Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. május 9., hétfő 14:01

Olvasd el amit o irt, csak olyannal kapcsolatban reagaltam.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Cali
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:57

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Cali » 2016. május 9., hétfő 13:57

Közben látom, hogy Berti is hasonló kérdést tett fel, és adtál neki választ. Soha nem olvastam még könyves spoilert. Nagy és fontos dolgokat lőttel el benne? Mert, ha igen, akkor inkább hagyom is...

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. május 9., hétfő 13:53

Cali írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem olvasom a könyveket, csak a sorozatot nézem, ezért teszem fel a kérdést. Akik most szerepeltek, Dayne és a másik katona, őket nekem ismernem kéne, és csak megfeledkeztem róluk az évadok alatt, vagy a sorozatban nem is nagyon volt eddig szó róluk?
Meg sosem szerepeltek.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Cali
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:57

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Cali » 2016. május 9., hétfő 13:50

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem olvasom a könyveket, csak a sorozatot nézem, ezért teszem fel a kérdést. Akik most szerepeltek, Dayne és a másik katona, őket nekem ismernem kéne, és csak megfeledkeztem róluk az évadok alatt, vagy a sorozatban nem is nagyon volt eddig szó róluk?

A másik, hogy megint felhozták témába a Vérebet és viszonylag kicsit hosszasabban beszéltek róla... Remélem ez azt jelenti, hogy valamilyen formában vissza fog még térni! :luck:

Plusz kíváncsivá tett egy kicsit a Főveréb és Tommen kapcsolata is. Lehet, hogy tudja majd befolyásolni a királyt és rohadtul nem az lesz, hogy csak simán kinyíratják a rendet Gregorékkal? :hmmm:

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. május 9., hétfő 13:44

Berti írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Én fórumbújó vagyok de ezt a tornyos dolgot én sem értem. Megmagyarázza valaki?
Gondolom Lyannahoz köthető, ott hal meg vagy valami. :hmmm:
KONYV SPOILER IS
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Igen, ott fog meghalni Lyanna. Lesz meg mas erdekesseg is, de azt nem lovom le. Roviden arrol van szo hogy Rhaegar, a herceg, megkert 2 Kiralyi testort (a konyvben egyebkent harmat), Ser Arthur Daynet (amugy Rhaegar legjobb baratja) es Ser Oswell Whentet hogy vigyek oda Lyannat, es vedjek az eletuk aran is. Lyannat elozoleg Rhaegar elrabolta homalyos korulmenyek kozott. Ned es meg 6 masik eszaki ur pedig azert ment oda hogy kiszabaditsa
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Berti » 2016. május 9., hétfő 13:40

kelemen.istvan írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szerintem akik "csak" nézik a sorozatot és nem olvasták a könyvet, illetve nem bújják a fórumokat ötletük sincs, hogy mi lehet a jelentősége a toronynak.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Én fórumbújó vagyok de ezt a tornyos dolgot én sem értem. Megmagyarázza valaki?
Gondolom Lyannahoz köthető, ott hal meg vagy valami. :hmmm:

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2016. május 9., hétfő 13:30

Majd reflektálok a részre hosszabban is,most csak megjegyezném, hogy
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!miért vicc Dayne harcstílusa? Kb ez volt az egyetlen reális esélye ekkora túlerő ellen, szerintem abszolút hihető megoldás.És ésszerű is.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: revolver » 2016. május 9., hétfő 13:26

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Arthur Dayne két karddal harcolása vicc kategória volt. Nem néztem vissza, de nem úgy volt, hogy leszúrja a kardját a földbe, majd kirántja a csatához mindkettőt? -kis baki-
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!http://imgur.com/laEHeON

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2016. május 9., hétfő 13:20

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nabasszameg , Pixa lett a fiatal Ned Stark . :lol:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2016. május 9., hétfő 12:59

ziro4vr írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!sziasztok Olivér vagyok és szabadidőmben szívesen lógok a haverokkal. :mrgreen: :lol:
:lol: :lol: :lol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!meg néha leugrom Star Citybe zöldíjászkodni. :D

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. május 9., hétfő 12:33

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!sziasztok Olivér vagyok és szabadidőmben szívesen lógok a haverokkal. :mrgreen: :lol:
Nem illik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. május 9., hétfő 11:37

ziro4vr írta:Got 6x3

:taps: :box: :zoldsalas: :lilasalas: :loveyou:
Kösz a spoilert. :lol: :lol: :lol:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Fasza rész volt ez is. Már most jobb ez az évad, mint az előző. Bran szála kegyetlenül jó, Jon badass, Rickon pedig visszatért, nagyon kíváncsi leszek, hogy mi lesz vele. Arya kezd végre érdekes lenni. A Sárkányok anyja meg rém unalmas lett, szóval történhetne ott is valami. Sőt... Cerseiék meg Tyrionék is kevesek voltak most.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2016. május 9., hétfő 11:29

GOT
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Viszlát Olly patkány, hiányozni fogsz. :-( Jah nem :lol: :lol:

Előző részhez képest ez nekem nagyon "unalmasra" sikerült most, azt reméltem lesz még 2-3 jó rész, aztán utána jön csak a szokásos visszaesés, de remélem most nem kezdték el előbb. :hmmm:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. május 9., hétfő 11:24

Got 6x3

:taps: :box: :zoldsalas: :lilasalas: :loveyou:
Nem illik.

