtök 9:41

A virginia-i lövöldözés áldozatai, azok ismerősei és hozzátartozói iránti tiszteletből a USA nem adja le “ma” a Mr. Robot szezonzáróját, az csak jövő héten kerül adásba.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. augusztus 27., csütörtök 0:49

Végre sikerült letudnom a legújabb Középsuli részt. :mrgreen:
Továbbra is óriási ez a sorozat.

:lol: :lol: :lol:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. augusztus 26., szerda 19:59

mrrobot episode8

ha van 10/10 sorozatrész akkor ez az volt. sentry spoileres írását adom, tárgyaltuk is. de azért mellette volt tényleg a Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!húgos rész, .. az ütött, egyáltalán nem is számítottam rá.

9. részt meghagyom holnapra, jó lesz addig egy kicsit elméleteket gyártanom.. ugyanis Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!ez a tükrös, cd-s és apás rész annyi további kérdést vet fel, h ihajj. még ettől függetlenül haluzhatja is, mert elvileg meghalt, viszont amit "látunk" az alapján lehetne valódi is, annak viszont azért nincs értelme, mert akkor a tükrös részben miért villant fel a sok egybén karakter mellett az ő arca is? illetve angela anyja is meghalt mikor elliot apja, szóval.. ááh, és még mennyi kérdés. nagyon sok van még a sorozatban, a színvonal meg felsőfok. mondjuk emlékezetkieséssel sokmindent meglehet majd magyarázni, de amit eddig ez a sorozat adott kétlem, h ennyire egyszerű dologgal magyaráznának majd meg mindent. mondjuk erre a lehetőségre utal, az mikor a darlene mondta/kérdezte, h "megint elfelejtetted?"
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. augusztus 26., szerda 13:59

Scream :lol: :lol: :lol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Istenem. Leányzó előző részben még a szétdarabolt exét látta szellemként, és rájött hogy a szörnyszülött lánya. Most már ezen túltette magát, elmegy táncikálni, jól érezni magát. 20. perc környékén mikor az a 4-es vacsorázik, azt hittem behugyozok a röhögéstől. Mint valami új romantikus banda debütáló videoklippje. Meg mondjuk az se kiskutya, hogy a tesók lenyomtak egy menetet. Újságíró csajszit most már elhiszem nektek, szépen keveri a szart.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: füst » 2015. augusztus 26., szerda 12:53

GRRM vázlata és elképzelése a Game of Thronesről 1993-ból

Durva az öreg, azért jó látni hogy sok helyen módosított a dolgokon. Azért tartalmaz érdekes dolgokat, az a Jon & Arya szál is elég érdekes lenne. Spolieres lehet...

És hogy miket csinál a könyvírás helyett? :D

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. augusztus 26., szerda 9:53

Mr. Robot 8. rész

Aztaa kuvvva. Nagyon jó, kiszabottul.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mr. Robot az apja? Nem gondoltam volna, arról volt szó, hogy meghalt az apja, így nálam nem is jött szóba, mint apa, de azt gyanítottam, hogy van közöttük múltbeli kapcsolat (testvérre gondoltam, bár ahhoz kicsit öreg).

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. augusztus 26., szerda 8:55

Ja vissza, de amúgy kb eddig tartott ezzel a tanyasi nettel leszedni a részeket :lol:

Most nézem ma jön az utolsó rész a félszezonból.
Fincsi.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 26., szerda 8:52

Máté visszatért az élők közé :mrgreen:

Amúgy
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!nekem szimpatikus karakter a maga módján. De remélem nem sablonos storyt vonnak a megjavulok de zsarolnak vonalon...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. augusztus 26., szerda 8:50

Jó a Suits új évad, végre bepótoltam a részeket.
0508-as részből többet is kihozhattak volna mondjuk.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ez a Jack Soloff meg egy köpedelem, le tudnám hányni mint Hardmant :lol: De egyébként remek karakter ő is.

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. augusztus 25., kedd 17:35

Végre megtudtam nézni a 9. részt a mr robotból. Nem hittem volna hogy az előző részt felültudják múlni. megtették. A "mindfuck" jó volt a rész közepén, a beszélgetés a végén meg csak hab volt a tortán.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. augusztus 25., kedd 17:11

Ballers S01

Szegeny Rock bacsi sorozatat mindenki elkaszalta? :mrgreen: Az elso 2 resz eleg kozepes volt, utana viszont sikerult eltalalni a hangulatot. Ugyan a vilagot nem valtotta meg, de azert az evad kozepe es vege egesz jo lett.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. augusztus 25., kedd 17:00

Hasonlóan érzem én is , kezdésnek megfelelt .
Az hogy csak egy család köré szerveződik nem feltétlenül rossz ha jól oldják meg , mert bőven van konfliktusforrás bennük .
A "késes" csávó is szerintem több jelenetet fog majd kapni , talán flashback formájában . Mert amit most látunk az még mindig nem a kezdet .
10/7
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. augusztus 25., kedd 13:22

Fear the Walking Dead
Nem volt rossz. Nagyjából erre számítottam azt leszámítva, hogy csak 1 családot mutatnak.
Azt hittem, hogy több család, ember szemszögéből látjuk majd az apokalipszis kialakulását.
Azt viszont továbbra sem értem, hogy miért olyan univerzumban játszódik, ahol nincsenek Zombik.. Vagy bármilyen elnevezése az ilyen lényeknek.. :hmmm:
10/7 :smile:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 91 regisztrált és 0 vendég