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: gunner » 2016. május 9., hétfő 10:52

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Welcome home, Lord Stark :(

Köcsök északiak, pedig a béke szigete volt eleinte :lol:

Baelishel történik valami, jól el van gondolom a Völgyben? Legalább Dornet nem erőltették, bár ott talán csak ennyi volt a fontos, a hatalomátvétel.
"And my heart will leave you never."

Cali
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:57

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Cali » 2016. május 9., hétfő 10:03

GOT S06E03

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ennek a sorozatnak soha ne legyen vége!

Kicsit lassú és unalmas volt ez a rész, de az utolsó két jelenet nálam elég nagyot ütött, főleg a Ramsay-s. A tököm gondolt egy ilyen fordulatra, hogy megtalálják Rickon-t meg azt a csövest, akinek már a nevére sem emlékszem. De Hodor hol van, nem velük tűnt el? :-(

Az utolsó jelenet nagyon adta, de szerintem leginkább ziro kedvence lesz! :mrgreen: Ha nem lenne egy kurva nagy spoiler, el is tudnám neked képzelni avának EZT!! :D

Ebben az évadban a Branes szál nagyon érdekel, Arya is kezd érdekesebb lenni, viszont Daeneryst meg Tyrionékat le se szarom...

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2939
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2016. május 9., hétfő 9:46

GoT s06e03

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Havas feltámadása szerintem korrekt volt, nem úgy történt, hogy de jó élek, mekkora arc vagyok! Még a papnő is megrökönyödött, számomra hiteles színészi játék volt, ahogy Davos részéről is. Tormund pénisz vicce adta. :lol: Mi szemétség volt ez a "mára elég volt Bran" ? :lol: Szerintem akik "csak" nézik a sorozatot és nem olvasták a könyvet, illetve nem bújják a fórumokat ötletük sincs, hogy mi lehet a jelentősége a toronynak.
Legalább Reedet "elővezették", de a Arthur Dayne két karddal harcolása vicc kategória volt. Nem néztem vissza, de nem úgy volt, hogy leszúrja a kardját a földbe, majd kirántja a csatához mindkettőt? -kis baki-
Sam szála számomra abszolút érdektelen, sőt inkább idegesítő, sajnos Danyé is, de abban az a bosszantó, hogy lenne benne bőven potenciál..Meerenben viszont kíváncsi vagyok az eseményekre. Varys tervére is, illetve, a "kismadarai" elvesztésére. A Lannister ikereket sajnálom, a főverebet legszívesebben kiütném, annyira idegesítő karakter. Arya szála is olyan mehh :kivagyhe: , remélem beindul. Rickont előre sajnálom, északon mindenki áruló? :vivo: "My watch is ended"!!! :rock: :rock: :iszunk:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2016. május 8., vasárnap 19:24

Banshee
Húúú baszki , állat rész volt . :salute:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Végre kiderült ki a sorozatgyilkos , mi a célja és milyen kapcsolat fűzi Banshee városához . Brock szál meglepett kurvára , valahogy így kell beköszönni , ha megöli még jobb lett volna , de ezt a készítők nem merték meglépni . Bunker - Calvin összecsapás elkerülhetetlen és csak egyikük halálával érhet véget . Calvin mekkora badass , csak úgy átadja Watts fejét Proctornak . Carry leszámolás epic volt , de egy nagy bullshit is . Elintézhették volna éjjel , hangtalanul is . Hood - FBI punci összejött ... majdnem , R24 tovább szomorkodhat . A zárójelenet is odarakta .
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9168
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2016. május 7., szombat 13:21

P. Krisz írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az évad legszánalmasabb húzása az Patty kiírása volt . Csak azért tették meg , hogy később létrejöhessen az Iris - Barry románc . :vivo:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Azert irtak ki, mert masik sorozatban kapott foszerepet. (http://www.imdb.com/title/tt4181172). A hirek szerint logisztikailag nehez lett volna megoldani, hogy egyszerre mindkettoben szerepeljen.

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Norbii » 2016. május 7., szombat 11:30

az előzetes: https://www.youtube.com/watch?v=kRrHMTORtR4
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!ezek se tudják hogy kell fokozni a dramaturgiát..:D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 39 regisztrált és 0 vendég